Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 13:27   #61
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post
Zaista Otrkivenje otkriva sve za naše vrijeme i za vrijeme daleko u budučnosti.
A oni što upravljaju svijetom, retardirani masoni zajahani religijom što proždiru sve na zemlji ne znaju
da su oni glavno jelo onih koji dolaze s neba i koji su sve što će se zbivati
unaprijed znali i dali napisati u Otkrivenju.
zapitaj se zasto odabires biti zrtva.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:46   #62
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
sa svijetom je sve u redu

Je, sve je uredno posloženo.

Do iduće interesantnosti, pozdrav.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:15   #63
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
zapitaj se zasto odabires biti zrtva.
Žrtva si kako god okreneš dok je ovog robovlasničkog sistema pojo vuk magarca i pusti vodu dok majstori odu
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 10:41   #64
kuzim ja tebe..al zrtva si jer zelis biti. ja ne vidim robovlasnicki sistem, a 19tis kn svaki mjesec svicarcima

https://youtu.be/MDM0yAJjlBo
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:51   #65
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
zrtva si jer zelis biti... ne vidim robovlasnicki sistem
A ko to i vidi... https://www.youtube.com/watch?v=9TPFLHvn024

(šteta što nema prijevoda na hrvatski jezik, al eto...) Krivo! Ima, sad sam tek provjerila, ah navikla sam na strane dokumentarce, ispričavam se.
(kliknite na cc)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:18   #66
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
A ko to i vidi... https://www.youtube.com/watch?v=9TPFLHvn024

(šteta što nema prijevoda na hrvatski jezik, al eto...) Krivo! Ima, sad sam tek provjerila, ah navikla sam na strane dokumentarce, ispričavam se.
(kliknite na cc)
karma.

sta ne znaci da 'mi' koji smo u boljoj situaciji ne trebamo napraviti SVE da se to promijeni na bolje. Jedan je svijet i Jedan zivot, tako da imamo i obvezu, i na jed nacin to se nama dogadja, a ne njima, ali BRIGA nije dobra.
Svaka cast predavacici i njenim akcijama, ali nije to bas tako kako ona kaze i vjeruje. Apsolutno sam siguran da ce se ovakve stvari trajno uskoro rijesiti.

tek prije par godina nasa planeta nakon tisuca godina je izasla iz tame, energetski iz negative presla u pozitivu. ne treba brinut vise za nista.

ucinit sve sta se moze, i biti sretan sta se moze, pa jos vise...
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:13   #67
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
karma.

tek prije par godina nasa planeta nakon tisuca godina je izasla iz tame, energetski iz negative presla u pozitivu. ne treba brinut vise za nista.
Tipična teorija zavjere.

Podsjeća me na ono kad sam na nekoj temi priupitala 'zašto su ljudi zapravo otišli na Sjeverni pol? pa valjda ne/da zato da poslikaju ledenjake prije nego li ih potope, jer tako na koncu štorije samo što ne ispadne', a nato su mi odgovorili da im smetam jer 'trolam' temu, a ja pak zaključila da se javiše iluminati čije se presvetle teme ne smiju dirati dalje od što su si oni zamislili. Onda time, svako pa čak i usputno pitanje je nedobrodošlo, ravno kao općenito razotkrivanje zavjera pa i zavjere nad svim zavjerama.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:28   #68
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 02:14   #69
Flat Earth Experiment
https://www.youtube.com/watch?v=IDSM_ohW-hY
Atheist's satanic doctrine pwned by John Lennox
https://www.youtube.com/watch?v=-KuobGdj2i4
+Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 12:09   #70
Quote:
+Ivan kaže: Pogledaj post
Atheist's satanic doctrine pwned by John Lennox
https://www.youtube.com/watch?v=-KuobGdj2i4
E da, to bi bila ta 'zavjera nad svim zavjerama', prva zavjera ikad potekla a poslije se slijedom preobličavala u mase zavjera ko razgranatim zavjerskim granama.

1.Mojsijeva 2:17 ne govori o slobodi odabira, ili pak 'govori' u slučaju da je Adam samovoljno i svjesno odabrao vlastitu smrt. Bravo, Adam, nema šta od tvoje savršene pameti! (ono što bi mu rekli ljudi današnjice)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 12:55   #71
'Upitaju Ga farizeji: "Kad će doći kraljevstvo Božje?" Odgovori im: "Kraljevstvo Božje ne dolazi primjetljivo. Niti će se moći kazati: 'Evo ga ovdje!' ili: 'Eno ga ondje!' Ta evo - kraljevstvo je Božje UNUTRA U vama!' Luka 17:20, 21

a 'vani' su zavjere, ...sta je dublja istina?

Ja i Biblija, po prvi put na forumu

...vi sta mislite i pricate o tzv. zavjerama najvise sluzite onima protiv kojih se borite. dajete im moc koju oni zapravo nemaju.

uf, ovi ljudi, ..ne znam dal da se smijem ili smijem
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:32   #72
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
'Upitaju Ga farizeji: "Kad će doći kraljevstvo Božje?" Odgovori im: "Kraljevstvo Božje ne dolazi primjetljivo. Niti će se moći kazati: 'Evo ga ovdje!' ili: 'Eno ga ondje!' Ta evo - kraljevstvo je Božje UNUTRA U vama!' Luka 17:20, 21

a 'vani' su zavjere, ...sta je dublja istina?

Ja i Biblija, po prvi put na forumu

...vi sta mislite i pricate o tzv. zavjerama najvise sluzite onima protiv kojih se borite. dajete im moc koju oni zapravo nemaju.

uf, ovi ljudi, ..ne znam dal da se smijem ili smijem
Za sve postoji prvi put, kažu ljudi. Sjećam se kad sam bila mala i prvi put uletila u polje čičaka, o men, zamisli kako je izgledalo, čička mi bilo svud po robi i kosi, doma su mi neke pramenove morali odrezati, rekli mi da nema smisla čičke vaditi iz kose... Ali, kosa je iza tog narasla, doduše nije ko Samsonova, al još uvijek je bujna.

I gle sad, preslikom, čički zapravo nemaju moć, ili ako ju i imaju kratkotrajna im je isto ko i kratkotrajan osmjeh na licu, znaš već, umjetan je osmjeh, ak oćeš isti taj moreš nacrtat na listu papira i neće značiti ništa.

Ili je ovo ipak malo van teme? Neka procjene moderatori, jer meni osobno ne izgleda da je.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:32   #73
sta znaci 'kraljevstvo je Božje UNUTRA U vama!'?

znaci da je cijela kreacija u nama, da je stvarnost u nama a ne mi u stvarnosti.
Kraljevstvo Božje je SVE sta postoji, i sta ne postoji, Bog je Sve svega skupa, sada, jer i vrijeme ne postoji, ..postoji dok ne skontamo da ne postoji.
ovo u konacnici mijenja definiciju nas samih, tko je to Ja? fizicko tijelo? ono je dio nas a ne mi u konacnici i sadasnjosti, ono je vozilo nase svijesti, naseg duha koji je dio Jednog jedinog Duha Svetoga..

Kad dovoljno udjemo u sebe vidimo i znamo da smo Bozji, svatko od nas, da postojimo pojedinacno svatko za sebe ali i u jedinstvu sa svime...

Bog ne moze biti tamo negdje, ili onda nekad (kad umremo), jedino SADA I OVDJE, STALNO, time i kad tzv. umremo..sjetimo se OVOGA, tko smo zapravo, ..svoje vjecnosti..vjecnosti svega ostalog...Bozje ljubavi...treba se sjetiti prije nego 'umremo'...danas je to najlakse otkad je ovog tzv. linearnog vremena, tik-tak, gdje postoji proslost...

Samo je jedno nemoguce, a to je Bogu da ne bude Bog.

...a zavjere?

djecja igra kolektivne (trenutne (2015...)) svijesti, privid umova koji ne zele sebe upoznati - pojedinacno, svatko za sebe, ..jer postoji sloboda izbora koja ne mijenja nego je dio ove Istine.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:00   #74
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
sta znaci 'kraljevstvo je Božje UNUTRA U vama!'?
Ne piše 'unutra je u vama'. Znaš što je 'unutra u ljudima'? Želja. Ona sama po sebi ne znači da automatski će... sad odma... planetarno... to što si rekao.

Nekako mislim da smo se razumjeli, mimo polja čička, fakat nezgodni su čički, al gle nezgodni su i krivi horizonti, kaj ne da su.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:19   #75
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ne piše 'unutra je u vama'. Znaš što je 'unutra u ljudima'? Želja. Ona sama po sebi ne znači da automatski će... sad odma... planetarno... to što si rekao.

Nekako mislim da smo se razumjeli, mimo polja čička, fakat nezgodni su čički, al gle nezgodni su i krivi horizonti, kaj ne da su.
iz tvoje pozicije, ja sam unutar tebe i ti pricas sama sa sobom (a mene iskoristavas ) . a ako UDJES dovoljno duboko, toliko da i vrijeme nestane, stizes do samog postojanja i sjecanja da ovo vec znas, ali si odabrala iluziju rodjenja i zaborav na sebe cisto da se poigras malo sama sa sobom i s ostatkom 'sebe' i sjetis se (stvoris nanovo) tko si.
e,,...fora a
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:25   #76
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
'Upitaju Ga farizeji: "Kad će doći kraljevstvo Božje?" Odgovori im: "Kraljevstvo Božje ne dolazi primjetljivo. Niti će se moći kazati: 'Evo ga ovdje!' ili: 'Eno ga ondje!' Ta evo - kraljevstvo je Božje UNUTRA U vama!' Luka 17:20, 21

a 'vani' su zavjere, ...sta je dublja istina?

Ja i Biblija, po prvi put na forumu

...vi sta mislite i pricate o tzv. zavjerama najvise sluzite onima protiv kojih se borite. dajete im moc koju oni zapravo nemaju.

uf, ovi ljudi, ..ne znam dal da se smijem ili smijem
Kraljevstvo Božije je došlo sa Isusom Kristom onda.On je Kralj tog kraljevstva. I nije bilo primjetno.
To je bio dolazak Kraljevstva neprimjetno prva faza.
Ali drugi dio je važan. Kristov dolazak je vidljiv i poput munje je.
Tada će Kraljevstvo Božije doslovno uništiti kraljevstva ljudska
koja se ponašaju poput zvijeri žrtvujuči ljude u ratovima ili ih
planski truju itd. Uskoro se realno ukidaju sve vlasti na Zemlji
jer je prošlo 6 000 godina koje je ostavljeno neznabožcima.
Sada se ljudima objavljuje budite spremni za dolazak Gospodina
jer dolazi da sudi u Ime Božije.
Niko neće moči reči da nije znao za njegov dolazak.
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:39   #77
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
iz tvoje pozicije, ja sam unutar tebe i ti pricas sama sa sobom (a mene iskoristavas ) . a ako UDJES dovoljno duboko, toliko da i vrijeme nestane, stizes do samog postojanja i sjecanja da ovo vec znas, ali si odabrala iluziju rodjenja i zaborav na sebe cisto da se poigras malo sama sa sobom i s ostatkom 'sebe' i sjetis se (stvoris nanovo) tko si.
e,,...fora a
Krivo, majstore, ti si na tren mislio iskoristiti moje misli znajujući da su bolje misli od tvojih misli. Argh.

Znaš, ljudi duhom nisu jedni u drugima, čak ni onda kad naiđeš na jačeg od sebe. Pa čak ni onda kad sebi nađeš srodnu dušu, ne, čak ni onda duša u dušu ne ulazi, ali, istina, ponekad se dotaknu, kao telepatski sporazumiju i to... pa svejedno, laboriralo bi se još kako, tim više zbog zavjera, a tu valja ostati budan, spavaj jednim okom otvorenim, ko na straži...
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 21:55   #78
Iza riječi zavjera krije se jako puno.
Sada se istina širi poput virusa koji škodi laži.
Širi se istina o zdravlju i o postupcima medicinske mafije.
Širi se istina o besplatnoj energiji i postupcima energetske mafije.
Širi se istina o pravoj religiji i duhovnoj istini i ruše se laži krivih religija zvaničnih
i dolaze na svjetlo istine o religijskoj mafiji.
I cijeli se sistem evo upravo pred našim očima urušava
jer je izgrađen na lažima.
Svataju ljudi da je sve za zdravlje, za energiju, za duhovnost
od Boga besplatno i da su to mafije koristile i prodavale
ljudima laži a krili istinu. Umrli su milioni zbog laži mafije i sotone.
Sada im se ruši sistem pa im treba novi rat globalni
da bi mogli kontrolisati narode.
Ali ne mogu ništa. sistem će se urušiti.
Ipak će to doči od Boga pa se ljudi ne moraju uplitati osim da ljude uče
o Bogu i Kraljevstvu Božijem.

Yes my frend. To je priča o matrikxu ili o truman show. Kad stanovnici
šoa saznaju istinu prekida se program i ruši se lažna scena.
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:14   #79
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Krivo, majstore, ti si na tren mislio iskoristiti moje misli znajujući da su bolje misli od tvojih misli. Argh.

Znaš, ljudi duhom nisu jedni u drugima, čak ni onda kad naiđeš na jačeg od sebe. Pa čak ni onda kad sebi nađeš srodnu dušu, ne, čak ni onda duša u dušu ne ulazi, ali, istina, ponekad se dotaknu, kao telepatski sporazumiju i to... pa svejedno, laboriralo bi se još kako, tim više zbog zavjera, a tu valja ostati budan, spavaj jednim okom otvorenim, ko na straži...
nis se mi ne kuzimo, al si simpa
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:32   #80
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
nis se mi ne kuzimo, al si simpa
E pa oko jednog se ziher kužimo, to da ti znaš da sam se prvom rečenicom prošlog posta samo našalila, nekako mislim da ti znaš da ja znam da imaš smisla za humor.

Premda, dojma sam da smo se skužili i oko zavjera, možda ne svih i možda ne baš na isti način, no svejedno ne umanjuje kuženje oko činjenice da je svijet ispunjen njima.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.