Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 22:15   #21
Quote:
JBT kaže: Pogledaj post
To nije posve za usporedjivati, Tele2 zasad jos nema takvu uslugu za voice SIM kartice, samo za DATA, a na tom polju jesu najjeftiniji. I kad uvedu uslugu za voice bit ce sigurno jeftiniji od VIP-a jer to im je i misija.
Meni je, i nisam jedini, u cilju imati jedan račun za sve usluge, i nosati sa sobom jedan uređaj, a ne dva, tri ili više.
ionako ako si korisnik GSM korisnik tele 2 usluge, moraš nosati još jedan back up mobitel sa sobom zlu netrebalo!
Dakle jeli to povoljno?
Nije!
A jednog dana ću i ja imati mercedesa pa kaj danas imam od toga?
Ništa!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:17   #22
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
Supeeer..
Jelda,ovo mi je najisplativija solucija?
Nemam drugog izbora a?
gle neznam kaj Cronet nudi.
A ako imaš VISTU mogao bi imati problem sa VMC karticom.
Ali pošto si student, mislim da je to OK za tebe.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:18   #23
Quote:
JBT kaže: Pogledaj post
To nije posve za usporedjivati, Tele2 zasad jos nema takvu uslugu za voice SIM kartice, samo za DATA, a na tom polju jesu najjeftiniji. I kad uvedu uslugu za voice bit ce sigurno jeftiniji od VIP-a jer to im je i misija.
a i iskreno živo me zanima koliko ti mjeseci treba kako bi potrošio 3GB na GPRS-u
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:22   #24
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
gle neznam kaj Cronet nudi.
A ako imaš VISTU mogao bi imati problem sa VMC karticom.
Ali pošto si student, mislim da je to OK za tebe.....
Šta misliš da postoji neka alternativa? Ajd mi pomogni daj ako ti nije bed? Ma meni se ovaj vip čini ok...
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:24   #25
http://www.t-mobile.hr/1/10-10-20-00-00.asp

Ovo si mislio? Ma skupo mi je ovo...
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:33   #26
ma znam da je T-mobile preskup...
al imaju daleko najbolju pokrivenost i kvalitetu.
A opet, dobro si razmisli jel ti to uopće treba, ja takvu uslugu koristim 2 do tri puta godišnje...
ti sam vidi........
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:36   #27
MA gle,treba mi net da kad mi nešto treba skoknem na net i skinem si to...
Ovako krasti nekome....nije pouzdano baš.......
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:41   #28
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
MA gle,treba mi net da kad mi nešto treba skoknem na net i skinem si to...
Ovako krasti nekome....nije pouzdano baš.......
a čuj, ja nisam akviziter niti jedne telekom firme.
Rekao sam ti svoje mišljenje, a ti vidi.
Dugo sam već u tim vodama pa ti mogu dati vjerovatno najbolji savjet.... ja se na tvom mjestu nebih obvezivao ugovorima. Zamisli imaš nešto što moraš plaćati godinu ili dvije 90 kuna, nije puno na prvi pogled, ali.....
Tko zna kaj bude za dva mjeseca.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:45   #29
A da...ali šta da napravim?
Kužiš,ja se lako švercam sa ovim tu netom (krađom)...ali šta,nek mi treba hitno za prijavit ispit npr...šta onda?
Baš tad nitko ne bude vjerojatno da "pozajmi" malo signala........
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:50   #30
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
A da...ali šta da napravim?
Kužiš,ja se lako švercam sa ovim tu netom (krađom)...ali šta,nek mi treba hitno za prijavit ispit npr...šta onda?
Baš tad nitko ne bude vjerojatno da "pozajmi" malo signala........
čekaj ti si u studenstkom domu, stanu kod staraca, ili podstanar?
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:01   #31
Ak već nema sad, Tele2 će imati sigurno najeftinije megabajte, znate i sami da im je to politika i da tak rade. Pitanje je samo koliko dugo će im trebati da uhvate korak s T-mobileom i VIPnetom šta se tiče pokrivenosti, kvalitete, brzine, itd.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:07   #32
DE NAJBOLJE BI BILO DA STAVE KO U NJEMOACKOJ DA BUDE

INTERNET I TELEFON FLET ZA 18€ TO JE STVARNO MAALO

AJOOJ KAD BI TO BILO KOD NAS

AL NIJE LOSE I MOBILNI INTERNET U KOZI 2....OVAJ TELE 2

JA IMAM LAPTOP I NAMJERAVAM SI UZET NEKI OD 10 GB

NEZNAM JOS KOLKO,STA,GDJE...KAD CUJEM JAVIM VAM

JAKO JEFTINO....VELIKI POZZ
PHAANTOM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:11   #33
EEE LJUDI NAS STA NAPRAVITE...AK IMATE LAPATOPI SJEDNETE U AUTOO (KAO JAA..) I LUTATE MAL NA BATERIJI I UPALITE WLAN I TRAZITE VEZU

UVATIT CETE NEST 1000% POKUSAJTE JA SAM UVATIO I NAJSIO COVEKU.......HEHEHE.......JADAN COVJEK
PHAANTOM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:25   #34
Hej ljudi može mala pomoč... Tražim neki internet za curu, pa sam se zakvačio na Tele2, činilo mi se najjeftinije. Situacija je ovakva... Ja doma imam flat što znači da njoj ne treba ništa strašno, mislim da bi ovih 1GB za 125kn (Tele ugovor 12 ili 24mj - nisam siguran) bilo sasvim dosta za mail i surfanje tipa vjesti i sl. Ovo sa CarNet-om ne može pošto je nedavno diplomirala!

Ima ko' kakav savjet???

Bio sam u Tele2, kažu da USB dobivaju tek u sri-čet (što znači kroz dva-tri tjedna), i da, pokrivenost je samo u gradu!!!
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:32   #35
Kartu pokrivenosti imas na siteu Tele2, nije bas kao T-Mobile i VIP, ali i bolje je nego sto sam ocekivao. Ipak, uzmi da svi operateri u kartama malo lazu Ako ti se cura ne krece previse po nekim slabo naseljenim mjestima, onda bi Tele2 mogao biti OK.

Pokrivenost u njenom stanu mozes provjeriti obicnim mobilnim telefonom koji podrzava 3g, kod 3g signala se ipak ne treba previse pouzdati u karte jer to stvarno ovisi o lokaciji i objektu.

Cek, kako mislis da USB dobivaju u sri-cet za 2 tjedna??? Jesi mislio na srijedu (sutra) ili stvarno tek za 2 tjedna?
JBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 11:58   #36
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
a i iskreno živo me zanima koliko ti mjeseci treba kako bi potrošio 3GB na GPRS-u
Gle, i VMC kartice i ovi Tele2 modemi su prvotno namijenjeni za koristenje na racunalu, a ne na mobilnom telefonu. Na kompu to zaista nije problem potrositi. Ti mijesas kruske i jabuke, ja usporedjujem cijene identicne usluge kod druga dva operatera.

Podatkovne opcije uz voice su druga stvar i zato trebas biti pretplatnik na mrezi, s tim da to VIP cak ne dopusta na Easy tarifi. Takve opcije Tele2 jos nema (zna se zasto) i glupo je cijene usporedjivati na taj nacin.

Neki ljudi zele imati net na laptopu bez da ubadaju stalno svoj mobitel i gledaju hoce li ih netko nazvati ili ne, stickovi su prakticnije rjesenje. I to je to, nema filozofije, Tele2 je tu najjeftiniji, problem je jedino slabija pokrivenost izvan gradova i vecih naseljenih mjesta.

Ako hoces opciju uz voice, onda je povoljniji VIP, ali treba znati da moras biti na VIP pretplati uz minimalnu potrosnju od 50 kn plus jos 45 kn za 512 MB.
JBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:31   #37
Quote:
JBT kaže: Pogledaj post
Gle, i VMC kartice i ovi Tele2 modemi su prvotno namijenjeni za koristenje na racunalu, a ne na mobilnom telefonu. Na kompu to zaista nije problem potrositi. Ti mijesas kruske i jabuke, ja usporedjujem cijene identicne usluge kod druga dva operatera.

Podatkovne opcije uz voice su druga stvar i zato trebas biti pretplatnik na mrezi, s tim da to VIP cak ne dopusta na Easy tarifi. Takve opcije Tele2 jos nema (zna se zasto) i glupo je cijene usporedjivati na taj nacin.

Neki ljudi zele imati net na laptopu bez da ubadaju stalno svoj mobitel i gledaju hoce li ih netko nazvati ili ne, stickovi su prakticnije rjesenje. I to je to, nema filozofije, Tele2 je tu najjeftiniji, problem je jedino slabija pokrivenost izvan gradova i vecih naseljenih mjesta.

Ako hoces opciju uz voice, onda je povoljniji VIP, ali treba znati da moras biti na VIP pretplati uz minimalnu potrosnju od 50 kn plus jos 45 kn za 512 MB.
sorry 3GB preko GPRS-a na Laptopu JE problem potrošiti.
Pogledaj si temu Homebox.
Drugo ako imaš data preko moba, što trebaš točno stalno štekati?
Treće GSM i UMTS su dva različita pojma.
Dakle ako ideš prek UMTS ili HSDPA na internet, mobitel će normalno raditi u GSM protokolu.
Četvrto TELE 2 ima uslugu data na SIM kartici, za kako ti kažeš Voice, i svi znamo kolika je cjena
Mislim briga me kaj bute si zeli za net, al samo vam pričam mane Tele 2.
A najveća mana je ono bjelilo na karti.
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:58   #38
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
http://www.tele2.hr/mobilni_internet...ni_modemi.html

Ma hello.....ova riba mi je prije rekla da je bez obaveze (ugovora) 1 kn samo a vidi ovdje....595...ma hallo?
ma naravno da možeš uzeti bez ugovora, odnosno ugovor možeš prekinuti kad hoćeš ali onda je skuplja cijena usb sticka ili pc kartice, ovisno o tome za što se odlučiš....
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:00   #39
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
sorry 3GB preko GPRS-a na Laptopu JE problem potrošiti.
Pogledaj si temu Homebox.
Drugo ako imaš data preko moba, što trebaš točno stalno štekati?
Treće GSM i UMTS su dva različita pojma.
Dakle ako ideš prek UMTS ili HSDPA na internet, mobitel će normalno raditi u GSM protokolu.
Četvrto TELE 2 ima uslugu data na SIM kartici, za kako ti kažeš Voice, i svi znamo kolika je cjena
Mislim briga me kaj bute si zeli za net, al samo vam pričam mane Tele 2.
A najveća mana je ono bjelilo na karti.
da, ali zatoi tele2 nudi probni period od tjedan dana i ako kupci utvrde da nije dobra pokrivenost signalom ili da ne šljaka unutar tih tjedan dana mogu prekinuti ugovor i vratiti neoštećenu opremu...
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:13   #40
Quote:
Amsterdamgirl kaže: Pogledaj post
da, ali zatoi tele2 nudi probni period od tjedan dana i ako kupci utvrde da nije dobra pokrivenost signalom ili da ne šljaka unutar tih tjedan dana mogu prekinuti ugovor i vratiti neoštećenu opremu...
ma da?
to je inače stavka u Zakonu o zaštiti potrošača, i nije pogodnost Telaca, nego to svi operateri rade, sukladno sa zakonom.......
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.