Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koji je glavni razlog zbog kojeg ne idete na utakmice HNL-a?
velike cijene karata 10 1.78%
(ne)komfora na stadionima 27 4.81%
loša kvaliteta nogometa 102 18.18%
sudačke, mafijaške i ine malverzacije 55 9.80%
"huligani" 75 13.37%
nekaj drugo 26 4.63%
Idem na utakmice HNL-a 266 47.42%
Glasovatelji: 561. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 15:54   #41
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Kao prvo, zovi si oca srbinom a ne nas, digiću. Kao drugo, bez ikakvog objašnjavanja ili opravdavanja:

NAŠ GRAD,
NAŠA PRAVILA!

Ne podržavam napad na tuđe navijače, ali poslje stvari koje se ne smiju dešavat, a počele su od drugih navijačkih skupina: Od napada noževima na nas, paljenja automobila punih ljudi pa do pjevanja klupskih pjesama na repki, nošenja transparenata bez ikakvih hrvatskih obilježja, vješanja klupskih znakova na ograde...Nismo mi počeli gospodo, ali ako ne prestanete, imam feeling da nećemo ni završiti....
I sada ćete lijepo to na repkama vraćati??
Pjevanja klupskih pjesmi?
Pa vi ste to i patentirali(na sred sjevera dolje se pjevalo:volim te dinamo i šugava Rijeko)
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:58   #42
lijepo, to je grad samo Purgera i nikog drugog!

Hrvati odjebite iz Zagreba, to nije vaš grad...

ah, što li sve neće normalan um ovdje pročitati.. ali što se ja time opterećujem u pičku materinu, pokoljite se svi!
onda ćemo mi "indijanci" navijati i pjevati nove fosile i thompsona te dolazit obučeni u klupske majice,trenirke, gaće, naočale, čarape, kape i čizme s obilježjima klubova te barem desetak zastavica i šalova..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:58   #43
Sramota da ima ljudi koji pokušavaju opravdati ovaj nakaradni potez debilčeka!!
Jel debilčeki znaju da danas igra Hrvatska?Ili možda misle da je samo zg Hrvatska?Sramota!!!!!
spacerouter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:03   #44
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Možete vi komentirati što god hoćete i što god želite,al ovome se više neće moći stati na kraj...
rat koji nas je zbližavao je sve više iza nas,nacionalni ponos polako nestaje...
sve se svodi na čast i ponos nav.grupa...konstantno će se osvećivati itd...
Al ipak budimo realni,ovih par zadnji sukoba koji su sigurno prelile čašu su zaslužni purgeri i to m sigurno neide na čast...
Sve je propalo.
A dobro, sad pak ti gledaš malo previše crno... da, nacionalni ponos u 90-ima je bio najžešći , a ipak, tada je sukob na relaciji ZG-ST bio na samome vrhuncu... a ni mi nismo baš bili puni ljubavi za neke... Nije baš tako crno , jednostavno, po meni, došlo je opet vrijeme da se povijest malo ponovi... a onda će opet neko primirje... ces't la vie...

EDIT: Greener, debilnijeg posta dugo nisam vidio...
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:06   #45
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
a kao drugo, mene je samo zanimao postoji li kakav "dress code" za vrijeme utakmica repke? nisam u nijednoj navijačkoj grupaciji, niti dolazim na ikoji sjever, ali sam primjetio da dio navijačkog puka ne može smisliti dresove i šalove..
ma dođi kako hoćeš i di oćeš,osim na jug
dresove i šalove da nemremo smislit ,pa šal i dres mora imat svatko od svog voljenog kluba......tj.sad reprezentacije
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:11   #46
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Znam ...
gle, ne može se osuđivati nekoga i nešto, a da se u isto vrijeme ne kaže da se to radilo i prije... samo izgleda da kad se spomene Danska i Poljud, k'o da se štapom lupne po osinjem gnijezdu...
...ti sukobi bi se trebali ostaviti za tekme HNL-a, jer ove 'čeke' kad igra repka su mi ipak malo prepi*kaste

EDIT: sad kad sam se već sjetio te tekme... pozdrav Demonima iz vlaka s kojima sam se tada nasmijao k'o rijetko kad u životu, i tako sve do Splita...
Ajde sta kmekmećete ??
Kakva osudivanja kakvi bakraci, tog sam dana gazio onog debila p.. na sred rive ko prasca kad je ispustio baklju iz ruke i opet bi i na brazilu u splitu da se nije njih 30-tak stislo ko grlice kad smo usli medu njih , bilo mi ih je zao u tom momentu ali sam znao u podsvjesti da su najobicniji supci i da ce prvom prilikom to sranje od primirja puknit i to bas u zg !
To se i dogodilo na andori kad su napali nasih par momaka i to je to..
Odgovor je nas sljedio na engleskoj i sta sad od toga pravit epohalne dogadaje ! ?
Sad su napali osijecane , sutra rijecane , preksutra ce lokadure iz biograda.. Nije bitno ko je tko, bitno je samo da je domaci teren i da ih je 6 puta vise i da su naoruzani do zubiju.
Sredstva prisile se ne biraju !
Da ih se svatilo iti malo ozbiljnije onog dana kad su se setali 5 min po bacvicama sad bi svi redom u kolicima bili a u guzicama bi im bile sve one baklje i teleskompske cjevine sta su nosili sa sebom!
A ovako ostaje gorak okus u grlu kojeg cemo po 30-ti put nadoknadit ko i na reprezentaciji u zg protiv engleske samo sta nece bit repka nego dinamo i necemo doc sa vojarnom oruzja nego bas kao i na repku tog dana !

Reprezentaciju ne jeben jos od grcke u zg kad sam svatija da medu nama zapravo i ne moze bit primirja , a sada zasto.. Ko je u fazonu svatit ce a tko nije i nece..
Postujen stav grupe o tim primirjima da se razumimo !
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:12   #47
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ma dođi kako hoćeš i di oćeš,osim na jug
dresove i šalove da nemremo smislit ,pa šal i dres mora imat svatko od svog voljenog kluba......tj.sad reprezentacije
ne idem ti ja na sjever, ja sam od kad sam kao tinejdžer solo počeo ići na tekme (sredinom 90-ih) stalno na istoku..
ti si, primjećujem, jedan od onih normalnih "hardcore" navijača, no ima i navijača kojima to užasno smeta, da im je "indijanski"..
često sam i dugi niz godina na utakmicama, no tek nedavno sam se počeo zanimati za tu vašu navijačku subkulturu.. ne radi pristupanja, već iz puke znatiželje.. kako funkcionirate, kakve poglede imate i tako.. pa se raspitujem..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:15   #48
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
da se nije njih 30-tak stislo ko grlice kad smo usli medu njih


ali sam znao u podsvjesti da su najobicniji supci
uletili vi hrabro medju 30 ljudi na rivi, a oni šupci!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:17   #49
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
no ima i navijača kojima to užasno smeta, da im je "indijanski"..
ma ima nas svakakvih,ali baš ti koji misle da je to indijanski su debili,takvi najčešće nešta glume,a kad se treba pokazat nigdje ih nema
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:24   #50
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Procitaj malo pomnije post pa povezi o kojem dogadaju pricam..
na brazilu u splitu, koji dio nisam shvatio?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:25   #51
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Reprezentaciju ne jeben jos od grcke u zg kad sam svatija da medu nama zapravo i ne moze bit primirja , a sada zasto.. Ko je u fazonu svatit ce a tko nije i nece..
Postujen stav grupe o tim primirjima da se razumimo !
Bio sam na jugu tada i svjedočio jednom od sranja, i vjeruj mi i tada mi je čaša već bila puna... al Danska je bila ta kap... i da se pohvalim, od tada sam jedino na Švedskoj (razmak od 8 i pol godina) bio... (ne znam da l' se Stuttgart računa)
Idu mi jednostavno na k.... iskorištavanja tekmi reprezentacije za sačekuše... ono... nelogičnosti totalne... Pič...sto do jaja !
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:25   #52
Najbolje bi bilo izgradit jedan kavez 50x50 i ubacit ekipu unutra.

Možemo za početak napravit test sa forumašima da vidimo kako će to funkcionirat.

Glavni sudac Ferdibrand Boffin, ja budem evo primao oklade i to je to.

Krv vam jebem i sranjima na tekmama i pored tekmi repke.

Jel uopće bitno 'ko je prvi počeo?!

Uvijek je netko drugi kriv. Uvijek posotji povod i lokalpatriotski ponos kojeg treba obranit i osvetit od zlog neprijatelja sa svih strana svijeta.

Sere mi se i od sačekuša na dan tekme.

Sere mi se od okrivljavanja Zagreba za sve probleme ostatka Hrvatske. Nisam ti ja kriv što nemaš posao ili šta ja znam koji kuratz.

Sere mi se od "pravih" purgera kojima je svatko tko ne živi u Zg 6 generacija prljavi dotepenec.

Sere mi se od preseravanja moj je tata jači od tvog.


Na Sjever Maksimira idem od '98. i više ne brojim na koliko sam tekmi bio. Najbliže što sam došao sranju je bilo kačenje sa ekipom iz Udruge zbog totalnih debiliteta. Dolazim dat svojim glasom ljubav svom klubu. I drago mi je vidjet ljude koji to čine s druge strane terena. Ali ću se trudit bit glasniji od njih svaki put.

Priznajem, ima drugih skupina u HR koje su jače u nekim aspektima navijanja, ali isto tako imam mišljenje da smo i mi imamo primat u drugim aspektima.

Svi koji tražite krivce s druge strane "barikade" pogledajte malo u svoje dvorište, jer najlakše je krivit zlog neprijatelja za sve. Jer svi su krivi osim nas, mi smo najbolji i za nas uvijek postoji opravdanje.

Dajte stanite s obje noge na zemlju i prestanite se gađat govnima.
__________________
"There are three kinds of lies: lies, damned lies and statistics." Mark Twain.
IL_Mamba_Negro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:27   #53
Quote:
IL_Mamba_Negro kaže: Pogledaj post
Glavni sudac Ferdibrand Boffin, ja budem evo primao oklade i to je to.
ala časti, zahvaljujem se kolega Crni Mamba

i odličan post, btw..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:29   #54
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
na brazilu u splitu, koji dio nisam shvatio?
Onda si izgubljen u vremenu i prostoru ..

Di smo usli medu 30 -tak poluzgoljavih , rastom zaostalih momaka ??
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:32   #55
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Di smo usli medu 30 -tak poluzgoljavih , rastom zaostalih momaka ??
hm, dakle radi se o Talijanima..
protiv Fiorentine, Rome ili Dorie..

Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:35   #56
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
ne idem ti ja na sjever, ja sam od kad sam kao tinejdžer solo počeo ići na tekme (sredinom 90-ih) stalno na istoku..
ti si, primjećujem, jedan od onih normalnih "hardcore" navijača, no ima i navijača kojima to užasno smeta, da im je "indijanski"..
često sam i dugi niz godina na utakmicama, no tek nedavno sam se počeo zanimati za tu vašu navijačku subkulturu.. ne radi pristupanja, već iz puke znatiželje.. kako funkcionirate, kakve poglede imate i tako.. pa se raspitujem..
Nikog ne smetaju dresovi, dapače bolje da dođeš u dresu nego da briješ na hooligana, sa burberry kapom i sl stvari a nemaš veze s tim. Mislim, dođeš kak hoćeš, ak uđeš u skupinu onda već počneš shvaćati stvari tipa zakaj je večina nas u casualu bez obilježja i zakaj nemreš nosit burberry kapu na dres i sl stvari. Sve je ok, samo sve navijače (govorim na pripadnike navijačkih skupina) smetaju oni cirkuski šešir, užujsko i karlovačko šalovi i sl glupost. Budi navijač, al nemoj bit klaun...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:35   #57
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
hm, dakle radi se o Talijanima..
protiv Fiorentine, Rome ili Dorie..

Ne , protiv fiorentine je bila druga pisma..

Ne zasluzuju navijace fiorentine da budu u istom kosu sa ovim drugim supcima !
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:36   #58
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Onda si izgubljen u vremenu i prostoru ..

Di smo usli medu 30 -tak poluzgoljavih , rastom zaostalih momaka ??
briješ na zagreb? engleska?
jer iz tvog posta ispada da misliš na hrvatska-brazil, čitam ga 5 put i još ne kužim da me ubiješ!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:39   #59
Mislim na brazil.. I istocnu tribinu ..

Odo sada na kavicu.. Uzivajte..
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:39   #60
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
na sred rive ko prasca kad je ispustio baklju iz ruke i opet bi i na brazilu u splitu da se nije njih 30-tak stislo ko grlice kad smo usli medu njih
i kaj sad da ja zaključim iz ovog?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.