Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2009., 15:25   #1
Hrvatska-Srbija after Jugoslavia

Neka se kaze i pokoja rič o odlascima Hrvatskih navijačkih grupa u Srbiju i obratno posli rata


Bad Blue Boysi u Beogradu

Dogovor je pao prije nekoliko dana, odredili smo mjesto i vrijeme okupljanja, tko je došao-došao je, tko nije nema pojima kaj je propustio. Dogovor je bio u već dogovoreno vrijeme, na već dogovorenom mjestu, kupujemo karte za vlak i krećemo. Nema alkohola, nema gudre...potrebna nam je čista glava.
Krenuli smo, ne znajući kaj nas očekuje, ekipa koja je krenula je bila spremna na sve.
U Vinkovcima nam nekoliko Ultrasa koje znamo s repke daje još nešto artiljerije koja se buksa po vlaku… Na grani nas srpski drot pita jel putovanje organizirano ili ne, koji vam je vođa, znači nisu imali pojima da dolazimo iako nas je naša murija već u vlaku proaktala... Pretpostavljali smo da ni granicu nećemo preći, bilo bi i njima jednostavnije, ali su nas ipak pustili... Da nas je neko napao na putu do Beograda, ne bi baš dobro prošao, jer smo bili fino nabrijani, a drotovi u vlaku su bili totalno usrani...

Dolazimo u Beograd, na kolodvoru nas čekaju specijalci, jer su im naravno ovi iz vlaka dojavili da dolazimo. Čim smo sišli s vlaka, zagrmili smo Dinamo Zagreb.. kaj ćemo drugo. Da murije nije bilo, mislim da bi bez beda počistili onaj dio Grobara (a, možda i nekog iz ostalih beogradskih grupa) koji su nas čekali vani. Pretres na izlasku sa kolodvora i trpanje u bus 'firme Krstić'.

Fina vožnja kroz grad, iako smo stali skoro na svakom semaforu.
Grad u totalnom kurcu, zmazan, cigana koliko hoćeš…vidjeli smo neke zgrade koje im je NATO zbombardirao. Stvarno smo mislili i nadali se da će nam barem bus kojim su nas furali do dvorane kamenovat.. ali ništa.
Dolazimo pred dvoranu, onaj dio Grobara koji je bio tamo nemože vjerovat da smo došli.
Malo im mašemo onak da ih podjebemo, a drotovi nas trpaju u ‘halu’, uz tzv. pretres gdje smo mogli ufurat kaj smo htjeli, ali nitko nije imao ništa, nitko nije htio riskirat nepotrebne pizdarije. Naravno dio nas dio nije uopće pregledan kak spada.

U dvorani smo jedno dvije-tri ćuke prije početka tekme, zajebavamo se, D**** pokušava složit koreografiju od ljudi u obliku slova »d«, par naših dečkiju nam odlazi po ‘pleskavice s kajmakom’ i po sokove do nekakve pečenjare.
Drotovi manje-više korektni, rekli su da možemo navijat, ali bez provokacija jer će nas izbacit iz dvorane. Kad se dvorana počela puniti ovi nisu mogli vjerovat da smo fakat došli.
Postavljamo legendarnu zastavu Dinamo sa grbom grada Zagreba, no drotovi privađaju jednog od vlasnika u hodnik dvorane jer nije htio predat zastavu na njihovu zamolbu, te mu uz dosta udaraca pendrekom po glavi i u ostale dijelove tijela (tamo gdje najviše boli), hvatanja za grkljan itd… ipak uzimaju dotičnu zastavu, te vele kako je kod njih i da ćemo je dobiti na kraju tekme nazad.
Mislili smo svi da će Grobari nekaj konkretnije napravit, da će bolje navijat ali su nas poprilično razočarali. Bilo je, naravno hrpe provokacija s njihove strane, pjevanje četničkih pjesama..

Mi smo navijali koliko smo mogli, u trenicima kad su ovi zašutili, glavno da smo se čuli. Pred kraj prvog poluvremena murjaci vele da izbacimo riječ Dinamo iz repertoara pjesama, jer je to navodno provokacija, al’ ih nismo previše fermali za to.

U drugom poluvremenu panduri su valjda dobili naređenje da nas isfuraju van pet minuta prije kraja tekme, kaj i rade i u tom trenutku se zaletavaju dvojica grobara preko donje tribine i naljeću na dvojicu naših iz Zagreb City Boys, koji ih lansiraju nazad na dno tribine (primjer: grobar na slici sa majicom "hooligan").

Kak su nas isfurali van mi nismo skužili da je i drugi dio Grobara krenuo za nama, al’ nas drotovi trpaju u bus uz dosta naguravanja, vraćaju oduzetu zastavu i pravac željeznički kolodvor. Na kolodvoru čekamo oko dvije i pol ćuke vlak, pretpostavljajući da će doći do barem nekog incidenta, ali se čini da je murija dobila strogu direktivu da nas čuva. Slušamo priče zapovjednika drotova, rikavamo od smjeha.. npr, kad smo ga pitali koja je razlika između njegovih i žandarmerije, odgovor je bio tipa: ‘pa nismo mi i oni isto.. nemoj da mešaš žabe i babe’ i slično, rikavali smo..

Na samom kolodvoru je bilo nešto grobara koji su išli na vlakove, ali je bilo i onih koji su nas snimali. Ulazimo u vlak, dajemo nekaj love njihovom kondukteru iako znamo da nas ne bi izbacio van iz vlaka.. frajer si je sigurno zaradio još jednu plaću..
Putem nazad kamenovanje, u manje-više svakom mjestu. U Zemunu nam razbijaju vanjsku šajbu na jednom od kupea, (murija veli, 'ma to neki cigani u ovom rajonu svake sedmice razbijaju i kamenuju vlakove' sam kaj su ovoga puta imali i šalove oko vrata). U Staroj Pazovi gađaju vlak bakljama i raketama, al’ uglavnom fulavaju. Vlak vozi i dalje, mi se zajebavamo u vlaku, ali na svakom kolodvoru za svaki slučaj stojimo na vratima.

U Šidu na kolodvoru vlak stoji jedno pol čuke i tu ekipa iz jednog od kupea snima nekog čiču sa violinom na kolodvoru i uz povike ‘daj jednu za dušu’ i slično dotični čiča počne svirat neke ciganske pjesme.. u vlaku kaos, trganje od smjeha.
Prelazimo granu, T… iz Vinkovaca nam u Tovarniku fura čevape i vodu (svaka čast), te lagano idemo prema voljenom gradu.
U Zagreb stižemo oko pol 7, par naših koji nisu mogli ići s nama nas čeka na kolodvoru, naravno kao i desetak drotova.
Neki na posao, neki na faks, a neki doma…ali jedno je sigurno, bili smo u Beogradu, pjevali smo svoje pjesme, bilo je čak i nešto šore, previše osiguranja za konkretnije stvari i s naše i s njihove strane, ali sve u svemu to je bilo gostovanje za pamćenje.

http://tinypic.com/21ea2u

http://www.sportskacentrala.com/ruko...b-navijaci.jpg
http://www.sportskacentrala.com/ruko...-navijaci2.jpg

http://sportskacentrala.com/rukomet/...greb-tuca2.jpg
http://sportskacentrala.com/rukomet/...greb-tuca3.jpg
http://sportskacentrala.com/rukomet/...greb-tuca5.jpg
http://sportskacentrala.com/rukomet/...greb-tuca1.jpg



neka netko stavi ako moze i o gostovanju grobara u zg
Manges is offline  
Old 22.05.2009., 16:07   #2
lijepo lijepo momci, svaka čast, sad neka ostale skupine još napišu svoja putovanja u srbiju, koliko znam bili su tornado i funcuti
Panucci is offline  
Old 22.05.2009., 17:55   #3
Svaka čast na ovom gostovanju,znam par ljudi koji su išli,a i po slikama vidim da je to bila fina ekipica..
WOODOO CHILE is offline  
Old 22.05.2009., 17:56   #4
Tornado u Beogradu

U subotu ujutro smo krenuli vlakom iz Zagreba za Beograd. Par dana prije smo se nas 3 spontano dogovorili da idemo, pa "kud puklo..".

Put do granice prolazi relativno mirno. Odmaramo, listamo novine i raspravljamo o onome što bi nas moglo dočekati.. Oko podne dolazimo do granice. Odmah se u Šidu počinje vagon puniti večinom delijama koji idu na beogradski derbi izmedju partizana i zvezde. Sljedećih 3 sata se vlak sve više punio navijačima, tako da u Beogradsku željezničku postaju stižemo puni. Koliko god bilo nezgodno, bio je odličan osjećaj biti među njima, a da ni neznaju..

Odmah po izlasku iz vlaka, policija nas bez pitanja zaustavlja i zadržava skupa sa delijama. Mi, nalazeći se u vrlo nezgodnoj situaciji, šutimo.. Oko nas cigani počinju navijati, koje je sve skupa trajalo par sekundi dok se pandur nije zaderao na njih da "ćute", nakon čega nastaje grobna tišina. Tjeraju nas u dvored i vode kraj željezničke postaje. zatim nas odvajaju 15 po 15 i nareduju uza zid. Stavljamo ruke na zid i čekamo pretres, a u sebi razmišljamo što bi moglo biti ako nas skuže sa salovima, koje smo imali ispod majica. Kada su nam našli putovnice, nista im nije bilo jasno.. odvajaju nas ubrzo sa strane pa smo im uspjeli objasniti da nemamo veze sa derbijem i da smo samo došli u BG na "izlet". Međutim, kod jednog našeg člana su našli nož koji je slučajno imao uz sebe, i privode ga.. Dobivamo samo adresu di će ga odvesti, a nas puštaju u grad..

Izlazimo na Beogradske ulice.. oko nas totalno nadrealna situacija. helikopteri kruže zrakom. žandarmerija sa kalašnjikovima uokolo.. Izlazimo u grad i pokušavamo smisliti što ćemo napraviti i kud ćemo krenuti. Ubrzo zaustavljamo taksi i krećemo prema dvorani. Dobivamo informaciju da nam prijatelj čeka saslusanje i da će nam se moc javiti nakon određivanja kazne. Oko pola sata prije utakmice ulazimo u dvoranu. Stajemo sa strane na tribinu, vadimo salove, snimamo situaciju i čekamo pocetak.. Oko nas nigdje ni redara ni policije.. a ljudi nas zbunjeno gledaju. Smile S pocetkom utakmice mi počinjemo navijati.. "Igraj Zadre volim te, Tornado je uz tebe", prvu četvrtinu i drugu navijamo koliko možemo s obzirom na situaciju, sa drugim brigama na pameti. Osim povremenih provokacija, u dvorani je bilo poprilično mirno.. s tim da se određena ekipica polako skupljala, a mobiteli su stalno radili. Nakon nekih 15min policija šalje pripadnike reda do nas. U međuvremenu smo bili u kontaktu sa prijateljem u pritvoru. Saznajemo da mu je sud odredio novcanu kaznu ili određeno vrijeme u zatvoru. Preko privatnih kanala uspjevamo prikupiti novce i tijekom treće četvrtine odlazimo sa utakmice, uzimamo taksi i idemo do SUPa što prije ga izvuć iz pritvora.

Nakon jos par zavrzlama i poteškoća, uspjevamo platiti kaznu.. u međuvremenu nas zadržavaju u postaji i gledamo kako se policija naoružava i juri okolo rješavajući nerede oko derbija. Poslije nekog vremena nas maricom prebacuju u neki ured za strance, konačno uspjevamo prijatelja osloboditi i izlazimo u centar grada. Sljedećih par sati smo proveli po gradu.. malo po kvartovskim parkovima, parkiralištima, ali večinom u centru, šetajuci se među ekipom sa utakmice.. misleći si u glavi "što bi bilo kad bi znali.." Wink

Dolazimo do željezničke stanice, koja je usput puna navijača koji se vraćaju sa utakmice (večina nije ni ušla na stadion zbog bojkota i jedne i druge strane). Nismo znali jel se tijekom dana uspjelo pročuti da smo tamo (bilo od cigana na kolodvoru dok su nas pretresali, bilo od pandura koji su nas ispitivali, bilo od ekipe u železniku - u i oko dvorane), da nebi povezali da smo došli i odlazimo vlakom..

Prvo se držimo sa strane, ali nakon nekoliko znatiželjnih pogleda, shvačamo da to baš i nije najpametnija taktika pa, kako nebi bili sumnjivi, nalazimo mjesto i sjedamo među njih.. praveći se umornim, čitajuči "novine" i čekajući vlak..

oko 11 nam stize vlak.. sjedamo unutra i krećemo na zadnji dio puta.. U vlaku na trenutke navijanje cigana, par puta uspjevaju i zatresti vagon..

Nakon sto nas je adrenalin držao čitav dan, po prelasku granice padamo svi u dubok san i budimo se malo prije Zagreba..

http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=0
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=1
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=2
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=3
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=4
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=5
http://www.tornado-zadar.hr/fotogale...album=82&pos=6

http://www.jutarnji.hr/sport/navijac...,4,3,,19920.jl
 
Old 22.05.2009., 18:00   #5
Funcuti u Beogradu

http://img181.imageshack.us/img181/5...eogradury0.jpg
 
Old 22.05.2009., 18:19   #6
bio mi je najbolji kompic na rukometu i nikada necu zaboraviti noc prije cuganje i zajebanciju i njegovu tajnovitost u svemu tome i kad mi je reko da ce ic ja mu nisam vjerovao ali kasnije ko i cijeloj ekipi.
hrelić is offline  
Old 22.05.2009., 20:22   #7
mogla bi se i Podgorica ubrojat ode
Manges is offline  
Old 22.05.2009., 21:11   #8
i sta sad?mores kljucat topic to je to,gotovo
gmaz88 is offline  
Old 31.05.2009., 18:00   #9
gmaz po naslovu topica si mogao zakljuciti da se ne odnosi na tvoju grupu

sala-mala,bilo bi ok kad bi neko napisao izvjestaj od BBB kad su 97 isli u BG.
 
Old 20.01.2010., 01:18   #10
[QUOTE=wob;24616442][QUOTE=R-ZCB;24615623]uglavnom i oni su u Zagreb mogli krenuti bez ikakvih izdrkavanja po medijima, pa nisu, nije da ne cijenim to kaj su došli, ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg [QUOTE]

Po meni nije moglo proc bez medija . Vi ste bacili prvi rukavicu , po meni plus veliki . I onaj tko je mislio da groblje nece otic u Zagreb na uzvrat je mrtvi debil . A novinari , lešinari... svugdi su isti .. osjetimo ih hvala bogu i na našoj koži kad treba piskarat .. Tu su nanjusili priliku za podizanje tenzija i pumpanje . Imas primjer novinarskog pumpanja sad kad je Dinamo igra u Temišvaru , pa sam znas kakve su price bile po novinama .. od hordi delija , grobara, svih pokoljenja srba kako se spremaju za ustaše iz Zagreba .

Normalno, palili su atmosferu jer su nanjusili dobru pricu , narod je glup i puši sve sta mu se servira a njima tiraža raste . Ista stvar je bila i u beogradu kad je bio uzvrat. Atmosfera se pumpala i rasle su tenzije .


[QUOTE=R-ZCB;24615623], ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg
Quote:

Znalo se da i hrvatski navijaci dolaze na reprezentaciju . Novine su pisale , mediji brujili .. pa ih se vratilo s vlakom nazad da nisu ni dosli do Beograda. . Nisu oni bili krivi .. nije nitko apalirao od naših da ih vrate nazad..
Sad ce netko od cigana rec da su Hrvatski navijaci namjerno blejali po novinama da ih srpska policija vrati u Hrvatsku jer su mogli njih 300 u vlaku proc neopazeno da su htjeli ..

A eto.. ista se pravila mogu primjenit u oba slucaja .




Tri sata prije utakmice je vec debelo kasno za bilo šta izorganizirat , a da ispadne kvalitetno i smisljeno . Nije Beograd kao Šibenik od 40 000 ljudi pa kad se iskrca skupina od 30 ljudi na kolodvoru da se procuje do Piramatovaca u roku sekund. Ljudi rade , obavljaju svoje svakodnevne poslove , netko je van grada bla bla... Tri sata je kasno za bilo što ! Moje mišljenje je da vas je to i spasilo !!



Mene ne cudi , nije to brojka malena. Ovako na papiru izgleda smijeso ali tu trebas pogledat i jos nekoliko faktora koji utjecu na brojku .
Groblje nisu cigani da ih ima 200 milijona . Oni su skupina nista veca od vas .. Sve je to tu negdje ovisi o stanju kluba na tablici i atraktivnosti protivnika .

Jos jedna stvar su te vize , kapacitet dvorane je bio pun i partizan im nije osigurao ulaznice nego ih je pozivao da ne idu u Zagreb . Njih 150 je uslo na svoju ruku u taj vlak . Mozda da je partizan rijesio 500 ulaznica , mozda bi ih doslo 500 .. to ne znam ni ja ni ti .

Znaci , imas sad problem sa ulaznicama , vizom i linč atmosferom koja se stvorila . Aj sad razmisli uz sve to bili se boysa skupilo vise od 150 za odlazak bez karte u Beograd svi te cekaju na noz ???

Ja sam uvjeren da nebi.. ti sad mozes napisat da bi.. i tu prici nema kraja .
dobro kaj ti pokušavaš.. umanjit to kaj su bbb otisli i odradili to? to je jedna hvale vrijedna akcija na koju mogu bit ponosni svi navijaci u hrvatskoj.. pa da ste vi imali takav izlet morali bi vam spomenik dic koliko bi se hvalili... o cemu ti sinko pricas sve demantirat moras pre retardiranim upisima tipa 3 sata je pre malo, ovo ono... jel ti glavni dnevni zadatak gledat sta neki bbb napise i to pokusat umanjit ili prkosit tome.. BBB su bili u BG a vi niste.. i tu je prici kraj... oni da su bili mudonje mogli su napravit nesto,a nisu napravili nista... zato odi tamo drkat na prastare slike torcide i pocivat na staroj slavi.. pravis se pametan a to jednostavno svojim upisima nisi...
 
Old 20.01.2010., 01:27   #11
Droga, mislim da je WoB napisao dosta realan tekst, vjerojatno bi se medijski saznalo da su naši išli na "uzvrat" i bila bi slična situacija s dočekom. Vjerojatno niti Boysa ne bi bilo više jer uzmi u obzir da bi te dočekali ujedinjeni Grobari, Delije, UF....
Uvijek istok is offline  
Old 20.01.2010., 01:57   #12
Dragi Wob-e, čitajući tvoje komantare ovdje i na istočnoj europi, objektivan čovjek se jednostavno ne može načuditi tvojoj glupoći ili udbaštvu ili čemu već i umanjivanju nečijim navijačkim zaslugama ako nisu od tvoje skupine. To što je svaki tvoj post usmjeren degradaciji BBB-a to je tvoj problem i ukazuje samo na tvoj "kompleks" spram njih (to kada svi već spominju tu riječ). Prvo i osnovno: bilo kojoj navijačkoj skupini predbacivati kao " otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane", a pogotovo na takvo gostovanje je deplasirano i u najmanju ruku jadno. Drugo: ti isti dečki (otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane) su navijali u dvorani cijelo vrijeme pjevajući svoje pjesme, a murija ih je izvela van tek nešto prije kraja utakmice kad su se grobari navodno počeli zalijetat na njih. Treće: grobari unatoč najavi dolaska (iako je pisalo da ih dolazi pun k....) nisu prošli Dubravu, osim trojice koji su sa igračima ušli u dvoranu, a zna se kako su se proveli (napustili su dvoranu prije sučevog zvižduka). A da je ostatak prošao Dubravu, vjeruj mi, ti likovi ne stigli do branimirove, a kamoli do Doma sportova. Četvrto: S druge strane vama na poljud uspije doći grupica nekakvih navijača budućnosti koji, gle vraga, nisu prešli nekoliko km, već 300-tinjak km uzduž Dalmacije. Ma doviđenja!!! Da se ne zaboravi, ti isti su palili po južnoj Hrvatskoj!!!
 
Received Infraction
Old 20.01.2010., 02:35   #13
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Droga, mislim da je WoB napisao dosta realan tekst, vjerojatno bi se medijski saznalo da su naši išli na "uzvrat" i bila bi slična situacija s dočekom. Vjerojatno niti Boysa ne bi bilo više jer uzmi u obzir da bi te dočekali ujedinjeni Grobari, Delije, UF....
ajde ti ne razumijes pak nista.. ono kaj je on napiso je cista zavist,jad i nemoc...
 
Old 20.01.2010., 08:30   #14
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Droga, mislim da je WoB napisao dosta realan tekst, vjerojatno bi se medijski saznalo da su naši išli na "uzvrat" i bila bi slična situacija s dočekom. Vjerojatno niti Boysa ne bi bilo više jer uzmi u obzir da bi te dočekali ujedinjeni Grobari, Delije, UF....
Ma jel?
kinfaka is offline  
Old 20.01.2010., 08:54   #15
Quote:
Stauša kaže: Pogledaj post
Dragi Wob-e, čitajući tvoje komantare ovdje i na istočnoj europi, objektivan čovjek se jednostavno ne može načuditi tvojoj glupoći ili udbaštvu ili čemu već i umanjivanju nečijim navijačkim zaslugama ako nisu od tvoje skupine. To što je svaki tvoj post usmjeren degradaciji BBB-a to je tvoj problem i ukazuje samo na tvoj "kompleks" spram njih (to kada svi već spominju tu riječ). Prvo i osnovno: bilo kojoj navijačkoj skupini predbacivati kao " otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane", a pogotovo na takvo gostovanje je deplasirano i u najmanju ruku jadno. Drugo: ti isti dečki (otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane) su navijali u dvorani cijelo vrijeme pjevajući svoje pjesme, a murija ih je izvela van tek nešto prije kraja utakmice kad su se grobari navodno počeli zalijetat na njih. Treće: grobari unatoč najavi dolaska (iako je pisalo da ih dolazi pun k....) nisu prošli Dubravu, osim trojice koji su sa igračima ušli u dvoranu, a zna se kako su se proveli (napustili su dvoranu prije sučevog zvižduka). A da je ostatak prošao Dubravu, vjeruj mi, ti likovi ne stigli do branimirove, a kamoli do Doma sportova. Četvrto: S druge strane vama na poljud uspije doći grupica nekakvih navijača budućnosti koji, gle vraga, nisu prešli nekoliko km, već 300-tinjak km uzduž Dalmacije. Ma doviđenja!!! Da se ne zaboravi, ti isti su palili po južnoj Hrvatskoj!!!
Njima se ušetalo ujutro u grad bez pratnje i tako, šta ćemo sad dizat spomenike, glupa van je priča.
zovi čovika is online now  
Old 20.01.2010., 09:09   #16
Quote:
Stauša kaže: Pogledaj post
Dragi Wob-e, čitajući tvoje komantare ovdje i na istočnoj europi, objektivan čovjek se jednostavno ne može načuditi tvojoj glupoći ili udbaštvu ili čemu već i umanjivanju nečijim navijačkim zaslugama ako nisu od tvoje skupine. To što je svaki tvoj post usmjeren degradaciji BBB-a to je tvoj problem i ukazuje samo na tvoj "kompleks" spram njih (to kada svi već spominju tu riječ). Prvo i osnovno: bilo kojoj navijačkoj skupini predbacivati kao " otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane", a pogotovo na takvo gostovanje je deplasirano i u najmanju ruku jadno. Drugo: ti isti dečki (otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane) su navijali u dvorani cijelo vrijeme pjevajući svoje pjesme, a murija ih je izvela van tek nešto prije kraja utakmice kad su se grobari navodno počeli zalijetat na njih. Treće: grobari unatoč najavi dolaska (iako je pisalo da ih dolazi pun k....) nisu prošli Dubravu, osim trojice koji su sa igračima ušli u dvoranu, a zna se kako su se proveli (napustili su dvoranu prije sučevog zvižduka). A da je ostatak prošao Dubravu, vjeruj mi, ti likovi ne stigli do branimirove, a kamoli do Doma sportova. Četvrto: S druge strane vama na poljud uspije doći grupica nekakvih navijača budućnosti koji, gle vraga, nisu prešli nekoliko km, već 300-tinjak km uzduž Dalmacije. Ma doviđenja!!! Da se ne zaboravi, ti isti su palili po južnoj Hrvatskoj!!!


Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
ajde ti ne razumijes pak nista.. ono kaj je on napiso je cista zavist,jad i nemoc...
 
Old 20.01.2010., 09:15   #17
Quote:
Stauša kaže: Pogledaj post
Dragi Wob-e, čitajući tvoje komantare ovdje i na istočnoj europi, objektivan čovjek se jednostavno ne može načuditi tvojoj glupoći ili udbaštvu ili čemu već i umanjivanju nečijim navijačkim zaslugama ako nisu od tvoje skupine. To što je svaki tvoj post usmjeren degradaciji BBB-a to je tvoj problem i ukazuje samo na tvoj "kompleks" spram njih (to kada svi već spominju tu riječ). Prvo i osnovno: bilo kojoj navijačkoj skupini predbacivati kao " otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane", a pogotovo na takvo gostovanje je deplasirano i u najmanju ruku jadno. Drugo: ti isti dečki (otišli ste i to je ok, na tome neka i ostane) su navijali u dvorani cijelo vrijeme pjevajući svoje pjesme, a murija ih je izvela van tek nešto prije kraja utakmice kad su se grobari navodno počeli zalijetat na njih. Treće: grobari unatoč najavi dolaska (iako je pisalo da ih dolazi pun k....) nisu prošli Dubravu, osim trojice koji su sa igračima ušli u dvoranu, a zna se kako su se proveli (napustili su dvoranu prije sučevog zvižduka). A da je ostatak prošao Dubravu, vjeruj mi, ti likovi ne stigli do branimirove, a kamoli do Doma sportova. Četvrto: S druge strane vama na poljud uspije doći grupica nekakvih navijača budućnosti koji, gle vraga, nisu prešli nekoliko km, već 300-tinjak km uzduž Dalmacije. Ma doviđenja!!! Da se ne zaboravi, ti isti su palili po južnoj Hrvatskoj!!!

U Podgorici upad u grad bez pratnje,uzimanje transa posli utakmice
Oni dosli uz bijesnu pratnju i policijsku opsadu Splita na drugo poluvrime
Gle vraga,vama su Delije bile u gradu,sta nije isto kao da su dosli nekakvi Varvari
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 09:23   #18
Quote:
zovi čovika kaže: Pogledaj post
Njima se ušetalo ujutro u grad bez pratnje i tako, šta ćemo sad dizat spomenike, glupa van je priča.
ajme majko... jel puše jugo? kriza? kaj je?

a nije li to možda i bit svega da se doslo tako ... aj dosadni ste s tom ljubomorom priznajte da nam se zapravo divite ali necete priznat i bok
 
Old 20.01.2010., 09:23   #19
https://www.forum.hr/showthread.php?t=450847

evo teme
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 09:26   #20
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
U Podgorici upad u grad bez pratnje,uzimanje transa posli utakmice
Oni dosli uz bijesnu pratnju i policijsku opsadu Splita na drugo poluvrime
Gle vraga,vama su Delije bile u gradu,sta nije isto kao da su dosli nekakvi Varvari
da podgorica i bg su kao isto..??????? a na pitanje o delijama pa sam sebi si dao odgovor (boldano).. samo kaj je to valjda bila najjaca opsada i pratnja kaj sam ja vidio do sad...
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.