Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2011., 18:02   #21
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
On triba bit objektivan i pravedan. Vi bi pricali pizdarije a da vam nitko nista nesmi rec. Kad neko nesto rece onda je pristran, onda je to zato sta je protiv funcuta...
kada neko napiše pizdariju koja će predvidivo pokrenit 60 drugih pizdarija onda tu pizdariju triba izbrisat onoga ko je napisa i kazniti bodovima, pa neka ih skuplja. Osim samih "diskutanata" na temu utjeće i moderator sa svojim postavljenim mjerilima. ispod neke razine se ne bi tribalo ići, ili bi se triblo držati neke razine približno slično na svim temama, a ne selektivno kao dosad ( naravno, s izuzetkom gostione i garbage-a ). Pa nitko, ili malo ko od "funcuta" uopće želi išta pisati jer bi onda na neki način dali legitimitet pizdarijama koje se sada tu vrte.
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Old 27.03.2011., 18:09   #22
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Pa nitko, ili malo ko od "funcuta" uopće želi išta pisati jer bi onda na neki način dali legitimitet pizdarijama koje se sada tu vrte.


aj aj ne pričaj pizdarije i pusti nas anonimne šupke da uživamo i dalje u genijalnin postovima getanina, tebe i sebenica
spajdermen is offline  
Old 27.03.2011., 18:16   #23
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
...nemoj da ti dođem s motornom pilom na baldekin
placam ti gorivo za pilu
napridnasi is offline  
Old 27.03.2011., 18:16   #24
Quote:
spajdermen kaže: Pogledaj post


aj aj ne pričaj pizdarije i pusti nas anonimne šupke da uživamo i dalje u genijalnin postovima getanina, tebe i sebenica
ae prika, ti jesi anonimni šupak, da se ne lažemo. Tu priko neta si proziva barem 4 osobe za šta ja znam, a to iz anonimnosti ipak rade samo šupci.
ipak ima neka razlika od između funcuta i funcuta, ili da prilagodim u pitanje. prika, jesi ti torcida ?
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related

Zadnje uređivanje Veliki vladar : 27.03.2011. at 18:22.
Veliki vladar is offline  
Old 27.03.2011., 18:20   #25
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
ae prika, ti jesi anonimni šupak, da se ne lažemo. Tu priko neta si proziva barem 4 osobe za šta ja znam, a to iz anonimnosti rade samo šupci.
ipak ima neka razlika od između funcuta i funcuta, ili da prilagodim u pitanje. prika, jesi ti torcida ?
prika, ja san šibenski izdajnik

i prika, ja nisan prozva nikoga imenon i prezimenon, nećeš nać takav moj post. dakle, ničiju privatnost nisan ugrozija
spajdermen is offline  
Old 27.03.2011., 18:22   #26
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
placam ti gorivo za pilu
...pa ne tzroši motorna pila ka freza ili traktor
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Old 27.03.2011., 18:24   #27
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
placam ti gorivo za pilu
a je bi se isprsija

nego, pritvorit ćeš ga u plaćenika
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Old 27.03.2011., 18:28   #28
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
a je bi se isprsija

nego, pritvorit ćeš ga u plaćenika
budi dobar
u.k.g. is offline  
Old 27.03.2011., 18:48   #29
Quote:
spajdermen kaže: Pogledaj post
prika, ja san šibenski izdajnik

i prika, ja nisan prozva nikoga imenon i prezimenon, nećeš nać takav moj post. dakle, ničiju privatnost nisan ugrozija
Zašto šibenski izdajnik
Via Sebenico is offline  
Old 27.03.2011., 18:59   #30
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Ne bi li tvoja moderatorska uloga tribala barem glumiti nepristranost, pa i možda sprijećiti pretvaranje bilo kojeg topica u psihijatruju, a ne pribacivanje redikula sa torcide na funcute ( na temi je ionako sigurno najmanje 80% upisa pripadnika tvoje skupine ) ?
Daj molin te procitaj sta si napisa i zapitaj se malo...

sta bi ja treba bit dadilja nekolicini vasih bolesnika?

baraba i getanin pisu takve izbljuvotine da san se iskreno nada da ce se zalit pa da mogu izvadit sve postove i obrazlozit svoje postupke prema njima.bilo bi in hladenje puno duze nego je sada.

takoder i ti sada krsis pravila podforuma sta komentiras moderiranje i radis raspravu o tome na mjestu gdje to nije predvideno.

koga ja to igdi prebacujem,jesam li ja jedini mod na ovome pdf,jel znate vi koristit forum,njegove opcije i mogucnosti???

nisan misecima pogleda uopce taj topic i pocea san ga moderirat opet nedavno jer ovo sta getanin radi na temi je cirkus!sam pita,sam odgovara,pise 7 postova za redom,a ni jedan pismen.1% njegovih postova se odnosi na funcute...koga vi jebete,aj sad jos par klonova napravit i prozivat moderiranje...

prika teski ste smijeh.pisete debilane i kad vam se ide odgovorit klasicna histerija nastupi..pisite o funcutima i nece vam se niko misat u pricu,ali to vi niste u stanju,nemate o cemu pisat...

ni jednog funcuta nikad nisam trajno banirao,sta se ne moze rec za provokatore sa moje strane kojih je x trajno posivilo,zato ne trkeljajte gluposti..

pogledajte temu Ultras Mostar i pokusajte u takvom stilu prezentirat svoju grupu na forumu,tada bi vas zastitili svi modovi na forumu nebi trebali nikog prozivat,ali ne vi njegujete cirkusanta i onda se bunite kad ga se bana...

Zadnje uređivanje ŽUTI MRAVI : 27.03.2011. at 19:07.
ŽUTI MRAVI is offline  
Old 27.03.2011., 19:12   #31
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
Daj molin te procitaj sta si napisa i zapitaj se malo...

sta bi ja treba bit dadilja nekolicini vasih bolesnika?

baraba i getanin pisu takve izbljuvotine da san se iskreno nada da ce se zalit pa da mogu izvadit sve postove i obrazlozit svoje postupke prema njima.bilo bi in hladenje puno duze nego je sada.

takoder i ti sada krsis pravila podforuma sta komentiras moderiranje i radis raspravu o tome na mjestu gdje to nije predvideno.

koga ja to igdi prebacujem,jesam li ja jedini mod na ovome pdf,jel znate vi koristit forum,njegove opcije i mogucnosti???

nisan misecima pogleda uopce taj topic i pocea san ga moderirat opet nedavno jer ovo sta getanin radi na temi je cirkus!sam pita,sam odgovara,pise 7 postova za redom,a ni jedan pismen.1% njegovih postova se odnosi na funcute...koga vi jebete,aj sad jos par klonova napravit i prozivat moderiranje...

prika teski ste smijeh.pisete debilane i kad vam se ide odgovorit klasicna histerija nastupi..pisite o funcutima i nece vam se niko misat u pricu,ali to vi niste u stanju,nemate o cemu pisat...
Dobar si ti prika, stoput bolji od onog purgera kavge iako osbono najbolji mod mi je bija Ir.
Via Sebenico is offline  
Old 27.03.2011., 19:18   #32
Quote:
Via Sebenico kaže: Pogledaj post
ko osbono najbolji mod mi je bija Ir.
slazem se + silvercat
ŽUTI MRAVI is offline  
Old 27.03.2011., 19:45   #33
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
...pa ne troši motorna pila ka freza ili traktor
kurac nije kad su drva suva
odbij seal is offline  
Old 27.03.2011., 19:47   #34
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
...pa ne tzroši motorna pila ka freza ili traktor
zato i placam
napridnasi is offline  
Old 27.03.2011., 20:04   #35
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
kada neko napiše pizdariju koja će predvidivo pokrenit 60 drugih pizdarija onda tu pizdariju triba izbrisat onoga ko je napisa i kazniti bodovima, pa neka ih skuplja. Osim samih "diskutanata" na temu utjeće i moderator sa svojim postavljenim mjerilima. ispod neke razine se ne bi tribalo ići, ili bi se triblo držati neke razine približno slično na svim temama, a ne selektivno kao dosad ( naravno, s izuzetkom gostione i garbage-a ). Pa nitko, ili malo ko od "funcuta" uopće želi išta pisati jer bi onda na neki način dali legitimitet pizdarijama koje se sada tu vrte.
Slusaj prika, po mojem nekom videnju forum je mjesto za svakakve rasprave, to ukljucuje i razne zajefrkancije, podjebavanja pa cak i provokacije, pogotovo ovde na navijackom, i to je sve ok dok se nevriđa i ne ide ispod neke razine.
Ako neko napise pizdariju, onda se argumentima proba rec zasto je to pizdarija ili mu odgovori pizdarijom itd, a ne "sta ne banirate ovoga" ili "ajde ca sa naseg topica", ili trazit neka brisanja i uredivanja, to mi pari sve nekako placipickasto...
Nek svako rece sta god zeli, pa kome se raspravlja nek raspravlja, zivila razmjena misljenja i provokacija...
napridnasi is offline  
Old 27.03.2011., 20:47   #36
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=5028
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=5030



moderatoru u pomoć vriđa me torcidaš ,a onda kada nije dobija pomoć naziva čovika idioton
odbij seal is offline  
Old 27.03.2011., 20:58   #37
zg sash
Ko je bia zna! is offline  
Old 27.03.2011., 21:01   #38
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=5028
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=5030



moderatoru u pomoć vriđa me torcidaš ,a onda kada nije dobija pomoć naziva čovika idioton
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Old 28.03.2011., 11:20   #39
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
slazem se + silvercat


__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Old 28.03.2011., 18:22   #40
kaje ovo? funcuti 2? može
__________________
ZbogoM
lasta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.