Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 18:17   #201
Ova tema nije o nabrajanju markiranih stvari koje posjedujemo, nego o određenom brandu, Louis Vuitton. Lijepo vas molim da se teme i držite.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 15:16   #202
zna li netko mozda di u splitu ima za kupit fake luis vuitton torba?
hvala unaprid
zutokljunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 19:37   #203
jel ko narucio ikad original lv torbice preko neta ??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 21:37   #204
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
jel ko narucio ikad original lv torbice preko neta ??
. . i mene ovo zanima ,ovo ljeto kupila torbu u Italiji pa bih sad novčanik ili onu malu kaj se zakaći unutra! super sam ovo objasnila!!
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 22:18   #205
znam na koju mislis, frendica mi ima tu , odlicna je
neznam da li e-luxury shipa u hrvatsku ?????
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 23:29   #206
to bi i ja voljela znati
one cijene na netu, bas na vuittonovoj stranici, jel na to ide jos nekaj gore, ili je to konacna cijena ? ok, osim postarine.
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 23:34   #207
a znam da official lv stranica ne shipa u hrv to mi je girly rekla
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 16:02   #208
http://www.youtube.com/watch?v=S9UiF...eature=related

anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 16:14   #209
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post

Bollywood Actor Deepika Pudokone
meni treba pomoc... od vas koje se vise kuzite u lv.
dakle, ovo na slici, koja je to velicina torbe ??
ja bi kupila speedy 35, ali uopce nemam dojam kolka je to torba, kad je netko nosi ! pokusavala sam naci slike da procijenim, ali nista... i htjela bih znati koliko je razlika izmedju 30 i 35...
e i jos jedno pitanje...kad se torbu natrpa (svim onim nepotrebnim stvarima bez kojih mi cure nemozemo preko dana), jel se jako objesi ? jer na nekim slikama mi izgleda prakticki ravno... i negdje sam vidjela da ima za kupiti kao neke uloske kaj ti pomazu da ti torba stalno izgleda lijepo i napuhnuto
puuuuuuno hvala
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 12:13   #210
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
meni treba pomoc... od vas koje se vise kuzite u lv.
dakle, ovo na slici, koja je to velicina torbe ??
ja bi kupila speedy 35, ali uopce nemam dojam kolka je to torba, kad je netko nosi ! pokusavala sam naci slike da procijenim, ali nista... i htjela bih znati koliko je razlika izmedju 30 i 35...
IMO ova je 25.
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:02   #211
Malo cu offtopic,neću o torbama,ali ću se na brandu zadržat.

Koliko sam modno informiran,taj brand mi je najviše snobovski. Politika firme da se roba prodaje isključivo u LV dućanima i da nemaju rasprodaje nije nimalo ekskluzivna,nego baš snobovska.

Naime,razumijem za kožne torbe jer imaju svoju vlastitu proizvodnju i haute couture, ali za većinu odjeće nikako ne razumijem u čemu je kvaka. Naime, odijela i košulje za Pradu,Gucci,LV proizvodi Belvest...košulje po sezoni su od potpuno identičnih materijala,jedina razlika je u kroju,boji,nekom džepiću,dugmadi,etiketama...kvaliteta je apsolutno identična i onda je u startu LV skuplja 30% (bez ikakvog razloga osim oznake LV). Stvarno ne vidim razloga zašto bi takvu košulju netko platio toliko skuplje,osim ukoliko nije snob i želi da na džepiću piše LV jer je kvaliteta ista kao od Prade koja se još može kupit negdje na rasprodaji.
No dobro,netko će reći da tih 30% više plaćaš zbog toga što se takva košulja poslije neće naći na rasprodaji. Nije li baš to snobizam,pod izlikom ekskluzive? Naime,razumio bih da imaju svoju proizvodnju i da furaju luksuz, ali to nije istina. Ista firma je licencirana za proizvodnju i LV i Prade i nekih drugih modnih kuća, prema tome uglavnom imaju proizvode slične ili iste kvalitete,i ne vidim razloga zašto bi neku LV jednobojnu plavu košulju smatrao boljom od iste takve Pradine.
Koliko sam informiran,Versace proizvodi svoje 'jedinstvene' košulje, ima svoje visoke cijene i mogu se kupit na rasprodaji. LV ne proizvodi svoje, identične su Pradinim i Guccijevim,ne prodaju se na rasprodajama...dakle sve što je bitno je oznaka LV.
Stoga je po meni kupnja LV u većini slučajeva snobizam, osim kožnih modnih dodataka, ali ni to iz principa ne bih kupovao.

Zadnje uređivanje black_man : 11.12.2008. at 19:11.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:14   #212
anja oov ti je speedy 25, moja ju prijateljica ima pa znam,samo u smedjoj boji. po meni je 30 najljepsa torba
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:03   #213
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Malo cu offtopic,neću o torbama,ali ću se na brandu zadržat.

Koliko sam modno informiran,taj brand mi je najviše snobovski. Politika firme da se roba prodaje isključivo u LV dućanima i da nemaju rasprodaje nije nimalo ekskluzivna,nego baš snobovska.

Naime,razumijem za kožne torbe jer imaju svoju vlastitu proizvodnju i haute couture, ali za većinu odjeće nikako ne razumijem u čemu je kvaka. Naime, odijela i košulje za Pradu,Gucci,LV proizvodi Belvest...košulje po sezoni su od potpuno identičnih materijala,jedina razlika je u kroju,boji,nekom džepiću,dugmadi,etiketama...kvaliteta je apsolutno identična i onda je u startu LV skuplja 30% (bez ikakvog razloga osim oznake LV). Stvarno ne vidim razloga zašto bi takvu košulju netko platio toliko skuplje,osim ukoliko nije snob i želi da na džepiću piše LV jer je kvaliteta ista kao od Prade koja se još može kupit negdje na rasprodaji.
No dobro,netko će reći da tih 30% više plaćaš zbog toga što se takva košulja poslije neće naći na rasprodaji. Nije li baš to snobizam,pod izlikom ekskluzive? Naime,razumio bih da imaju svoju proizvodnju i da furaju luksuz, ali to nije istina. Ista firma je licencirana za proizvodnju i LV i Prade i nekih drugih modnih kuća, prema tome uglavnom imaju proizvode slične ili iste kvalitete,i ne vidim razloga zašto bi neku LV jednobojnu plavu košulju smatrao boljom od iste takve Pradine.
Koliko sam informiran,Versace proizvodi svoje 'jedinstvene' košulje, ima svoje visoke cijene i mogu se kupit na rasprodaji. LV ne proizvodi svoje, identične su Pradinim i Guccijevim,ne prodaju se na rasprodajama...dakle sve što je bitno je oznaka LV.
Stoga je po meni kupnja LV u većini slučajeva snobizam, osim kožnih modnih dodataka, ali ni to iz principa ne bih kupovao.
ako se nadjes u situaciji da su ti na izbor dvije identicne kosulje - prada i gucci - koju ces kupiti? stvar je u tome koja marka ti je draza. neko voli lv. ako ne razmislja o tome kada ce i koliko neku kosulju sniziti, vjerojatno se dobro osjeca noseci lv, pa ga zato i kupuje.
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:54   #214
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
. . i mene ovo zanima ,ovo ljeto kupila torbu u Italiji pa bih sad novčanik ili onu malu kaj se zakaći unutra! super sam ovo objasnila!!
Na zalost ne salju u HR. Ja sam si danas nesto narucila telefonski iz Lijepe nase, ali na adresu u Austriji. Inace narucujem telefonom jer mi je to prakticnije nego net-om. Ali da probas sarmirati telefonom.....:-) Inace je dostava besplatna a tvoja pochette je malena, pa.... Sretno!
LoVe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:02   #215
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
meni treba pomoc... od vas koje se vise kuzite u lv.
dakle, ovo na slici, koja je to velicina torbe ??
ja bi kupila speedy 35, ali uopce nemam dojam kolka je to torba, kad je netko nosi ! pokusavala sam naci slike da procijenim, ali nista... i htjela bih znati koliko je razlika izmedju 30 i 35...
e i jos jedno pitanje...kad se torbu natrpa (svim onim nepotrebnim stvarima bez kojih mi cure nemozemo preko dana), jel se jako objesi ? jer na nekim slikama mi izgleda prakticki ravno... i negdje sam vidjela da ima za kupiti kao neke uloske kaj ti pomazu da ti torba stalno izgleda lijepo i napuhnuto
puuuuuuno hvala
I ja mislim da je ovo 25. Kod Speedy velicina ovisi o visini osobe. To me naucila moja SA u ducanu u kojem inace kupujem. Ako zelis, posaljem ti moje fotke sa 25 i sa 35 radi usporedbe, a ja sam visoka 172, samo ne bih bas tu na forum nego nekako privatnije, ako je moguce i nije bad:-).
Ako imas veci novcanik i nekakav rokovnik dovoljno ti drze 35-icu da se "ne objesi". Torba je dosta velika i u nju stane cudo stvari!
LoVe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:28   #216
super! ak ti nije problem mozes na pm ili mail ?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:53   #217
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
super! ak ti nije problem mozes na pm ili mail ?

Poslano na mail!
LoVe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 02:08   #218
Quote:
ninana23 kaže: Pogledaj post
prvo: ne bi nikada dala toliko novac za torbu.
drugo: imaš ih na svakom malo boljem placu.

Vuitton na placu? Rofl at that
SaraJF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 02:35   #219
da, a ja zelim fejk a u st na placu je NEEEMA
bar je ne znan diiii
zutokljunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 10:52   #220
Question

Quote:
zutokljunka kaže: Pogledaj post
da, a ja zelim fejk a u st na placu je NEEEMA
bar je ne znan diiii
Bez uvrede, ali cemu LV ako je fake? To me uvijek interesiralo, ne samo vezano za LV. Cemu fake opcenito?
LoVe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.