Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 22:26   #61
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, i to je grijeh
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

...a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
Očito sa tim dijelom nema problema...
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 26.07.2012., 22:31   #62
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
hahaahahahahaha
Iz koje si ti špilje izasla
scootertechno is offline  
Old 26.07.2012., 22:37   #63
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
hahaahahahahaha
Iz koje si ti špilje izasla
Čemu omalovažavanje drugih ljudi i njihovih stavova?
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 26.07.2012., 22:38   #64
Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
Čemu omalovažavanje drugih ljudi i njihovih stavova?
a cemu pravljenje tebe pametne na svakoj temi koju otvorim?
scootertechno is offline  
Old 26.07.2012., 22:40   #65
ne pravim se pametna, izražavam svoje mišljenje. Na način koji ne vrijeđa druge ljude. A koliko vidim, često smo na istim temama, na kojima ti svakog tko ima problem koji je tebi glup, omalovažavaš..
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 26.07.2012., 23:04   #66
Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
Čemu omalovažavanje drugih ljudi i njihovih stavova?
to ide u paketu sa 14 svjecica na torti.

@autorica: odjebi toga i nadji nekoga tko dijeli iste stavove kao i ti, i ne dovodi se u nezgodnu situaciju jer sta znas kakav je ustvari kad ste u vezi na daljinu i tako se rijetko vidjate.
gnjavež is offline  
Old 26.07.2012., 23:19   #67
Quote:
pernia kaže: Pogledaj post
ja nisam neki vjernik ali kad bi mi cura koja stvarno volim rekla da je cekam sa seksom 4-5 godina bez problema bih prihvatio, kad te uhvati kriza imaš mastrubaciju.
aj ne seri molim te.


Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
a daj, nemojte curu izrugivati zbog njezinih uvjerenja. Ona želi ući u brak kao djevica i ja to poštujem...


To što nikome od nas to ne pada na pamet, to je druga stvar
opet si pila?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.07.2012., 23:19   #68
Mislim da je ovdje najmanji problem njezino uvjerenje (za koje btw nitko od nas nema pravo niti da mu se ruga, niti da ga omalovažava), već to što u njihovoj vezi očito nema poštovanja, iskrenosti, razumijevanja etc.
Lijepo mu reci sve ovo što si nama i vidi kako će reagirati. Nemoj da se čovjek nada pa da kriviš njega umjesto sebe što mu to sve skupa nisi rekla na vrijeme.
Lucija222 is offline  
Old 26.07.2012., 23:26   #69
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
opet si pila?
Kaj to treba značiti? Ja poštujem njezinu želju da bude djevica do braka...
To što ja to sebi nebi nikada željela, to je druga stvar...
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 26.07.2012., 23:30   #70
Autorici svaka čast to se danas ne viđa tak često svaka čast vjeri ali tvoje tijelo traži fizički kontakt kužiš imaš 22g sad bi trebala biti napaljena do ludila
Ali!!!!
Kaj ako kad napokon se oženite vidiš da je ovo donekle ok ali u sebi znaš da ima i boljih mužjaka od tvojega i ona životinja u tebi tjera te da probaš i druge kaj onda rastava ili češ onak sastrane imati kakvog pričuvnog dojebnika???

I još jedna stvar vjerovatno niste živjeli skupa do sad?
Imam oko sebe 10 raspadnutih brakova baš zbog tog debilizma onak tu i tam koji vikend ali dok ti ne proživiš sa drugom osobom bar koju godinu onak 24h na dan kad se dobro posvađate oko prljavog suđa,rublja i novca i onda to prebrodite ko ljudi razgovorom,kompromisom i dogovorom to je to a ne jesi ti djevica ili nisi to je baza za dobar brak sve ostalo su nijanse

I pričaš imaš još 4-5g provoda?? pa kak ti zamišljaš brak ko zatvor ili samostan? ono žena doma sa čoporom dijece a muž okolo po birtijama??
BD-zg is offline  
Old 26.07.2012., 23:44   #71
Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
Kaj to treba značiti? Ja poštujem njezinu želju da bude djevica do braka...
To što ja to sebi nebi nikada željela, to je druga stvar...

a to sto smo mi indirektno proglaseni necistima i prljavima ti ne smeta?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.07.2012., 23:54   #72
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
Iskreno ovaj thread bi trebao ići na religiju a ne na LJES. Kakve ovo veze ima s ovim podforumom, uopće?
coldplug is offline  
Old 26.07.2012., 23:56   #73
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a to sto smo mi indirektno proglaseni necistima i prljavima ti ne smeta?
ma nisam to uopće mislila... samo nam taj dio vjere nije dovoljno bitan/prenapaljeni smo da bi izdržali/ne želimo 50+ godina braka provesti s nekim tko nam ne odgovara u sexu... kaj ja znam...
Svatko od nas zna svoje razloge zašto nije djevičio do braka...
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 26.07.2012., 23:58   #74
Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
ma nisam to uopće mislila... samo nam taj dio vjere nije dovoljno bitan/prenapaljeni smo da bi izdržali/ne želimo 50+ godina braka provesti s nekim tko nam ne odgovara u sexu... kaj ja znam...
Svatko od nas zna svoje razloge zašto nije djevičio do braka...

u svakom slucaju, mozda da mu napomene svoj stav prije nego tip dode i potrosi puno para. (citiram, jel )

ne dolazi se on drzati za ruke, jebo me pas
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.07.2012., 00:01   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
u svakom slucaju, mozda da mu napomene svoj stav prije nego tip dode i potrosi puno para. (citiram, jel )

ne dolazi se on drzati za ruke, jebo me pas
da, i meni je promaknula informacija dali je on otpočetka upoznat sa njezinom željom?
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 27.07.2012., 00:07   #76
Quote:
piva007 kaže: Pogledaj post
da, i meni je promaknula informacija dali je on otpočetka upoznat sa njezinom željom?
iskreno da mi BILOTKO izgovori nesto u stilu, ja bi cekala jos 5-6 godina, mislim da kraj recenice bi vec bio upucen u moja ledja.

ne zato sto sam muska pizda koja samo zeli picke, vec zato sto bi me mozak zabolio na najjace.

i dusa. u koju ne vjerujem.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.07.2012., 00:14   #77
Genitalni sustav bi te zabolio.

Budimo realni.
Alexa is offline  
Old 27.07.2012., 00:20   #78
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Genitalni sustav bi te zabolio.

Budimo realni.

i to.

i onda se kaze da muskarci nisu sposobni za multitasking.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.07.2012., 08:55   #79
Ma ovo je trolčina, vidite da autorica ništa više ne piše. Ili je u špilji riknuo net.
Al da je istina, ovakve su najgore. Ta kad ga primi jednom će se projebat sam tak. Onda ide nadoknađivanje za čitavo vrijeme nejebice i neće stat na jednom kurcu!
JimAnonim is offline  
Old 27.07.2012., 13:59   #80
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
I kaži to svome dečku, ako te stvarno voli, onda će poštovati tvoju odluku, tako ćeš znati da li je stvarno dostojan
A ako on njoj kaže da ako ga stvarno voli, raširit će noge?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger