Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2024., 03:26   #1
Madea univerzum (Tyler Perry)

Da li je neko gledao filmove iz ovog univerzuma. Tyler Perry glumi baku crnkinju sa pištoljem i familijom kojoj obično pomaže. Do sada sam odgledao samo prvi film pa ću ostaviti utisak. Kako budem gledao koji dodavaću, ali otom-potom.


Diary of a Mad Black Woman
https://www.imdb.com/title/tt0422093/

Skinuh ovaj film jer sam mislio da je komedija gde se komičar Tyler Perry preoblači u ženu (Madea), nešto poput Eddie Murphyja. Međutim, ovo je lepa drama gde je dotični (hvala bogu) samo u sporednoj ulozi. Imamo ženu koju je muž izdao i koja prolazi krož životne lomove tražeći pravog a tu su i upečatljivi sporedni likovi u afroameričkoj zajednici. 7/10
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 10:09   #2
meni je bilo dovoljno da pogledam trailere i to je to. ali zanima me mišljenje onih koji su gledali
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 12:41   #3
Prije 15 godina gledala Madea Goes To Jail. Tada mi je to bilo smiješno. Kasnije sam pogledala i ovaj te ponovno "Jail" i nije mi jasno šta mi je to tada bilo smiješno i zanimljivo
Smileyi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 13:38   #4
Kapiram da je prvi film najbolji. Inače, taj film nije komedija već drama.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 22:40   #5
Madea's Family Reunion
https://www.imdb.com/title/tt0455612/
Dosta slab drugi deo, na istu matricu kao prvi ali patetičniji, dosadniji i bleđi. Izgubio sam želju da gledam treći deo...za sada.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.