Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2024., 02:23   #5061
Ja uopće nisam ulazio u to koga to mi ili Francuzi jesmo ili nismo imali na raspolaganju nego sam isključivo komentirao samu utakmicu i ono što se događalo na terenu. I dalje stojim iza toga da smo odigrali jako lošu utakmicu i da su nam se Francuzi ponudili i da smo mogli i trebali pokazati više, posebno što smo bili autsajderi i nitko nije ništa previše od nas očekivao tako da nije trebao biti nikakav pritisak. Nisam nigdje napisao da su Francuzi loša momčad, naprotiv, ali sam ukazao na to da su odigrali dosta slabo tu utakmicu što pokazuje i činjenica da smo mi unatoč katastrofalnoj lošoj igri u napadu i praktički bez ijednog raspoloženog igrača uspjeli biti na jednoznamenkastom zaostatku u zadnjoj četvrtini. Solidna ekipa može odigrati lošu utakmicu, ne znam što tu nije jasno. Nema mi nekog smisla pričati o tome da je falio ovaj ili onaj igrač, sistem kvalifikacija je takav kakav je, kod ovih utakmica koje se igraju tokom klupske sezone će uvijek faliti igrača svim ekipama (barem sad imamo igrače iz eurolige tu, prije nije niti njih bilo) tako da to uvijek može biti izgovor bilo kome
Mislim da nema smisla da ponavljam opet iste stvari. Izgubili smo, idemo dalje, nije tragedija, šanse za plasman nam nisu ništa bolje niti lošije nego što su bile prije ove utakmice
giga-idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 16:41   #5062
Nama je svaki igrač važan i onda Božić i Žižić koji bi bili prva petorka otkažu. Također mislim da umjesto Smitha moramo uzeti pleja koji razigra momčad, Hez i Babo ako dođe su potrošači lopti uz Šarića, Matkovića i Zubca pod košem i više nam treba prodorni plej nego bek šuter.
__________________
Doći ću ti u snovima...
Kvins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 20:41   #5063
Jako tvrda utakmica u Tuzli i 300 ljudi vise od kapaciteta dvorane.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 21:42   #5064
Samo da Francuzi ne zajebu stvar.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 22:04   #5065
Francuzi svoje odradili.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 22:43   #5066
Danas rutinirano, Prkacinu malom se otvorilo i sve se bez stresa obavilo, ali uostalom tako smo i ocekivali ove prve dvije utakmice. Nastavak solidnog dojma, valjda cemo i na ljeto izgledati dobro.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.