Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 17:41   #5141
Club Brugge-Standard 1x i 3+ @1,93
Mislim da ce ovo brugge dobit al razlika izmedu 1i3+ i ovoga sto sam stavio nije neka pa bolje da se osiguram sa iksom. U pitanju je uzvrat. Prvu je dobio standard 4:1. Bruggeu su zaredale teske tekme...izgubio je kod genta 2:0, pa ovaj poraz od standarda i onda za vikend 3:3 kod kuce sa drugoplasiranim charleroijem. Opali su rezultatski. S druge strane standard kod kuce 3:3 sa anderlechtom pa ova pobjeda nad bruggeom i onda u gostima kod osrednjeg lokerena pobjeda 3:0. Sad im dolazi ova tekma i cini mi se da je u nezgodnije vrijeme za standard. Brugge je u ligi stvorio finu bodovnu zalihu pa mislim da ovdje mogu ici u najjacem sastavu i 100%. Najavljuju da je moguce iznenadenje uz navijace kao 12tog igraca. Ove sezone su vec dobili standard 4:0. Nemaju neke prebitne izostanke, vise ih muci sto nekim igracima prijeti neigranje finala u slucaju da dobiju zuti veceras. Za vikend idu waasland-beverenu koji je bod ispod playoffa i to ce sigurno bit teska tekma za brugge al kao sto sam napisao imaju dobru bodovnu zalihu. Standard je bod ispod playoffa 5 kola prije kraja. Za vikend im dolazi mouscron koji je 4 boda iza standarda al odma ispod njega na ljestvici. Standardu je ta tekma uzasno bitna. Dosta ekipi je u borbi za playoff. Prednost od 4:1 je velika, dolazi im bitna tekma za vikend pa ocekujem da ipak malo rotira trener. A i psihicki 4:1 djeluje kao tesko dostizno pa se nadam da ce igraci standarda uc sa bar malom dozom 'lako cemo'. Iako, ovo je polufinale, samo ova tekma djeli obje ekipe od finala sa genkom. Nekako mi ovo djeluje kao pobjeda bruggea sa hendikepom al dosta golova primaju i toga me strah. Znaci ne bi me iznenadilo 3:0 za brugee ali ni 2:2. Za ocekivat je povuceniji standard ali nadam se da ce kvaliteta i domaci teren uz pritisak navijaca pogurat brugge do pobjede uz dosta golova na tekmi. Brugge je 9 tekmi zaredom kod kuce postigao 3 ili vise gola. Inace, medusobne ove dvije ekipe budu sa golovima. Ovaj 1x i 3+ mi bas djeluje kao nest sto ne moze past
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:33   #5142
Newcastle - Manchester United

U 27. kolu Premier League gledati ćemo dvoboj na St. James Parku između Newcastle Uniteda i Manchester Uniteda. Prvi dvoboj ovih dviju ekipa igran je u 12. kolu na Old Traffordu gdje je Manchester United uvjerljivo slavio 4:1. Newcastle se nalazi na 17.mjestu posljednje koje osigurava opstanak, ali iznad Stoke Citya su samo zbog bolje gol razlike. "Crveni vragovi" dolaze na St. James Park sa 16 bodova zaostatka za vodećim Cityem. Iako je utrka za naslov prvaka izgubljena iza leđa United je velika gužva u borbi za prva četiri mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Najveći problem domaće momčadi slaba je realizacija. Rafa Benitez zato je od ove momčadi stvorio ekipu koja prima malo golova i sa 36 primljena golova najbolja su obrana gledajući društvo iz donjeg dijela tablice. Newcastle ulazi u ovaj ogled nakon dva remija u prvenstvu (Burnley 1:1, Crystal Palace 1:1). U oba dvoboja postigli su pogodak i nadaju se kako taj svoj niz mogu nastaviti  danas iako je protinik puno zahtjevniji.

Malo tko može napraviti tako pouzdanu obranu kao Jose Mourinho. Manchester United na St. James Park stiže nakon pobjede 2:0 na domaćem terenu protiv Huddersfielda. Bila je to utakmica u kojoj je Manchester United tražio način za probiti dobro organiziranu obranu gostiju koji su došli na Old Trafford s namjerom da ne prime gol. Na zadnjem gostovanju kod Tottenhama primili su dva gola i time prekinuli seriju od tri utakmice bez primljena gola na gostovanju. Obrana Manchester Uniteda ponovno je na visokoj razini kakva je i bila u ranoj fazi prvenstva.

Rafa Benitez biti će bez Gameza, dok Jose Mourinho za ovaj ogled ne može računati za Baillya i Fellainija.

Jose Mourinho nikada nije slavio na St. James Parku (3 remija i 3 poraza) i ovo je motiv više za pobjedu njegove momčadi. U ovoj utakmici očekujem defanzivni pristup Newcastlea koji će svoju šansu vrebati iz polukontre i kontre. Manchester United je veliki favorit u ovome ogledu no neće im biti lako probiti domaći bunker. Rafa Benitez je ovdje namučio sve velike momčadi i želi li Mourinho svoju prvu pobjedu na St. James Parku trebati će odličnih 90 minuta od svojih igrača. Napad Uniteda s dolaskom Sancheza dobio je na raznovrsnosti i baš to je potrebno u utakmici koja će biti slična kao u prošlom kolu protiv Huddersfielda.

TIP: Manchester United
FamilyGuy is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.02.2018., 15:29   #5143
F2 + Soudani daje gol @5,85 SS

Kod Hajduka Juranović i Formitschow startaju na bokovima i nevidin načina kako će oni zaustaviti Olma i Soudanija pogotovo sada kad Dinamo ima Gavranovića koji je sposoban otvoriti prostor ovoj dvojicu.

Formitschovu bi trebali pomagati spori Savvas i Bašić koji nije neko oličenje defanzivnog igrača i mislin da će Mr. Derbi utrpati ovdje barem jedan gol.

Ići u Zagreb sa sredinon Savvas, Radošević, Bašić i nema nekog smisla ako se misliš nadigravati, Hajduk će očito pokušati na kontranapade ali sumnjam da će im to proći.
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:01   #5144
Quote:
DEM62 kaže: Pogledaj post
ajmo dobit volju
Pa hajde...
Frankfurt-Leipzig
Leipzig je postavljen za favorita iako ne znam zasto. Igraju u gostima i imaju samo 2 boda vise od domacina. Leipzig je 4. i ima 38bodova, 35:29 nakon 22.tekme. Pobjedom mogu doci na 2.mjesto bod ispred dortmunda. Bayern je ionako previse odmakao. Frakfurt je na 6.mjestu sa 36bodova , 30:25 nakon 22.tekme. Pobjedom mogu doci na 3.mjesto bod iza dortmunda sto bi bilo odlicno za kovaca, rebica i ekipu. Mislim da sa bodom nitko ne bi bio nezadovoljan i x mi nekako djeluje kao najrealniji ishod. Ali ono sto mene privlaci je oklada da ce obje ekipe postici gol. Frankfurt kod kuce u 11 tekmi ima 16:14 i samo 15bodova ali treba naglasiti da nakon pauze igraju puno bolje. Kod kuce su: prvo sa freiburgom odigrali 1:1, pa dobili mochengladbach 2:0, pa mainza 3:0 (u kupu) i proslo kolo kolna 4:2. Uz to jos su dobili wolfsburga u gostima 3:1 i jedini kiks im je poraz kod augsburga 3:0 (kazem kiks jer su pali bez ispaljenog metka, augsburg je solidan al ipak je 3:0 previse). Vidi se da se frankfurt raspucao. Sa druge strane, Lepizig u gostima u 11 tekmi ima 12:17 uz 14bodova. Igraju i europu pa im liga pati. Poslije pauze imaju u gostima: poraz 2:1 kod freiburga, pobjeda 1:0 kod mochengladbacha i u eu ligi pobjeda kod napolija 3:1. Uz to jos kod kuce su dobili schalke 2:1, remi 1:1 sa hsv-om i pobjeda 2:0 protiv augsburga. Vidi se da nemaju problema sa postizanjem golova. Ova tekma im dolazi izmedu dvomeca sa napolijem. Pobjeda u italiji mozda i nije iznenadenje jer se od ispadanja napolija iz lige prvaka prica kako ce se napoli posvetit ligi gdje su vodeci, to im je prilika za naslov kakvu pitanje kad ce opet imat. Dosta kritika je zbog takvog stava bilo upuceno napoliju nakon poraza od leipziga. U cetvrtak je uzvrat i za ocekivat je da leipzig nece prokockat prednost. Upravo su izasli sastavi, frankfurt ocekivano u najjacem sto ima. Leipzig odmara neke igrace posebice u ofenzivnom dijelu. Odmah je doslo i do korekcija koeficijenata u kladionicama pa su sad podjednaki. Moze se jos nac solidan 1x. Bez obzira na sastave mislim da leipzig moze iskoristit neku svoju priliku, a i za ocekivat je da u 2.pol ubaci trener nekog naprijed (werner, poulsen...) Nekako vidim mozda malo zatvoreniji leipzig i domacinske napade frankfurta koji treba iskoristit sto lepizig igra eu. S obzirom na ono sto ekipe pokazuju u zadnje vrijeme moram probat odg.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:18   #5145
Ajax - Den Haag 1 i 2-4@1,75
Ajax je na svom terenu upisao 10 pobjeda(2 poraza imaju), samo je pobjeda protiv Rode iskocila iz ovog raspona, bilo je 5:1. Den Haag je sva 4 poraza na gostovanjima ostao unutar ovog raspona.
PSV im bjezi 5 bodova, i imaju gostovanje kod Feyenoorda danas, pobjeda je imperativ.

Sassuolo - Lazio over 2,5@1,75
Lazio na 12/13 gostovanja preko margine, samo sa interom je ostalo 0:0. Love Lp, proslo kolo su dobili Veronu 2:0, u cetvrtak pregazili Rumunje u EL sa 5:1.
Sassuolo los ove sezone, prije 3 tjedna im je Juve utrpao 7 komada, kolo prije toga atalanta 3 gola. U proslom kolu su izgubili 1:2 od Bologne.
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:18   #5146
27. II 2018. u 18:30

Avranches - US Creteil, A1, @1.55, PSK

Dakle azijska jedinica, ako je neriješeno, vraća se ulog.

Avranches je drugi otpozadi, Les Herbies koji je iznad crvene linije mu bježi samo 2 boda.

Evo tablice: https://www.flashscore.com/standings...#table;overall

Avranches igra zaista dobro u ovoj 2018. godini nisu izgubili niti jednu utakmicu, posljednje dvije su pobijedili, prije toga tri igrali neriješeno. Njihovi rezultati u zadnja 2 mjeseca ulivaju povjerenje.

Creteil igra jako loše, posljednji put je pobijedio 24. XI 2017. poslije toga je igrao dva puta neriješeno i 5 puta izgubio. Creteil je izgubio na posljednje 4 utakmice.

Za Avranches je ovo izuzetno važna utakmica u borbi za ostanak. Siguran sam da svi u klubu razmišljaju da moraju uzeti ova tri boda od ovako lošeg protivnika, a da li imaju sposobnosti za to, svakako da imaju, pa dobijali su i jače protivnike u posljednje vrijeme. Dakle, Avranches će ući u ovu utakmicu vrlo jako.

Da li Creteil može da se trgne i da nešto značajno napravi u ovoj utakmici? Ne vjerujem. Nemaju kvalitet, a po rezultatima gledano mislim da im je i samopouzdanje vrlo nisko.

Jedinica na ovaj meč je 2.25, vrlo lijepa, ali je A1 ipak dosta sigurnije i zaslužuje maksimalan ulog.
Da Creteil pobijedi u ovom derbiju opstanka, to mi izgleda vrlo nerealno. Ne mogu da vjerujem da je neki Creteil sposoban da proigra kad je najteže, a da prije toga 2 mjeseca nije pokazao - ništa.

Statistika pred meč: https://www.flashscore.com/match/fsjT7czG/#h2h;overall
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 14:16   #5147
danas 2 utakmice na golove

midtylland-brondby i betis-sociedad

prvo je derbi danske lige, prvi protiv drugog, domaći imaju 3 boda više od brondbyja i općenito su teška ofanziva, u 22 utakmice imaju 55:25 gol razliku dok brondby nije ništa slabiji i ima 52:21. prva međusobna završila 4:0 za brondby

sociedad je postao simbol za overe golova. u 25 utakmica imaju gol razliku 47:47, a betis je idealan takmac za pridružit se divljem nogometu, oni imaju 43:50 gol razliku. prvi međusobno završio 4:4
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:23   #5148
Dodao bih za golove.. Al duhail-al sadd. Prvi protiv drugog. Al duhail 48bod u 18 kola uz gol razliku 68:20, kod kuce u 9 tekmi 23bod 34:10. Al sadd u 18 kola 46bod uz 55:17, u gostima u 9 tekmi svih 27bod uz 27:7. Zadnje medusobne: 2:4, 1:2, *3:3, *2:3, 2:4 *2:2, 1:2., itd. I zanimljivo je da u medusobnima gotovo uvijek gost pobjeduje uz nekoliko remija. Domacin ne pobjeduje.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 17:36   #5149
Jel zna netko oce ska i danas odmarat onih 15 igraca koji su igrali na oi? Proslo kolo izgubili kod jokerita. Al ni ne treba im pobjeda, uvjerljivo su prvi. Ovo je zadnje kolo, protiv cerepovca. Mogu i danas odmorit igrace da budu odmorni za playoff. Cerepovcu treba pobjeda, proslo kolo dobili cska u gostima. Cska je tad odmarao svoje igrace sa oi. 2 na cerepovec se cini dobra za probat po ok koef. Ili x2 mozda. Mozda i over neki.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:41   #5150
Ja uzeo jutros +1,5 na Sevestral po lijepih 1,65
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:57   #5151
Ok al nisi mi odg na pitanje
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:18   #5152
Zavrsilo 0:0
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:59   #5153
M'Gladbach - Werder 1 @2,10
Werder se bori za opstanak, Gladbach za izlazak u Europu.
Nakon crnog niza, tukli su proslo kolo vani Hannover 0:1.
Ali ono sto me hrabri je vrlo dobra predstava kolo prije 0:1 protiv Dortmunda, gdje su izgledali napadacki dobro, imali 28 udaraca, 11 u okvir i svejedno nesretno izgubili.
Proslo kolo su napokon dobili i vjerujem da bi danas to mogli potvrditi sa nova 3 boda protiv osrednje ekipe iz Bremena.
Daleko od toga da je zicer ali je kvota (psk) mislim solidna za uzeti.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:19   #5154
Barcelona : Atletico Madrid 2 6,20 nedjelja 4.3. 16:15h

Barcelona jos nema poraz ove sezone. Igra odlicno, nemaju izostanaka, medutim, zadnjih nekoliko nerijesenih je dalo naslutiti da nisu u top izdanju. Primera je trenutno najjaca liga i nerealno je ocekivati da ce sezonu zavrsiti bez poraza i mislim da je sad pravo vrijeme zato.
S druge strane Atletico igra najbolju obranu, usudio bih se reci, uz Juve. Pobjedom dovode prvenstvo u potpunu neizvjesnost. Griezman, Carrasco i Costa nisu u nista losijoj formi od trojca Messi, Coutinho, Suarez i ovaj koeficijent je definitivno value.
Atletico i Griezmann daje se krece koef oko 12 sto se isto isplati.
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:39   #5155
18:00 Brondby - Odense, -1,5 Brondby 1,85 5/10 Bet365

već sam dosadan i bogu i ljudima sa dancima, posebice brondbyjem kojeg ganjam već 2 mjeseca. rijetko kad su me izdali pa idemo i danas s njima. situacija je sljedeća, preko tjedna se igrao veliki derbi midtyland-brondby gdje sam tipovao na golove jer su obje ekipe ofanzivno moćne ali to se na kraju pretvorilo u taktički rat u kojem je brondby dobio 0:1 i time se izjednačio sa midtylandom na vrhu lige. obje ekipe imaju po 53 boda i očito je da će se do zadnjeg kola borit za naslov. beondby je imao spor ulaz u prvenstvo, zato i jesu cijelo vrijeme ganjali zaostatak kojeg su konačno dostigli u srijedu. tamo negdje oko 12-og mjeseca su ušli u fantastičnu formu, ako gledamo zadnjih 15 kola onda brondby ima 12-3-0 skor uz gol razliku 38:12. kod kuće su posebno dominantni, u 11 domaćih utakmica imaju 9-2-0 i gol razliku 35:10. od ovih 9 pobjeda kod kuće, čak 8 je bilo u hendikepu. nerijetko zabiju po 3-4 gola protivnicima koji su potpuno nemoćni. danas brondby čeka odensea koji je solidna ekipa, trenutno su šesti sa 31. bodom. u gostima su jako tvrda ekipa, u 11 gostujućih utakmica imaju gol razliku 10:11 šta dovoljno govori kako igraju, ali bez obzira na to očekujem od brondbyja da bude na svojoj uobičajenoj razini i onda ne bi trebalo bit nikakvih problema. mala dodatna motivacija može bit i prvi međusobni ove godine kod odensea koji je završio 1:1, to se igralo u onom početnom periodu prvenstva kad je brondby dosta loše ušao u sezonu. osobno očekujem bar 3 gola domaćih i onda ovaj hendikep ne bi smio doć u pitanje
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 17:41   #5156
Psk jos drzi acostya iz rijeke 1,65 da ne daje gol. Na klupi je. Proslo kolo protiv osijeka izasao je u 14.min zbog ozljede. Pretpostavljam da ce uc u 2.pol. Nije inace neki golgeter da trpa cesto pa se nadam da u toj maloj minutazi nece bas utrpat gol.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 00:52   #5157
PSG-REAL MADRID 1X/X2 3,15

Lijepa kvota na ovaj po meni cak izgledan tip,uzeo bih na manji ulog.Nema se tu sta puno reci Psg oslabljen bez neymara u napada upada Di Maria koji ce sigurno imati motiva igrat protiv bivseg kluba i ako zele proci napadat ce od prve minute.Kod reala nece zaigrat modric i kroos a carvajal se vratio.Ocekivam pobjedu psga na poluvremenu ili x a zatim odgovor reala koji je realno iskusniji u ligi prvaka od tek sastavljenog psga...
DeadSociety is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 12:12   #5158
LAS PALMAS- REAL MADRID 1 (8.50 bet365)

Las Palmas se bori za ostanak u ligi, nalaze se u zoni ispadanja i njihov je trener najavio kako im protiv Reala igra samo pobjeda.Goste već u utorak čeka utakmica protiv Juventusa i u ovaj susret ulaze bez šestorice igrača(Ramos,Isco,Carvajal,Ronaldo,Marcelo,Kross) Trener las palmasa jasno rekao kako im igra samo pobjeda dok sa druge strane real ima 13 bodova prednosti ispred villareala koji je u europi i ako danas izgube nece se desiti nista strasno po pitanju pozicije na tablici dok ce domacima eventualna pobjeda biti mozda i kljucna za ostanak u ligi.Treba jos napomenuti da su domaci igrali sa barcelonom 1-1

Za manji ulog moze se probati i Las Palmas+Calleri ( 22,15 PSK)
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 14:42   #5159
Lorca - Granada 2

Lorca zakucana za dno, nemaju se nikakve sanse spasiti.
Granada se drzi na mjestu koje vodi u playoff ali ima tu jos borbe do kraja i danas jednostavno moraju uzeti bodove.
Lijepih 1,95 na pobjedu gostiju u bet365.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 12:42   #5160
Lech(-1,5) - Korona 1

Lech prvi u teskoj borbi za naslov, sa bodom manje prate ga Jagielonia i Legia, koje igraju za vikend svoje utakmice kao domacini.
Korona u grupi za prvaka vise nema sanse doci do Europe, jedina sansa je kup gdje su dosli do polufinala.
Igraju u utorak uzvrat kupa kod Arke (imaju 2:1 iz prve) i to im je daleko bitnija utakmica te danas istrcavaju sa dosta rezervi.
Sigurna pobjeda Lecha ne bi trebala izostati danas.

bet365: 1,90
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.