Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li predsjednica drugi mandat
Da 22 17.46%
Ne 104 82.54%
Glasovatelji: 126. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 19:59   #1381
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Milijan Brkić bi bio idealni kandidat za predsjednika države iz redova desnice.

I Hrvatska treba imati kurčevite političare na funkcijama.
"Neka nam živi naša Hrvatska i neka nam živi naša Europska unija"
Atomic Lily is offline  
Old 13.02.2018., 20:00   #1382
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Buahaha, je postavila nas je, vidimo zadnja 2 dana učinke tog postavljanja u fokus. Poslužila je za inauguraciju novog princa Balkana. Naši veliki saveznici Ameri još su nam jednom uvalili u pak, a istovremeno drže kobru u džepu kad treba investirati u Hrvatsku. Nego, što je s tim fantomskim LNG-om? Jesu ga dopeljali? Postoji li? Navodno kreće s radom 2019., sad smo u sredini 2018. al LNG još nitko nije vidio, ko da je jeti. Rubrika NLO, I want to believe. Tko zna, možda se magično ipak stvori 2019.
A ti si neka finija verzija kissme?
To buahaha je zajedničko svim smartasses na forumu.

Ne budi lijena pa malo istraži tko je uz Vučka jučer posjetio Hrvatsku i o čemu je razgovarao s Dalićkom i Ćorićem.
__________________
De Coubertin: Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati
Milanović: Nije važno sudjelovati, važno je izgubiti
watrai is offline  
Old 13.02.2018., 20:00   #1383
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Milijan Brkić bi bio idealni kandidat za predsjednika države iz redova desnice.

I Hrvatska treba imati kurčevite političare na funkcijama.
Vaso s početka karijere da, ali današnji apsolutno ne. Mislim da ga netko drži za jaja (kako se kaže) s diplomskim ili možda s ovim bratovim ili tko zna kakvim afera pa lupa gluposti.
Tomo1972 is online now  
Old 13.02.2018., 20:02   #1384
Ova Kolinda nije normalna. S koliko samouvjeronosti brani ovaj posjet, sa koliko strasti i osmijeha priča o "europskom predsjedniku Vučiću". Neugodna pitanja se pravi da ne čuje (moraju biti postavljena nekoliko puta) ali zato naširoko priča o natpisu na svom rukavu.
Mi smo pobjednici i kao takvi moramo bezuvjetno pomoći Srbiji na putu u EU i ,naravno, nitko nije izvana vršio pritisak na nju.

A definitivno najbolji dio na kojem se spetljala - marginalni dio političkog spektra. Totalno se pogubila, ona nije to rekla, pa ona nije tako mislila, ona je htjela reći nešto drugo (ne zna pojasniti što) ali ona najviše cijeni branitelje i udovice (naravno, nakon Vučića).

Uglavnom, gdje čitava nacija vidi poniženje i sramotu, ona vidi spektakularan uspjeh. Jer... ona želi biti državnik i razmišlja kao državnik
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Old 13.02.2018., 20:02   #1385
Taj LNG je davno trebao biti gotov. Da sam zainteresirana strana bi već digao ruke i potražio druge partnere.
agentRico is offline  
Old 13.02.2018., 20:03   #1386
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno kako opravdava Vucica na Novoj. Ne gledam jer ne mogu, ali cujem iz druge sobe, ovo je strasno. Pa ni najradikalniji Srbin ne bi ovako opravdavao Vucica kao sto to radi "hrvatska" predsjednica.

Za koga sam ja glasao majko mila... sto je najgore, Josipovic je bio, nevjerojatno ali istinito, jos gora varijanta. Kakav mi izbor imamo, pa to je strasno.
A što će reći?
Nije ga pozvala da ga blati.
Ako je poziv bio njezin bez pritisaka izvana, onda je išla dizati rejting da si može likovati.
Graditi imidž osobe koja ne samo što je sposobna kritizirati Vladu nego i poboljšavati odnose s Srbijom u ovom slučaju.
No vjerujem da je i sama iznenađena što su je tv kuće, novine napali.
Sada opravdava svoju odluku. Spašava što se da spasiti.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 13.02.2018., 20:03   #1387
Tito o Stepincu:"Mi ne smijemo dopustiti da nam pojedinci s rubova političkog spektra diktiraju politiku."

Kolinda Grabar-Kitarović o ucviljenim udovicama:"Mi ne smijemo dopustiti da nam pojedinci s rubova političkog spektra diktiraju politiku."

Herod kad se rodio Isus:"Mi ne smijemo dopustiti da nam pojedinci s rubova političkog spektra diktiraju politiku."
killy is offline  
Old 13.02.2018., 20:03   #1388
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
A ti si neka finija verzija kissme?
To buahaha je zajedničko svim smartasses na forumu.

Ne budi lijena pa malo istraži tko je uz Vučka jučer posjetio Hrvatsku i o čemu je razgovarao s Dalićkom i Ćorićem.
Uuu, ti si jedan od onih opakih, sveznajućih, čitam između tekstova, desničara koji sve znaju i kuže i vide, samo nikako da se ta fantomska moćna
hrvatska stvarnost u kojoj smo lider regiona i srednje europe, europske unije i tromorja, na čelu s našom supersposobnom Državnicom materijaliziraju u našu četverodimenzionalnu stvarnost, tako da učinke te više politike kompleksnije od kvantne fizike osjete svi Hrvati i Hrvatice, pa eto i mi skromni koji ne kužimo ko ti, Granić, Ristić i Kolinda. Reci, izlažete li i na SFerakonu? Da dođem posjetit i produbim spoznaju.
Atomic Lily is offline  
Old 13.02.2018., 20:04   #1389
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Vaso s početka karijere da, ali današnji apsolutno ne. Mislim da ga netko drži za jaja (kako se kaže) s diplomskim ili možda s ovim bratovim ili tko zna kakvim afera pa lupa gluposti.
Nitko ga ne drzi za jaja, nego se mora uklopiti u ovaj eurobriselski dupelizački HDZ, jer da se postavi uspravno i suvereno, zavrsio bi kao Karamarko ili Hasanbegovic, dakle bio bi izbacen. Nitko sa kičmom i suverenistickim shvacanjem politike nema mjesta u ovom danasnjem HDZ-u. Barem ne u vrhu stranke. Mozes biti tamo neki obicni clan za kojeg nitko nije cuo, ali u vrhu stranke moras zastupati ista dupelizačka stajalista kao i ostatak vodstva.
John_Wayne is offline  
Old 13.02.2018., 20:05   #1390
Čudo jedno kako je predsjednica pozvala tog..kak se zove? Vujić...
Ako ona govori i gleda ispravno ( po njenom mišljenju) onda je propust njezinih povlakača konaca što je nisu upozorili da se ne sastaje s normalnim politićarem nego profi plivačem u svim situacijama koji će svaku njenu riječ izvrnuti naopako.

Glupo je to izgledalo. A opravdanja HDZ - a da se mora razgovarati - pa mora, ali ne s Vućićem. Čekalo se 25 godina pa se je moglo još čekati i da EU postavi nekog dupelisca koji bi bolje čuo ili morao čuti.

I ( meni je zlo.. ) ako ste vi političari u SLO išli po koljenima i molili ih da vam odškrinu vrata EU , što sada pužete pred ( za Vas) "gospodinom" Vučićem.
Što vam on može dati da slinite za njim.
Treba čekati da i oni na koljenima dođu do granice i MOLE da im damo zeleno svjetlo za EU.... i treba im dati i pomoći , ali pri tome da pužu i isprićavaju se za svaki dan rata.
Slanac is offline  
Old 13.02.2018., 20:05   #1391
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Jedini tko bunca ste vi koji u ovom jučerašnjem poniženju koje se prelijeva na današnji dan vidite nekakvu političku pobjedu. U tom segmentu uistinu podsjećate na Srbe koji imaju tendenciju slavit povijesne poraze. Hrvatska politika jučer je do nogu potučena, a Vučić nas je ponizio puno gore nego li je Tadić kad je donio dokumente o operaciji slijepog crijeva iz vukovarske bolnice iz 1988......................dobrosusjedske odnose diktirat će i uvjetovat Beograd koji se još jednom nametnuo ko lider u regijonu. Dakle, vi srpski i hrvatski nacionalisti ćete se bratimiti samo ako hrvatski nacionalisti prije toga prihvate srpsku verziju prošlosti. Ako nam o KGK i njezinoj sljedbi poput tebe ovisi opstojnost, najbolje da svi bukiramo karte za Irsku.
Kompletan šlagvort si mi oduzela, ali pokušat ću. Ovo više nije gaf a la Kolnda, ovo je politička katastrofa. Ovo je šuster-mat. Omogućiti srpskom lideru da nas, Hrvate, hrvatsku politiku ovako, usred Zagreba nabija na kujac, šutira, šamara, profinjeno pljuje, žonglerski ismijava, je nevjerojatno. I sve to mirno, staloženo, ležerno, bez emocija. I pogoditi mu tajming koji nije mogo sanjati, nit bi ga sam bolje odabrao:Između famozne izložbe u UN i srpskog derneka u Lisinskom. Lik, Vučić se definitivno pokazuke najvećim političarom, liderom na Balkanu. To se zove politička inteligencija. Dokazani četnik, s takvim pedigreom i imidžom, to da nam radi u glavnom gradu? Genijelno je uz Vulinovu pripremu izazvao najcrnji, najprimitivniji nacionalizam u Hr, Džakića, branitelje i ratne udovice,te smo se još jednom "celom svetu" predstavili kao zaostali, zalupani u-primitivci.(ZDS na Trgu).

Mislim da će ovo crnu desnicu još više udaljiti od političke scene, te da će dugoročno utjecati na političku svijest u Hr. Neko će napokon progledati. Nitko nam na ovakav način još nije u facu rekao da postoje ljudi, narodi i države koje na rat devedesetih potpuno drugačije gledaju, da od toga ne odstupaju i da se s tim mora računati.

Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Pa čak je i to nadmašila ovih dana. Ona je zapravo (bivšem) četniku Vučiću usred Zagreba pripremila pozornicu za nesmetanu samopromociju, promociju velikosrpske propagande i protuhrvatsku retoriku. Ovako nešto se ne može opravdati ni zahtjevima i pritiscima izvana jer se i tim pritiscima usprkos moralo i moglo zaštiti dostojanstvo i interesi RH i susret se svakako mogao organizirati na primjereniji način kao i izbjeći ovakve Vučućeve egzibicije.
I ti mi oduze riječi, ali evo. Neviđeno je kako nas je Vučić otkantao s donesenom "dokumentacijom", ismijao, zabio ga do balčaka. Imaju ti Srbi smisla za Humor, cinizam i doista bizantskog duha. Donio nam dokumente većinski srpske općine, matične knjige, da si u njima čitamo od kad Srbi u njoj datiraju, da su im to "vekovna ognjišta", da su tu iz AU, vlasnici zemlje 1/1, konstitutivni s pravom na "opredeljenje", a mi ih eto "proterasmo". Moguće da je unutra i mnoštvo podataka iz NDH, pa izvolte Hrvati, čitajte si.

Isto sumnjam za onaj fascikl s "trojicom nestalih". Ne tvrdim, sumnjam da su unutra oskudni podaci, koji pokazuju " evo čitajte si gdje su i pod kojim okolnostima stradala-poginula trojica vaših vojnika. Za nas zločinci, za vas - najmiliji". Tu si ih negdje tražite.

I Kolinda na sve nasjedne, još pozove, ajmo se slikat ispred hrpe, a Vučić dodaje "ima toga još, bit će toga još". I kurvinski se smijulji u sebi. Pretpostavljam.

Ne čudi me da nam se događa ova sramota, da nas Srbi šamaraju, desnica, HDZ, tradicionalno bira na vlast kandidate koji neupitno vode Hr u propast.Tuđman, Sanader, Kolinda (Karamarko?), sve umišljeni, narcisoidni politički "glupaci". Dobro bi bilo da se SDP bar za dva/tri mandata odmakne od svega.

Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Jel ti pažljivo pratiš što se događa na našoj sceni? Ako će joj netko uskratit podršku za kandidatkinju HDZ-a onda je to samo Plenković što svjedoči i ovaj jučerašnji performans s Đakićem. Picula nema šanse. Rekoh nije se uspio nametnut ni SDP-u a bez SDP-a nema šanse.
Ovolikom vanjskom i unutarnjom aktivnošću, bez obzira na gafove i bedastoće, Kolinda se definitivno nametnula kao no1, najutjecajniji političar u Hr. Plenky djeluje zbilja bljedunjavo, anemično, nezainteresirano, vodnjikavo, šuplje i isprazno, skoro ko Bero bez obzira što govorio.

Blago nama, vode nas Kolinda, Plenković i Jandroković. Šamara - Vučić !

Nekako se bojim da će ova sposobna srpska diplomacija dovesti do toga da ih EU primi "preko koljena", jer su im važni, a nama opale šamar glede bilo kakve blokade Srbije u pregovorima, te da podvijemo rep.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 13.02.2018., 20:05   #1392
valjda ipak ima koju vijugu više od kokoši pa si je ovo dobro naplatila unaprijed ili se osigurala.
Valjda nije toliko glupa da nije.

Iako me čak ni to više ne bi iznenadilo - da nije
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.02.2018., 20:06   #1393
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Zlatka kojem oslobođenje 45 nije oslobođenje
Ok sve 5 no dajte nđite nekog tko će Hrvatsku dovesti u 2019/20-tu
haloooo - dokle



i opet ne može bez josipovića
što je on to gore od nje napravio?
Lik je usred Izraela govorio o nekakvim ustaškim gujama u Hrvatskoj. Pa to se ne radi čak ni da je istina (a nije). Hrvatsku vani treba hvaliti i skrivati joj mane, a ne hvaliti se tim manama. Od nje to nisam čuo. Sad je gadno zajeb.ala s Vučkom, ali nekako mi se čini ili da ne ide po drugi mandat nego hvata funkcije po Bruxellesu ili da će ekipa to zaboravit do izbora i da će dobiti drugi mandat (a i nije baš neki izbor).
Tomo1972 is online now  
Old 13.02.2018., 20:07   #1394
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nitko ga ne drzi za jaja, nego se mora uklopiti u ovaj eurobriselski dupelizački HDZ, jer da se postavi uspravno i suvereno, zavrsio bi kao Karamarko ili Hasanbegovic, dakle bio bi izbacen. Nitko sa kičmom i suverenistickim shvacanjem politike nema mjesta u ovom danasnjem HDZ-u. Barem ne u vrhu stranke. Mozes biti tamo neki obicni clan za kojeg nitko nije cuo, ali u vrhu stranke moras zastupati ista dupelizačka stajalista kao i ostatak vodstva.
Tako se meni čini. Ali, i ovo što ti kažeš stoji.
Tomo1972 is online now  
Old 13.02.2018., 20:09   #1395
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Kompletan šlagvort si mi oduzela, ali pokušat ću. Ovo više nije gaf a la Kolnda, ovo je politička katastrofa. Ovo je šuster-mat. Omogućiti srpskom lideru da nas, Hrvate, hrvatsku politiku ovako, usred Zagreba nabija na kujac, šutira, šamara, profinjeno pljuje, žonglerski ismijava, je nevjerojatno. I sve to mirno, staloženo, ležerno, bez emocija. I pogoditi mu tajming koji nije mogo sanjati, nit bi ga sam bolje odabrao:Između famozne izložbe u UN i srpskog derneka u Lisinskom. Lik, Vučić se definitivno pokazuke najvećim političarom, liderom na Balkanu. To se zove politička inteligencija. Dokazani četnik, s takvim pedigreom i imidžom, to da nam radi u glavnom gradu? Genijelno je uz Vulinovu pripremu izazvao najcrnji, najprimitivniji nacionalizam u Hr, Džakića, branitelje i ratne udovice,te smo se još jednom "celom svetu" predstavili kao zaostali, zalupani u-primitivci.(ZDS na Trgu).

Mislim da će ovo crnu desnicu još više udaljiti od političke scene, te da će dugoročno utjecati na političku svijest u Hr. Neko će napokon progledati. Nitko nam na ovakav način još nije u facu rekao da postoje ljudi, narodi i države koje na rat devedesetih potpuno drugačije gledaju, da od toga ne odstupaju i da se s tim mora računati.

I ti mi oduze riječi, ali evo. Neviđeno je kako nas je Vučić otkantao s donesenom "dokumentacijom", ismijao, zabio ga do balčaka. Imaju ti Srbi smisla za Humor, cinizam i doista bizantskog duha. Donio nam dokumente većinski srpske općine, matične knjige, da si u njima čitamo od kad Srbi u njoj datiraju, da su im to "vekovna ognjišta", da su tu iz AU, vlasnici zemlje 1/1, konstitutivni s pravom na "opredeljenje", a mi ih eto "proterasmo". Moguće da je unutra i mnoštvo podataka iz NDH, pa izvolte Hrvati, čitajte si.

Isto sumnjam za onaj fascikl s "trojicom nestalih". Ne tvrdim, sumnjam da su unutra oskudni podaci, koji pokazuju " evo čitajte si gdje su i pod kojim okolnostima stradala-poginula trojica vaših vojnika. Za nas zločinci, za vas - najmiliji". Tu si ih negdje tražite.

I Kolinda na sve nasjedne, još pozove, ajmo se slikat ispred hrpe, a Vučić dodaje "ima toga još, bit će toga još". I kurvinski se smijulji u sebi. Pretpostavljam.

Ne čudi me da nam se događa ova sramota, da nas Srbi šamaraju, desnica, HDZ, tradicionalno bira na vlast kandidate koji neupitno vode Hr u propast.Tuđman, Sanader, Kolinda (Karamarko?), sve umišljeni, narcisoidni politički "glupaci". Dobro bi bilo da se SDP bar za dva/tri mandata odmakne od svega.

Ovolikom vanjskom i unutarnjom aktivnošću, bez obzira na gafove i bedastoće, Kolinda se definitivno nametnula kao no1, najutjecajniji političar u Hr. Plenky djeluje zbilja bljedunjavo, anemično, nezainteresirano, vodnjikavo, šuplje i isprazno, skoro ko Bero bez obzira što govorio.

Blago nama, vode nas Kolinda, Plenković i Jandroković. Šamara - Vučić !

Mnogo istine u tome što si napisao,ali sve će ostati isto dok god ti misliš da je ZDS problem i nekakav nacionalizam.
Problem je u izostanku nacionalizma. Tebi očigledno ni ne trebaju Srbi da te prozivaju, sam ćeš savit kičmu.
killy is offline  
Old 13.02.2018., 20:11   #1396
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post

Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Zlatka kojem oslobođenje 45 nije oslobođenje
Ok sve 5 no dajte nđite nekog tko će Hrvatsku dovesti u 2019/20-tu
haloooo - dokle

i opet ne može bez josipovića
što je on to gore od nje napravio?
Lik je usred Izraela govorio o nekakvim ustaškim gujama u Hrvatskoj. Pa to se ne radi čak ni da je istina (a nije). Hrvatsku vani treba hvaliti i skrivati joj mane, a ne hvaliti se tim manama. Od nje to nisam čuo. Sad je gadno zajeb.ala s Vučkom, ali nekako mi se čini ili da ne ide po drugi mandat nego hvata funkcije po Bruxellesu ili da će ekipa to zaboravit do izbora i da će dobiti drugi mandat (a i nije baš neki izbor).
pa dokle ćete

tebe i dalje jebe Josipović koji je politički mrtvac

i tu znaš kaj se ne radi
i ne bi malo o nekom normalnom desničaru a koji misli o budućnosti Hrvatske
ne ove kaj vuku u prošla stoljeća

a da malo pišeš kaj se ne radi na o temi i na temi gdje pišeš

i kao sada je gadno zajebala kad stvarno to više nikako ne možete opravdati?

pa zajebe svako toliko
Hrvatsku treba vani braniti?
Onak kak ju je Kolinda branili u Mađarskoj?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.02.2018., 20:12   #1397
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Mnogo istine u tome što si napisao,ali sve će ostati isto dok god ti misliš da je ZDS problem i nekakav nacionalizam.
Problem je u izostanku nacionalizma. Tebi očigledno ni ne trebaju Srbi da te prozivaju, sam ćeš savit kičmu.
Da, nevjerojatno je zapravo da se u ovom kroničnom nedostatku nacionalizma, suverenisticke politike, samostalnog odlucivanja i dostojanstvenog drzanja, uvijek nadje netko tko ce napisati da navedenoga zapravo ima - previse.
John_Wayne is offline  
Old 13.02.2018., 20:13   #1398
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
A ti si obični trol.

Što se vidi iz svakog tvojeg posta, a mene su trolali malo bolji igrači od tebe.
naravno, sve što ttebi ne odgovara je trolanje
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 13.02.2018., 20:14   #1399
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
pa dokle ćete

tebe i dalje jebe Josipović koji je politički mrtvac

i tu znaš kaj se ne radi
i ne bi malo o nekom normalnom desničaru a koji misli o budućnosti Hrvatske
ne ove kaj vuku u prošla stoljeća

a da malo pišeš kaj se ne radi na o temi i na temi gdje pišeš

i kao sada je gadno zajebala kad stvarno to više nikako ne možete opravdati?

pa zajebe svako toliko
Hrvatsku treba vani braniti?
Onak kak ju je Kolinda branili u Mađarskoj?
Ne jebe ga nego odgovara tebi koja si mu postavila pitanje sto nije valjalo s Josipovicem, pa ti je dao par primjera u odgovoru. Dakle ti si ga to pitala, covjek ti je odgovorio, i onda se cudis zasto ga stalno spominjemo. Prestani pitat sto nije s njim valjalo, pomiri se s time da je covjek bio najgori predsjednik od samostalnosti, zato je jedini i otisao nakon prvog mandata, i kreni dalje.
John_Wayne is offline  
Old 13.02.2018., 20:15   #1400
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Milijan Brkić bi bio idealni kandidat za predsjednika države iz redova desnice.

I Hrvatska treba imati kurčevite političare na funkcijama.
Pa šta nije on iz HDZ-a kao i KGK? Da se ne zavaravamo, postoje oni u HDZ-u koji su bliže državnom vrhu i oni se ponašaju u skladu sa politikom EU i SAD-a.

A postoji i niži sloj HDZ-a, korisne budale kao Culej&Co. koji su korisni za one primitivne poslove. I oni nikad neće prijeći u onaj viši sloj. Nešto slično je i sa Brkićem.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.