Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Zimske olimpijske igre 2018 - Pyeongchang

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 22:06   #21
Quote:
durant kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom, ali možda kao kriterij gledaju probne utrke u Jeongseonu prije 2 godine u svjetskom kupu. Naime tamo je Janka pobijedio u SG i mislim bio u top 5 u spustu. Ako nastupi po meni može glatko u top 10 u obje discipline a i medalja je moguće, po treningu se vidi da mu leže ovi uvjeti.
Imaju četiri mjesta, u toj teoriji nekoga moraju rezati, a ispunio je vrlo jasne i stroge kriterije.
jpm is offline  
Old 09.02.2018., 23:13   #22
želim čudo i da Hirscher ne osvoji ni jedno zlato
pattie_boyd is offline  
Old 09.02.2018., 23:19   #23
jansrud opet drugi na treningu, stotinku iza innerhofera. kad bi uzeo zlato omg

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
želim čudo i da Hirscher ne osvoji ni jedno zlato
+1

osim ako to znači da će ostat još 4 godine u SK
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 09.02.2018., 23:47   #24
Shiffrin nije bila na otvaranju... Još jedan mali signal da nešto ne štima.
jpm is offline  
Old 10.02.2018., 00:20   #25
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
mislim da shiffrin ima odličan raspored, moglo bi biti svega ako joj se posreći

12.02. GS
14.02. SL
17.02. SG
23.02. AC
24.02. TE
Da,mislim da joj ovakav raspored puno vise odgovara.
Ma i da Mikaela ima nekakvih problema,mislim da ce u slalomu i kombinaciji oderat konkurenciju.
SpeedKingLV is offline  
Old 10.02.2018., 00:21   #26
Sto se Hirschera tice,mislim da ce jedno zlato sigurno osvojit.A i neka ga osvoji i pusti nas na miru.
SpeedKingLV is offline  
Old 10.02.2018., 09:26   #27
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Imaju četiri mjesta, u toj teoriji nekoga moraju rezati, a ispunio je vrlo jasne i stroge kriterije.
Bez Janke na startnoj listi spusta.
johnyyy is offline  
Old 10.02.2018., 10:29   #28
Nisam Hirscherov fan, ali svejedno bi bilo glupo da takav skijaš nikad ne osvoji jedno olimpijsko zlato, tako da mu jedno ipak želim. Ali samo jedno
KLCCLK is offline  
Old 10.02.2018., 11:38   #29
Mene može Hirscher 'gnjaviti' još nekoliko godina. Gušt gledati njegovo skijanje.
Kirkpatrick is offline  
Old 10.02.2018., 15:08   #30
Šamšal zadnji na današnjem treningu +9.22
Zabranjeni is offline  
Old 10.02.2018., 15:21   #31
bar je zavrsio trening
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 10.02.2018., 15:28   #32
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Šamšal zadnji na današnjem treningu +9.22
Ivica je pričao kako Šamšal na treninzima skija bolje od njega

Očito Šamšalu odgovaraju samo zatvoreni treninzi
RodneyTrotter is offline  
Old 10.02.2018., 16:39   #33
jansrud 2. i na trećem treningu... ima li šanse za zlato? svindal treći.

žao mi je što svindal nije osvojio zlato u spustu 2010., a jansrud 2014. jer ni defago ni mayer nisu pokazali bogzna kaj u svjetskom kupu, a zaostaci su bili mali (7 i 10 stotinki )

na IO uvijek bar u jednoj disciplini neki mali zaostaci, užas...
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 10.02.2018., 16:46   #34
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
jansrud 2. i na trećem treningu... ima li šanse za zlato? svindal treći.

žao mi je što svindal nije osvojio zlato u spustu 2010., a jansrud 2014. jer ni defago ni mayer nisu pokazali bogzna kaj u svjetskom kupu, a zaostaci su bili mali (7 i 10 stotinki )

na IO uvijek bar u jednoj disciplini neki mali zaostaci, užas...
nažalost njušim obranu srebra
ali mogao bi možda Svindal do zlata, nešto mi nepouzdani osvajatelji treninga ( samo da Kriechmayr ne osvoji medalju )

a ako znači da Hiršonja odlazi ako osvoji zlato onda mu to zlato itekako želim
pattie_boyd is offline  
Old 10.02.2018., 16:57   #35
Prehladno je za neki ozbiljan snijeg koji bi poremetio sutrašnju trku, mislim da je jedini realni problem vjetar.
jpm is offline  
Old 10.02.2018., 17:17   #36
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nažalost njušim obranu srebra
ali mogao bi možda Svindal do zlata, nešto mi nepouzdani osvajatelji treninga ( samo da Kriechmayr ne osvoji medalju )

a ako znači da Hiršonja odlazi ako osvoji zlato onda mu to zlato itekako želim
i ja se bojim toga
može i svindal i jansrud i on imaju već komplet medalja s OI pa ne priznajem ništa osim zlata. a ako neki horor opet pobijedi, prestajem pratiti.

svindal spust, jansrud super g?

inače, super g je norveška disciplina, od OI 2002. je svaki put zlatnu medalju osvajao norvežanin (2002. aamodt; 2006. aamodt; 2010. svindal; 2014. jansrud + 1992. aamodt). od ukupno 8 puta koliko se vozio superg na OI, norvežani imaju 5 zlata.

izašla je startna lista za spust: 8. kilde; 9. svindal; 17. jansrud

---

hirscher je gotovo siguran za zlato u veleslalomu, to više nisu one vožnje na ivici ispadanja, savršeno vozi.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 10.02.2018., 18:11   #37
ajmo svindal!

tocno mi dodje da se probudim u 3 za utrku, ali isto tako tocno znam da ako budem gledala uzivo da ce svindal biti nesto tipa 5. :grizem jezik: , tako da cu do gledanja snimke izbjegavati bilo kakve infoz

molim vas, nemojte spojlati po ostalim temama
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 10.02.2018., 18:14   #38
Norveška je medalja sigurno, samo je pitanje tko će, i koju. Svindalu svim srcem želim zlato, ipak su mu ovo zadnje igre. Mislim da je i njemu zlato u spustu apsolutni must have. Sigurno će dati sve od sebe, ali baš sve. Treninzi nisu najbolji pokazatelj, on je na treninzima uvijek¨zakočeniji. Nekako njušim da bi se i Innerhofer mogao ugurati na postolje, i to mu jako želim. Evo da mogu birati ovim redom : Svindal, Jansrud, Innerhofer.
Manolina is offline  
Old 10.02.2018., 20:28   #39
ceka se ovogodisnji Antoine Deneriaz
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 10.02.2018., 21:53   #40
Ja mislim da ce Feuz uzeti zlato. Od svih staza u Svjetskom kupu, ova konfiguracijski najvise podsjeca na onu u St. Moritzu gdje je prosle godine pobijedio, s tim da je ove sezone u jos boljoj formi.
Svindal i Jansrud u svakom slucaju ozbiljni kandidati za medalju, a od ostalih mislim da ce se ukljuciti Mayer i Kriechmayer. U svakom skucaju, bit ce napeta utrka
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.