Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 20:10   #61
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
meni my immortal fora pjesma
Izvrsna pjesma , morala sam to reć...
__________________
Dave [about Teletubbies]: I think the producers or whoever's doing the show are trippin' SO hard. They must be on acid. They live in this, like, weird grass MOUND and there's this "sun" in the sky with this little baby's face that's just, like, bleaaargh-aarghagh. It's just so totally insane. It's such an acid thing, man. FOR KIDS!
-Iky- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:05   #62
Quote:
-Iky- kaže: Pogledaj post
Izvrsna pjesma , morala sam to reć...
S time da je bolja ona s albuma nego ona verzija koja se pojavljuje u spotu (ona s el gitarom na kraju)
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 16:38   #63
Cool

Quote:
makaveli shakur kaže: Pogledaj post
dobri su ali kopiraju nightwish,pa mi idu malo nazivce bolji je nightwish...
:laugh: :laugh: MOLIN! Ne mogu virovat da ima još ljudi u TOLIKOJ zabludi! Di ti ko kopira koga?! Niko ne kopira nikoga! Možda se to tebi, a i još nekima tako čini jer nemate poima o muzici...
A štaš?! Nisu svi za sve... A Amy Lee je carica i nema se ništa loše za reć o njoj! A Tarja je umišljena, i znan da dobro piva al' ipak...nek se spusti na zemlju, nije ni ona svemoguća, npr. sad kad je 'lansirala' solo karijeru i kad san je čula kako piva uživo neke malo klasičnije stvari ona je ISPODPROSJEČNA! Svaki sekund faliva, ja bi umrla od srama da san ja bila ona u tom trenu, tj. dok je god trajala ta pisma... Šta je najgore izgledalo je ka da ona to nije niti primjetila! Da i ne govorimo o scenskom nastupu, čiji je bolji, HELLO! Amy Lee zna šta radi, i kad se radi o pivanju i o pisanju pisama, a i o skladanju pisama! Za razliku od Tarje koja nema blage veze o pisanju i skladanju IČEGA! Zato, prije nego šta počnete pisat gluposti, informirajte se!
AmyLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 11:07   #64
po mom mišljenju i Tarja i Amy Lee su umišljne i razmažene...
Tarja ima fakat grozan glas ja ne znam zaš svi govore da ona ima tako predivan glas da ju nitko nece moc zamijenit. mislim daj molim te. žena ima fakat iritirajuc` glas. a Amy Lee ima fakat predivan glas. nju niko ne bi mogao zamijenit. ali i amy je kucka baš kao u tarja. ovo je sam moje mišljenje...
xjax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 11:08   #65
i da..zaboravih.. Evanescence nije nikakav gothic...
xjax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 18:18   #66
Obzirom da nas fanovi Evanescencea masovno "napadaju" mailovima, postoji mogućnost njihovog nastupa u HR, koncem rujna. Nije baš sigurno, ne da im se zalazit ovamo, ali eto, pregovaramo.

Nego, fanovi, koliko Vas ima i koliko bi platili ulaznicu? Da ne srljam u gubitak kao s Kornom...
lupa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:24   #67
Quote:
lupa11 kaže: Pogledaj post
Nego, fanovi, koliko Vas ima i koliko bi platili ulaznicu? Da ne srljam u gubitak kao s Kornom...
Zašto gubitak? Mislio sam da su karte gotovo rasprodane...

Iskoristit ću priliku, i otići malo offtopic da te priupitam nešto...jel bi se moglo dylana konačno dovest u zagreb. Čovjek svira već 45 godina i hrvatska je valjda jedina zemlja u kojoj nije nastupao...
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 14:48   #68
kakav gubitak?? pa nije puno karata ostalo kolko sam ja cuo...ja bi dao kolko god treba da njih vidim...joj da dodu tu...
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 02:00   #69
o i ja bi na koncert... znam da bi došli neki čak iz skopja...samo da dođu u naše krajeve...
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:44   #70
Nažalost, info od njihovog agenta:

Evanescence have sadly decided not to come back this autumn...

Drugi put
lupa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:46   #71
Quote:
Wicked Messenger kaže: Pogledaj post
Zašto gubitak? Mislio sam da su karte gotovo rasprodane...

Iskoristit ću priliku, i otići malo offtopic da te priupitam nešto...jel bi se moglo dylana konačno dovest u zagreb. Čovjek svira već 45 godina i hrvatska je valjda jedina zemlja u kojoj nije nastupao...
Nažalost, karte su daleko od raspordanih, tek oko 2000 . Ne znam kaj se događa s ovom zemljom, nema koncerta koji može napuniti 5000 (čast Pearl Jamu i Depeche...).

On Bob Dylan - working on it.
lupa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:25   #72
Quote:
lupa11 kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj se događa s ovom zemljom, nema koncerta koji može napuniti 5000 (čast Pearl Jamu i Depeche...).
Da se karte za koncert mogu pržiti na cd, brzo bi se napunile dvorane
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 22:05   #73
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Da se karte za koncert mogu pržiti na cd, brzo bi se napunile dvorane

hahaha! baš tak..
xjax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:06   #74
nekad su bili dobar bend, imali su potencijala s ovim albumom koji je dobar, mogli su napraviti nesto, ali su postali isfurani, koncerti im vise na nista ne slice jer je ona sad jedini originalni clan i jedina svjetla tocka cijelog benda. Bubnjar nista ne valja, gitarist sjebe svaki solo i sl.

cuh da se amy udala, da ce odraditi turneju do kraja, i onda ce nastupit pauza od par godina, jer, kako kaze, zeli biti zena. To, naravno znaci raspad.
I da, mozemo ocekivati duet amy sa c.aguilerom.
ev_obsessed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:01   #75
KAKAV DUET S CHRISTINOM?!

Što se tiče udaje, dobro si čula!
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:10   #76
cuo.

http://www.evanescencefan.net/amy-le...tina-aguilera/
ev_obsessed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:39   #77
ispricavam se
hvala na linku
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:06   #78
ed hunteru i wyrm, kao prvo within temptation i nightwish su slični, a nimalo identični, jeste li uopće ikad čuli ijednu pjesmu od ovih grupa, sumnjam da jeste pa ću vam objasniti, nightwish više baca na operu i baš onaj najžešći goth rock, a within temptation na symphonic metal, a to nisu dvije identične stvari, slični jesu (slični su i svi narodnjaci, pa i za njih možeš reći da su identični) ali nikako identični
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:24   #79
xjax, evanescence - Alternative rock podskupina goth rock, goth metal, curo ili momak prvo se informiraj prije neg što išta napišeš, a to vrijedi i za ostale btw. amy lee je izbacila john-a lecompt-a i rocky-a gray-a jer su bili u bendu samo zbog para, a njoj je jako stalo do ovog benda, pa koje onda komercijalan
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:33   #80
ev obsessed ko ti je reko da se bend raspada, amy se udala i sad se službeno zove i preziva AMY LYNN HARTZLER, a koliko ja znam bend se ne raspada nego samo uzimaju stanku, nakon koje će se vratiti (ako brak se brak ,nedaj bože, onda i prije) samo da znate ja ne želim da se njihov brak ne raspadne jer samo želim najbolje za Amy
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.