Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2007., 21:57   #1
Cool Planetarni red na nebu u 2008 - eksplozija materijalizma

Vi vatreni šta ste jamili- jamili ste. Dosta nam je toga vatrenog Saturna i Jupitera. Napokon je došlo 5 minuta za vrijedne i praktične zemljane znakove. Tu sam i ja naravno.
Quote:
Jupiter će cijelu 2008. biti u tranzitu kroz Jarca (u znaku svog pada), i ta kozmička činjenica potencirat će nedostatak unutarnjeg povjerenja, i otežano izražavanje najuzvišenijih ljudskih osobina – velikodušnosti, plemenitosti i darežljivosti. Proces Jupitera ne izražava se lako u zemljanom znaku i elementu, jer se zapliće u materijalnom. Naše želje za financijskom moći i bogatstvom pratit će fundamentalistički način razmišljanja, nefleksibilnost, krut i sebičan odnos prema najbližima!
Tijekom proljeća 2008. godine Saturn i Pluton bit će u trigonu, što je predskazanje opsesivnog poriva ka cjelovitosti svijeta, i to ponajprije na materijalnoj razini jer se radi o zemljanim znakovima.
Quote:
Opozicija Saturna i Urana koja će se aktualizirati u studenom 2008. mogla bi izazvati iznenadne katastrofe, počev od prirodnih pojava (zemljotresi i poplave) i ekoloških megaincidenata, do potresa na burzi (strmoglavi pad vrijednosti dionica) i širenja globalne epidemije uzrokovane nepoznatim virusom. Uran, prerušen u slučajnost, izazvat će događaje koji će uzdrmati prividnu sigurnost i stabilnost društvenih vrijednosti i načina razmišljanja koji se zasnivaju na tradiciji
Ako bi pogledali natalnu kartu HR onda vidimo da uskoro Jupiter dolazi u opoziciju sa Suncem, nakon toga, ne tako daleko i Pluton (simbol eliminacije) u opoziciju, što nas jasno usmjerava na transformaciju ekonomije. Oš-neš Bangladeš.

http://www.net.hr/webcafe/page/2007/12/21/0529006.html

I, kako vam se čini?
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 20:19   #2
Hm, jupiter u jarcu...
Moglo bi biti povoljno za mene, ali ne volim kada se sve vrti oko novca i materijalnog...
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 18:39   #3
Prognoze za 2008. godinu

Nije da nešto vjerujem u to ali zabavno mi je čitati i iznenaditi kad se ipak nešto dogodi kako je prognozirano Zna li netko što kažu za ovu godinu, u političkom i društvenom području? Ja sam samo jučer u Večernjem pročitao da je neki meksički vidovnjak predvidio da će se Britney ubiti ove godine
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:21   #4
Quote:
The One! kaže: Pogledaj post
Nije da nešto vjerujem u to ali zabavno mi je čitati i iznenaditi kad se ipak nešto dogodi kako je prognozirano Zna li netko što kažu za ovu godinu, u političkom i društvenom području? Ja sam samo jučer u Večernjem pročitao da je neki meksički vidovnjak predvidio da će se Britney ubiti ove godine
jučer je i ona "vidovnjakinja" Čudina na Exkluzivu pričala o njoj i nije rekla nish novog

evo, jedan citat iz Astro-a (za 2008.): " Naravno, bilo bi naivno zaključiti da će zavladati mir i blagostanje u svijetu; teroristički udari, sukobi i napetosti, te situacije u kriznim područjima - Iraku, Pakistanu, Afganistanu i nekim afričkim zemljama svakako se ne mogu promijeniti preko noći. No, kako je Saturn izašao iz orbisa opozicije s Neptunom, a ulazak Jupitera u znak Jarca najavio završetak razdoblja u kojem je formirao napeti aspekt s Uranom, izvjesno je da će neki dugotrajni konflikti i napetosti biti ublaženi, te da će se s više dobre volje pristupati rješavanju problema.
Kako će srećonoša Jupiter biti u konstruktivnom odnosu sa Saturnom, mudrost i sklonost promišljanju uzet će primat pred nepromišljenim odlukama i postupcima. "

... živi bili pa vidjeli

a za Hrvatsku najavljuju poboljšanje ekonomske situacije i dosta promjena na političkoj sceni
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 17:58   #5
A sta ce biti sa vatrenim znakovima???
lillt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:54   #6
Quote:
lillt kaže: Pogledaj post
A sta ce biti sa vatrenim znakovima???
Isto sto i do sada.Jupiter u jarcu je debilitiran,pa ne moze doci do izrazaja,ono sto je najbitnije je da necemo puno "maštati" ,jer jupiter je vrlo prizemljen u jarcu.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:07   #7
Evo još jednog pogleda na 2008-u
bema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.