Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 17:04   #81
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
Daj jebote ne soli mi pamet..... ides mi na kurac vise...... Dobit cu slom zivaca od tebe.....Pijes mi krv na slamku......Ti sam sebi ne dozvoljavas neke stvari.....Daj odprdi vise i nemoj me zajebavat s tim glupim komentarima.....

Ne gledam jebene heroje i nisam pao na tvom j....m testu
ako nemas sta pametnoga za rec rađe se kloni takvih tema......
:2up::2up::2up::2up::2up::2up::asshole::asshole::a sshole::asshole:
nemoj da te taj lik isprovocira, nek ide u ku*** on i njegovi heroji.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:19   #82
da, nazalost na svakom topicu se pojavi neki panj...
ali se ne bi trebalo osvrtati.

@gronix, mislis li da je meditacija jedini nacin dolazenja do spoznaja?
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:44   #83
Exclamation ovo je cudno

Bio sam na forumu http://angelt-forum.aceboard.com/
...... jebote to je 2.7/3 sotonista......Dobro.....moze se svasta naucit od njih al..... Ja cu ucit ta sranja bez obzira sto je to dar sotone...... al, nema sanse da odem na tu stranu......
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:14   #84
da, treba procitati, prihvatiti sto legne, odbaciti sto ne legne.
znanje je dobra stvar.
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:56   #85
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
Bio sam na forumu http://angelt-forum.aceboard.com/
...... jebote to je 2.7/3 sotonista......Dobro.....moze se svasta naucit od njih al..... Ja cu ucit ta sranja bez obzira sto je to dar sotone...... al, nema sanse da odem na tu stranu......
ja vjerujem u Boga ali nisu svi na forumu sotonisti, ja nemam nista protiv njih neka stuju koga oće ali od njih sam puno naucio o meditaciji i tim stvarima.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 19:54   #86
Exclamation

Quote:
ja vjerujem u Boga ali nisu svi na forumu sotonisti, ja nemam nista protiv njih neka stuju koga oće ali od njih sam puno naucio o meditaciji i tim stvarima.
I ja vjerujem u Boga. Nisam reko da su svi sotonisti i nisam reko da su losi al.....
Ipak su sotonisti......
Usput..... kako da se ulogiram na onaj forum ( nece mi poslat aktivacijski kod)
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:00   #87
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
I ja vjerujem u Boga. Nisam reko da su svi sotonisti i nisam reko da su losi al.....
Ipak su sotonisti......
Usput..... kako da se ulogiram na onaj forum ( nece mi poslat aktivacijski kod)

jesuli ti poslali poruku na msn ili već sta ako jesu trebas ispritiskati sve one linkove sta su ti dali ako ti nisu poslali aktivacijski imaš li preko net.hr e-mail
ako imaš moraš ima dati tu e-mail adresu.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:14   #88
Exclamation Daj pomozi!!

Dao sam im adresu msn-a al nisam dobio sta sad???
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 21:52   #89
Quote:
opasko kaže: Pogledaj post
--kako postati svjestan telepatije....?
Mi smo stanovnici astralnog svijeta. Kroz astralni svijet dobivamo poruke nižih bića, vodi se telepatska komunikacija među ljudima i komunikacija sa višom inteligencijom. Kad upoznaš taj svijet, počneš razlikovati niža duhovna bića i višu inteligenciju - tada ćeš u potpunosti biti siguran i u mogućnosti telepatski komunicirati.
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:08   #90
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
Bio sam na forumu http://angelt-forum.aceboard.com/
...... jebote to je 2.7/3 sotonista
Pogledala sam i eto što sam prvo vidjela: Dobrodosli. Naša vizija je da proširimo okultna učenja preko cijele Hrvatske, te da sakupimo što je više moguće znanja kako bi istrijebili neznanje koje vlada u društvenim krugovima. Ovaj forum je prvenstveno namijenjen informiranju, razmjeni iskustva te razgovoru između svih okultista ili onih koje zanima okultizam i vjere.

I moram prokomentirati tvoj stav prema onom što si vidio. Tvoj problem je u neznanju evo malo s neta Wikipedija:

Okultizam je prvenstveno vjerovanje u „okultne sile“ i praksa „okultnih znanosti“. Kao vjerovanje, okultizam zastupa postojanje „fluida“ putem kojih se nevidljivi svijet očituje u vidljivom, istražuje analogije i korespondencije između vidljivog i nevidljivog, ali i između raznih bića. Zalaže se za čuvanje tajnosti dogme i obreda, vjeruje da postoji duboko suglasje između tajnih dogmi i obreda u različitih naroda. Okultizam u užem smislu podrazumijeva sva okultna umijeća i okultne znanosti.

Znači u našem svijetu postoji okultna znanost i okultna umijeća - što vama valjda nije poznato i to nema nikakve veze za sononizmom, religijom, to je područje za sebe kao što tehnička znanost nema direktne veze sa sotonistima niti sa religijom, ali svak si može tumačiti kako voli....

Ovo sam danas prvi put vidjela što vam dajem u nastavku, ali takvih tekstova sa razlicitim naukovanjem možete naći u svijetu na tisuće: http://public.carnet.hr/~nzimjan/pra..._okultizam.htm

Motiv radi kojeg sam i ja na ovom Forumu tj. na granici mogućeg je želja da svijet prihvati znanje - jer neznanje čini čuda i loše stvari.
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:18   #91
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Mi smo stanovnici astralnog svijeta. Kroz astralni svijet dobivamo poruke nižih bića, vodi se telepatska komunikacija među ljudima i komunikacija sa višom inteligencijom. Kad upoznaš taj svijet, počneš razlikovati niža duhovna bića i višu inteligenciju - tada ćeš u potpunosti biti siguran i u mogućnosti telepatski komunicirati.
--jako lijepo receno....ali meni i dalje nije jasno kako telepatiju postići....ni kamo vodi treće oko ni što vidi....
-sigurna sam da ogromna većina to moze spontano i ne znajući za astral.
--"mene pilaju" s mojim mislima koje "uhvate"-nemam pojma kako?--čak i oni koji me prvi puta upoznaju znaju ono(iz prošlosti) sto nebi mogli bez "čitanja misli".
-" ubit će me "tim čitanjem.....strava
opasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:20   #92
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
da, nazalost na svakom topicu se pojavi neki panj...
ali se ne bi trebalo osvrtati.

@gronix, mislis li da je meditacija jedini nacin dolazenja do spoznaja?
Tko vjeruje da je meditacija jedini način dolaženja do spoznaja taj je otvorio vrata ludilu. Čovjek uvijek treba pametnijeg od sebe, učitelja, koji će te uputiti u zdravo poimanje svijeta i života i kroz to treba razvijati svoje znanje o sveobuhvatnom životu.

Kad shvatiš da je treće oko samo jedan energetski centar u čovjeku i da bi ga razvio trebaš razviti 5 centara prije toga od najnižeg centra prema gore... neće ti trebati meditirati da to shvatiš - da bi krenuo na put okultne znanosti. Danas mnogi pričaju - ali malo njih zaista i zna!
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 01:00   #93
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Tko vjeruje da je meditacija jedini način dolaženja do spoznaja taj je otvorio vrata ludilu. Čovjek uvijek treba pametnijeg od sebe, učitelja, koji će te uputiti u zdravo poimanje svijeta i života i kroz to treba razvijati svoje znanje o sveobuhvatnom životu.

Kad shvatiš da je treće oko samo jedan energetski centar u čovjeku i da bi ga razvio trebaš razviti 5 centara prije toga od najnižeg centra prema gore... neće ti trebati meditirati da to shvatiš - da bi krenuo na put okultne znanosti. Danas mnogi pričaju - ali malo njih zaista i zna!
da, slazem se da meditacija nije jednini nacin. pitala sam to gronixa jer mi se cini da postavlja meditaciju kao jedini nacin.
moje jedno iskustvo doslo je iznenada, neocekivano, spontano, bez meditacije.
voljela bih da ga opet osjetim.
kad govoris o energetskim centrima, mislis li na cakre?
mozda sa uciteljem stvari idu brze, jer kad si sam, vjerojatno ide sporije.
ili?
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 07:55   #94
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Tko vjeruje da je meditacija jedini način dolaženja do spoznaja taj je otvorio vrata ludilu.
slažem se s tobom, djelomično. problem je u tome što mi zapadnjaci to shvaćamo kao umni proces, a u stvari u ovim fenomenima je bitno cijelo tijelo.
za postizanje ikakvih značajnijih efekata i rezultata tijelo mora biti energizirano do maksimuma!!! meditacija ide u paketu; zato što se između ostaloga tijelo ne može energizirati kad je um nemiran i aktivan.
chi gong na primjer je isto odlična stvar! Naglasak je na razvijanju tjelesne snage i prenošenju i kontroli tjelesne energije. Uopće nije stvar u tome da se time postižu neke nadnaravne svari, baš naprotiv! kad čovjek dođe u svoje prirodno stanje - vitalne energiziranosti i smirenosti, kad je svjestan da mu čitavo tijelo vibrira ispunjeno energijom, onda se i sposobnosti javljaju prirodno.
Pogreška je u startu kad se o proširenim sposobnostima misli na mističan način!! Osnovna je ideja ovo; čovjekovo prirodno stanje je radosni vitalizam, povjerenje u sebe, zadovoljstvo, osjećaj mirne snage itd. Pitanje svih tzv. tehnika nije postizanje nečega nego otklanjanje barijera nastalih uvjetovanjima, zagađenjem, emotivnim, mentalnim i tjelesnim napetostima.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 09:06   #95
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Tko vjeruje da je meditacija jedini način dolaženja do spoznaja taj je otvorio vrata ludilu. Čovjek uvijek treba pametnijeg od sebe, učitelja, koji će te uputiti u zdravo poimanje svijeta i života i kroz to treba razvijati svoje znanje o sveobuhvatnom životu.
Meditacija je nešto što zapadni čovjek jednako tako čini kao i istočni. Svaki dan kada pušač zapali cigaretu i uputi odsutan pogled u daljinu, to je meditacija. U svakom slučaju, new age ju je precijenio, a i izgnao sa zapada i pridjelio ju istoku, pa sada ju ponovno vraća u okvirima škola i učenja, skupo je naplaćujući. Toliko puta viđeno.
Meditiramo svaki dan, i to nije ništa čudno, niti nešto posebno.

Stoga, slažem se s tobom, to ne da nije jedini način dolaženja do spoznaje, nego nije ni bitni način. Meditacija je odmor uma. A kreativni napor je ono što donosi spoznaju. Dakako, kao što i mišići rastu kada miruju, tako i um spoznaje kada se odmara, ili defragmentira tj. spava. No to je samo posljedica. Uzrok, tj. trenutak kada se u um integriraju informacije, i kada mu se daje zadatak, nije u meditaciji, nego u trenucima kreativnih napora.

Quote:
razvio trebaš razviti 5 centara prije toga od najnižeg centra prema gore... neće ti trebati meditirati da to shvatiš - da bi krenuo na put okultne znanosti. Danas mnogi pričaju - ali malo njih zaista i zna!
Dodatak na tvoju rečenicu: prije 10 do 20 godina, svi su samo pričali, a malo znali. Danas se svi žučno svađaju oko superiornosti tehnika koje čine, gurua koje slijede, a nitko ništa više ni ne zna niti čini.
shin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 14:31   #96
Thumbs up

Quote:
I moram prokomentirati tvoj stav prema onom što si vidio. Tvoj problem je u neznanju evo malo s neta Wikipedija:
Naslov nije nista. Ako zelis vidit kakav je forum moras uc u njega

Quote:
Meditacija je nešto što zapadni čovjek jednako tako čini kao i istočni. Svaki dan kada pušač zapali cigaretu i uputi odsutan pogled u daljinu, to je meditacija. U svakom slučaju, new age ju je precijenio, a i izgnao sa zapada i pridjelio ju istoku, pa sada ju ponovno vraća u okvirima škola i učenja, skupo je naplaćujući. Toliko puta viđeno.
Meditiramo svaki dan, i to nije ništa čudno, niti nešto posebno.
Meditacija postoji vise vrsta one kad samo odmaras mozak, one kad vjezbas njime neke stvari......

Kako god okrenes meditacije (neke)su posebne.....


Quote:
--jako lijepo receno....ali meni i dalje nije jasno kako telepatiju postići....ni kamo vodi treće oko ni što vidi....
-sigurna sam da ogromna većina to moze spontano i ne znajući za astral.
--"mene pilaju" s mojim mislima koje "uhvate"-nemam pojma kako?--čak i oni koji me prvi puta upoznaju znaju ono(iz prošlosti) sto nebi mogli bez "čitanja misli".
-" ubit će me "tim čitanjem.....strava

ako zelis otvorit trece oko idi na http://www.freewebs.com/templeofprid...cijeocakri.htm. ,to ce ti pomoci. Uglavnom, njime mozes vidjeti anđele, demone i ostale entitete. Sto je najbolje, trece oko sluzi za rad telepatijom , telekinezom i ostalim takvim stvarima. Za ostala pitanja idite ili na pm ili mi se javite ne [email protected]

Sretno!!!!!
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:11   #97
jel itko ikada otvorio trece oko?
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:28   #98
Quote:
dxdog kaže: Pogledaj post
jel itko ikada otvorio trece oko?
jesu ,ljudi s onog foruma
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:55   #99
Thumbs up

Quote:
jel itko ikada otvorio trece oko?
Nije problem otvorit ga, nego ga odrzavat i jacat ga...
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:35   #100
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
Uglavnom, njime mozes vidjeti anđele, demone i ostale entitete.
Quote:
Ove, nove meditacije su pune Sotonisticke energije.
Quote:
Ove meditacije, kao Sotonizam, su prava stvar
ovo otvaranje cakri je povezano sa Sotonizmom?
Jel mi tim meditiranjem prihvacao sotonu u sebe i zapravo otvaranje cakri je pustanje sotone u nase tijelo da nam obuzima srce dusu i nakraju mozak ?

koliko sam shvatio ovo meditiranje je dobro jel to znaci i da je sotona ?
kako vidis andele demone i ostale entitete? vidis ih kao njih same kao nas ljude ovako ili kao neke energije sto kruze oko ljudi?
koliko je ustvari dobro otvarane tog oka i krunske cakre ?

i Gronix rece
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
evo ja sam danas meditirao i vido sam zelenu boju to jest boja od jedne od šest cakri
znaci tebi jos trebaju dvije cakre da otvoris i otvoriti ces trece oko ?
kada si otvarao ove ostale jesi redom vidao boje (crvena ,narandasta,zuta )ili nisu bile po redu?
hoces li nam javiti kada ti se oko otvori ?
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.