Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2008., 14:49   #21
jel moze jos pitanja, koje godine cu diplomirat
Klara22 is offline  
Old 24.06.2008., 15:09   #22
jel može pitanje u ime moje sestre,hoće li se upisati na faks i položiti ispite
Dorée is offline  
Old 26.06.2008., 01:13   #23
Hoću li se odseliti iz Hrvatske sljedeće godine?

http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?...2l-u1170376107
Aiko22 is offline  
Old 27.06.2008., 10:40   #24
doree tvoje pitanje je neprecizno jer su dva pitanja u jednom , zato je ovaj horarni chart promašen.

od aiko22 sam pitanje pročitao u 10.40 . to je osnova za izradu horara.

sad sam malo u gužvi.
Suspirium is offline  
Old 27.06.2008., 13:01   #25
hoće li ovaj mali ikada pobogu diplomirati?


http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...2j-u1085688576
Totto is offline  
Old 27.06.2008., 22:42   #26
može li ponovo onda ,oće li upisat i faks,kad stigneš pogledaj
Dorée is offline  
Old 04.07.2008., 20:10   #27
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Horarna karta postavljena 23.06.08. 11:56h

6.kuća koja simbolizira posao nalazi se u znaku Riba čiji se vladar retro Jupiter nalazi u Jarcu, mjestu svog pada, neaspektiran je, odgovor dakle ove godine ne.
Dati odgovor na ovo pitanje sluzeci se vladarem kuce 6..je nespretno, ako smo u jednom od postova prije napisali da posao i karijeru gledamo kroz kucu 10.
kuca.6 nasi uposlenici,i svi koji nam na neki nacin sluze.
kuca 10 nasi nadredjeni,posao,karijera.
Inace tvoji odgovori su interesantni i obzirni,ljudima se svidjaju te osobine kod Astrologa,prije nego teatralnost.Ili se meni samo tako cini.
__________________
Vi ste vazni.Ljudi vas ne razumiju u potpunosti.Vasi poroci su u biti vrlo dragi.
AnsticiaGrande is offline  
Old 05.07.2008., 11:39   #28
Ansticia evo ni ja ne vjerujem da u ovom postu branim Saradoniju.

Horarna astrologija jest grana astrologije kod koje nema mnogo muljaže ali neka to ne bude razlog da ti ona zato postane odbojna.

Ovo je bilo jednostavno pitanje i baka Saradonija je dala jednostavan odgovor. U horarnoj vrijede nešto drugačija pravila nego u običnoj astrologiji.

Dakle 10 kuća je simbol uspona u karijeri, sticanja moci, prezentacije svoje javne licnosti. Posao u onom uskom smislu je predstvljen i Saradonija je to DOBRO uocila 6 poljem u kontekstu ovog pitanja.

A pazi tebe Antsc , "inače" kažeš njeni odgovori su "obzirni" i onda sublimiraš i kažeš "to je dobro" ali pazi ovo "prije nego teatralnost".

Gledaj ovo je horarna astrologija i to se daje vrlo jasan i precizan odgovor da ili ne. Nemoj sada Saradonija da se bojiš davati prognozu jer ima ovdje nekoliko koncesionara magle. Ovo uopće nije teatralno. Kakav je odgovor trebala dati.
Suspirium is offline  
Old 05.07.2008., 11:47   #29
evo mene opet s pitanjima

kako stojim s ozbiljnim vezama u blizoj buducnosti?

----------------------------------
http://i26.tinypic.com/35jbar6.gif
creditico is offline  
Old 05.07.2008., 12:11   #30
creditico evo ima jedna ali taj neki je vec duze u opciji, ne znam hoces pristati.

Klara, pa mislim da jedan hoces.

ovo je bilo po tarotu jer sam u zurbi.
Suspirium is offline  
Old 05.07.2008., 13:04   #31
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
creditico evo ima jedna ali taj neki je vec duze u opciji, ne znam hoces pristati.

Klara, pa mislim da jedan hoces.

ovo je bilo po tarotu jer sam u zurbi.
Hvala Sus
jos da mi je znat koji je to
creditico is offline  
Old 05.07.2008., 15:00   #32
Quote:
AnsticiaGrande kaže: Pogledaj post
Dati odgovor na ovo pitanje sluzeci se vladarem kuce 6..je nespretno, ako smo u jednom od postova prije napisali da posao i karijeru gledamo kroz kucu 10.
kuca.6 nasi uposlenici,i svi koji nam na neki nacin sluze.
kuca 10 nasi nadredjeni,posao,karijera.
Inace tvoji odgovori su interesantni i obzirni,ljudima se svidjaju te osobine kod Astrologa,prije nego teatralnost.Ili se meni samo tako cini.
Pitanje je bilo 'hoću li promijeniti posao'....ovo je pitanje za 6.k. Pitanje za 10.k bi bilo - 'hoću li promijeniti profesiju', 'hoću li napredovati na postojećem poslu'.
Inače se posao gleda kroz 2, 6 i 10, gdje se 2-odnosi na financije, 6-posao, radni uvjeti, 10-profesija i nadređeni.
Recimo, kako imam saturna u 10. i ta 10 ne nije funkcionirala do satrunovog ciklusa, sve poslovne promjene išle su preko moje 2 i 6. k Promjene kroz 10 su se događale jedino u situaciji promjene zvanja...ali ne promjene posla...
Hvala, al inače, nisam uvijek obzirna tu na forumu možda više...znam se ja i izgalamit i svašta nadjelit nekima kome gledam - al taj dio kači obično meni vrlo bliske ljude...(znaš ono, 'glupačo, šta si luda, neptun ti tranzitira 7., jesi normalnaaa, nemoj mi doć plakat poslje' )....taj način astro tumačenja teško da će se vidjet ovdje od mene... samo ga čuju oni koji me zbilja poznaju...
Saradonija is offline  
Old 06.07.2008., 01:30   #33
Ako 6 kuca jeste kuca posla,zasto onda placa tj zarada od posla nije prikazana
7.kucom koja je druga od seste,nego 11.kucom koja je druga od desete.
Nas novac i sve sto posjedujemo i mozemo to ponjeti sa sobom je nasa druga kuca od Asc.
Ako smo mi kuca 1.partner kuca 7.nas novac 2.njegov novac 8. ...
ako je kuca 12.nase,tajne.skriveni neprijatelji,velike zivotinje, bolnice...sve ono lose sto cinimo sami sebi u zivotu,potome kuca 6.je sve ono sto nam drugi nama cine lose tj problemi,partnerove tajne,nase bolesti,male zivotinje,ljudi koji rade za nas.
Sto znaci za nekog karijera,posao,ako to nije uspjeh,kuca 10.za pekara je njegova karijera pekarstvo,za ucitelja poducavanje.Zar ne zeli svako uspjeti u poslu ili karijeri?Mnoge posao ispunjava i zenit je njihovog zivota,trnovit put do uspjeha(aspekt kvadrata izmedju Asc i Mc)i sigurno, je da tesko kontroliramo sve sto se nalazi u 6.kuci (nema aspekta izmedju Asc i 6.kuce) i logicno je ako znamo sto se tamo nalazi.

Bez predumisljaja sam napisala obzirno i interesantno,meni se tako dojmilo.Teatralno, nije imalo bilo kakve veze sa nekim od astrologa sa foruma nego samo usporedba kao nesto sto ljude za kratko vrijeme odbije od Astrologa.
Nije bilo nikakvog razloga da neko nekog brani ili napada,ja sam zamjetila da se ne poklapa sa postom prije i pomislila da je to slucajna pogreska,zato sam napisala "nespretno tumaciti" a ne to je krivo ili sl...
__________________
Vi ste vazni.Ljudi vas ne razumiju u potpunosti.Vasi poroci su u biti vrlo dragi.
AnsticiaGrande is offline  
Old 06.07.2008., 02:05   #34
Quote:
AnsticiaGrande kaže: Pogledaj post
Ako 6 kuca jeste kuca posla,zasto onda placa tj zarada od posla nije prikazana
7.kucom koja je druga od seste,nego 11.kucom koja je druga od desete.

Nas novac i sve sto posjedujemo i mozemo to ponjeti sa sobom je nasa druga kuca od Asc.
Ako smo mi kuca 1.partner kuca 7.nas novac 2.njegov novac 8. ...
ako je kuca 12.nase,tajne.skriveni neprijatelji,velike zivotinje, bolnice...sve ono lose sto cinimo sami sebi u zivotu,potome kuca 6.je sve ono sto nam drugi nama cine lose tj problemi,partnerove tajne,nase bolesti,male zivotinje,ljudi koji rade za nas.Sto znaci za nekog karijera,posao,ako to nije uspjeh,kuca 10.za pekara je njegova karijera pekarstvo,za ucitelja poducavanje.Zar ne zeli svako uspjeti u poslu ili karijeri?Mnoge posao ispunjava i zenit je njihovog zivota,trnovit put do uspjeha(aspekt kvadrata izmedju Asc i Mc)i sigurno, je da tesko kontroliramo sve sto se nalazi u 6.kuci (nema aspekta izmedju Asc i 6.kuce) i logicno je ako znamo sto se tamo nalazi.

Bez predumisljaja sam napisala obzirno i interesantno,meni se tako dojmilo.Teatralno, nije imalo bilo kakve veze sa nekim od astrologa sa foruma nego samo usporedba kao nesto sto ljude za kratko vrijeme odbije od Astrologa.
Nije bilo nikakvog razloga da neko nekog brani ili napada,ja sam zamjetila da se ne poklapa sa postom prije i pomislila da je to slucajna pogreska,zato sam napisala "nespretno tumaciti" a ne to je krivo ili sl...
- Aspekt između Asc i 6.kuće je 150 - inkonjukcija.
- novac od posla - tko daje novac? Nekakav autoritet za kojeg radiš - autoritet je 10k., a njegov novac koji tebi isplaćuje onda u 11.k., jer je to druga od desete.
- ne shvaćam što si htjela reći s ovim za pekara je 10.k. njegova karijera i uspjeh, za učitelja podučavanje...naravno, svi želimo uspjeti u onome čime se bavimo,jedan pekar imati će naglašenu 6.k. a ne 10., jer je to kuća uslužnosti, rutina, pekar peče kruh svaki dan i tako to...vlasnik pekare imati će i 10.kuću jaku, jer je on neka faca, autoritet...razlika 6. i 10.k. je u tome što onaj s naglašenom 10. ima ambicije od svog posla u 6. napraviti nešto više. Dakle, pekar iz 6.k. s jakom 10.k. napreduje u šefa pekare, a pekar kojem ta 10.k. nije istaknuta ostaje pekar, jer ga dalje od toga ne zanima - jednostavno nije ambiciozan..bitno mu je da odradi svoju smjenu, dobi plaću i ode doma....za njega je to uspjeh-da ima posao 6.k. i da od svog šefa (10.k.) dobije plaću (11.k.), kako bi mu financije (2.k.) bile stabilne...da li će ova priča biti vezana za pekara ili cvjećara ili nešto treće odredit će 10.k. Hoće li netko biti pekar, cvjećar, profesor, ili policajac reći će 10.k. Hoće li netko promijeniti nekoliko radnih mjesta unutar svoje struke to ide kroz 6.k. Hoće li pekar postat cvjećar, to je 10.k.
Evo, tako ja gledam poslovne kuće...ako netko gleda drukčije, nek napiše, bit će interesantno prodiskutirati...

- ni ja ne smatram da je neko nekog trebao branit...pa samo astrološki diskutiramo, zato forum i služi...
Saradonija is offline  
Old 06.07.2008., 12:42   #35
Nije moguce razluciti u pitanju "dali cu promjeniti posao"dali osoba misli na radno mjesto ili profesiju?Koliko ljudi danas cesto mjenjaju profesiju,a koliko radno mjesto.Samo posao za koji necemo primiti placu nalazi se u 6. kuci,svakodnevne obaveze,briga o nasim ljubimcima,rjesavanje partnerovih i drugih problema...
Horarna astrologija je poput kirurgije u Astrologiji.Inkonjukcija ne spada u Ptolomejeve aspekte,u naj blistavijem razdoblju Horarne Astrologije XVII.st.ona se sluzi sa sedam planeta vidljivih oku i Ptolomejevim aspektima...
Niti jedan astroloski autoritet tog doba a niti vecina danasnjih ne gleda posao za koji ce mo primiti placu u 6.kuci.Narocito kada daju odgovore putem Horara.
Inkonjukcija govori o necemu sto ne vidimo ili nemamo potpun dodir sa tim.
Meni cesto,kada odgovaram na ljubavna pitanja kada su vladari 1.kuce i 7.kuce
u aspektu od 150 stupnjeva tj inkonjukciji cesto dolazi ptvrdan odgovor na to.osobe se jos nisu vidjele,ili uzivo upoznale,ili su trenutno potpuno udaljene u svakom smislu.
Ako je konjukcija-brak - zajednistvo u istom .tj ista kuca,znak, kvalitet,elemen,spol.temperatura.Zato planete na kraju jednog nemogu biti u konjukciji sa planetom na pocetku drugog znaka.
Onda je inkonjukcija sve suprotno tom.
Npr.Jedna planeta je u Vagi druga u Ribama one su u aspektu inkonjukcije
Vaga kardinalna,muska,topla,zracna
Ribe promjenjive,zenske ,hladne,vodene
Aspekti su prilike za djelovanje,nesto je bilo,separacija,jest,egzakt,bice aplikacija.
Ovo se odnosi na Horarnu Astrologiju.
Kako ja mogu pronaci promjenu radnog mjesta u 6.kuci sa kojom me povezuje inkonjukcija?Taj aspekt je meni nekako neprirodan jer govori o djelovanju izmedju dvije potpuno odvojene strane.
__________________
Vi ste vazni.Ljudi vas ne razumiju u potpunosti.Vasi poroci su u biti vrlo dragi.
AnsticiaGrande is offline  
Old 07.07.2008., 11:41   #36
Napomena:


Budući da je ovo astrološki topic horarne astrologije, a cilj ovog podforuma kvaliteta, mole se astrolozi koji odgovaraju na postavljeno horarno pitanje da prilože podatke i objašnjenje na osnovi kojih je nastao odgovor. U protivnom se ne zna odakle uopće takav odgovor.

Svi odgovori koji ne sadrže astrološko objašnjenje biti će iz tog razloga premješteni na prigodan topic (ukoliko takav postoji) ili obrisani (ukoliko takav ne postoji).
Fish 1968 is offline  
Old 08.07.2008., 12:02   #37
Da li je veza u kojoj je ovaj covjek ozbiljna? Podgorica, 12.00h
http://i247.photobucket.com/albums/g...jegovnatal.gif
i da li cu ja imati ikakvu vezu u ovoj godini? Podgorica, 12.01h
mirjana77 is offline  
Old 13.07.2008., 21:42   #38
evo još jedno konkretno.
da li ću ove godine promijeniti faks?
Kama is offline  
Old 13.07.2008., 21:44   #39
ili čak odustati?
Kama is offline  
Old 13.07.2008., 22:50   #40
pozdrav,posto zadnjih godinu dana imam problema na faxu sto se tice ucenja i koncentriranja na ucenje.
zanima me hocu li na jesen uspjeti poloziti ispit? pula, 22:50h, 13.07.
hvala puno
Saniii is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.