Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 12:22   #1
Načini i iskustva u klađenju

Poštovani,

Tema je zamišljena da iznosimo svoje načine klađenja i svoja iskustva s tim načinima.

Bilo bi dobro da podijelimo malo iskustva da eventualno vidimo svoje greške pa tako da i ispravimo ono što radimo "krivo" pa i poboljšamo.

Ima tu jako puno korisnika i stavljaju se parovi i komentira ali rijetko tko otkriva "tajne" svoga klađenja i dijeli to iskustvo...

Zanima me...a mislim i druge, da malo kažete kako se kladite; dal igrate sinlove, dal slažete "narodne", prijelaze...sisteme...dal se kaldite svaki dan...jeste li ograničeni na jedan sport ili kombinirate...dal mijenjate sisteme klađenja...itd

To su sve pitanja na koja bi volio da date odgovore koji bi možda i pomogli nekome a i potakli na razmišljanja...i oplemenilo klađenje

Također da kažete kako kotrolirate uloge...dal imate banku...dal na divlje bacate uloge...itd.

Naravno, podijelite i iskustva...da vidimo malo; jer sam siguran da ima onih koji imaju blokadu u kreativnosti stavljanja parova i dođu svako tolko pred zid.

Podijelite iskustva i pomognimo jedni drugima
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:30   #2
Ja sam recimo trenutno na ovakvom načinu...

2 - 3 para da mi kvota dođe do nekih 3,00 - 5,00 i stavim 100-200 kn...i to mi trenutno nosi dobitak.

Imao sa perioda kada bi stavio 2-3 para i 2 listića pa smanjio ulog ali to je bilo bez veze jer sam se vrtio u krug...jedan listić prođe, drugi padne i onda sam na 0...a rijetko su mi prolazila oba
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:35   #3
Quote:
Aces kaže: Pogledaj post
Ja sam recimo trenutno na ovakvom načinu...

2 - 3 para da mi kvota dođe do nekih 3,00 - 5,00 i stavim 100-200 kn...i to mi trenutno nosi dobitak.

Imao sa perioda kada bi stavio 2-3 para i 2 listića pa smanjio ulog ali to je bilo bez veze jer sam se vrtio u krug...jedan listić prođe, drugi padne i onda sam na 0...a rijetko su mi prolazila oba
Igram dablove NBA-a i nekad na golove u nogometu , stavljam cirka 60-80kuna(15-20maraka) i u tom nacinu kladjenja sam u nekom malom plusu , a jos naravno odigram svaki dan i neki narodni za 2-3marke da se ima sta pratit.

Jedno vrijeme sam stalno skidao narodne i to mi je pravo zanimljivo , hebo kolika je u postotcima sansa da prodjes list , ako te hoce hoce.


Nemam radno mjesto sa 10Kkuna placom pa tako da su mi ovakve uplate vise nego dovoljne. Cilj mi je svake godine da budem bar u malom plusu i da imam sta pratit svaki dan
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:37   #4
Ja samo dupliram,gledam da mi se ukupni koeficijent kreće oko 2-2.3
Najčešće igram dubl i singl,rijetko kad tri para stavim...
Uopće se ne zamaram koeficijentima,jednostavno igram onako kako ja mislim da bi moglo završit,koeficijenti su tu samo da nas zbune...
Krećem obično sa 200kn pa dok ne dođem do nekoliko tisuća,ovisi i o ponudi ako dođem do dobre cifre a ponuda je slaba onda opet krećem iz početka...
I tak
Soulfinder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:46   #5
Ma to 2 para duplanje je po meni isto sada najbolje...samo je problem s psihom i trpanje parova...treba se kontrolirat i reći imam tolko love i to duplam!

A ja vidim onda još jedan par, pa stavim taj par i kao smanjim ulog i onda sranje bude...nikad mi to nije upalilo
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:53   #6
Quote:
Aces kaže: Pogledaj post
Ma to 2 para duplanje je po meni isto sada najbolje...samo je problem s psihom i trpanje parova...treba se kontrolirat i reći imam tolko love i to duplam!

A ja vidim onda još jedan par, pa stavim taj par i kao smanjim ulog i onda sranje bude...nikad mi to nije upalilo
Ha čuj,samokontrola je ključna u svakom načinu klađenja,ne samo u ovom
Neznam,meni se jedino tako pokazalo profitabilno,nekada sam igrao i više parova al uvijek jedan padne i u slučaju takvog dobitka opet im to sve vratim nazad,ovako se ja kockam sa njihovim novcem samo je bitno pogodit prvu okladu,mislim i kasnije je bitno pogodit al ono
Uglavnom igram tako da stavim 200 i tražim 400,ako dobijem svojih 200 uzimam i igram opet sa "njihovih" 200 i tražim 400 kad dobijem tražim 800,pa 1600 itd
Soulfinder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:31   #7
ja imam savrsen sustav za kladjenje
ali,prvo ga moram patentirati da bi ga mogao podijeliti sa sirom populacijom
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:43   #8
Singlovi, nogomet, live.
Samo najjače lige. Neke lige kad gledam to mi nema smisla šta oni igraju, jednostavno ne mogu interpretirati utakmicu. Tu ne da treba kužit nogomet, treba kužit fiziku, teorije kaosa.

Ulozi su ujednačeni, ali znam iskočiti iz money managmenta, od čega se većini igrača diže kosa na glavi. To je više dio američkog stila klađenja, kojem naginjem. Nema ništa loše u malo flaira.
ne'anpojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 19:01   #9
Aces

Pretežno singlovi i double-ovi NBA (kvote od 1,70 do 3 ili 4 ovisno o ponudi) i solidno mi ide, ali nemam baš previše discipline pa često userem preko dana jer iz dosade "moram još nešto odigrat", a i znam nabacit ponekad koji "narodnjak" bzvz

Kad se uspijem kontrolirat je ok, ali iskreno dosta često je to negdje oko nule jbg. ...al tu i tam se malo i počastim s nečim
panderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 01:44   #10
ja se kladim već duže vrijeme, i moje kladioničarsko iskustvo mi je pokazalo da je najprofitabilnije kladiti se na 2-3 para da kvota bude između 2.0-2.5, i duplat...
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 15:08   #11
ja se najviše kladim na ono kaj najbolje znam, a to je nogomet. sve ostalo je za mene lutrija.

imam sistem da izaberem oko 10-15 tekmi iz lige petice koje bi mogle završiti izjednačeno. odigram 8-10 listića po 5 kuna, na svakom listiću uzmem 4 para (od tih 10-15) i kombiniram. na 5 kuna mi je dobitak između 350-450 kuna na svakom listiću ovisno o koeficijentima. i znam dobit. možda ne tak često v zadnje vrijeme, ali znal sam si lijepo omastit brk

to igram zato jer po meni iksevi imaju najveće moguće koeficijente, a da ne moraš pecati iznenađenja bezveze (ko naprimjer R. Madrid- Tarragona 2), nego odigraš nekaj kaj se puno lakše u stvarnosti more dogoditi (naprimjer igraju Birmingham - WBA, staviš x, pa Fulham-Stoke x i tak..)

a ovisi, nekad me i pukne inspiracija, ko prošli tjedan, pa odigram Milan ne daje gol Tottenhamu, Braga dobiva Liverpool, pa i to dobijem čisto na sreću

ovisi o "filingu". nekad niti ne odigravam ovo s x-evima, jer mi nijedan par u kolu nema "filing" da bude x.
porter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 15:18   #12
Quote:
ne'anpojma kaže: Pogledaj post
Neke lige kad gledam to mi nema smisla šta oni igraju, jednostavno ne mogu interpretirati utakmicu. Tu ne da treba kužit nogomet, treba kužit fiziku, teorije kaosa.


HNL izuzev Dinama i Hajduka je bas to, osim ako nisi dobar sa Sinovcicem, Mamicem....

Glavno je ono Grunfovo - nije vazno pobijediti, vazno je ne izgubiti. 0 kn + zabava igre = ok. Ispod te linije lako se pada bez plana igre i ulaganja, sve iznad te linije je luksuz.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 03:21   #13
Igram max.2-3 para i ne igram na kvotu nego value odnosno odigram tip koji milim da će proć neovisno o kvoti. Ne kladim se ispod 100kn jer onda moraš slagat pun k parova i ništa od toga nemaš, rađe kavu popijem.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:35   #14
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Igram max.2-3 para i ne igram na kvotu nego value odnosno odigram tip koji milim da će proć neovisno o kvoti. Ne kladim se ispod 100kn jer onda moraš slagat pun k parova i ništa od toga nemaš, rađe kavu popijem.
Ovo mi nikak nije jasno, gdje je value ako ne u kvoti?
kekserica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:47   #15
Quote:
kekserica kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikak nije jasno, gdje je value ako ne u kvoti?
Ma pogresno se izrazio , iako bi se slozio s njim. Uvijek treba igrati sta mislis da ce proc , nezavisno od kvote. A plus kada taj njegov bet ima veliku kvotu onda je to value. Mozda mu to nije prejasno , ali zna se valjda na sta covjek misli.
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 00:34   #16
Singl.
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 02:47   #17
Quote:
prOPrusina kaže: Pogledaj post
Ma pogresno se izrazio , iako bi se slozio s njim. Uvijek treba igrati sta mislis da ce proc , nezavisno od kvote. A plus kada taj njegov bet ima veliku kvotu onda je to value. Mozda mu to nije prejasno , ali zna se valjda na sta covjek misli.
Hvala, krivo sam se izrazio value je u samoj kvoti. Jedan od "sistema" koja sam igrao jedno vrijeme je bio taj da uzmem ponudu i pokrijem sve koeficijente i tako složim listić jer svi mi znamo kako je kad misliš odigrat singl i onda završiš na 3 para.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 10:22   #18
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Hvala, krivo sam se izrazio value je u samoj kvoti. Jedan od "sistema" koja sam igrao jedno vrijeme je bio taj da uzmem ponudu i pokrijem sve koeficijente i tako složim listić jer svi mi znamo kako je kad misliš odigrat singl i onda završiš na 3 para.


Mislim da si ti sinoć dokazao svoj value i tvoju igru na value

Čestitke

Znam i ja tako odigrat na value bet, ali nikako da skupim hrabrosti odigrati više love na to, pogotova ako je kvota poveća...
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba!
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 10:45   #19
mali OT: sve su to super razrađene teorije, mahom jel... no što to vrijedi kad parovi koeficijenta 1.10 pa sve do nekih 1.35 koji bi trebali recimo biti iznad 60%-tni zicer padaju u još većem postotku...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 10:48   #20
ja većinom igram double kvota oko 2
mali zeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.