Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2016., 23:35   #2041
Pozdrav, također me zanima da li ću osati na sadašnjem poslu?

Varaždin, 22:35
stand by me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 12:44   #2042
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
karta

Mislim da Ne.
Ti si mars u svom sjedištu,ali izvan sekte i retrogradna.Izgleda mi da si ti još uvijek pogleda uperenog u prošlost,a ne prema budućnosti.
Možda prema nekom muškarcu koji nije iz tvog mjesta ili mu je različito etničko, kulturološko, obrazovno porijeklo od tvoga,a s kojim si nešto imala.To govorim zato što tvoj vladar mars ima separaciju sa mjesecom koji je vladar 9.kuće i jedan je od triplicitetnih vladara 7.kuće partnerstva.A i vladar je sata u kojem je pitanje postavljeno.

Mogući partner bi bio venera. Kako je aspekt između marsa i venere jako udaljen, a prekida ga i aspekt venere sa jupiterom i kako je opći signifikator razvoja situacije,mjesec, em u izgonu,em u praznom hodu, teško da će se ljubavna situacija skoro mijenjati.
Ti svakako javi da li se nešto pozitivno dešavalo u tom vremenskom periodu za koji si mislila pod riječi 'uskoro'.
Pozz...evo mene opet...rekla si da ti svakao javim..znaci dogodilo se nesto..a sad pozitivno ili negativno to bi voljela cuti od tebe...ovako nakon 4 mj ne komuniciranja gospodin se javio...vidjeli smo se...ali sad me zanima da li ce od toga biti sto pozitivno ili su stvari i dalje nepromjenjene u njegovoj glavi?! 11:44 Novska
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:32   #2043
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Bok Hoću li proći ispit ispit koji ispit koji sam danas pisala? Zagreb 15:20 hvalaa
Prošla sam, ako tko želi vježbati

Samo, hoću li proći usmeni? Velika Gorica 16:31

Hvala baš ne volim usmene
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 19:59   #2044
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Prošla sam, ako tko želi vježbati

Samo, hoću li proći usmeni? Velika Gorica 16:31

Hvala baš ne volim usmene
Hvala na odgovoru.
Nisam ti odgovorila na prvo pitanje jer je po mom misljenju bilo da neces poloziti, i eto nisam bila u pravu.
Za ovo pitanje dobila sam ASC-1Aq50
Ti si Saturn, poloziti ispit je vladar 10 kuce Mars. Imamo aspekt opozicije izmedju Meseca i Marsa ali bez dobrih recepcija, tako moguce je da ces poloziti ali "jedva", sa slabijom ocenom.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 20:49   #2045
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Nisam ti odgovorila na prvo pitanje jer je po mom misljenju bilo da neces poloziti, i eto nisam bila u pravu.
Za ovo pitanje dobila sam ASC-1Aq50
Ti si Saturn, poloziti ispit je vladar 10 kuce Mars. Imamo aspekt opozicije izmedju Meseca i Marsa ali bez dobrih recepcija, tako moguce je da ces poloziti ali "jedva", sa slabijom ocenom.
Ma sve okej Jer, iskreno, nisam ni ja bila sigurna da ću proći. I htjela sam ga odjaviti no zakasnila sam Malo mi je falilo da ne odem na ispit jer imam fore riješiti ga do 2. mj. sljedeće godine pa mi se na trenutak pričinilo boljom opcijom ostati spavati Ali ipak sam otišla s omanjom nadom da ću proći pa da bar vidim pitanja Okej, javim odmah sutra nakon što izađem s usmenog I ocjena mi nije bitna, samo prolaz hehe. A kaj bude bude. A taman sam danas rekla kako je lijepo ne učiti ništa sljedećih desetak dana dok ne počne faks

Nadam se da će me pomaziti sreća Hvalaaa! Odoh ponavljati
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 22:27   #2046
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ma sve okej Jer, iskreno, nisam ni ja bila sigurna da ću proći. I htjela sam ga odjaviti no zakasnila sam Malo mi je falilo da ne odem na ispit jer imam fore riješiti ga do 2. mj. sljedeće godine pa mi se na trenutak pričinilo boljom opcijom ostati spavati Ali ipak sam otišla s omanjom nadom da ću proći pa da bar vidim pitanja Okej, javim odmah sutra nakon što izađem s usmenog I ocjena mi nije bitna, samo prolaz hehe. A kaj bude bude. A taman sam danas rekla kako je lijepo ne učiti ništa sljedećih desetak dana dok ne počne faks

Nadam se da će me pomaziti sreća Hvalaaa! Odoh ponavljati
Zelim ti da dobijes pitanja koja znas i da polozis!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 10:06   #2047
Quote:
Anabella93 kaže: Pogledaj post
Pozz...evo mene opet...rekla si da ti svakao javim..znaci dogodilo se nesto..a sad pozitivno ili negativno to bi voljela cuti od tebe...ovako nakon 4 mj ne komuniciranja gospodin se javio...vidjeli smo se...ali sad me zanima da li ce od toga biti sto pozitivno ili su stvari i dalje nepromjenjene u njegovoj glavi?! 11:44 Novska
pozdrav tebi.

Mislim da nema potrebe postavljati ovo novo pitanje, a objasnit ću zašto to mislim.
Ti si u 6. mjesecu postavila pitanje hoće što biti na ljub. planu u sljedećih 5-6 mjeseci i na temelju tvojih prijašnjih ljubavnih pitanja meni se nameće zaključak da si pri tome mislila na vezu (prijašnja ljubavna pitanja su ti bila tipa, hoće iz ovoga proizaći ozbiljna veza,misli li on ozbiljno,između nas biti nešto ozbiljnije i varijacije toga).
Kako to pitanje iz 6. mj vrijedi sljedećih 5-6 mjeseci,jer je to vremenska jedinica na koju si ti mislila prilikom postavljanja pitanja, onda nema smisla postavljati ovo pitanje, a na takav zaključak navodi i ta nova karta koja je neradikalna,a razlozi zbog kojih karta može biti neradikalna je da postavljeno pitanje i nije baš nabitnije pitaču nego on to postavlja više reda radi,onako, nema pametnijeg posla pa postavlja to pitanje, ili postavljeno pitanje je teško ostvarivo u realnosti, tipa, joj baš sam pročitala da je anđa podnijela zahtijev za razvod braka,a ja sam taaaak zaljubljena u brada,pa jel bum ja njega upoznala, jel ima šanse da kaj bude između nas.Drugi razlozi za neradikalnost karte mogu biti da pitač testira astrologa ili da ponovno postavlja pitanje koje je već postavio i koje je još aktualno,a što se ne smije po pravilima horarne astrologije.

Ja sam si dala truda i pogledala i tu novu kartu i po njoj si ti mars i mjesec.Ni jedna planeta ne vidi ascendent pa si ti po ovom pitanju vezanom za njega k'o brod bez kormilara,nikakve kontrole ni konstruktivnog i planskog djelovanja, muče te sumnje i strahovi (vladar sata je vladar 8.kuće) a nemaš ni jasan i čvrst stav po pitanju dotičnog,jer su ti oba signifikatora u promjenjivim znacima.

Dotični je venera,koja je istina u svom znaku,ali ne onom koji nam je bitan u ovom pitanju,a to je 7.kuća i znak bika,pa ni on ne vidi znak kojim vlada,što znači da ni on ne zna kaj bi konkretno s tobom,niti isto tu ima nekog planskog djelovanja.
Meni iz ove karte djeluje,da čovjek i dalje ima nekakvih problema(nalazi se u 6.znaku od znaka kojim vlada) bilo zdravstvenih ili nekih drugih (6.kuća je kuća bolesti i općenito negativnih vanjskih okolnosti koje nas zadese) pa se čovjek bez nekog razmišljanja,
impulsivno (vladar mu u kardinalnom znaku) odlučio malo zabaviti,
izaći,eventualno poseksati (njegov vladar u njegovoj 5.kući koja ima rečeno značenje),pa se sjetio tebe za koje ga ipak veže ugodno
sećanje(separacija vaših vadara preko sekstila) pa te odlučio nazvati (separacija tvojeg vladara i vladara njegove 3.kuće,a to su i pozivi,komunikacija općenito).

Da li će tu biti neke obnove veze ili kako ti kažeš nečeg pozitivnog, nekako sumnjam. Vaši vladari u separaciji,ni jedan ne vidi ascendent,ni jedan ne vidi kuću kojom vlada.

Postoji spajanje preko prijenosa svjetlosti,ali su tu otežavajuće okolnosti jer mjesec se prvo spaja sa tvojm vladarom preko opozicije što je loše jer ako do nečega i dođe, ukazuje na posljedično kajanje osobe, i nakon toga se spaja sa njegovim signifikatorom preko trigona što je pozitivan aspekt,ali ono što je negativno je da se spajanje dešava na zadnjem stupnju znakova pa postoji mogućnost da tu ničega konkretnog ne bude,osim još nekog izlaska ili eventualno seksa,jer su mars i venera i vladari vaših 5.
kuća koje su zadužene za rečeno.

Negativno je i što je mjesec u padajućoj fazi,što govori prije o nekom završavanju stvari, nego o nekom započinjaju.

A posebno je negativno što se njegov vladar nalazi u znaku izgona tvog vladara,što znači da bi te njegove riječi,postupci,ponašanje itekako mogli povrijediti.
Južni čvor na vrhu kuće završetaka,kao i vladar te 4.kuće u znaku izgona tvog vladara ukazuju da bi stvari vezane za ovo pitanje, na kraju priče, mogle završiti na tvoju štetu.

Ti svakako javi ako tu bude više od još nekog izlaska ili eventualno seksa.
Enlil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 12:48   #2048
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Nisam ti odgovorila na prvo pitanje jer je po mom misljenju bilo da neces poloziti, i eto nisam bila u pravu.
Za ovo pitanje dobila sam ASC-1Aq50
Ti si Saturn, poloziti ispit je vladar 10 kuce Mars. Imamo aspekt opozicije izmedju Meseca i Marsa ali bez dobrih recepcija, tako moguce je da ces poloziti ali "jedva", sa slabijom ocenom.
Feensi. Nisam uspjela proći Mislim, nije mi smak svijeta samo mi je žao malo zbog toga što me.pitala pet pitanja od kojih sam znala tri i po mojoj procjeni je to prolaz, ali tko mene pita Više sreće za mjesec i pol dana hvala ti!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 19:50   #2049
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Feensi. Nisam uspjela proći Mislim, nije mi smak svijeta samo mi je žao malo zbog toga što me.pitala pet pitanja od kojih sam znala tri i po mojoj procjeni je to prolaz, ali tko mene pita Više sreće za mjesec i pol dana hvala ti!
Zao mi je.
Hvala na povratnoj info. Znaci iako postoji aspekt ako nemamo dobre recepcije nije siguran prolaz.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 13:28   #2050
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
pozdrav tebi.

Mislim da nema potrebe postavljati ovo novo pitanje, a objasnit ću zašto to mislim.
Ti si u 6. mjesecu postavila pitanje hoće što biti na ljub. planu u sljedećih 5-6 mjeseci i na temelju tvojih prijašnjih ljubavnih pitanja meni se nameće zaključak da si pri tome mislila na vezu (prijašnja ljubavna pitanja su ti bila tipa, hoće iz ovoga proizaći ozbiljna veza,misli li on ozbiljno,između nas biti nešto ozbiljnije i varijacije toga).
Kako to pitanje iz 6. mj vrijedi sljedećih 5-6 mjeseci,jer je to vremenska jedinica na koju si ti mislila prilikom postavljanja pitanja, onda nema smisla postavljati ovo pitanje, a na takav zaključak navodi i ta nova karta koja je neradikalna,a razlozi zbog kojih karta može biti neradikalna je da postavljeno pitanje i nije baš nabitnije pitaču nego on to postavlja više reda radi,onako, nema pametnijeg posla pa postavlja to pitanje, ili postavljeno pitanje je teško ostvarivo u realnosti, tipa, joj baš sam pročitala da je anđa podnijela zahtijev za razvod braka,a ja sam taaaak zaljubljena u brada,pa jel bum ja njega upoznala, jel ima šanse da kaj bude između nas.Drugi razlozi za neradikalnost karte mogu biti da pitač testira astrologa ili da ponovno postavlja pitanje koje je već postavio i koje je još aktualno,a što se ne smije po pravilima horarne astrologije.

Ja sam si dala truda i pogledala i tu novu kartu i po njoj si ti mars i mjesec.Ni jedna planeta ne vidi ascendent pa si ti po ovom pitanju vezanom za njega k'o brod bez kormilara,nikakve kontrole ni konstruktivnog i planskog djelovanja, muče te sumnje i strahovi (vladar sata je vladar 8.kuće) a nemaš ni jasan i čvrst stav po pitanju dotičnog,jer su ti oba signifikatora u promjenjivim znacima.

Dotični je venera,koja je istina u svom znaku,ali ne onom koji nam je bitan u ovom pitanju,a to je 7.kuća i znak bika,pa ni on ne vidi znak kojim vlada,što znači da ni on ne zna kaj bi konkretno s tobom,niti isto tu ima nekog planskog djelovanja.
Meni iz ove karte djeluje,da čovjek i dalje ima nekakvih problema(nalazi se u 6.znaku od znaka kojim vlada) bilo zdravstvenih ili nekih drugih (6.kuća je kuća bolesti i općenito negativnih vanjskih okolnosti koje nas zadese) pa se čovjek bez nekog razmišljanja,
impulsivno (vladar mu u kardinalnom znaku) odlučio malo zabaviti,
izaći,eventualno poseksati (njegov vladar u njegovoj 5.kući koja ima rečeno značenje),pa se sjetio tebe za koje ga ipak veže ugodno
sećanje(separacija vaših vadara preko sekstila) pa te odlučio nazvati (separacija tvojeg vladara i vladara njegove 3.kuće,a to su i pozivi,komunikacija općenito).

Da li će tu biti neke obnove veze ili kako ti kažeš nečeg pozitivnog, nekako sumnjam. Vaši vladari u separaciji,ni jedan ne vidi ascendent,ni jedan ne vidi kuću kojom vlada.

Postoji spajanje preko prijenosa svjetlosti,ali su tu otežavajuće okolnosti jer mjesec se prvo spaja sa tvojm vladarom preko opozicije što je loše jer ako do nečega i dođe, ukazuje na posljedično kajanje osobe, i nakon toga se spaja sa njegovim signifikatorom preko trigona što je pozitivan aspekt,ali ono što je negativno je da se spajanje dešava na zadnjem stupnju znakova pa postoji mogućnost da tu ničega konkretnog ne bude,osim još nekog izlaska ili eventualno seksa,jer su mars i venera i vladari vaših 5.
kuća koje su zadužene za rečeno.

Negativno je i što je mjesec u padajućoj fazi,što govori prije o nekom završavanju stvari, nego o nekom započinjaju.

A posebno je negativno što se njegov vladar nalazi u znaku izgona tvog vladara,što znači da bi te njegove riječi,postupci,ponašanje itekako mogli povrijediti.
Južni čvor na vrhu kuće završetaka,kao i vladar te 4.kuće u znaku izgona tvog vladara ukazuju da bi stvari vezane za ovo pitanje, na kraju priče, mogle završiti na tvoju štetu.

Ti svakako javi ako tu bude više od još nekog izlaska ili eventualno seksa.
Za pocetak neizmjerno ti hvala na trudu i vremenu za odgovor...
Citam sto si napisala i iskreno ti se divim koliko si dobar astrolog..sve sto si napisala stoji..od rijeci do rijeci..postavila sam novo pitanje zaista ne znam zasto...jer doista uopce nemam pojma sto bi s doticnim gospodinom...totalno ne kuzim samu sebe..on kao da je najmanje dvije osobe u jednoj osobi...jedna osoba je divna draga i iskrena...i ono tu osobu mislim da volim..a druga je neozbiljni lazljovi nezreli balavac..i ono s takvom osobom se ne mogu zamisloti u nikakvoj ozbiljnoj komunikaciji...iskreno nikada mi se u zivotu ovakvo sta nije dogodilo..poput neke balavice se osjecam..on me u isto vrijeme nenormalno i privlaci i odbija..i da stvarno me muci 1000 sumnja i strahova...
Moze li jedan savijet..tj. tvoje osobno misljenje..da li bi bilo najbolje da se nekako oduprem samoj sebi i prestanem komunicirati i eventualno se nalaziti s njim..jer zaista ne zelim opet biti povrijedjena..
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 10:13   #2051
Quote:
Anabella93 kaže: Pogledaj post
Za pocetak neizmjerno ti hvala na trudu i vremenu za odgovor...
Molim.
Quote:
Anabella93 kaže: Pogledaj post
......Moze li jedan savijet..tj. tvoje osobno misljenje..da li bi bilo najbolje da se nekako oduprem samoj sebi i prestanem komunicirati i eventualno se nalaziti s njim..jer zaista ne zelim opet biti povrijedjena..
Što se tiče savjeta i mišljenja....mi smo svi različite osobe i što je jedna osoba spremna trpiti ili prihvatiti, druga osoba ne bi.

Ti si s njim već bila u vezi i znaš njegovo ponašanje i postupke. Ono što ti ja mogu reći čisto s ljudske strane,ljudi se rijetko mijenjaju,tj svoje postupke i ponašanje,jer to prvo zahtijeva da smo svijesni svojih mana i još važnije da smo spremni na njima raditi,a to ipak zahtijeva određeni napor koji mnogi nisu spremni uložiti,a niti to žele i onda se vrate svom starom ponašanju i postupcima,pa se na kraju sve najčešće svodi na onu narodnu, vuk dlaku mijenja,a ćud nikada.

Što se astrologije tiče, napisah da po karti, na kraju priče s njim ćeš biti povrijeđena, da te njegove riječi,postupci,ponašanje mogu povrijediti.

Nitko ne može umjesto tebe donijeti odluku,to je nešto što moraš sama.Ja ti želim da doneseš odluku koja će biti najbolja za tebe. Sretno!
Enlil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 10:49   #2052
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Nisam ti odgovorila na prvo pitanje jer je po mom misljenju bilo da neces poloziti, i eto nisam bila u pravu.
U ovom pitanju gdje je depeche pitala da li će proći
pismeni
koji je pisala, mislim da je trebalo gledati da li postoji separacijski aspekt između vladara ispita marsa i njezinog vladara saturna ili mjeseca+kakve su recepcije.
Razlog tog mog mišljenja leži u činjenici da pita za događaj koji se već desio(ona je već pisala ispit i nakon toga pita da li je prošla taj ispit). Da je pitala da li će proći ispit koji je pisala,a kojeg mora i usmeno odgovarati,onda bi tražili aplikacijski aspekt,koji u toj karti zaista ne postoji.

Ako gledamo separacijski aspekt,on postoji.Naime zadnji aspekt mjeseca kao općeg signifikatora razvoja situacije je bio trigon tog mjeseca(u ovnu) u kući svog radovanja i vladara ispita marsa i uz to postoji i recepcija,jer mars,ispit prima mjeseca u svoje vladarstvo,pa je ona prošla taj pismeni ispit.A iako ona tada nije pitala za usmeni nego kasnije,čak se i u ovoj karti vidi da to neće proći,jer nema aplikacijskog aspekta među signifikatorima.
Enlil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 14:23   #2053
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
U ovom pitanju gdje je depeche pitala da li će proći
pismeni
koji je pisala, mislim da je trebalo gledati da li postoji separacijski aspekt između vladara ispita marsa i njezinog vladara saturna ili mjeseca+kakve su recepcije.
Razlog tog mog mišljenja leži u činjenici da pita za događaj koji se već desio(ona je već pisala ispit i nakon toga pita da li je prošla taj ispit). Da je pitala da li će proći ispit koji je pisala,a kojeg mora i usmeno odgovarati,onda bi tražili aplikacijski aspekt,koji u toj karti zaista ne postoji.

Ako gledamo separacijski aspekt,on postoji.Naime zadnji aspekt mjeseca kao općeg signifikatora razvoja situacije je bio trigon tog mjeseca(u ovnu) u kući svog radovanja i vladara ispita marsa i uz to postoji i recepcija,jer mars,ispit prima mjeseca u svoje vladarstvo,pa je ona prošla taj pismeni ispit.A iako ona tada nije pitala za usmeni nego kasnije,čak se i u ovoj karti vidi da to neće proći,jer nema aplikacijskog aspekta među signifikatorima.
Enlil, potpuno si u pravu! Izgubila sam to iz vida. Hvala na objasnjenju!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 15:37   #2054
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Enlil, potpuno si u pravu! Izgubila sam to iz vida. Hvala na objasnjenju!
Molim.

Da,lako izgubimo iz vida,jer se rijetko postavlja tako formirano pitanje.

Ja se zaista ne sjećam da smo na ovom forumu imali takvo pitanje,a vezano za ispit. Davnih dana je bilo takvo pitanje na afb forumu ili kod bilija dok je još imao forum, pa sam zapamtila da su gledali da li postoji separacijski aspekt
+standardno stanje signifikatora i eventualne recepcije i na temelju toga donesemo zaključak.

Dobro je da ponekad dobimo i takva nestandardna pitanja, čisto da proširimo/obnovimo znanje.
Enlil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 16:55   #2055
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Molim.

Da,lako izgubimo iz vida,jer se rijetko postavlja tako formirano pitanje.

Ja se zaista ne sjećam da smo na ovom forumu imali takvo pitanje,a vezano za ispit. Davnih dana je bilo takvo pitanje na afb forumu ili kod bilija dok je još imao forum, pa sam zapamtila da su gledali da li postoji separacijski aspekt
+standardno stanje signifikatora i eventualne recepcije i na temelju toga donesemo zaključak.

Dobro je da ponekad dobimo i takva nestandardna pitanja, čisto da proširimo/obnovimo znanje.
Da, da, potpuno se slazem sa tobom!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 18:29   #2056
'ajde, drago mi je da je pitanje pomoglo Ne volim pitati prije ispita. Nisam odmah pitala za usmeni jer ga po tadašnjim informacijama (na dan pisanja) nije trebalo biti Hvala vam!!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 20:45   #2057
Ide li mi neka veza uskoro?......mozete vi uzeti vrime i mjesto....:/
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:24   #2058
Dali ću ostati u ljubavnoj vezi u kojoj sam trenutno?
mojeime133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:37   #2059
Hoce li uskoro krenuti na bolje sa suprugovim zdravljem? Vukomericke Gorice, 23:34, hvala.
supradyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 14:44   #2060
Pozdrav, ako može pomoć, bila bih jako zahvalna.. Da li ću proći ispit iz vožnje koji je ovaj tjedan? To mi je već treći izlazak.

Zadar, 13:44

Hvala!
teranee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.