Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 00:18   #2761
Quote:
madison kaže: Pogledaj post
Pa,jesam ja rekao da ti jedini mlatis lovu ovdje i neka,cestitam. Ja cu malo napustiti Superenu,do daljnjeg.
Hvala....meni je prošla godina i prva polovica ove bila također za odustajanje, ali katkad se mora otvoriti...

Quote:
dalmatino enter kaže: Pogledaj post
nemojte igrati loto za 1 kn po listiću...kad dobijete, bit će Vam žao...a mnogi od Vas imaju mobitele od 3.000 kn...a loto ćemo za 1 kn...ne za 3, 5 ili 10 kn...nego baš za 1 kn...treba pošteno gledati...ne u kocku, ne u ovisnost...ali bolje jednom tjedno pošten sistem i igra, nego lupanje po kunu...ajmo ispočetka, vraćam se u dobroj vjeri...
Dalamtino, bez ljutnje, kažeš u dobroj vjeri, a opet dociraš...neka ljudi igraju kako žele. Ja izmjenjujem 1 kn ili 2, kako kada mogu, a jedino ovu kombinaciju koju sam danas pogodio ganjam jače... Ja gledam realistično i znam kolike su mi šanse za pogodak pa u skladu s time i stavljam ulog...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:20   #2762
Moji prvi koraci ovdje su govorili čak i o toj igri po 1 kn...pa i manje...ali, u sistemima...hoću reći, iz godina iskustva, shvatio sam, da treba čekati...to je osnova...zato nikad nisam volio igru u glavu, to mi je suludo...neki misle kontra, i poštujem to...u zadnjih godinu i pol, dobio sam na lotu u kladionicama cca 35.000 kn na uplatu cca 25.000 kn...znači, plus 10.000 kn...ništa posebno...ali, moram reći, i dan danas nisam hrabar, i to je tako...da sam...a nisam...zadnje vrijeme igram najviše lota 20/70, 20/80...talijani 6/90 me umorili...teško je to...iako, igram pomalo...poljski muljti mi je osnova...i ide...
__________________
Pozdrav svima... El Ingenioso Hidalgo Don Quijote de la Mancha
dalmatino enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:30   #2763
Da, neka ljudi igraju kako žele...ne dociram, mrzim to...samo kažem, ne treba biti škrt u loto igri, a u drugim područjima života biti galantan...ili bahat čak...nema love od 1 kn po komb. u glavu, to je istina...druga je stvar igrati sistem od 20 uili 50 komb po kunu...
__________________
Pozdrav svima... El Ingenioso Hidalgo Don Quijote de la Mancha
dalmatino enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:08   #2764
Quote:
dalmatino enter kaže: Pogledaj post
o...u zadnjih godinu i pol, dobio sam na lotu u kladionicama cca 35.000 kn na uplatu cca 25.000 kn...znači, plus 10.000 kn...ništa posebno...ali, moram reći, i dan danas nisam hrabar, i to je tako...da sam...a nisam...zadnje vrijeme igram najviše lota 20/70, 20/80...talijani 6/90 me umorili...teško je to...iako, igram pomalo...poljski muljti mi je osnova...i ide...
Gle, stvarno nemam namjeru svađati se s tobom (i ne bih htio da se ovo shvati kao neka svađa) , cijenim te i, na kraju krajeva, zahvaljujući tebi sam počeo igrati Superenu. No žao mi je što niti jednom (bar koliko ja pamtim) nisi stavio niti jedan screenshot dobitka (i to samo zato da obogatiš naše postove) ili barem rekao: evo, danas sam pogodio tu i tu kombinaciju...

Quote:
dalmatino enter kaže: Pogledaj post
Da, neka ljudi igraju kako žele...ne dociram, mrzim to...samo kažem, ne treba biti škrt u loto igri, a u drugim područjima života biti galantan...ili bahat čak...nema love od 1 kn po komb. u glavu, to je istina...druga je stvar igrati sistem od 20 uili 50 komb po kunu...
Ok, ja sam među ovim drugima koji igraju puno kombinacija i s obzirom na izglede, ne bih se dobro proveo da ganjam s većim ulogom. Pa meni je i danas žao (sasvim ljudski) što nisam duplao ovu kombu i na HL-u (a mogao sam), ali pokušavam biti realan...iskreno, osim te kombe s 2 krznaša pratim 1-90,
1-2-89-90 i 18-27-80-84 (2,3,4/4).
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:52   #2765
Quote:
madison kaže: Pogledaj post
Stikla, jel ti igras loto kladjenje,nikad ne objavljujes dobitke?!
trenutno na bas aktivno... a kad igram onda su to vrlo mali koeficijenti, najcesce oko 4... skoro nepristojni za temu

bio sam prije stavljao i listice...

Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Štikla, prati
uvijek prisutan

Quote:
madison kaže: Pogledaj post
Ja cu malo napustiti Superenu,do daljnjeg.
interesantna igra rijeci

Quote:
dalmatino enter kaže: Pogledaj post
u zadnjih godinu i pol, dobio sam na lotu u kladionicama cca 35.000 kn na uplatu cca 25.000 kn...znači, plus 10.000 kn...ništa posebno...
kak nis posebno... to je jako, jako dobro
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 07:41   #2766
Najprije pozdrav dalmatino enter,drago mi je sto se covjek ponovno oglasio na temi i nadam se da ce nastaviti aktivno sudjelovati.
A,sto se tice drage nam Superene,ma brate umorila me,ustvari umorilo me stalno "vadit" brojeve s nikakvim ucinkom.Koliko je ovo tezak loto govori i cinjenica da sam uspio 90 brojeva Superene skratiti na 12 ili pak 36 ,kako se uzme,e sad kako to.
Imao sam dvije grupe brojeva,u prvoj 4 broja i iz nje bi jedan bio dobitan,ali on varira utoliko sto zna izaci +1-1 od izabranog,sto objasnjava 4 ili 12 potencijalnih dobitnih brojeva.U drugoj grupi bi ih bilo 8 i tu bih izvukao od 1-3 dobitna kako koje kolo,to varira,ali opet s onim +1-1,ovo +1-1 znaci izaberemo 35 kao glavni broj ,a izadje34 ili 36.I uz taj skraceni sistem opet ne mozes niti blizu dobitku,ili su stative ili ti broj izadje kao jolly i superstar ili skroz krive izaberes i tako iz kola u kolo,a opet kad pogledas,znalo mi se desit nekoliko puta nakon izvlacenja da gledam brojeve i vidim da sam "imao" 4 broja i ne mozes ih izabrati,a trica i dvojki tko zna koliko.
I to sto sam uspjevao koliko toliko se pribliziti dobitnima me tjeralo dalje,ali vise mi se neda.Iigranje sistema nije moj djir,posebno velikih 2,3,4/12 gdje su dobitci nikakvi,moja igra je u glavu s par kuna,ali ih se isto nakupi ,3kola/tjednu x 4 tjedna.Tako da napustam Superenu dok ne smislim nesto bolje ili me opet uhvati zelja za igrom.Pratim temu i dalje,of course.
madison is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:43   #2767
Nema predaje, madisone....

Da je teško, teško je...ja sam se ukopao u statistiku pa iz toga crpim određeni broj kombi, puno je tu i datumskih kombi i poneka forumaška (još čekam da nam se ksapi javi na temu pa da napravim još jednu ganjalicu, ali zasad ništa ).

Uglavnom, ja koćarim sa mrežom stalnih brojeva...prošle godine bila je opća suša pa se i dalje nadam dobrom trendu..dojma sam da su se niski brojevi probudili...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:13   #2768
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
..dojma sam da su se niski brojevi probudili...
No imam najmanje kombi s ovima pa danas ništa na SN...
2-6-34-69-77-86
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:07   #2769
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Nema predaje, madisone....

Da je teško, teško je...ja sam se ukopao u statistiku pa iz toga crpim određeni broj kombi, puno je tu i datumskih kombi i poneka forumaška (još čekam da nam se ksapi javi na temu pa da napravim još jednu ganjalicu, ali zasad ništa ).

Uglavnom, ja koćarim sa mrežom stalnih brojeva...prošle godine bila je opća suša pa se i dalje nadam dobrom trendu..dojma sam da su se niski brojevi probudili...
Ma kakva predaja,al ponekad ipak treba priznati da je zid tvrdji od glave,kad ne ide,valja znati stati. Vec neko vrijeme pratim jedan drugi loto,pratio sam ga usporedo sa Superenom,pa cu vidjeti kako se ponasa.
Sto se tice statistike i ja je gledam,ne mozes sa njom,a jos je teze bez nje.
madison is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:12   #2770
Uglavnom, i danas štanga...dokaz da ni niski nisu uvijek od pomoći...

8-12-41-42-46-51
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:51   #2771
ZA ONE KOJE ZANIMA

Pozdrav svim igračima

Ima li na ovom forumu iko živ tko igra win for life?
Zanimaju me njihova iskustva u toj igri,normalno i dobra i loša.

Obišao sam raznorazne forume i stranice ali svi komentari su stari po nekoliko godina.
Što se tiče komentara na ovom forumu većinom su podrugljivi i obeshrabrujući tako da onaj ko je i htio nešto "reći" je odmah pomislio "pa što mi to treba".

Moje mišljenje je da se na Winu može dobiti na dnevnoj bazi (ovisi o ulozima) a da li to nekog zanima?!

Pa ajmo čuti.
BTW, ako neko misli da bi mogao nešto pametno smislit ili reći,a nešto ga spriječava slobodno nek se javi na PM.Ja sam stvarno ozbiljan.
w4life1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:00   #2772
Nakon duuuuuugo vremena pogodio sam čak dva +1

__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:47   #2773
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Nakon duuuuuugo vremena pogodio sam čak dva +1
To je vražji loto...zadnjih 10-15 kola ne bih dobio ni pišljive bobe da sam igrao...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:50   #2774
Quote:
w4life1968 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim igračima
Ima li na ovom forumu iko živ tko igra win for life?
Ima

Možda sam sveukupno odigrao desetak puta, ali bez pretenzija...

Inače, HL reklamira jedan češki Keno...
https://www.lutrija.hr/cms/Pretplato...tkaOd300Tisuca

Moram reći, sjajan dobitak, ali tako ganjati 150 kola...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:02   #2775
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Ima

Možda sam sveukupno odigrao desetak puta, ali bez pretenzija...
Što misliš o tom lotu,iskreno?
Mali dobitak,veliki gubitak-veliki rizik od bankrota.
Gađanje brojeva bez veze,sa statistikom.
Toplo-hladno pucanje.
Martingale-prerizično.
Sistemi
w4life1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:22   #2776
Quote:
w4life1968 kaže: Pogledaj post
Što misliš o tom lotu,iskreno?
Mali dobitak,veliki gubitak-veliki rizik od bankrota.
Gađanje brojeva bez veze,sa statistikom.
Toplo-hladno pucanje.
Martingale-prerizično.
Sistemi
Ne znam, ja se u takvim lotima oslanjam na statistiku, znači najviše na toplo-hladno plus neke moje omiljene brojeve. No, kažem, nisam igrao barem godinu i pol...u startu sam defetističan da bih mogao pogoditi više od tri broja čak i na tako kratkom lotu.

Inače, do sutra traje akcija na HL-u, uplatiš 20 kn na loto klađenje i dobiješ 10 kn bonusa za istu namjenu. Da tako igram, gađao bih samo 1 broj, možda dva.

Što se tiče Talijana večeras, sanjao sam su izvukli 18,27 i 80 (a ja imam jednu četvorku 18-27-80-84 kao 2,3,4/4). Dosad su to bili snovi pusti, a možda bu (ne)kaj večeras
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:55   #2777
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Ima

Možda sam sveukupno odigrao desetak puta, ali bez pretenzija...

Inače, HL reklamira jedan češki Keno...
https://www.lutrija.hr/cms/Pretplato...tkaOd300Tisuca

Moram reći, sjajan dobitak, ali tako ganjati 150 kola...
...tko zna koliko je takvih kola s preplatom do sad uplaćeno... ali opet sjajan dobitak...
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 20:42   #2778
02.11. malo prije ponoći je uplatio i 03.11. ujutro u 11 je izvučeno 7/7 njegovih brojeva?
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:18   #2779
Quote:
Madison Avenue kaže: Pogledaj post
02.11. malo prije ponoći je uplatio i 03.11. ujutro u 11 je izvučeno 7/7 njegovih brojeva?
Tako se čini, valjda nije HL-ova patka/reklama...

Danas opet ništa na SN:
16-31-33-51-75-80

Samo se 80 ostvario (iz sna):klap:
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:50   #2780
Pa ajde reci jel vjerojatnije da je to njihova navlakuša ili da je čovjek 12 sati nakon uplate pogodio svih 7 brojeva

Ok, možda je prije toga to isto uplaćivao tipa godinu dana, ali ovako napisano izgleda totalno izmišljeno.
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.