Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2014., 14:20   #1
Ivan Turudić - glavni državni odvjetnik

Evo sudac i predsjednik Županijskog suda u Zagrebu,Turudić gostuje kod Stankovića.
Ovaj ga rešeta po pitanju tko ga je postavio HDZ ili Šeks,a on se uspješno izvlači.
Što vi kažete na Turudića?
Mrski Dan Tana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:17   #2
Quote:
Mrski Dan Tana kaže: Pogledaj post
Evo sudac i predsjednik Županijskog suda u Zagrebu,Turudić gostuje kod Stankovića.
Ovaj ga rešeta po pitanju tko ga je postavio HDZ ili Šeks,a on se uspješno izvlači.
Što vi kažete na Turudića?
Izvrstan, Zokija i ekipu je na lijep način uvrijedio i proglasio boljševicima.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 16:23   #3
Thumbs up

Mislim da se nije "izvlačio" već je sudački točno i nepobitno, argumentirano podsjetio javnost na činjenicu stanja zakona i propisa, "navika i običaja" ranih devedesetih - u svezi svojeg napredovanja u struci.
Tada nije bilo Sudbenog vijeća i istinu gospodin kaže... i tko je bio većina i sve glede toga.
(P.S. daj Bože da sada ovi sadašnji "ugurani" a bez prakse uspiju kao što je navedeni uspio...)
Pošteno nije izbjegao malo "škakljivija" pitanja o dvojici s kojima je popio ili i dalje pije kave...
Kod nas općenito nema kulture diplomatskog ophođenja i suživota dviju suprotnih strana... ("čast" Vukovarskom receptu=fuj) a navedeni slučajevi to čak niti nisu.
Naši dnevno-politički dušobrižnici su gori od ikakvih paparazza.... da sad npr. Ivo odleži 10 godina.. bude viđen s Turudićem na kavi jednog dana (stvarno školski primjer hipotetike!!!) e vala što se ne bi netko dosjetio "kako mu je baš taj Turudić odrezao samo toliko i toliko..." pa sad poravnavaju račune kavom.... blablabla..
Prvi pravosudni djelatnik koji je u bebu rekao Saboru: službe su Vam nepismene, ne paze, saboterski se ponašaju... tko ne vjeruje neka samo pročita barem jedan "Zakon o izmjenama zakona o izmjenama Zakona.." u Narodnim novinama pa će se uvjeriti što sve "progutaju" vrli narodni zastupnici.... uostalom, gospodin Turudić je doista mogao otići u kud-ikamo-plaćenije odvjetništvo nego se doslovno zamjerati razno-raznim "kumovima" ali nije već čovjek očito ima ambiciju ( i sam je naveo u kojem smjeru) napredovati u zakonodavnoj hijerarhiji (pravosudnoj) i po meni, osobno , mislim da mu je u konačnosti istrasiran put do Ustavnog suda. Jesam li ja to dobro shvatio prozivanje tj. navođenje primjera ručka o kojem se mediji (za razliku od njegove kave) nisu bavili... a ovaj prvi, ručak, bio je sa čovjekom na unaprijed dogovorenu temu??? Ma, taman će mene netko iz Os zvati na ručak a ja sam na vrhu takvog jednog suda ... vodi se taj i taj postupak... a ovaj mene na ručak zove valjda zato što ima fobiju biti sam za stolom.... Po mojemu mišljenju, nastupom u Nu2 I.T. potvrdio je da je od onih sudaca koji ima muda.... svaka čast!!
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 16:29   #4
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Izvrstan, Zokija i ekipu je na lijep način uvrijedio i proglasio boljševicima.
Uvrijedio?
Samo je rekao istinu, precizno argumentiravši svoj stav.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 16:45   #5
HDZ-ov igrac

Ne kaze se bezveze "nemoj se s rogatim bosti"

Mogao bi se malo spustiti na zemlju
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 16:49   #6
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
HDZ-ov igrac
I zaboravio si dodati - "provoditelj državnog udara pištoljem na vodu."
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 17:21   #7
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Izvrstan, Zokija i ekipu je na lijep način uvrijedio i proglasio boljševicima.
Ti to tako vidiš,to je tvoja interpretacija.
On je mogao komotno biti HDZ-ov poltron,ali ga je nešto odmaknulo od toga.Zakon koji spriječava da suci budu članovi političkih stranaka.
Mrski Dan Tana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 17:46   #8
Da li je bilo što o velikom prijateljstvu Turudić-Mamić?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:03   #9
Naravno da se svatko tko ne sipa hvalospjeve na racun partije i velikog vodje, automatski proglasi HDZ-ovim igracem...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:22   #10
Quote:
Mrski Dan Tana kaže: Pogledaj post
Ti to tako vidiš,to je tvoja interpretacija.
On je mogao komotno biti HDZ-ov poltron,ali ga je nešto odmaknulo od toga.Zakon koji spriječava da suci budu članovi političkih stranaka.
Valjda bi po tvom bio bolji neki polupismeni komesar?
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 19:10   #11
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Valjda bi po tvom bio bolji neki polupismeni komesar?
Ja nisam spominjao Brkića,samo sam se referirao na Turudićeve izjave.Čovjek je bio pošten pa je rekao što je bilo prije i što je sada.HDZ je,nije tajna,vrbovao sve.HDZ je bila partija u nastavku.Nadzor medija,policije i sudstva su bila tri glavna oslonca tuđmanove vladavine,a jedan Turudić očito nije htio ući prelakomo u tu strukturu,na Šeksov način,stil bolje reći.
Mrski Dan Tana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 20:41   #12
Quote:
Mrski Dan Tana kaže: Pogledaj post
Ti to tako vidiš,to je tvoja interpretacija.
On je mogao komotno biti HDZ-ov poltron,ali ga je nešto odmaknulo od toga.Zakon koji spriječava da suci budu članovi političkih stranaka.
? Koja izmišljotina. Do 1994. godine je mogao biti član stranke, pa nije. Sad kad mu zabranjuje zakon, sad bi kao htio bit. Gluposti.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 20:55   #13
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Da li je bilo što o velikom prijateljstvu Turudić-Mamić?
Ma slučajno u kvartovskom kafiću na 5 minuta
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 13:43   #14
Iako je emisija bila u redu, Turudić se nije pokazao nekim autoritetom vrijednim poštovanja. Živimo u državi u kojoj se zviždanje i vrijeđanje premijera na obljetnici Oluje te blokada državne kolone na putu do groblja zove demokratskim pravom, u kojoj se ministra može vrijeđati da mrzi sve hrvatsko i da mu iz zubiju kaplje krv s objašnjenjem da ''krivac'' nije dalaj lama da bi ga se slijedilo, ali kad netko krene kritizirati sudstvo, bio to visoki vladin izvor, premijer ili novinar, onda je to zabranjeno i opisuje se kao rušenje ustavnog poretka. Žalosno da neki demokraciju smatraju selektivnim pojmom.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 15:51   #15
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Iako je emisija bila u redu, Turudić se nije pokazao nekim autoritetom vrijednim poštovanja. Živimo u državi u kojoj se zviždanje i vrijeđanje premijera na obljetnici Oluje te blokada državne kolone na putu do groblja zove demokratskim pravom, u kojoj se ministra može vrijeđati da mrzi sve hrvatsko i da mu iz zubiju kaplje krv s objašnjenjem da ''krivac'' nije dalaj lama da bi ga se slijedilo, ali kad netko krene kritizirati sudstvo, bio to visoki vladin izvor, premijer ili novinar, onda je to zabranjeno i opisuje se kao rušenje ustavnog poretka. Žalosno da neki demokraciju smatraju selektivnim pojmom.
Netko nam nije slušao politiku u srednoj školi
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:10   #16
muškarci sa mudima su u zadnje vrijeme endemska vrsta, pa je bilo lijepo vidjeti jednog takvog, čak i u društvu sa nekulturnim pijetlićem Acom, strašno na kaj je taj spao!
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:03   #17
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma slučajno u kvartovskom kafiću na 5 minuta
Nije to rekao. Rekao je da su prijatelji i da mu je bio na rođendanu.
ALI da ta slika koja je izašla u novinama je slikana 6 mjesci prije početka slučaja o nogometnim sucima. I rekao je da je vidio 3 novinara i da su ga vidli kada su ga slikali s mobiltelom.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:05   #18
Lijepo je slušati nekoga tko nije "potonuo" u politici, pa se može baviti i SVOJIM POSLOM!
Iskrene čestitke!

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:07   #19
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nije to rekao. Rekao je da su prijatelji i da mu je bio na rođendanu.
ALI da ta slika koja je izašla u novinama je slikana 6 mjesci prije početka slučaja o nogometnim sucima. I rekao je da je vidio 3 novinara i da su ga vidli kada su ga slikali s mobiltelom.
Čini mi se da je ta slika izašla nakon Mamićevog gostovanja kod Stankovića, nakon što je mahao dosjeima određenih ljudi. Ostaje pitanje tko mu je dao te dosjee.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 00:45   #20
opet Turudić vodi privatni rat protiv Milanovića

meni to liči na ovo: vidla žaba da se konj potkiva pa htjela i ona
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.