Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 19:53   #3921
Eh, da.. sad sam se sjetila da znam jednu koja je mogla napredovati da je dala pičke, ali nije htjelaaaa, nije htjelaaaa...
Ne radi više u toj firmi, jer je creepy boss postao nesnosan pa je dala otkaz.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:12   #3922
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Naravno da su žene sposobne bez pičke napredovat. Pa u tome i je poanta.
Ti samo krajnosti uspiješ iščitat.
Ako se kaže da toga ima ne znači da kaže da svi to rade pobogu. Ili da je taj ko kaže ljubomoran. Ili nesposoban pa izmišlja.
Šta su žene neke spešl snouflejks pa se za njih ništa ne smije reć?
Jos uvijek te smeta sto sam rekla da mislim da si ljubmorna

Zene su prekrasne.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:13   #3923
znam nekog tko je zadržan a umjesto nje je druga dobila otkaz, jer se prva ševila s nadređenim.
znam drugu koja je napredovala do mentorske pozicije unutar firme, preko kreveta.
i još nekoliko koji su prvo vezom pa i brakom došli do novokreiranih radnih pozicija,
nije sve ista firma.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:17   #3924
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Za ženske ni ne možeš znat, jer većina nisu toliko glupe da se idu time hvalit, pa pitajboga.
Zato su muški ko napaljeni peseki i po njihovom ponašanju skužiš s kojom petljaju, naprosto si ne mogu pomoć kad im se digne.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:20   #3925
Ja znam par takvih koje nisu htjele i par koje jesu.
Onda znam jednu nimfomanku kaj je "okrenula" sve kaj se na poslu dalo. Uopće nema kriterije. Al to ne koristi u poslu pa se ne broji. Ona se samo sretno i veselo jebe.
Zadnji slučaj koji znam je brutala. Nova u firmi pa se boss pomamio za friškim mesom. Mislio je proć samo s malo umakanja ali je završilo autom, stanom i plaćenim usavršavanjem...a sve ucjenjivanjem da žena i djeca ne saznaju. A plaće kasne.
Cure moje...nije čudo kaj ne znate za takve (osim ako se radi o firmi gdje stvarno nema, naravno). Rijetko se to radi na javno.
Pa ako nisi baš od trača i prevelikog obraćanja pažnje izvan svog posla lako prođe pored tebe. I onda ti jedno javljanje na telefonski poziv jer mijenjaš nadležnog, a taj s druge strane ne zna da tebi te stvari ne smije reć otvori oči...da ne idem u detalje....sve slučajno.
Doduše poslije doživiš da ti se smiju kak to nisi znala. I tak...


Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Jos uvijek te smeta sto sam rekla da mislim da si ljubmorna

Zene su prekrasne.
Da, sva sam zelena.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:22   #3926
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Zato su muški ko napaljeni peseki i po njihovom ponašanju skužiš s kojom petljaju, naprosto si ne mogu pomoć kad im se digne.
Da, to je baš smijeh.
A kao žene su babe.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:27   #3927
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Isuse o cemu vi?!
Ocito smo krive za sve ikad. Ni jedna nasa reakcija nije ok za odredene osobe ovdje.

Zasto se muski krkani ne nauce drzat ruke za sebe. Zasto zene/majke ne nauci svoju musku djecu da se obuzdaju?

Lose mi je od nekih upisa ovdje. Ne dogodi se cesto da mi je lose od necega.
Opet majke, majku mu.
Zašto ih očevi tome ne nauče.
I zašto to nitko od njih ne očekuje.
Zašto.

Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:32   #3928
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Opet majke, majku mu.
Zašto ih očevi tome ne nauče.
I zašto to nitko od njih ne očekuje.
Zašto.

Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk
Konačno netko
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 20:40   #3929
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Opet majke, majku mu.
Zašto ih očevi tome ne nauče.
I zašto to nitko od njih ne očekuje.
Zašto.

Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk
Prije par mjeseci sam (vođena nekim skrivenim mazo porivima) otišla na stranicu Željke Markić UIO i bio je neki članak što MAJKE trebaju napraviti kad dijete plače, histerizira, bude bezobrazno, itd, odnosno, kako MAJKE trebaju odgajati svoju djecu da budu krasotna.

Pa jebemu, Žeks, kakvo je to ponašanje, šta su očevi za ukras u toj zajednici muškarca i žene koja je u Ustavu RH?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 21:42   #3930
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Opet majke, majku mu.
Zašto ih očevi tome ne nauče.
I zašto to nitko od njih ne očekuje.
Zašto.

Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk
Slazem se.

Trebala sam oceve navest. My bad.

U kasnijem postu sam spomenula roditelje
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 23:19   #3931
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
znam ih ja par koji su dobro naplatili kitu
Evo, žene moraju skrivati da su preko pičke došle do posla, da ne ispadnu drolje, a muškarci se time hvale.
Diskriminacija poprima sasvim neočekivane oblike.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 00:40   #3932
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Što i nije tako strašno kad ovo prvo ponašanje ne bi utjecalo i na poslovne procese.
Ako je uprava dovoljno nesposobna da ne razumije da im je u interesu da napreduju kompetentni a ne koketni, vjerojatno je onome tko ne napreduje relativno svejedno je li to jer ne nosi push upove i dekoltirane bluze ili zato što se ne uvlači u guzice i ne zove direktora i njegovu svitu na svadbe i dječja krštenja i rođendane i pičke materine.


Quote:
Gzena kaže:
Ne kuzim kako zamisljas situaciju gdje te neki seljo stipne za sisu, a ti sta... sutis? Ili bi mu ipak rekla "da, hvala, jos su tu, ali ruka ce ti se osusit ako to jos jednom napravis"....
Meni je jasno da žena od 35 kojoj to nije prva situacija tog tipa i čula je o takvim situacijama od frendica i u glavi je razmatrala moguće reakcije i čitala je o njima na internetima može dobro reagirati u toj situaciji.

U prvoj tog tipa koja mi se dogodila ja sam stajala potpuno obamrla, promatrala se iz neke kućice u sebi u koju sam se sakrila, i čekala da prođe. Specijalist, pijan ko čep, stajao je dva centimetra od mene i s hnje facom komentirao moj parfem. Ja sam stajala u ordinaciji čovjeka koji se prije toga satrao da višemjesečni zdravstveni problem koji sam imala ne postane cjeloživotni, a koji mi je upravo pokazao pun ormarić boca žestice koje mu pacijenti poklanjaju i šta da radi s tim nego da pije i koji mi je hnjehnjao u vrat. Moj mozak nije znao šta bi s tim pa je odlučio da ćemo stajati i praviti se mrtvi, on i ja, dok medvjed ne ode. Prošlo je deset godina prije nego sam to ikome uopće rekla, jer me svaki put kad sam se tog sjetila spopao isti paralizirajuć sram. Sada, preko pola života kasnije, više se ne pravim mrtva nego se nepristojno odmičem od ljudi, ali i dalje mi nije nezamislivo da bih u nekoj novoj situaciji u kojoj sam jednako šokirana reagirala slično niti me čudi što netko slično reagira na neželjenu i neočekivanu manifestaciju seksualnog interesa na poslu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 01:01   #3933
poznajući sebe, i da sam dala ne bih to znala kapitalizirati

to je proces koji ide u dvije faze, treba tu umijeća za trgovinu

__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 02:02   #3934
Podižem profesore i doktore za očeve prijateljica
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 02:05   #3935
Fuj, bokte.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 08:36   #3936
Kuki, nisi bila mutava nego balava.
To sto sam rekla da ima mutavih ne znaci da su sve koje odsute mutavice. Ima razlicitih situacija i okolnosti.
Pa i ja sam u njeznijoj dobi znala ostat wtf?!.


Ocito se ne razumijemo niti kuzis na kakve situacije mislim. Radim u velikom kolektivu gdje vidim svasta.
Jedno je kad netko zanijemi od soka jer ne ocekuje da ju kolega zaslata, a sasvim drugo kad netko na takve stvari pristaje opetovano uz komentar - ne znam sta bi mu rekla, mene je sram itd.

Ona iz prve situacije drugi ce put reagirati, ali ova iz druge je sebe uvjerila da je za to nesposobna ili misli da ce poremetiti poslovni svemir ako kolegi kaze da odjebe.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 08:37   #3937
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Podižem profesore i doktore za očeve prijateljica
žao mi je.
čak me ni ne raspizdi, boli me briga za njega/njih.
ali ti si ta (bilo koja cura) koja će imat spušten gard najvjerojatnije kod roditelja frendica.
pajebemumater
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 08:46   #3938
Moja frendica ima takvu situaciju s tatom od decka s kojim je deset godina. Odrasli ljudi, a stari joj skica sise i stipka ju.
Ona je luda od svega, njen mutavac ne reagira, a njoj bed reci svekru da odjebe.
E to je zajebano, a ne odjebat napaljenog Antu iz racunovodstva.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:17   #3939
E ovo je već mutavo.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:24   #3940
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Moja frendica ima takvu situaciju s tatom od decka s kojim je deset godina. Odrasli ljudi, a stari joj skica sise i stipka ju.
Ona je luda od svega, njen mutavac ne reagira, a njoj bed reci svekru da odjebe.
E to je zajebano, a ne odjebat napaljenog Antu iz racunovodstva.
Bome usrana situacija.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.