Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2011., 12:56   #681
ako ovo nije lijepo i sexy ja ne znam sta je

[SLIKA OBRISANA]

dobro gace definitivno nisu
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:16   #682
Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
ako ovo nije lijepo i sexy ja ne znam sta je

[LINK NA SLIKU OBRISAN]
http://i52.tinypic.com/wrni51.jpg
dobro gace definitivno nisu
Pa dobro, o ukusima se stvarno ne raspravlja, nema smisla...ali mislim da nisu u redu ni neke prikrivene uvrede i to posebno na forumu sapunice

Evo nije ni meni ova glumica ona vrsta ljepotice tipa Šeh ili Asi, ali je zgodna i odlična glumica, a radi nje je Yasemin lik koji baš privlači, mislim da i u RL to je tip karaktera koji bi privlačio pažnju

p.s.gače hmmm jesu to pumperice? to su mislim naše bake nosile, po zimi kad zahladi
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:20   #683
Puno se izdešavalo u ovoj epizodi
odlična epizoda.

E sad, neću previše komentirat, skratit ću pošto su i vaši postovi dost dugački, pa da ne zamaram.
Jedino ću napisat da se ne slažem baš da je Savaš strpljiv.
Mislim, ok, on je nju tražio godinu dana, al čim ju je našao se ponašao kao lovac koji lovi svoj plijen... iz zasjede je promatrao, smišljao strategiju i napao.
A kad je napao, bome ju nije pustio.

Prvo sastanak (ok, ona ga je zvala) na kojem joj je odmah izjavio ljubav, pa u restoranu, pa još u kafiću na kraju epizode.
Uopće ju ne pušta da diše, stalno navaljuje sa svojim izjavama kako ju voli, kako je strpljiv, etc. al ja tu strpljivost ne doživljavam. Trebao je šutjet, svoju ljubav dokazivat, a ne odmah velike riječi koje doživiš kao trenutni šok.. njoj treba vremena općenito. al dobro, ne možemo ga krivit pošto on ne zna kroz što je sve prošla.
A kako uopće pristat na vezu s nekim s kim imaš dijete, a taj to ni ne zna?
I to otežava situaciju.
Osim toga, Murat je zgodan (što igra popriličnu ulogu), ali da nije.. pa to što radi Yasemin bi mene prepalo i po meni bi to bio slučaj za trk
(kao što
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Mene bi prepalo, bilo bi ...
kaže)
tražila bih zabranu pristupa za nekog ko što je on ili bar nekog frenda da me brani od napasnika
Također mi se ne sviđa njegov postupak da zadrži ogrlicu jer ju na taj način nekako drži u šaci.
A izjavu 'već te noći sam znao da si povrijeđena' je mogao laganini dovršit nastavkom 'pa sam to odlučio iskoristit'.
ne znam zašto, ali svi postupci vezani za nju mi se kod njega nimalo ne sviđaju.. kao da je izgubio razum kad ju je vidio te večeri i otad je na nekom stand-by modusu.


A što se tiče Yaseminine ljepote.. Žena je definitivno lijepa. Za moj ukus ima malo preokruglaste crte lica (zamjetila sam da dosta turkinja ima takav oblik lica), ali je privlačna. No nemojmo se bezveze vrijeđat.. nekom je lijepa, nekom ne (i da, taj netko isto ima oči )
a gaće su mi volim čipku & čedno donje rublje.

edit: ipak sam se raspisala.

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 30.08.2011. at 13:27.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:20   #684
Quote:
Sunac, ja već sat vremena zbrajam, oduzimam, množim, dijelim.... Savaš ima ( tj. MY) 32 godine. Ako je taman za tvoju mamu, a tebi prestar pa koliko ti imaš godina?
a cure moje šta vi mene nasmijete, evo i ja se navukla na seriju iako vjerovatno ne bi da glavni glumac nije MY Uf ona zadnja scena sinoć rastopila sam se,čoviče šta tip glumi, a sve pogledom,izrazom lica. Ipak od svega mi je najdraže poslije pročitat vaše komentare zato:
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:23   #685
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Pa dobro, o ukusima se stvarno ne raspravlja, nema smisla...ali mislim da nisu u redu ni neke prikrivene uvrede i to posebno na forumu sapunice

Evo nije ni meni ova glumica ona vrsta ljepotice tipa Šeh ili Asi, ali je zgodna i odlična glumica, a radi nje je Yasemin lik koji baš privlači, mislim da i u RL to je tip karaktera koji bi privlačio pažnju

p.s.gače hmmm jesu to pumperice? to su mislim naše bake nosile, po zimi kad zahladi



... ali, bake iz visokog društva

Za Jasemin mogu reći, da je meni osobno, lijepa žena. Ali, ukusi se u svemu razlikuju, tako i ljepota se nalazi u očima promatrača.
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:25   #686
[QUOTE]Osim toga, Murat je zgodan, ali da nije.. pa to što radi Yasemin bi mene prepalo i po meni bi to bio slučaj za trk (kao što Isolta kaže)[/QUOTE

istina ako bi bio neki gabor koji te nimalo ne privlači inače

Quote:
Također mi se ne sviđa njegov postupak da zadrži ogrlicu jer ju na taj način nekako drži u šaci.
slažem se
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:26   #687
Šeh i Asi su drugačiji tip žena, ali i uloge su potpuno drugačije. Jasemin mi je možda bliži lik jer je suvremenija, bez obzira na odluku o čuvanju prije braka jer ne smijemo zaboraviti da je serija ipak iz zemlje sa malo konzervativnijim stavovima, iako ni neki naši krajevi ne zaostaju sa zaostalošću po tom pitanju.

@frkalo - ma nisu samo gaće, ja bi i ovu grrrrrrr jaknicu maknula.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:26   #688
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A što to kao znači, nećemo o ukusima osim da ti naponeš svima koji misle drugačije od tebe da oni nemaju profinjen ukus
I što je bitno da li Murat zna engleski, pa nije ovo dokumentarac o Muratu već serija sa Savašem...ni Yasemin u stvarnom životu nije marketinški stručnjak

ha ha ha kako si me nasmijala moj duboki
pojedini ljudi zbilj ane mogu razlikovati stvarnost od priče iz serije...

E isto mislimo, prva pomisao mi je bila ''ok, ovo izgleda pomalo jeftino'' ali zapravo, kad pogledaš ništa se previše ne vidi, dapače, a taj stil odijevanja paše uz taj imidž Yasemin,samosvjesna, odvažna, ona je zapravo gradska frajerica
potpisujem!
ona je moderna mlada gradska žena i opis njenog posla je kretivan i može si dopustiti i pomalo pomaknuti i slobodu u stilu odijevanja...
ali su joj zato one torbice savršene sinoć ona Gucci crna je odlična a tek ona Chanel uffff ...
pohvale stilistima u seriji...vidi se da imaju jake sponzore...
oni su glumce doradili sukladno njihovim ulogama i ambijentu u kojem se kreću u kojem žive i rade i naravno interijer i eksterijer ukoponiran u samu priču i Art Deco zaslužuje pohvalu , a tek auto-sponzori?!

Nurgul ima jednu posebnu i specifičnu ljepotu, ima ljepših glumica, ima zgodnijih glumica ali Nurgul je pamtena-lijepa +zgodna...žena je kompletna osoba ...ona ima jednu prekrasnu osobnost kao Nurgul i samo takva osoba je mogla igrat lik Yasemin a ne neka tamo glumica sa epitetom lijep i zgodna...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:27   #689
Yasemin



Yasemin ili vole ili mrze,nema sredine, ali važno je da niko nije ravnodušan
Od svih likova,meni su ona i Šahnurica najdraže,Tomris je za ovu ulogu zaslužila Oskara,i baš mi je čudno da nije dobila nagradu za nju, izgleda kao što neke reče u Turskoj kada glumac/ica dođe u određene godine,više se njezin rad ne cijeni i ne vrednuje

Savaš je lik kojeg bi svaka majka poželjela za zeta,ali takvi u RL ne postoje,fikcija i ništa drugo....
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:29   #690
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
ali su joj zato one torbice savršene sinoć ona Gucci crna je odlična a tek ona Chanel uffff ..
joj, to sam baš htjela prokomentirati, torbe su joj al po pitanju nošenja chanelice mi je totalna seljanka. chanelicu nosit onako preko ramena
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:33   #691
Quote:
Savaš je lik kojeg bi svaka majka poželjela za zeta,ali takvi u RL ne postoje,fikcija i ništa drugo....
Nažalost istina, a problem je i kad doživiš da te neki onako "zgrabi" kao Savo Jasu onda je to neko koga ne možeš smislit.
Ups nadam se da mi muž neće naletit na ovo, govorim o davnim danima,naravno
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:37   #692
Vjerojatno su mnoge od vas gledale 1001 noć - ja ću skromno primjetiti da meni Savašev stil odijevanja sliči onom od Kerema - i on je nosio majice i sako
U biti, serija me podsjeća na BG - pa čak i Jaseminino ponašanje nakon avanture me podsjeća na Šehino teturanje nakon "crne noći".
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:41   #693
Drustvance lijep pozdrav
vec ste sve napisali, pa se ne bi htela mesat
Inace sam u klubu "zaljubljenih u ljubav izmedju S&Y i yaso - Nurgul mi je cijela prekokrasna (ljepota je u oku promatraca)

Evo nekoliko kolaza sa lagera









__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)

Zadnje uređivanje vesna12345 : 30.08.2011. at 13:58.
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:42   #694








[/IMG]
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:56   #695
Nisam gledala cijelu,samo da su NAPOKON susreli Savas i Jasmin.Samo mi nije jasno čija su ona djeca u kući kod Savasa,ako je Nazad udovica?
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:00   #696
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
a cure moje šta vi mene nasmijete, evo i ja se navukla na seriju iako vjerovatno ne bi da glavni glumac nije MY Uf ona zadnja scena sinoć rastopila sam se,čoviče šta tip glumi, a sve pogledom,izrazom lica. Ipak od svega mi je najdraže poslije pročitat vaše komentare zato:
Njegov adut su oci-definitivno [SLIKA OBRISANA]
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:00   #697
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Nisam gledala cijelu,samo da su NAPOKON susreli Savas i Jasmin.Samo mi nije jasno čija su ona djeca u kući kod Savasa,ako je Nazad udovica?
zar udovice ne mogu imati dijecu, salim se

Baran je Nazanin sin, a koliko ja znadem za sada ni nema druge djece u kuci, a ako mislis na Mustafu, on je Sahbabe sin, Savasaov brat
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:04   #698
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
joj, to sam baš htjela prokomentirati, torbe su joj al po pitanju nošenja chanelice mi je totalna seljanka. chanelicu nosit onako preko ramena
E meni se i to sviđa, jer ona nosi chanelicu a ne obratno, prava frajerica, jer na kraju to je samo torba a ona je ipak Yasemin ...eto meni se sviđa taj stav..
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 30.08.2011. at 14:11.
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:09   #699
Quote:
@S.N.O.B. [/B]Yasemin

Yasemin ili vole ili mrze,nema sredine, ali važno je da niko nije ravnodušan
Od svih likova,meni su ona i Šahnurica najdraže,Tomris je za ovu ulogu zaslužila Oskara,i baš mi je čudno da nije dobila nagradu za nju, izgleda kao što neke reče u Turskoj kada glumac/ica dođe u određene godine,više se njezin rad ne cijeni i ne vrednuje

Savaš je lik kojeg bi svaka majka poželjela za zeta,ali takvi u RL ne postoje,fikcija i ništa drugo....
slažem se sa svim!!

Nurgul Yesilcay je jedna svjetska mačka...
lik Yasemin isto spada pod to...
davat joj neke tamo neukusne epitete, samo puno kaže o onome tko piše ne o njoj samoj...

Tomris Incer=Šahnur Baldar , meni je najjači lik u seriji i ja ju obožavam , bez njenog lika serija nebi imala smisla! Lik Šahnur nosi cijelu seriju i ona je meni "glavna od glavnih uloga"

Murat Yildirim =Savaš Baldari , Murat je karakterno, emocionalno i fizički utjelovio lik Savaša....da mi se samo probuditi jedan dan uz lik Savaša ..


Quote:
@V element
E meni se i to sviđa, jer ona nosi chanelicu a ne obratno, prava frajerica, jer na kraju to je samo torba a ona je ipak Yasemin ...eto meni se sviđa taj stav
potpisujem!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:10   #700
Nazalost ne stignem cijelu pogledati,samo kad sam doma,pa mi je vazno pobjeglo!Mislim na onog starijeg,neznam kako se zove?
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.