Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2011., 16:37   #1
Mercedes C270 CDI - automatski mjenjač zapinje u 2. brzini

zdravo...pisem iz Bitola-Makedonija....imam sledeci problem:
imam Mercedesa C270-cdi-automatik....ponekada (ne uvjek) kaj je u Drive nezavisno dali u "S" ili "W" mode i kad krenem max. startom kad dodje u 2 brzini zna da se tu ukoci nece da ubaci u 3 brzinu i onda ne mogu ni tiptronikom da izbacim u drugu brzinu pa moram da stanem da ugasim auto, izvadim kljuc i problem nestaje.Bio sam u ovlastenog servisa u Mercedes kod nas u Skoplju pa su mi rekli da zamenim elektronsku plocu u menjacu da je mozda problem u nekom senzoru ali nista opet isti problem samo sto sam kraci za 220 eura .Kad dodajem lagano pedalu za gas onda promena brzine ide super bez problema ali kad idem do kraja na papucu za gas zna da opet ponekad zaglavi u 2 brzinu.
Pozdrav
makbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:44   #2
nevezano za temu ali ovo MORAM pitati.. opcenito imate neki kvar na autu, odvezete na servis i onda vam tamo segrti pod mozda mijenjaju dijelove auta, vi platite nebitno 50, 500, 5000kn i izadjete iz servisa i dalje s kvarom? to je vama normalno? pitam jer sam vec dosta puta procitao slicnu situaciju po forumu
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:10   #3
Kad je mjenjano ulje, da li je mjenjano, .... ja bi počeo s najjednostavnijim a ne odma "Daj 220 € za novu elektroniku" ....
Jel ulje smrdi na paljevinu ... isto jako bitno.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:29   #4
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Kad je mjenjano ulje, da li je mjenjano, .... ja bi počeo s najjednostavnijim a ne odma "Daj 220 € za novu elektroniku" ....
Jel ulje smrdi na paljevinu ... isto jako bitno.
prvo sto je uradjeno je bilo to, zamena ulja i u karter mjenjaca nije bilo nista...ali rekli su da moze kod automatskih mjenjaca da se zameni samo pola ulje ???
makbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:32   #5
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
nevezano za temu ali ovo MORAM pitati.. opcenito imate neki kvar na autu, odvezete na servis i onda vam tamo segrti pod mozda mijenjaju dijelove auta, vi platite nebitno 50, 500, 5000kn i izadjete iz servisa i dalje s kvarom? to je vama normalno? pitam jer sam vec dosta puta procitao slicnu situaciju po forumu
naravno da nije u redu ali orginalni softver za Mercedesa kaze da ima problem u mjenjacu ali ne kaze konkretnije sta....tako da su oni rekli da je to najjeftinije pa da se prvo vidi sa elektronikom dali ce da se resi problem...
makbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:41   #6
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Kad je mjenjano ulje, da li je mjenjano, .... ja bi počeo s najjednostavnijim a ne odma "Daj 220 € za novu elektroniku" ....
Jel ulje smrdi na paljevinu ... isto jako bitno.
Ok ulje kaže da je mjenjano, A FILTER????? Filter se mjenja svakih 30.000-50.000km!

Mada nije reko koliko je prešo km, i koja linija? W202, W203 ili W204?

Ja bi najprije rekao da "kliže lamelica" ...naime mercedes u automatskom ima za svaku brzinu po jednu malu lamelu veličine podmetača za čaše....i normalno ako kliže elektronika detektira broj okretaja motora ali ne i ubrzanje, te tako "misli" da je u pitanju uspon i ne mjenja stupanj prijenosa! Zato promenja pločice nije imala efekta!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 19:24   #7
Negdje sam procitao da je jedan lik jedva izbjegao prometnu nesrecu jer mu je isto tako zaglavila brzina dok je preticao drugo vozilo ispred sebe...s mercedesom, i to baš c ili e-klase nemogu se sjetit -.-

Pazi da i tebe ne zadesi
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 19:43   #8
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ok ulje kaže da je mjenjano, A FILTER????? Filter se mjenja svakih 30.000-50.000km!

Mada nije reko koliko je prešo km, i koja linija? W202, W203 ili W204?

Ja bi najprije rekao da "kliže lamelica" ...naime mercedes u automatskom ima za svaku brzinu po jednu malu lamelu veličine podmetača za čaše....i normalno ako kliže elektronika detektira broj okretaja motora ali ne i ubrzanje, te tako "misli" da je u pitanju uspon i ne mjenja stupanj prijenosa! Zato promenja pločice nije imala efekta!
radi se o Mercedesu W203 i ovaj vas savet "klize lamelica" mi je nekako najizdrzaniji....sad dali se svaka od tih lamelica menja pojedinacno???...presao je 210.000 km

Zadnje uređivanje makbt : 12.08.2011. at 19:52.
makbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 19:46   #9
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
Negdje sam procitao da je jedan lik jedva izbjegao prometnu nesrecu jer mu je isto tako zaglavila brzina dok je preticao drugo vozilo ispred sebe...s mercedesom, i to baš c ili e-klase nemogu se sjetit -.-

Pazi da i tebe ne zadesi
hvala na savetu .... i meni se desilo dva puta da kad sam preticao se zaglavi u 2 brzini i nisam ni mogao da preticam...dobro sto nije bilo vozilo sa druge strane.
makbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 20:04   #10
Quote:
makbt kaže: Pogledaj post
prvo sto je uradjeno je bilo to, zamena ulja i u karter mjenjaca nije bilo nista...ali rekli su da moze kod automatskih mjenjaca da se zameni samo pola ulje ???
netočno . 100 % se može promjeniti svo ulje u mjenjaču . ima specijalan alat za izmjenu ulja u mjenjaču ( reguliran tlak i temperatura ulja i ide zadana količina ulja .) . svi ovlašteni bi trebali imat taj alat ( a nemaju ga svi ).
ako nemaju taj alat ( a mjenja se pod pritiskom ) opet se može ispiranjem , puno složenije kompliciranije i skuplje ( odlazi 13-15 litara ulja ) . zato trabunjaju o polovičnoj promjeni a kada im spomeneš šta hoćeš love se za glavu
i izmišljaju toplu vodu
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 17:41   #11
pozdrav,imam isti problem samo na c 220 cdi,promjenili su mi lamelice nove, ulje novo u mjenjaču i filtere,wrandler kako se već zove novi i dalje imam isti problem...neznam jeste li otklonili kvar i do čega je bilo???sljedeće su mi rekli da će mi hidrauličnu jedinicu mjenjati pa sad.......lijep pozdrav
mercedesc220 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 22:28   #12
Isti problem se dogodio rođaku na e klasi 270 cdi.To mu se dešavalo svaki put kad bi se upalio kick-down.U servisu su mu htjeli staviti novi mjenjač ali jedan majstor iz servisa radi u fušu kod kuće i reko mu je da dotjera kod njega da će mu to on riješiti.Kad je dovezao auto odmah je vidio da ulje u mjenjaču nikad nije mjenjano jer je bio zeleni čepić a to znaći da je tvornički.Auto je imao malo preko 250 000 km.Kad je ispustio ulje iz mjenjača prvo što je primjetio je da fali ulja i ulje je bilo ko voda.Totalno tekuće.No bilo je i puno špena.to se vjerovatno unutra istrošilo nešta.Kada mu je stavio novo ulje i kad ga je provozao i tiskao da se upali kick-down više nije iskakalo iz brzine.tako je pokušavao dosta puta i ni jednom mu se to nije ponovilo.Vozio je još 50-ak tisuća bez ikakvih problema i onda ga je prodao.Bitno da su mu htjeli odmah promjeniti mjenjač i uzeti masnu paru.Probaj vidjeti s mehaničarom da ti pogleda ulje u mjenjaču pa možda i riješiš nešto.Pozz
Danijel1310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:20   #13
ulje mu je mjenjano prije 10 000 km pa su ga izvadili i sada stavili kompletno novo ulje, filtere itd itd i opet izbacuje,,,al meni ne izbacuje u kick-downu nego pri naglom startanju tj kad krećem i stisnem pun gas, ili kad stisnem pun gas pa kad treba prebacit u 2 brzinu pustim gas onda ga izbaci u safemode....sad ima 210 000 km....
mercedesc220 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:28   #14
Ako si u Slavoniji znam majstora za automatike u Vinkovcima, ako nisi, jbg.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:30   #15
Hehe!!!jesam u slavoniji ali majstor nije iz vinkovaca nego iz bilja.Rade zajedno u servisu.
Danijel1310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 11:42   #16
Zanima me sto je na kraju bilo? Imam isti problem i nemam pojma kome auto odvesti ovdje u BiH
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 14:33   #17
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel ulje smrdi na paljevinu ... isto jako bitno.
ak smrdi, kaj moze tome biti uzrok?
naime, imam jedan auto sa tim povremenim problemcicem....

pa ak bi ko relevantan bil voljan....
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 16:15   #18
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Zanima me sto je na kraju bilo? Imam isti problem i nemam pojma kome auto odvesti ovdje u BiH
Velika je BiH. Ako si u Hercegovini - Grude/Posušje, mogu ti preporučiti jednog.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 16:24   #19
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
ak smrdi, kaj moze tome biti uzrok?
naime, imam jedan auto sa tim povremenim problemcicem....

pa ak bi ko relevantan bil voljan....


kad ATF smrdi na paljevinu, to je posljedica:
a. (pre)staro ulje
b. potrošene lamele

u prvom slučaju pomoći će izmjena kompletnog ATFa i filtera, a u drugom, s obzirom da lamele pomalo klize, ne pomaže puno promijeniti samo atf, spaliće i novog. kod dosta potrošenih mjenjača, ponekad se zna dogoditi da nakon izmjene ATFa bude još gore.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 17:38   #20
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Velika je BiH. Ako si u Hercegovini - Grude/Posušje, mogu ti preporučiti jednog.
Mostar,moze, posalji mi broj u inbox ako imas
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.