Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 01:42   #461
Instalira sam onaj update sa tele2 stranice u nadi da ću ga unlockat ali nisam uspia,ujedno sam izgubia root i s nijednom opcijom ga nemogu vratit ,prominilo mi je i recovery na orginal.Zna li iko kako bi moga root-at na druge naćine osim(SOC-a,priko CMD-a što ima totrual u temi,z4root).
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:52   #462
Izbojan, jesi probao staviti drugu karticu?

baš i mene zanima dal šljaka.
posudi of frenda ili nekog na 1/2 minute pa probaj.

ajd pa javi!
boingi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 15:55   #463
pozz.. posjedujem taj tel. i imam jedan problem..sa koim se mucim vec par dana .... Znaci mob sam htijeo vratit na tvornicke postavke, i vratio sam ga, e sad je problem taj sto bilo koju aplikaciju i igre nemogu vise pokrenuti koju sam imo prije instaliranu.... znaci mogu je instalirat al dok je pokrenem javlja mi problem da je "program neocekivano stao" i moram stisnut onda "prisilno zatvori" a one igre i apl. koje nisam prije imo mogu normalno pokretat....Hvala
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:49   #464
Quote:
boingi kaže: Pogledaj post
Izbojan, jesi probao staviti drugu karticu?

baš i mene zanima dal šljaka.
posudi of frenda ili nekog na 1/2 minute pa probaj.

ajd pa javi!
jos ne, sori... javim cim otkrijem, svi su oko mene na tele2 - prokleta smart tarifa!

btw- evo i folija za ovaj mob.... cijena, prava sitnica (ne).

http://www.ebay.com/itm/Vikuiti-ADQC...item51a8456c0c

ja kupih neke univerzalke za tablet pa cu reckat!

Quote:
bbbrko kaže: Pogledaj post
pozz.. posjedujem taj tel. i imam jedan problem..sa koim se mucim vec par dana .... Znaci mob sam htijeo vratit na tvornicke postavke, i vratio sam ga, e sad je problem taj sto bilo koju aplikaciju i igre nemogu vise pokrenuti koju sam imo prije instaliranu.... znaci mogu je instalirat al dok je pokrenem javlja mi problem da je "program neocekivano stao" i moram stisnut onda "prisilno zatvori" a one igre i apl. koje nisam prije imo mogu normalno pokretat....Hvala
da li si s nekom backup aplikaciom vracao programe i igre?

Ako jesi, i kod mene je bio isti problem (ovaj mob ima manu da, s vremenom, jednostavno prestane zvoniti, i ostalo... sto se vracanjem na tvornicke postavke ispravlja)

dakle, koristim app backup&restore, i sve dobro izgleda do povratka aplikacija, a tada uvijek imam isti problem kao i ti.

Svatih nakon drugog vracanja na tvornicke postavke da mi ta aplikacija sluzi kao podsjetnik sto moram opet instalirati preko trg.play-a...

eto, pokusaj skinuti novi instalacijski pakte s trg.play-a pa tako vidi...

i jos nesto.... tko zna koji su sve klonovi ovog mobitela... cuo sam za neki hyundai model, ima li ih jos, pa da vidimo sto ebay nudi za maskice i ostalo...
__________________
Prepredeni naivac...

Zadnje uređivanje backtothesleep : 26.02.2013. at 22:02. Reason: spojeno, koristiti EDIT ili MULTIQUOTE!!!!
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 00:12   #465
J..... mobitel nakon što mi je oša zvućnik sad i slušalice neće da prihvati....znali iko fix za sluše,jeli iko imao takvog iskustva..

Zadnje uređivanje yucatan : 28.02.2013. at 10:07. Reason: Obrisana natuknica o ZTE
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 17:10   #466
jesi probao napraviti vracanje na tvornicke postavke?

Meni zna zvuk potpuno poseremeriti, a to pomaze, frustrira, ali pomaze...

Usput budi ljudi, onaj sistemski meni unlock ne radi.
Uredno primi tudju karticu, prihvati pin no ne nalazi mrezu!

Cekam da istekne godina dana, a onda u Tele2
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:39   #467
Quote:
izbojan kaže: Pogledaj post
jesi probao napraviti vracanje na tvornicke postavke?

Meni zna zvuk potpuno poseremeriti, a to pomaze, frustrira, ali pomaze...
jesan nema pomoći
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 16:23   #468
Pravac servis s racunom.

Usput budi... opet mi se poremetio zvuk, gotovo potpuno je utisan zvuk zakljucavanja ekrana i ne cuje mi se zvuk tipaka.. ne ginu mi tvornicke postavke po tko zna koji put... mislim da koristenje navigacije i poziva u isto vrijeme nesto zblesa....
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:43   #469
ex0501- premješten o u temu za potražnju aplikacija
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:37   #470
Jer ima itko backup koji mogu flashati sa SP_Flash_Tool o kojemu je pričano na 14 stranici:

Quote:
krokogator1 kaže: Pogledaj post
Od ovog roma imaju koristi svi koji nisu napravili nand backup sa CWMrecovery pa se nemogu vratiti na orginal poput Matea&Nikana
Rom bi trebao raditi i sa orginalnim 3e recovery koji je u telefonu i sa CWMrecovery
postupak je sljedeči:
skinite zip iz ovog linka http://www.mediafire.com/download.php?jetndquldank17t
stavite ga na sdkarticu
uči u cwmrecovery
wipe data
wipe cache
instal zip from sdcard
pronađite tele2fonv1full.zip,flashate ga i poslje reboot
Problem je što sam ja flashao sve novo, i boot.img i preloader i rom i svašta nešto . Sve to u globalu radi, sve funkcionira, ali neradi kamera i ima nekakvog gubljenja podatkovne veze .
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 20:31   #471
Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
Jer ima itko backup koji mogu flashati sa SP_Flash_Tool o kojemu je pričano na 14 stranici:



Problem je što sam ja flashao sve novo, i boot.img i preloader i rom i svašta nešto . Sve to u globalu radi, sve funkcionira, ali neradi kamera i ima nekakvog gubljenja podatkovne veze .
Digni sa tele2 stranice orginal.
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 22:08   #472
Imam original rom s njihove stranice, ali mi trebaju ostale datoteke:

http://gyazo.com/b6cf47ba8444a8e383e53733f2ed2d90

boot.img, DSP_BL, logo.bin, preloader_bird73_gb.bin, ramdisk.img, ramdisk-recovery.img, recovery.img, secro.img, uboot_bird73_gb.bin
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 23:45   #473
Ako itko hoće pomoću uploadao sam jedan zip u kojemu su svi potrebni podatci. Treba flashati custom recovery sa SP flash tool-om, ući u njega i spojiti usb kabal. Nakon toga treba upaliti MTKdroidTools.exe i stisnuti "BACKUP button".

Download: http://www.mediafire.com/?qw33b0wo9h8sq93



Program će tada napraviti backup img-a na mobitelu u folderu backups. Meni trebaju svi osim system i data, i trebali bi biti veliki svi zajedno 10-15mb kad se zipaju.
THX
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 11:52   #474
u mene ti je onaj htc mod jeli mogu iz njega ti to izvuć?

Zadnje uređivanje assassin : 08.03.2013. at 13:09. Reason: Maknut nepotreban citat
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:22   #475
Quote:
Mateo Čagalj kaže: Pogledaj post
u mene ti je onaj htc mod jeli mogu iz njega ti to izvuć?
Da, ako ti je onaj HTC mod već onda imaš instaliran custom recovery. Samo downloadaj onaj zip, upali MTKdroid tools i ukopčaj mobitel dok je u recovery-u. Upališ MTK droid tools, i stisneš backup.

THX
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:30   #476
Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
Da, ako ti je onaj HTC mod već onda imaš instaliran custom recovery. Samo downloadaj onaj zip, upali MTKdroid tools i ukopčaj mobitel dok je u recovery-u. Upališ MTK droid tools, i stisneš backup.

THX
neće driver za win 8
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:37   #477
Ma morali bi driveri od win7 šljakati na win8 ako se nevaram.
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:41   #478
a moguli napraviti backup u recovery-u
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:46   #479
Mislim da nemožeš. Ajd probaj ukopčati telefon dok si u recoveryu i upaliti MTK droid tools. Ako ti je backup button vidljiv onda možeš napraviti backup.
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 13:38   #480
@ghost1408 osobne podatke i dogovaranja obavljajte preko PM-a.
Ovdje u temi ostavljati facebook i skype podatke ne izgleda nikako ok.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.