Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 14:55   #401
Joj taj Catsan je užas živi. Baš bačeni novci...
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 19:39   #402
e ekipa jel vas ima koji kupujete preko stranice od zoofasta? jel mi moze netko objasnit kak se kupuje tu, jer tamo kad kliknem na dostavu mi pise da je dostava 19,99 a kad sam isao obavit kupnju mi je izbacilo neku dostavu od 59kn
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 23:28   #403
Pohvale za ever clean less trail niti je sitan da se lijepi za sape, dlaku (moja ima dugu) niti ga ima po stanu...a za svaki slucaj imam i onaj tepih ispred, pa koji kamencic ostane tu...pijesak uopce ne smrdi, redovno cistim nekoliko puta dnevno, super se gruda, pa nema rasipanja u cisti pijesak kada prosijavam...10 l paket sam uzela i zasad sam potrosila nesto vise od pola u mjesec i sitno dana...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 21:12   #404
i ja ga koristim već oko godinu dana povremeno kupim neki drugi jeftiniji pijesak i uvijek se vratim evercleanu, nema mu ravnog
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:07   #405
Moram pohvaliti "novi" DM-ov pijesak, onaj u ljubičastoj ambalaži. Odličan je. Nema nikakvih mirisa, brzo upija tekućinu i nije skup.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:45   #406
Moja frendica je zadovoljna sa Sanicat pjeskom ruzicastim jer mirise i govanca se odmah lijepo uvaljaju. I Biocats duo activ je super. Grudice pravi i ne ljepi se
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 10:27   #407
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Pohvale za ever clean less trail niti je sitan da se lijepi za sape, dlaku (moja ima dugu) niti ga ima po stanu...a za svaki slucaj imam i onaj tepih ispred, pa koji kamencic ostane tu...pijesak uopce ne smrdi, redovno cistim nekoliko puta dnevno, super se gruda, pa nema rasipanja u cisti pijesak kada prosijavam...10 l paket sam uzela i zasad sam potrosila nesto vise od pola u mjesec i sitno dana...
apsolutno broj 1
do nedavno sam imala tri dugodlake mačke i ever clean less trail se pokazao kao najbolji pijesak
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:13   #408
Quote:
Čehinja kaže: Pogledaj post
Moja frendica je zadovoljna sa Sanicat pjeskom ruzicastim jer mirise i govanca se odmah lijepo uvaljaju.
I moja frendica isto, ali sanicat oxygen power s mirisom marsejskog sapuna...dugo ga vec koristi, bolji joj je od dmovog i britovog....jedino jos nije probala everclean (ne da toliko za pijesak), pa da vidi da ima jos bolje
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:00   #409
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti "novi" DM-ov pijesak, onaj u ljubičastoj ambalaži. Odličan je. Nema nikakvih mirisa, brzo upija tekućinu i nije skup.
Upravo sam došla ovdje da ga pohvalim i eto. Hvala ti Daa, odličan, mi ga kupujemo od samog početka. Nema mu zamjene. Za sada
__________________
Zamjecujem samo neznance i klanjam se prosjacima..
ArchAngela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:47   #410
Jucer sam isla u zoo city po everclean less trail i nisu imali nijednu kutiju...niti ostale njihove vrste...nadam se da nece izbaciti iz prodaje...ali su dobili neki novi - lindocat - http://www.lindocat.it/?lang=en
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:05   #411
jel netko probao http://www.zoofast.hr/tolsa-sanicat-...-pg-18635.html ili http://www.zoofast.hr/bazyl-ag-compa...-pg-19870.html i kakvi su vam ak ste probali?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 11:08   #412
ja već neko vrijeme koristim neki lijevi iz kauflanda, 10 kn 2 kg.
Jeftin mi je, dugo mi traje, nema mirisa i u 90% slučajeva se dobro ukruti (nekad se mokraća malo raspe, ali ništa strašno niti smrdljivo da ne bih nastavila koristiti taj pijesak).
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:47   #413
Imate li preporuku za zatvoreni WC (iz uobičajenih dućana) i najbolji pijesak za isti (prihvatljive cijene)? Jedna mačka je prilično krakata i dobrih 6 kg.
Mi koristimo pelete i brinula me ta prašina no prašina od pijeska je navodno gora.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:24   #414
Nama je ovaj OK

https://www.pet-centar.hr/detalji_pr...vo-bijeli.aspx

Imamo vrlo "duguljastu" mačku i fino je visok. Nama paše to što je kutni zbog toga kako smo ga smjestili.
Pijesak koristimo od Brita (Excellent grudajući), koji je u principu OK, iako me u zadnje vrijeme smeta dosta oscilacija u kvaliteti i to baš po pitanju prašine (nekad je skoro nema, a nekada je ima baš puno) jer nam je mačka astmatičar pa evo, ako netko još ima nekih dobrih prijedloga rado ću i ja poslušati i probati.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:40   #415
Hvala, taj mi je promakao! Stvarno je visok.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:54   #416
frenchman - moja koristi everclean less trail (zlatni), krupniji je i nema prašine one sitne....

cjenovno u rangu brita imaš sanicat oxygen power, frendica koristi i jako je zadovoljna...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:36   #417
Da, za Everclean znam, malo mu je "jaka" cijena za nešto što bacam u smeće ali ako bude i dalje ovako varirao, Brit bih mogao onda i zamijeniti.

Taj Sanicat sam probao (jedno vrijeme dok Brita nije bilo u Pet Centru), nije loš, ali ga je bilo po cijeloj kući. Sa ovim Britom je dosta manje, uglavnom nešto malo po kupaoni izvan tepiha koji je ispod WCa. Jedino me ta prašina brine.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:38   #418
meni je i everclean varirao, jer imaš i onih sitnijih, nježnijih...ovaj zlatni mi se pokazao kao najbolji, a i taman je za moju dugodlaku čupavicu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:44   #419
Ma neću bankrotirat za tu razliku u cijeni jer nam 5kg traje cca. mjesec dana, tako da ću vjerojatno probat. Bojim se da mi se ne svidi!
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:45   #420
nisam isprobavala druge, jer uzgajateljica moje mačke koristi everclean, pa se ona navikla na taj....pogledaj i na zooplusu što se nudi....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.