Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 22:36   #1461
Puno hvala
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:42   #1462
Quote:
Dardevil 1977 kaže: Pogledaj post
Autobusni i željeznički kolodvor su gotovo jedan pored drugog. Do Doma na Drinskoj imaš pješice 15-tak minuta max.

Google karta kaže pješice 1.1 km.
vazno je samo da ako ces pjeske da ides pjesackim mostom preko pruge da si skratis put... da nebi lutao okolo

Sent from my MI 5 using Tapatalk
lovrobecem3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 08:34   #1463
Hvala obojici
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:28   #1464
greška.
Old 17.07.2017., 14:54   #1465
Gdje otici u Osijeku kod zubara na daljnju obradu zuba ak je stavljen lijek? Jel ima neki zubar gdje se moze otici a da nisi upisan? Naime, stavljen mi je lijek prije 3 tjedna u mjestu gdje radim, dosao sam na godisnji u Osijek i ovaj tjedan bih to trebao rijesit, zub me ne boli ali lijek ne valja da stoji predugo a i vjerojatno ce ispast, vec sada se dosta stanjio gornji sloj. Odlazim tek 24.8.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:30   #1466
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Gdje otici u Osijeku kod zubara na daljnju obradu zuba ak je stavljen lijek? Jel ima neki zubar gdje se moze otici a da nisi upisan? Naime, stavljen mi je lijek prije 3 tjedna u mjestu gdje radim, dosao sam na godisnji u Osijek i ovaj tjedan bih to trebao rijesit, zub me ne boli ali lijek ne valja da stoji predugo a i vjerojatno ce ispast, vec sada se dosta stanjio gornji sloj. Odlazim tek 24.8.
moje preporuke. profesionalni brzi bezbolni

Sent from my MI 5 using Tapatalk
lovrobecem3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:26   #1467
Quote:
lovrobecem3 kaže: Pogledaj post
moje preporuke. profesionalni brzi bezbolni
Dobio sam dosta pozitivnih iskustava za njega ali nažalost ide na godišnji, narudžba tek iza 18.8., prekasno.
Neki drugi kvalitetan zubar? Mislim da se inače može svuda na plaćanje, to mi je nebitno, samo da napravi kako treba. Imam previše loših iskustava sa zubarima.

Hvala
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:43   #1468
Ima li netko možda koju staru fotografiju tvornice Mobilia / Ivo Marinković? (prije rušenja dakle)
Pišem seminar za fakultet na temu te bivše tvornice pa nastojim prikupiti što više korisnih informacija i priloga.
Hvala
Babydoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 02:10   #1469
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Dobio sam dosta pozitivnih iskustava za njega ali nažalost ide na godišnji, narudžba tek iza 18.8., prekasno.
Neki drugi kvalitetan zubar? Mislim da se inače može svuda na plaćanje, to mi je nebitno, samo da napravi kako treba. Imam previše loših iskustava sa zubarima.

Hvala
Kod bilo kojeg privatnika. Na dobrom glasu su Čes i Siber. Mada kontam da ti se neće nista osobito dogoditi ako ti taj lijek ostane i duze od mjesec dana.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.