Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 15:05   #261
Quote:
blonds kaže: Pogledaj post
Povraca mi se od Ozana i Asu
Al' ono bas. Strasno su mi antipaticni.
Meni se vise povraca na Zeynep i na Ozana,ova Asu barem je zgodna,za razliku od Zeynep!Steta sto Asu ne glumi Zeynep,imala bi alibi sto ju Emir ,zeli,!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:01   #262
Joj ne bumo sad pretjerivali
Zeynep jest odvratan lik,ali glumica je prezgodna.Ima lijepe oči ,ali malo prenapuhanu facu pa izgleda ko da je imala neke zahvate(ali nije)haha,ali je i dalje zgodna.
Ova Melisa Pamuk(Asu) je katastrofa glumica i uopće mi ne paše uz Kaana.Hazal(Zeynep) je barem napredovala kasnije (makar i sad nije loša nego joj je lik koma) dok ova Asu ima jednu te istu facu cijelo vrijeme.

Poslano sa mog SM-T113 koristeći Tapatalk
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:52   #263
kaj nije Hazal (Zeze) operirala nos? tak mi izgleda...
meni se povraća i od Ozana i Asu i Zeynep. užasni likovi. Asu mi djeluje poremećeno.
Old 17.07.2017., 20:35   #264
Ajme koja glupača Zeze.

Haha kad joj je rekao "puno stvari kasno shvatiš"...

Ali hajde, da vidimo i to da će joj platiti. Samo da ne ostane na riječima.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 20:58   #265
Meni nije,obicna djevojka je!A Melisa ima nesto privlacno kod sebe.

Neznam,glupo je napravljeno da mlada zena padne na muskarca poput Emira,pogotovo kad njegova zena joj kaze da ovaj ju samo iskoristava

Nije mi jasno,zasto Nihan Kemalu ne kaze u odnosu Emira i Zeynep,zasto suti?
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:01   #266
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Neznam,glupo je napravljeno da mlada zena padne na muskarca poput Emira,pogotovo kad njegova zena joj kaze da ovaj ju samo iskoristava
Naivno da, glupo ne. Razumljivo je: siromašna djevojka koja oduvijek sanja i teži za nekim višim životom, životom na nekoj većoj razini, i onda da se u tebe "zagleda" netko poput Emira, zgodan i jedna od najvećih istanbulskih faca, djeluje kao da je napokon na konju i da joj se otvorilo. Ali se strašno prizemljila, neka je malo ošamari. Život nije bajka.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:09   #267
Sad cemo vidjet jeli Zeynep opametilla se ili jos dalje sanja princa na bijelom konju
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:18   #268
Sad će ona tek vidjeti koliko je go*no pojela... Ali kasno.

Dobro je to podnijela, valjda tiho kuje osvetu.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:22   #269
Osveta,osveta,sto bi ona to napravila da osveti se Emiru,veliko NISTA!Glupaca,koja je izdala vlastitog brata i prijateljicu Nihan,koja glupaca
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:25   #270
Ajme koliko se moze poniziti ova Zejnep?!?...glupacica
AnnaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:31   #271
Quote:
AnnaLena kaže: Pogledaj post
Ajme koliko se moze poniziti ova Zejnep?!?...glupacica

Dobro joj je rekao,ona je trcala ko vjerni pas oko njega,mirisalo joj je novac,pa se polakomila,nije htjela slusati ni Kemala ni Nihan.I jos ide mu prijetiti
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:47   #272
Zeynep glupačo
Ona i Emir su mi dobar par zbog kemije,ali stvarno je teško za gledat kad se tako odnosi prema njoj.
Joj Zeynep Stvarno su napravili preveliku glupaču od nje.Istina je da je lako pasti na šarm bogatog zgodnog muškarca,ali kad je taj muškarac neprijatelj tvojeg brata i baš je tebe našao za zavodit ,onda bi si trebala malo razmisliti i shvatiti da tu nešto ne štima
Prokleti Emir
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 12:57   #273
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Zaslijepio ju je jedan izlet avionom, koncert, činilo joj se da će joj Emir cijeli svijet na dlanu dati, sve što poželi, ne samo to, uvjeravao ju je da je zaljubljen u nju. Ne opravdavam je, Bože sačuvaj, samo kažem da je on otkrio njene slabe točke i to iskoristio.

Iako me glupača uvijek živcirala, ipak mi ju je bilo malo žao nakon što ju je Emir otpilio, zato što je ono stvarno bilo preokrutno.

Što se tiče fizičkog izgleda, nekad mi izgleda kao da je iz Indije.

Kemal i Nihan, napokon se stvari počinju odvijati kako treba.
I Nihan se napokon urazumila.
A Kemal je savršen.
MARINA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:39   #274
Koliko ja znam Hazal (Zeynep) nije operirana, pa ima sestru blizankinju koja je ista ona. Pa nisu se valjda oba dvije operirale? Na početku me Zeynep tako živcirala da nisam ni vidjela da je lijepa djevojka, bila mi je previše antipatična.

Koliko god Zeynep glupa bila, Emir je baš bio okrutan. Ipak je ona bila nevina djevojka. Sjećam se da su u Turskoj dobili kaznu za ovu scenu.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:50   #275
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam Hazal (Zeynep) nije operirana, pa ima sestru blizankinju koja je ista ona. Pa nisu se valjda oba dvije operirale? Na početku me Zeynep tako živcirala da nisam ni vidjela da je lijepa djevojka, bila mi je previše antipatična.

Koliko god Zeynep glupa bila, Emir je baš bio okrutan. Ipak je ona bila nevina djevojka. Sjećam se da su u Turskoj dobili kaznu za ovu scenu.
a ziher

a sta je sa svim onim ostalim serijama gdje nasilja prema zenama ima na izvolte?
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:01   #276
RTUK im je dao kaznu zbog nemoralnosti i iskorištavanja žena.

To sam preuzela od cure sa spoilera, koje su gledale od početka. Ne znam zašto neke stvari kažnjavaju, a neke ne u Turskoj.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:39   #277
To mi se čini u redu kada su nasilne scene,zaslužili su
Ali mi je muka kada kažnjavaju radi ljubavnih scena.Po njihovoj logici ljubavne scene više škode maloj djeci nego prebijanje ljudi i mahanje pištoljem

Poslano sa mog SM-T113 koristeći Tapatalk
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:14   #278
Quote:
Koliko ja znam Hazal (Zeynep) nije operirana, pa ima sestru blizankinju koja je ista ona. Pa nisu se valjda oba dvije operirale?
nisam znala da ima blizanku baš ću potražiti jel ima neka slika nje i sestre zajedno.

Emir je bio okrutan, ali cijelo vrijeme gleda Zeynep tako psihopatski da ne znam kako je ona mogla pomisliti da je voli. preglupo. i Kaan je pretjerao u glumi, ne treba je baš gledati ko da će je ubiti. šta ja znam, nisam se baš uživjela u tu scenu u hotelu jer teško mi je zamisliti tako nešto u real life. mislim ta je obrnuta psihologija "idi, ponašaš se kao da te silim, nisi spremna, bojiš me se" očajna.
ali bilo je zanimljivo nakon toga vidjeti promjenu ponašanja kod Zeynep s njezinima doma. od one bahate, drske balavice kojoj je hobi kolutanje očima dobismo milu curicu koja izjavljuje ljubav obitelji. Emir joj je malo podrezao krila.

Nihan i Kemal su mi sad postali kao Castle i Backet, policijski par preslatki su
Old 18.07.2017., 15:44   #279
Po meni nema logike kod scenarista s tim zavođenjem Emir-Zeynep. Pa Nihan je prijetila Emiru da će ga napustiti, ako dira u Zeynep (i Nihan je nestala na neko vrijeme, a Emir poludio). Ispada da se Emir tako jako želi osvetiti Kemalu, da je to čak jače od njegove ovisnosti od Nihan.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:51   #280
Quote:
Po meni nema logike kod scenarista s tim zavođenjem Emir-Zeynep. Pa Nihan je prijetila Emiru da će ga napustiti, ako dira u Zeynep (i Nihan je nestala na neko vrijeme, a Emir poludio). Ispada da se Emir tako jako želi osvetiti Kemalu, da je to čak jače od njegove ovisnosti od Nihan.
Emir valjda smatra da i dalje ima najjači adut u rukavu a to je da joj može strpat brata u zatvor.
a želja da se osveti Kemalu je definitivno oogromna
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.