Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 16:33   #1
Karting

Znači kupio bih polovni karting, ali bez motora. Znači cijeli karting (polovni) bez morota....znate li gdje bih mogao naći i da je što jeftiniji, bez motora...znači jeftin (okvir, gume, volan, sjedalo to je što treba imati) unaprijde hvala
__________________
.*_helper_*. Pomoc za sva pitanja
cro_slavonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 18:56   #2
Quote:
cro_slavonija kaže: Pogledaj post
Znači kupio bih polovni karting, ali bez motora. Znači cijeli karting (polovni) bez morota....znate li gdje bih mogao naći i da je što jeftiniji, bez motora...znači jeftin (okvir, gume, volan, sjedalo to je što treba imati) unaprijde hvala
Jesi probao otic na karting utrku pa pitat mehanicare jel imaju kojeg za uvaljat ili ekipu koja vozi?
Možda lupam bezveze ali ja bi tako probao,ak vec nema u oglasniku
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 18:59   #3
Quote:
cro_slavonija kaže: Pogledaj post
Znači kupio bih polovni karting, ali bez motora. Znači cijeli karting (polovni) bez morota....znate li gdje bih mogao naći i da je što jeftiniji, bez motora...znači jeftin (okvir, gume, volan, sjedalo to je što treba imati) unaprijde hvala
Joj, joj, a da probas na oglasnik prvo?

"Karting Top Kart Wiper,kao novi, bez motora, prodajem "

evo link http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/mo...-10535933.html
ili
http://www.oglasnik.hr/trazi/index.p...rt=1&zupanija=

Al lakse je prvo na forum
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 19:26   #4
hehe, forum je najbolji ...... nego ja sam iz žu, nemam blizu karting staze (da pitam mehaničare)
__________________
.*_helper_*. Pomoc za sva pitanja
cro_slavonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 20:29   #5
Quote:
cro_slavonija kaže: Pogledaj post
hehe, forum je najbolji ...... nego ja sam iz žu, nemam blizu karting staze (da pitam mehaničare)
U Vinkovcima je karting staza,30-ak km od tebe,sad neznam jel aktivna al mozes probat.
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 20:43   #6
znači u vk, e tnx...kad budem išo otiću na tu karting stazu pa pitati...tnx
__________________
.*_helper_*. Pomoc za sva pitanja
cro_slavonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 20:46   #7
Samo neznam di je tocno u kojem dijelu grada pa pitaj nekog al cuo sam da ima.
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 20:53   #8
ma znam tamo kod plodina, ali jel možda ko zna broj telefona, da ih zvrcnem (ili ako tko pozna nekog mehaničara).....unaprijed hvala
__________________
.*_helper_*. Pomoc za sva pitanja
cro_slavonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 09:19   #9
Ovdje imaš kad ti je koja utrka http://www.haks.hr/ A kao što ti je Panj rekao, i ja mislim da ti je najbolje otići na utrku, tamo ćeš sigurno puno toga naučiti i vidjeti.
Mustang GT500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 15:26   #10
Quote:
cro_slavonija kaže: Pogledaj post
hehe, forum je najbolji ...... nego ja sam iz žu, nemam blizu karting staze (da pitam mehaničare)
kartinge je lako naci samo ako se imaju pare,....ja imam odlican karting interpidova sasija 2009 god......ima sam motor na njoj vortex rva zlatna glava,ibea L5 karburator....ali motor su mi ukrali na trci prije nekoliko dana u gorazdama...to je jedini motor u rs i srbiji..a sad mi je ostala samo rama i nju prodajem...taj karting je ostvario par pobjeda....tj koliko sam trk avozio sa njim toliko sam i pobijedio....cijena rame bi bila oko 2500 eura
radukic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 14:23   #11
radukic ja bas ne bi to kupio zato sto mogu nac novi go kart za 2500 eura btw karting je sport a go kart je vozilo ili ti ono sto nama treba
fific is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:24   #12
Quote:
cro_slavonija kaže: Pogledaj post
ma znam tamo kod plodina, ali jel možda ko zna broj telefona, da ih zvrcnem (ili ako tko pozna nekog mehaničara).....unaprijed hvala
Imas kod plodina, tj. odma iza servisa za tehnicki pregled. Al tamo je samo poligon, ne znam jel vozaju kartinge.
Postoji jos jedan poligon 100m od moje kuce u vlasnistvu par auto skola. Vinkovacko Novo Selo. Tamo se redovito svake nedjelje okuplja ekipa koja vozi kartinge.

http://www.imagesforme.com/show.php/...adugaulica.jpg

nisam nasao bolju kartu. U centru novog sela skrenes desno (gledajuci da si isao kroz centar grada), odnosno pratis ovu strelicu prema gore. Treca ulica lijevo , odnosno strelica ulijevo. Vozis uz prugu nekih 100m i naci ces poligon.

Ili jednostavnije browsaj oglasnike. ^^
Meni je dosadno pa sam se raspisao.
__________________
Was macht ein Mann, der zwischen Mensch und Tier, nicht unterscheiden kann, was...
Zagreb te voli!(i ne samo Zagreb)
Ivan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:48   #13
evo javljam ti se u vezi tvoje potrage za polovnom kart sasijom ako je jos aktualno? ja zivim u njemackoj inace sam iz vinkovaca i vozim zajedno s ekipom iz karting kluba vinkovci. javi se ako jos trazis sasiju mogu ti nabaviti sve sto se tice tog sporta pozdrav...
crna/MAMBA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.