Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 21:44   #9801
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Jel ga jos uvijek pijes i kako ti je sad?!
Da, pijem ga zbog tenzijskih glavobolja (kao nove metode popuštanja pritiska... vidiš meni se sa psihičkog stezanja prenijelo na fizičku stranu... i to sam imala sreću jer mi neurolog ima zvanje i neuropsihijatra, čovjek zna znanje ).
Dobro mi je, puno bolje kako je bilo prije... ne ureklo se
__________________
Ona je tamno-smeđe kose... brineta je i čita o Bogu./What in the world can make a brown-eyed girl turn blue?/I'm playing the villain, baby. Just like you want./Knjige nikad o tome ne govore. Roditelji nikad o tome ne govore. Ali pauci to znaju. _
bellinda is offline  
Old 30.03.2015., 23:26   #9802
bok svima.

Uglavnom sam na okp stranicama.ovdje ponekad svratim.
uspjela sam se skinuti sa sanvala.
mislila sam da je to neizvedivo,ali uspjela sam.

uzimala sam 10 mg sanvala.
moja lom-ica mi je rekla da ga vide ne mogu dobiti jer ga trosim dugo,a po novom se smije datu najvise 2 ili3 tjedna.
E onda sam prepolovila na 5 mg i pila uz to xanax 0.25 mg tjedan dana.


nakon toga uzimals cetvrtinu sanvala i xanax.tjedan dana.

nakon toga pila samo xanax.sad ni njega vise ne pijem.

Samo pijem i dalje svoju terapiju.

Eto,samo sam htjela ohrabriti nekoga od vas tko se hoce skinuti sa sanvala i reci da je to moguce.
emma 88 is offline  
Old 31.03.2015., 09:23   #9803
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
jesi se već skinula sa velafaxa ili proces još traje? kad počneš sa zoloftom isto tako počni sa četvrtinom doze svaka 3-4 dana dok ne dođeš na ovu od 75, ako primijetiš neke neugodne nuspojave, uzmi neki anksiolitik (xanax, helex, misar), to bi se sve trebalo brzo povući, a možda ih nećeš ni imati, ja nisam imala nikakvih nuspojava od zolofta i uzimala ga 5 g., jako dobar ad
Hay.Nisam još,jer trebam ovaj tj do dr,A što se tiče Zolofta grozno mi je bilo slabost,pogubljenost,nervoza skoro sam odustala,al ipak nisam sad sam na tabl.od 50 mg i još uvijek velafax od 75:Stanje se dosta stabiliziralo,naravno uzimam ksanaks jer drugačije ne bi izdržala.Pa ćemo vidjet kako će dalje biti .Al ovo mi je fakat previše u par mjeseci privikavanje na velafax od kojeg sam imala hrpu nuspojava i sad ovo....
Al živ čovjek svašta izdrži.....
ivona23 is offline  
Old 31.03.2015., 09:29   #9804
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Ljudi, pomoc!

Prije 4 dana sam pocela sa zoloftom i to po pola od 50 mg. Jucer mi je bilo uzasno, ali danas sam koma koma!!! Nikada mi nije bilo gore nego danas... Mislim da cu iz koze iskociti... Popila sam Misar od 0.25 ali mi apsolutno nista nije pomogao!!!
Jel su bas takve jake nuspojave normalne?! Bojim se jako....
Ja sam počela prije tj.dana sa pola tablete od 50,u nedj,sam počela sa cijelom,isto mi je grozno bilo,slabost,nervoza,pogubljenost,skoro odustala al nisam,ne znam ni kako.Ja pijem ksanaks,on me spašava,I mogu ti reći jučer i danas stanje se stabiliziralo,pa izdrži koliko možeš.Kako si sad?Probaj pitat za neki anksiolitik
ivona23 is offline  
Old 31.03.2015., 15:22   #9805
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Ljudi, pomoc!

Prije 4 dana sam pocela sa zoloftom i to po pola od 50 mg. Jucer mi je bilo uzasno, ali danas sam koma koma!!! Nikada mi nije bilo gore nego danas... Mislim da cu iz koze iskociti... Popila sam Misar od 0.25 ali mi apsolutno nista nije pomogao!!!
Jel su bas takve jake nuspojave normalne?! Bojim se jako....
počela si onda sa 25 mg? uzmi jaču dozu misara, ak ne bude bolje, obavezno se javi svojoj dr, nije zoloft jedini ad
ray of light is offline  
Old 31.03.2015., 16:16   #9806
Ivona i Rejica hvala na odgovorima...

Problem je taj sto sam 20 tjedana trudna i savjest me pece i zbog tog zolofta tako da se bojim piti xanax... Uostalom, jucer sam popila jedan Misar od 0.25 ali mi nista nije pomogao, tako da sam odlucila ne piti anksiolitik jer mi ne pomaze pa da se ne trujem bezveze...

Znam da nije najveca sreca pit ad u trudnoci, ali ja jednostavno vise nusam mogla izdrzati, napadi su bili strasni...
danielić is offline  
Old 31.03.2015., 17:05   #9807
Uzima li netko Eglonyl uz neki antidepresiv i kakva su mu iskustva?
Berigoj is offline  
Old 31.03.2015., 17:32   #9808
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Ivona i Rejica hvala na odgovorima...

Problem je taj sto sam 20 tjedana trudna i savjest me pece i zbog tog zolofta tako da se bojim piti xanax... Uostalom, jucer sam popila jedan Misar od 0.25 ali mi nista nije pomogao, tako da sam odlucila ne piti anksiolitik jer mi ne pomaze pa da se ne trujem bezveze...

Znam da nije najveca sreca pit ad u trudnoci, ali ja jednostavno vise nusam mogla izdrzati, napadi su bili strasni...
Drzi se,nadam se da će sve biti ok
ivona23 is offline  
Old 31.03.2015., 17:51   #9809
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Uglavnom sam na okp stranicama.ovdje ponekad svratim.
uspjela sam se skinuti sa sanvala.
mislila sam da je to neizvedivo,ali uspjela sam.

uzimala sam 10 mg sanvala.
moja lom-ica mi je rekla da ga vide ne mogu dobiti jer ga trosim dugo,a po novom se smije datu najvise 2 ili3 tjedna.
E onda sam prepolovila na 5 mg i pila uz to xanax 0.25 mg tjedan dana.


nakon toga uzimals cetvrtinu sanvala i xanax.tjedan dana.

nakon toga pila samo xanax.sad ni njega vise ne pijem.

Samo pijem i dalje svoju terapiju.

Eto,samo sam htjela ohrabriti nekoga od vas tko se hoce skinuti sa sanvala i reci da je to moguce.
svaka čast

Quote:
Berigoj kaže: Pogledaj post
Uzima li netko Eglonyl uz neki antidepresiv i kakva su mu iskustva?
imaš tu negdje cijelu temu o njemu pa si prouči
dire Dawn is offline  
Old 31.03.2015., 18:27   #9810
5 dan Zolofta. Sad sam isla malo prosetati ali nisam uopce mogla hodati jer mi je neki cudan pritisak u ocima, kao da pogled ne mogu fokusirati na nista, kao da nisu moje oci.

Jel to derealizacija i jel moguce od Zolofta?
danielić is offline  
Old 31.03.2015., 18:59   #9811
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
5 dan Zolofta. Sad sam isla malo prosetati ali nisam uopce mogla hodati jer mi je neki cudan pritisak u ocima, kao da pogled ne mogu fokusirati na nista, kao da nisu moje oci.

Jel to derealizacija i jel moguce od Zolofta?
možda, moguće je.
dire Dawn is offline  
Old 31.03.2015., 23:09   #9812
Ima li netko da pije lyricu.trbuh mi se dosta napuhao.bas osjetim pritisak u trbuhu.jos malo pa cu izgledati kao trudnica.

malo mi se apetit povecao,ali mogu se suzdrzati.
Smetaju mi glasni zvukovi.iritira me guzva.znam biti bas uzrujana tad.
Samo da nekom ne opalim samarcinu.haha.

po licu sam dobila ekcem.plikovi na kozi.sad za lice ne znam jel od toga ili od jedne kreme mozda.

l
emma 88 is offline  
Old 01.04.2015., 00:15   #9813
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
5 dan Zolofta. Sad sam isla malo prosetati ali nisam uopce mogla hodati jer mi je neki cudan pritisak u ocima, kao da pogled ne mogu fokusirati na nista, kao da nisu moje oci.

Jel to derealizacija i jel moguce od Zolofta?
Čista derealizacija i moguće je da je od Zolofta, ako je prije nikad nisi imala.
Trebalo bi se povući s vremenom.

Ali isto može biti od jako niskog tlaka, ako ga imaš.
Dvojba is offline  
Old 01.04.2015., 20:49   #9814
Velafax doviđenjaa

Fevarin... Iskustva su kakva?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 01.04.2015., 20:52   #9815
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Velafax doviđenjaa
Hihi ..
Koloko dugo si uzimala?
Tox is offline  
Old 01.04.2015., 20:55   #9816
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Hihi ..
Koloko dugo si uzimala?
Nekih godinu dana...
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 01.04.2015., 21:01   #9817
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Nekih godinu dana...
Ja jedno pola godine. Meni je dan za anks, ali se nekako zadnje vrijeme fizički umorno osjećam i mislim da je to od njega pa mu i ja kažem baj baj.
Tox is offline  
Old 01.04.2015., 21:12   #9818
pozdrav ljudovi
e ovako pre ~2mj sam ukinuo terapiju Luxete jer mi je unistila skoro sve sto se dalo
sad sam imao prazan hod od tih 2mj da se stabiliziram, sad sam dobio alternativnu Citram
a po opisima na papiru pod čestim simptomima isti su ko i kod proklete Luxete

pa me zanima eto jeli tko koristio ovo čudo, jeli to isto sr samo pod drugim imenom ili je drukciji ?
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 01.04.2015., 21:19   #9819
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudovi
e ovako pre ~2mj sam ukinuo terapiju Luxete jer mi je unistila skoro sve sto se dalo
sad sam imao prazan hod od tih 2mj da se stabiliziram, sad sam dobio alternativnu Citram
a po opisima na papiru pod čestim simptomima isti su ko i kod proklete Luxete

pa me zanima eto jeli tko koristio ovo čudo, jeli to isto sr samo pod drugim imenom ili je drukciji ?
Sto ti je bilo na Luxeti? Ja pijem Zoloft a to je isti lijek i pijem ga tek 6 dana i uzasno se osjecam...
danielić is offline  
Old 01.04.2015., 22:10   #9820
a potrazi na istoj temi vidjeces
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.