Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2006., 15:07   #61
Quote:
plavusa kaže:
ma dajte, bas je sexy

ak je to sexy molim te da ja nisam sexy
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 17:02   #62
odurna je ta renata
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 17:05   #63
A kako postati hair model? Isti princip kao i ostalo? Odes u agenciju i pokazes se? Koje agencije angaziraju hair modele?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 17:15   #64
pitaj josha hollowaya-on je bio hair model!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 18:14   #65
Quote:
znatiželja kaže:
smiješno mi je kao tvoj odgovor na postavljeno pitanje. valjda se razumijemo.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 18:15   #66
Quote:
teichy kaže:
odurna je ta renata
a di je ta kokica pozirala?izgleda ko da ima 45 godina al se pokusava prodat kao teenagerka
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 00:10   #67
Quote:
Skattemus kaže:
a di je ta kokica pozirala?izgleda ko da ima 45 godina al se pokusava prodat kao teenagerka

nemam pojma, nisam čula za nju dok nije izbio onaj skandal gdje je drpaju pijanu/drogiranu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 01:19   #68
Quote:
teichy kaže:
nemam pojma, nisam čula za nju dok nije izbio onaj skandal gdje je drpaju pijanu/drogiranu
same here...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 08:23   #69
Quote:
mladac kaže:
ak je to sexy molim te da ja nisam sexy

dzizs bila sam sarkasticna
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:40   #70
znam
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:51   #71
mene zanima ako u RH ima kakva agencija koja je zainteresirana za plus size modele?
znam da toga vani ima puno, ali kod nas je tek u povojima, evo neckerman je dao sansu modelima razlicitog kalibra i svih dobi
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 11:34   #72
Manekenstvo?

Oduvijek mi je želja biti manekenka i baviti se time,moj problem nije moj izgled,problem je u tome što neznam ni jednu dobru agenciju i nemogu nikako saznati.Ja sam inače iz malog gradića,iz Belišća(pored Osijeka) pa me zanima jel zna tko kakvu agenciju u Osijeku..nisam punoljetna pa me zanima i dali se uopče mogu baviti manekenstvom ako nemam 18? HVALA
Mala:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:27   #73
ja ti osobno preporučam midikenn
jer sam i sama bila u njemu !!
eto jedini ti je problem sto je midikenn u zagrebu , ali moj ti je savjet da se javiš njima
ne znam jel u osijeku uopce ima modnih agencija?!
nema veze sta još nemaš 18 god to ti je i plus jer si još jako mlada pa se stigneš educirati (tečajevi na kojima učiš hodati , šminkati se , kako pozirati itd..)evo npr u midikenna ako te uzmu pod ugovor
tvoja mama ili tata se mora potpisati skupa s tobom , znači ništa bez njihovog odobrenja!!
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:35   #74
Quote:
fashiongirl kaže: Pogledaj post
ja ti osobno preporučam midikenn
jer sam i sama bila u njemu !!
eto jedini ti je problem sto je midikenn u zagrebu , ali moj ti je savjet da se javiš njima
ne znam jel u osijeku uopce ima modnih agencija?!
nema veze sta još nemaš 18 god to ti je i plus jer si još jako mlada pa se stigneš educirati (tečajevi na kojima učiš hodati , šminkati se , kako pozirati itd..)evo npr u midikenna ako te uzmu pod ugovor
tvoja mama ili tata se mora potpisati skupa s tobom , znači ništa bez njihovog odobrenja!!
Da čula sam za Midikenn,ali problem je stvarno što jeta agencija u Zagrebu.Malo mi je daleko jer još idem u školu....
Mala:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:42   #75
fashiongirl, a jel' znas koje agencije traze modele za preparate za kosu (ili slicno)?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:01   #76
povratna karta za nagibni zg-os je oko 190 kn.
mislim da bi mogla uz prethodnu najavu doci kod njih na jedan dan (imas vlak ujutro u pola 6 iz os i nazad navecer u 17:50), tako da bi za taj jedan dan i nekih cca. 300 kn. sve obavila (mozda obisla vise njih)...
Bongoura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:05   #77
Da, stvarno probaj u Midikenn, ako želiš nešto dobro! Stvarno su super, pristupačni i sve..I ja sam trebala ići tamo al također mi je bilo daleko..Bila sam u jednoj koja je jaaako dalje od Osijeka..tak da ti nemogu pomoć previše!
Al vrlo brzo mene to sve pustilo
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:12   #78
ma kakav midiken..ljudi makac od tog mjesta...prvo treba kapnuti hamedu i mišku nekaj love da vas progura,nisu ni sjena agancije kaka je nekad bila...imaju svoje neki kadar ljudi i to je to,samo njih vrte..ako je muški njihov naj model bio ili jest branko gulić,sve vam je jasno...nemojte tamo vrijeme gubiti,odite negdje di će vas cijeniti i dati vam priliku.poz
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:23   #79
Quote:
Flo kaže: Pogledaj post
ma kakav midiken..ljudi makac od tog mjesta...prvo treba kapnuti hamedu i mišku nekaj love da vas progura,nisu ni sjena agancije kaka je nekad bila...imaju svoje neki kadar ljudi i to je to,samo njih vrte..ako je muški njihov naj model bio ili jest branko gulić,sve vam je jasno...nemojte tamo vrijeme gubiti,odite negdje di će vas cijeniti i dati vam priliku.poz
Na primjer?
Mala:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 14:30   #80
...moja kćer je u midikenu...a tim se inače bavi već 3 god...prešla iz jedne druge agencije...kod njih je zadovoljna iako imaju neke čudne kriterije...tj kolko god govorili da cure nemoraju biti br 34, ipak traže baš takve...što tanja,čak bolesno tanka,to bolja...ali za džeparac solidno...
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.