Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 13:38   #2661
Koja je razlika između Clean-Ac i Cleanance K? Da li je netko probao oboje?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 21:27   #2662
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između Clean-Ac i Cleanance K? Da li je netko probao oboje?
ja baš koristim te dvije, tj Cleanance K koristim zimi jer sadrži BHA & AHA kiseline, a Clean-Ac koristim trentutno, znaci ne sadrži te kiselina,i lijepo hidratizira kožu, a ne začepljuje pore, ja sam zadovoljna
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 00:08   #2663
Znači Clean-Ac je obična hidratantna? Koja je onda razlika nje i Hydrance?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:37   #2664
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
je li netko probao ovo?
Zna netko kolika je cijena?
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 11:25   #2665
Quote:
Nessie :) kaže: Pogledaj post
Zna netko kolika je cijena?
Ovo:

http://www.mojaljekarna.hr/index.php...id=218&sort=2a ?

__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:16   #2666
Hvala ti
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:35   #2667
Po cemu se razlikuju Avene Diacneal i Avene Triacneal?
Koristila sam ovu prvu na preporuku dermatologice kao nocnu kremu, fkt popravi stanje na licu, pa me sad zanima i ova druga :P
__________________
.

Zadnje uređivanje pe3ch : 23.04.2012. at 22:32.
pe3ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 18:57   #2668
Ja sam danas kupila kremu triacneal. Imam tamne ožiljke od potkožnih prištića koji su bili upaljeni i mitesere pa me zanima dali je dovolja krema triacneal ili treba nešto drugo kupiti?
lidac00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:26   #2669
Planiram početi koristiti Avenue sapun bez sapuna, pa tražim i neku kremu, ako imate savjet, da ne uzimam na blef!
Imam prištiće i mitesere, rijetko kada baš baš akne, no želim se okaniti svega da mogu odbaciti i puder, muka mi ga je stavljati ljeti

Hvala
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 08:24   #2670
moj recept za cistu kozu su kozmeticki tretmani, a tu mislim na vocne kiseline i klasicno ciscenje, istiskivanje.. uz to naravno pravilna njega doma. meni je ta kombinacija konacno dovela lice u red. bila sam prepuna sitnih pristica, zacepljenih lojnica, a pred par godina mucile su me i akne. naslagala sam doma prilican broj kozmetickih preparata, kupovala sam svaki dan nesto iz ocaja.. ali na kraju su mi jedino kozmeticki tretmani pomogli. uz to avene diacneal, clenanace k tonik i maska/piling a kao dnevna NUX creme fraiche light hidratantna emulzija za regulaciju sebuma.
rea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 08:26   #2671
Quote:
pe3ch kaže: Pogledaj post
Po cemu se razlikuju Avene Diacneal i Avene Triacneal?
Koristila sam ovu prvu na preporuku dermatologice kao nocnu kremu, fkt popravi stanje na licu, pa me sad zanima i ova druga :P
ista stvar samo je navodno triacneal novija i malo jaca verzija..
rea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 12:17   #2672
Quote:
rea1234 kaže: Pogledaj post
ista stvar samo je navodno triacneal novija i malo jaca verzija..
E super, hvala!

Quote:
lidac00 kaže: Pogledaj post
Ja sam danas kupila kremu triacneal. Imam tamne ožiljke od potkožnih prištića koji su bili upaljeni i mitesere pa me zanima dali je dovolja krema triacneal ili treba nešto drugo kupiti?
Nisam strucnjak, ali Triacneal, ako je ista stvar kao Diacneal, koristis kao nocnu kremu, jer ima nesto u sebi s cime se ne smije na sunce, a uz to, kupis i neku dnevnu, ovisno o tipu koze, meni je dermatologica preporucila Avene emulziju za problematicnu kozu.
__________________
.
pe3ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 17:01   #2673
Da, u pravu si. Obavezno spf. Bas sam dosla pitati na ovu temu nesto u vezi toga. Inace imam dosta akni na podrucju brade i mitesera hrpu i dobila sam testere avene gela za pranje lice (zeleni je) i kreme cleanance k. Kremu zbog kiselina stavljam samo preko noci. Je li dovoljan spf 50 (narancasta emulzija avene) ili da je bolje da ostavim tu kremu samo za zimu?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 09:13   #2674
Htijela bih seki kupiti hidratantnu kremu za lice. Ima kožu između normalne i mješovite. Inače nema prištiće po licu, ali je sklona začepljenju pora. Kada bi stavila pre agresivne i premasne preparate izazvali bi joj prištiće. Ponekada se zacrveniti zna (jako hladno,jako vruće, kada je nervozna...i tako to), tako da ima i osjetljiviju kožu.

Znam da Avene ima jako nježne proizvode i dobre proizvode.
Molila bih ako netko ima iskustva sa njima da mi predloži nešto! Osim Avene hydrance optimale legere i Avene hydrance optimale legere spf 20, te joj nisu odgovarale.

Pozzzz
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 10:06   #2675
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Da, u pravu si. Obavezno spf. Bas sam dosla pitati na ovu temu nesto u vezi toga. Inace imam dosta akni na podrucju brade i mitesera hrpu i dobila sam testere avene gela za pranje lice (zeleni je) i kreme cleanance k. Kremu zbog kiselina stavljam samo preko noci. Je li dovoljan spf 50 (narancasta emulzija avene) ili da je bolje da ostavim tu kremu samo za zimu?
E vidis, ja uopce nisam znala da ta dnevna mora imat spf.. Al mozda mi to dermatologica nije rekla posto sam kod nje bila na pocetku jeseni Samo mi je rekla da s Diacnealom ne izlazim na sunce, tj. da ju koristim iskljucivo kao nocnu.
Nis, najbolje pitat u ljekarni pri kupnji.. Iako ja mislim da mozes Cleanance K koristit kao nocnu i sada, a onda preko dana uzmes spf (i 30 bi bio dovoljan), ne samo zbog tih kiselina, vec opcenito jer je sunce postalo opako. Jer ja sam ti prosle godine kupila bas Cleanance K preko ljeta i koristila ju kao nocnu, a emulziju bez spf-a kao dnevnu i nista mi se nije dogodilo.
__________________
.
pe3ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:45   #2676
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
Htijela bih seki kupiti hidratantnu kremu za lice. Ima kožu između normalne i mješovite. Inače nema prištiće po licu, ali je sklona začepljenju pora. Kada bi stavila pre agresivne i premasne preparate izazvali bi joj prištiće. Ponekada se zacrveniti zna (jako hladno,jako vruće, kada je nervozna...i tako to), tako da ima i osjetljiviju kožu.

Znam da Avene ima jako nježne proizvode i dobre proizvode.
Molila bih ako netko ima iskustva sa njima da mi predloži nešto! Osim Avene hydrance optimale legere i Avene hydrance optimale legere spf 20, te joj nisu odgovarale.

Pozzzz
Što joj ne odgovara kod Hydrance krema?

Meni su to jedine kreme koje mi nisu masne, ali mi je oduševljenje naglo splasnulo kad sam pročitala ovu analizu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2269
i
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2290, naime ispada da nisu hidratantne
I to me zabrinjava, približavam se tridesetima pa bi morala poraditi i na hidrataciji (makar mi je koža masna)
Inače ja ove hydrance koristim cca 2 godine i super su mi
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:01   #2677
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Što joj ne odgovara kod Hydrance krema?

Meni su to jedine kreme koje mi nisu masne, ali mi je oduševljenje naglo splasnulo kad sam pročitala ovu analizu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2269
i
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2290, naime ispada da nisu hidratantne
I to me zabrinjava, približavam se tridesetima pa bi morala poraditi i na hidrataciji (makar mi je koža masna)
Inače ja ove hydrance koristim cca 2 godine i super su mi

Nisu joj odgovarale

U ljekarni su mi reporučili Eucerin aquaporin...nadam se da će joj biti ok
Ima dobru analizu https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2580
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 19:10   #2678
crvenilo

moze li mi tko preporuciti kakvu kremicu protiv onih crvenih tockica koje ostaju nakon pristica i protiv crvenila na podrucju oko nosnica? ima li avene kakav dobar proizvod? hvaaaalaaa
mimikatepupu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:58   #2679
Quote:
mimikatepupu kaže: Pogledaj post
moze li mi tko preporuciti kakvu kremicu protiv onih crvenih tockica koje ostaju nakon pristica i protiv crvenila na podrucju oko nosnica? ima li avene kakav dobar proizvod? hvaaaalaaa
Avene cicalfate
http://katalog.vasezdravlje.com/inde...emart&Itemid=2
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 10:36   #2680
Da li je netko koristio il koristi Avene Tolerance Extreme kremu?
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.