Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 21:10   #601
Pozdrav! lutam ,malo mi treba da se snadjem.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:12   #602
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ma probavala sam sve zivo dostupno u sa. la roche nije, a nema ni roc kolko sam trazila... dr hauschka mi je samo pogorsala stanje. na kraju sam odustala
uf, baš mi je ža.ma ja tražin za brata, vidin da koristiš diacneal, njemu je to super jedino šta mu je pomoglo al sad će lito pa ne bi to tribalo baš previše nego sad nešto protiv sjaja i sa zaštitnim faktorom
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:16   #603
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
uf, baš mi je ža.ma ja tražin za brata, vidin da koristiš diacneal, njemu je to super jedino šta mu je pomoglo al sad će lito pa ne bi to tribalo baš previše nego sad nešto protiv sjaja i sa zaštitnim faktorom
onda mu puder onaj od vichy novi otpada. on onako malo prekrije.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:22   #604
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
onda mu puder onaj od vichy novi otpada. on onako malo prekrije.
ubija bi me da mu puder spomenem ma sad mu je super od diacneala, jel ti to počelo funkcionirati, kolko koristiš
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:28   #605
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
ubija bi me da mu puder spomenem ma sad mu je super od diacneala, jel ti to počelo funkcionirati, kolko koristiš
4 dana i vec se skoro sve ocistilo, samo su mi pocele iskakati nove ispod ociju, ne znam zasto. tuda uopce i ne mazem. ali bice bolje .
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:30   #606
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
4 dana i vec se skoro sve ocistilo, samo su mi pocele iskakati nove ispod ociju, ne znam zasto. tuda uopce i ne mazem. ali bice bolje .
super, baš mi je drago , nemoj blizu očiju ipak je to agresivno
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:12   #607
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
uh, evo imam ja sad pitanje.

ustvari, prvo da kazem, nakon 4 dana koristenja diacneala akne su mi skoro pa skroz nestale. SAMO 4 DANA. mogu mislit sta radi na duze vrijeme. i sad me vec pecka kad stavim i to bogami pravo pece, ali samo kratko.

e sad pitanje? jel ja to smijem koristiti ljeti, ali normalno, navecer, isto ko i sad? znaci, ne bih ja ni pod razno na sunce s tim, ali zanima me smijem li ljeti koristiti? ako ne to, smijem li onda barem cleanance K ljeti korisitit?

ako ni to, sta mi onda preporucujete ljeti?
ljeti retinoide ni slučajno koristit, dakle, Diacneal! Isto tako se ne preporucuje ni Cleanance K jer ima u sebi vocne kiseline. Ljeti uzmi neku dobru , dobru hidratantnu kremu koja po mogucnosti u sebi ima zastitni faktor jer bi ti se, da koristis ove kreme, stvorile fleke na licu i nove akne na jesen, lice bi ti skroz poludilo!
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:14   #608
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
uf, baš mi je ža.ma ja tražin za brata, vidin da koristiš diacneal, njemu je to super jedino šta mu je pomoglo al sad će lito pa ne bi to tribalo baš previše nego sad nešto protiv sjaja i sa zaštitnim faktorom

hej...

neka uzme od roc purifa emulziju, ima i sa faktorom za ljeto, meni je super!
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:17   #609
Quote:
bimbi kaže: Pogledaj post
ljeti retinoide ni slučajno koristit, dakle, Diacneal! Isto tako se ne preporucuje ni Cleanance K jer ima u sebi vocne kiseline. Ljeti uzmi neku dobru , dobru hidratantnu kremu koja po mogucnosti u sebi ima zastitni faktor jer bi ti se, da koristis ove kreme, stvorile fleke na licu i nove akne na jesen, lice bi ti skroz poludilo!
ako uzmem to, vratit ce mi se opet akne.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:18   #610
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ako uzmem to, vratit ce mi se opet akne.
i ja san bratu predložila roc mislin da je to dobro
nisan znala da ima i sa faktorom
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:52   #611
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
i ja san bratu predložila roc mislin da je to dobro
nisan znala da ima i sa faktorom
ima i sa faktorom, 15 ili 20, nisam sigurna! Trenutno koristim bez SPF ali cim potrosim, kupujem s njim.
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:54   #612
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ako uzmem to, vratit ce mi se opet akne.
kako ne razumijes, ako ljeti koristis te kreme, ucinit ces to da ce ti na jesen lice skroz poludit, a sta ces onda? opet ispocetka? Zlatno je previlo - ljeti NE nikakve kiseline, niti retinoide! A to su ti i cleanance k i diacneal! Ja sam te upozorila, na tebi je sad...
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:55   #613
Quote:
bimbi kaže: Pogledaj post
ima i sa faktorom, 15 ili 20, nisam sigurna! Trenutno koristim bez SPF ali cim potrosim, kupujem s njim.
ja san nekidan kupila taj bez faktora sebi, tek san ga počela koristiti tako da još nema nekih značajnijih rezultata, ja inače iman više začepljene pore i te potkožne.i ja ću za lito onda kupiti sa faktorom ako ovaj pomogne tebi je inače dobra ta emulzija?
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:55   #614
Quote:
nasty_girl kaže: Pogledaj post
smiješ koristiti ljeti ali pod uvjetom da preko dana koristiš visoki zaštitni faktor..

i po mogućnosti da se ne izlažeš jakom suncu jer može izazvat kontra-efekt.
nope, ne smije.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:56   #615
bimbi ima pravo nikako to s kiselinama pa na sunce
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:57   #616
Quote:
bimbi kaže: Pogledaj post
kako ne razumijes, ako ljeti koristis te kreme, ucinit ces to da ce ti na jesen lice skroz poludit, a sta ces onda? opet ispocetka? Zlatno je previlo - ljeti NE nikakve kiseline, niti retinoide! A to su ti i cleanance k i diacneal! Ja sam te upozorila, na tebi je sad...
ma ne, kazem, ako budem koristila hidratantne kreme opet ce mi akne se pojavit. zato bolej da samo skinem sa diacneala.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:04   #617
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ma ne, kazem, ako budem koristila hidratantne kreme opet ce mi akne se pojavit. zato bolej da samo skinem sa diacneala.

zasto to mislis? pa moras necim nahranit kozu! hidratantna krema ne znaci masna krema, imas hidratantne kreme koje pomazu u borbi protiv akni... recimo, ova od roca je takva! diacneal koristi dok sunce ne postane jace, onda iskljucivo hidratantne kreme... bit ce ti bolje, vidit ces! i ja sam godinama radila te greske, nitko mi nije nikad rekao da radim krivo, zato zelim sad druge postedit muka i bacenih novaca...
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:05   #618
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
ja san nekidan kupila taj bez faktora sebi, tek san ga počela koristiti tako da još nema nekih značajnijih rezultata, ja inače iman više začepljene pore i te potkožne.i ja ću za lito onda kupiti sa faktorom ako ovaj pomogne tebi je inače dobra ta emulzija?

meni je super... ne masti mi se koza preko dana a i vise mi nista ne izbacuje po licu...
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:09   #619
Quote:
bimbi kaže: Pogledaj post
zasto to mislis? pa moras necim nahranit kozu! hidratantna krema ne znaci masna krema, imas hidratantne kreme koje pomazu u borbi protiv akni... recimo, ova od roca je takva! diacneal koristi dok sunce ne postane jace, onda iskljucivo hidratantne kreme... bit ce ti bolje, vidit ces! i ja sam godinama radila te greske, nitko mi nije nikad rekao da radim krivo, zato zelim sad druge postedit muka i bacenih novaca...
pa da uzmem tu roc purif? jes doduse da cu morat do zagreba po nju jer je ovdje kod nas nema, ni nista od roca, al ako valja...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:10   #620
Quote:
bimbi kaže: Pogledaj post
meni je super... ne masti mi se koza preko dana a i vise mi nista ne izbacuje po licu...
inače mi se sviđaju njihove stvari, valjda će i meni pomoći
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.