Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 19:42   #21
Quote:
hart kaže: Pogledaj post
Pozdrav za sve na forumu,
Ljudi pomagajte. Imam velikih problema sam sa sobom. Ne mogu da prihvatim to da me ni jedna cura ne želi. Mogu Vam odmah reći, nisam ružan momak, nisam ni nešto lijep, onako običan momak koji valjda zaslužujem da imam curu i da me neko voli.Prije svega hoću da kažem nešto o sebi. Imam 26 godina, završen fax, roditelje sa kojima sam u dobrim odnosima , imam i nekoliko prijatelja koj ii nisu baš neki prijatelji, ali eto nekako uspijevamo da se družimo. Okolina i komšije su u dobrim odnosima sa mnom, što se tiče toga i nemam nekih zamjerki. Ima tu nekih koji me možda i mrze, ali ne mogu svakome biti dobar.
E sad moj najveći problem, i problem zbog kojeg ne mogu da budem sretan je taj, što me ni jedna cura neće.Nikad nisam osjetio da je neka cura zainteresovana za mene, počevši od osnovne škole, srednje, pa do fakulteta i naravno cijelo to vrijeme nisam imao curu.Onako bio sam povučen, miran, svi su me nekako sažalijevali ili sam ja to sebi umislio...Oduvijek sam bio mršav, i najmanji od svojih vršnjaka do kraja srednje škole. Dok sam bio u srednjoj, u nekoliko navrata ono kad izadjem sa društvom sam prilazio curama i uvijek su me odbijale.Naravno izgubio sam samopouzdanje zbog svega toga. Nakon srednje škole sam uspio da se malo popravim , čak sam i dobio visinu tj. porastao sam, čak sam i visočiji od drugova iz srednje škole, to me je učinilo malo sretnijom osobom, ali ništa se nije mijenalao u vezi cura. Upisao sam faks, i onda učenje, učenje i samo učenje, na faksu naravno ista situacija, ili ja nisam znao kako sa curama treba, ili jednostavno nisam bio privlačan. Završio se i fax, a ja nemam djevoke. I tako, tri mjeseca nakon diplomiranja spletom okolnosti upoznam napokon jednu curu. Zabavljali se tri mjeseca i ona je htjela da je ženim. Ja naravno pristao, živili tri mjeseca zajedno ,a onda njen otac nije bio zadovoljan i odvede je od mene. Evo tri godine posle toga ja nemam curu. Oslonio sam se na to, da tražim cure preko interneta, prijavljen sam na mnoge stranice za upoznavanje,ali nema koristi.Ostvarim ja kontakt sa djevojkama, ali ne mogu ništa više da imam, ili su zauazete ili mi kažu možemo biti drugovi, uglavnom više mi je dojadio život, ja sebe ne vidim kao ružnu osobu, mnoge cure kažu kad se dopisujemo da sam veoma prijatan. Ali moj život je nikakav, jednostavno ne mogu da se pomirim s tim da me nijedna neće.


Molim te procitaj svoj post pa onda malo promisli o tome sto si napisao.

Ti nemas VOLJU ZA ZIVOTOM jer nemas curu.
Dragi moj momak i velikim zvijezdama koji imaju molijune se raspadne zivot i brak.
Evo najljepsa zena na svijetu se rastala monica belluci.
Svi mi tezimo naci srodnu dusu i ljubav svog zivota bili ruzni ili lijepi ,bili milijunasi ili siromasni.
Jer je to najvece bogatsvo sta covjek moze imati.
Nekim ljudima se desi da dobiju na loto a nekima se desi ljubav njihovoga zivota.
Mislim da se cura NE TRAZI.
Niti ljubav.
Ona ili se dogodi ili se ne dogodi.

Ti ocajnicki zelis curu pa i nemora biti bas nesto bitno je da je zapela za tebe i ti bi bio sretan.
I ti mislis da bi onda dobio smisao u zivotu i da bi rjesio sve probleme.

Prvo trebas naci stvarno smisao svoga zivota.
Nesto sta te cini sretnim.
Moras imat svoje ja i postovat sebe.sa ovakvim razmisljanjem neces daleko dogurat.

I na kraju da cu ti jedan savjet .
LJUBAV SE NE TRAZI ,ONA SE DOGODI.
PRESTANI BITI NA INTERNETU.
PROMISLI DOBRO KAKAV TI SE TIP ZENE SVIDA.
BIRAJ TAKVE.

i jos nesto svaka zena je prica za sebe.
Neka voli celavca boksaca mangupa istetoviranog
A neka voli da je sminker
Ali opet ti govorim sve ovisi o tebi kakvu ti sebi zelis.

Kazes da si mrsav.
Pa proradi malo na sebi.bar danas je sve dostupno
Upisi sport ,malo se posveti sebi i budi SVOJ.

Ja npr volim kad muskarac ima svoje ja i kad scvrsto stoji na nogama jer sam zensko i treba mi potpora .
Mislim da mnoge zene to vole.
anonimna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:25   #22
pa evo i ja imam 22 godine i sad je vec godina dana da sam sama,nisam u vezi,nemam one night stand niti to zelim,osjecam se uzasno usamljeno, ne mislim da sam ruzna, zgodna,eh...malo sam zbog lijekova nabacila kile ali nista mi ne fali,osim nekoga za ozbiljnu vezu,koga god sam upoznala pobjegao je glavom bez obzira cim sam rekla veza,e pa oprostite frajeri,imam toliko samokontrole da se ne dropim s prvim koji naide,počeo me loviti strah da cu ostati zauvijek sama,po mome vec sam stara, nabaci 3,4 god veze pa udaja eto ti vec sam pred 30om...iako ne zelim djecu opet gledam da bas ne potrosim vrijeme plodnosti sama,sada je situacija jos gora jer sam preselila iz osijeka u jedno selo,a u os idem tek povremeno,neznam,barem cu imati macke ako nista drugo
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 23:33   #23
Svi će ti davati svoje savijete. Nisi ništa postigao stavljanjem na forum. Svako svoje pametuje. Najbolje da slušaš sebe.
Procyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:07   #24
Quote:
Procyon kaže: Pogledaj post
Svi će ti davati svoje savijete. Nisi ništa postigao stavljanjem na forum. Svako svoje pametuje. Najbolje da slušaš sebe.
nije savijete ,već savjete mislim da je bar osnove gramatike lako za savladati u zreloj dobi
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:00   #25
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
pa evo i ja imam 22 godine i sad je vec godina dana da sam sama,nisam u vezi,nemam one night stand niti to zelim,osjecam se uzasno usamljeno, ne mislim da sam ruzna, zgodna,eh...malo sam zbog lijekova nabacila kile ali nista mi ne fali,osim nekoga za ozbiljnu vezu,koga god sam upoznala pobjegao je glavom bez obzira cim sam rekla veza,e pa oprostite frajeri,imam toliko samokontrole da se ne dropim s prvim koji naide,počeo me loviti strah da cu ostati zauvijek sama,po mome vec sam stara, nabaci 3,4 god veze pa udaja eto ti vec sam pred 30om...iako ne zelim djecu opet gledam da bas ne potrosim vrijeme plodnosti sama,sada je situacija jos gora jer sam preselila iz osijeka u jedno selo,a u os idem tek povremeno,neznam,barem cu imati macke ako nista drugo
Ja imam 22 godine.. I sama san duze od tebe i meni je to bilo ponekad glupo jer bih bila usamljena al onda mi je frendica rekla koja je u vezi jako dugo da biti solo i nije tako lose.
Pa dan promislila hmm stvarno. valjda sve ima neki svoj tijek.. u datom trenutku pojaviti ce se ta osoba dotad moran srediti druga podrucja zivota.. i gle.. to je stvarno i imalo smisla..
Prvo biti u dobroj vezi sam sa sobom, pa tek onda uci u vezu sa drugom osobom.
Mislim da bi odnos bio dobar s drugom osobom moram i ja znati sto zelim od vlastitog zivota i kojim smjerom bi se kretala...

Ti gledas zivot ko da je negdje zapisano da ces bit u vezi 3-4 godine pa se udati..
Imaju slucajevi di ljudi nakon 8godina prekinu vezu... Ima situacija da nakon mjesec dana se vjencaju i zive sretno do kraja zivota.. Ima situacija di je sve super dok ne dodju djeca.

Prvo sredi samu sebe. Imam osjecaj da su u tvom mjestu sve cure se poudavale i rodile ili ce uskoro rodit djecu pa da u takvom okruzenju se osjecas starom, jesan u pravu?
Zelis li ti rodit djecu i zasto ne zelis?
AKo ne zelis zasto te muci kako naci partnera i uci u brak?

Pa sta da si se udebljala... I ja san bucka pa san privlacna

Ti si se s 22godine pomirila s time da ces biti solo, samo zato sto si se malo udebljala... I jer trenutno si usamljena i nemos nac momka?
Jesi razmisljala da upises faks u Osijeku ili Zagrebu ili Splitu ili Rijeci?
Jesi razmisljala da je bas to sto si solo odlicno jer nisi sputana nicim i da na ljeto odes odraditi sezonu, usput se malo i okupati i maknes iz tog mjestasca??

Pored tebe je toliko mogucnosti a ti si paniku napravila jer s 22godine jos nisi u vezi koja ide braku i djeci- za koju nisi ni sigurna dal ih zelis imat=
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:48   #26
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post

Prvo sredi samu sebe. Imam osjecaj da su u tvom mjestu sve cure se poudavale i rodile ili ce uskoro rodit djecu pa da u takvom okruzenju se osjecas starom, jesan u pravu?
Zelis li ti rodit djecu i zasto ne zelis?
AKo ne zelis zasto te muci kako naci partnera i uci u brak?

Pa sta da si se udebljala... I ja san bucka pa san privlacna

Ti si se s 22godine pomirila s time da ces biti solo, samo zato sto si se malo udebljala... I jer trenutno si usamljena i nemos nac momka?
Jesi razmisljala da upises faks u Osijeku ili Zagrebu ili Splitu ili Rijeci?
Jesi razmisljala da je bas to sto si solo odlicno jer nisi sputana nicim i da na ljeto odes odraditi sezonu, usput se malo i okupati i maknes iz tog mjestasca??

Pored tebe je toliko mogucnosti a ti si paniku napravila jer s 22godine jos nisi u vezi koja ide braku i djeci- za koju nisi ni sigurna dal ih zelis imat=
pomalo utjece na mene to sto su sve pozavrsavale pred oltarom sa vec prvim deckom,a ja imam jedno 10ak veza iza sebe,i onih neobaveznih avantura,i ne svida mi se vise biti sama,spavat sama,nemam kome reci sto me veseli,ili rastuzi,bas mi fali ta polovica, za djecu neznam,nisam bas za to,i to je isto problem jer vecina muskaraca zeli djecu,ako se desi s nekim koga volim,hajd,ali da ih planiram,nema sanse,cijeli taj proces mi je toliko odvratan,i k tome si jos unistis tijelo,a za sta? da odgojis dio sebe ,potrosis zivaca i novaca i na kraju da te uvali u govna ako je nenormalno...neznam,gadi mi se,i kad vidim trudnice dode mi da ju sutnem u taj balon
imam ja u osijeku baku i djeda,tamo sam odrasla,i sad sam bila mjesec dana tamo opet,i usla u kontakt s nekim deckima,stariji,ajd malo zabave,da bi ispalo da su njih 4 umno poremeceni tupavci iz emše(elektrometalska skola) gdje idu stvarno idioiti i majmuni,pa su me pocelii njih 4 uhoditi,praviti profile po fejsu,jedno 4,5,nepoznati pozivi po 50 puta po noci,i od onda sam odustala vise od svega, lako nac ako ti se prijebe al nesta ozbiljno rekla sam si vec par puta da odustajem i stvarno odustajm,necu vise nikog ganjati,pa bogamu valjda i ja na nesto ličim pa nek netko mene osvaja i bari
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 02:47   #27
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
pomalo utjece na mene to sto su sve pozavrsavale pred oltarom sa vec prvim deckom,a ja imam jedno 10ak veza iza sebe,i onih neobaveznih avantura,i ne svida mi se vise biti sama,spavat sama,nemam kome reci sto me veseli,ili rastuzi,bas mi fali ta polovica, za djecu neznam,nisam bas za to,i to je isto problem jer vecina muskaraca zeli djecu,ako se desi s nekim koga volim,hajd,ali da ih planiram,nema sanse,cijeli taj proces mi je toliko odvratan,i k tome si jos unistis tijelo,a za sta? da odgojis dio sebe ,potrosis zivaca i novaca i na kraju da te uvali u govna ako je nenormalno...neznam,gadi mi se,i kad vidim trudnice dode mi da ju sutnem u taj balon
imam ja u osijeku baku i djeda,tamo sam odrasla,i sad sam bila mjesec dana tamo opet,i usla u kontakt s nekim deckima,stariji,ajd malo zabave,da bi ispalo da su njih 4 umno poremeceni tupavci iz emše(elektrometalska skola) gdje idu stvarno idioiti i majmuni,pa su me pocelii njih 4 uhoditi,praviti profile po fejsu,jedno 4,5,nepoznati pozivi po 50 puta po noci,i od onda sam odustala vise od svega, lako nac ako ti se prijebe al nesta ozbiljno rekla sam si vec par puta da odustajem i stvarno odustajm,necu vise nikog ganjati,pa bogamu valjda i ja na nesto ličim pa nek netko mene osvaja i bari
Pa sta i moje sve frendice u vezama.. Soo what? Kud svi turci tu i mali Mujo?
Ja se s tim ne slazem...
Nitko te ne sili da imas djecu... Imas slobodan izbor ne rađat.
Samo me zanima dal su osobe koje su te odgojile potrosile hrpu zivaca na tebe, živčanile, i ispred tebe kalkulirale koliko novaca sve kosta i koliko je skupo, dal si ti njih uvalila u govna?

Žao mi je zbog te situacije i sto si naisla na debile.. Ma ko ih j*be.
Zivot ide dalje...
puna si ogorčenosti..
posveti se sebi.. nadji posao u sezoni na moru. odmakni se malo od te sredine.
koje lijekove pijes, dijagnoza neka ili?

Nemos trcat za muskima, zene su tu da uzivaju paznju muskaraca.. Sredi se malo i izadji koji put u Osijeku vani na koncert neki ili izlozbu...
Iz dosade si sebi napravila od muve slona sto nemas decka..
Budi najbolja verzija sebe posveti se sebi, nadji si neki hobi.. počni se bavit trcanjem da si popravis raspolozenje.. ili duge setnje..

edit: bilo bi zanimljivo cut sve te udane cure dal bi htjele na trenutak da se zamjene s tobon i uskoce u tvoju kozu solo cure koja nema brigu oko djece.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:19   #28
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
pomalo utjece na mene to sto su sve pozavrsavale pred oltarom sa vec prvim deckom,a ja imam jedno 10ak veza iza sebe,i onih neobaveznih avantura,i ne svida mi se vise biti sama,spavat sama,nemam kome reci sto me veseli,ili rastuzi,bas mi fali ta polovica, za djecu neznam,nisam bas za to,i to je isto problem jer vecina muskaraca zeli djecu,ako se desi s nekim koga volim,hajd,ali da ih planiram,nema sanse,cijeli taj proces mi je toliko odvratan,i k tome si jos unistis tijelo,a za sta? da odgojis dio sebe ,potrosis zivaca i novaca i na kraju da te uvali u govna ako je nenormalno...neznam,gadi mi se,i kad vidim trudnice dode mi da ju sutnem u taj balon
imam ja u osijeku baku i djeda,tamo sam odrasla,i sad sam bila mjesec dana tamo opet,i usla u kontakt s nekim deckima,stariji,ajd malo zabave,da bi ispalo da su njih 4 umno poremeceni tupavci iz emše(elektrometalska skola) gdje idu stvarno idioiti i majmuni,pa su me pocelii njih 4 uhoditi,praviti profile po fejsu,jedno 4,5,nepoznati pozivi po 50 puta po noci,i od onda sam odustala vise od svega, lako nac ako ti se prijebe al nesta ozbiljno rekla sam si vec par puta da odustajem i stvarno odustajm,necu vise nikog ganjati,pa bogamu valjda i ja na nesto ličim pa nek netko mene osvaja i bari
ovo je odvratno. odvratno ne cudi me sto si sama. cudilo bi me da uopce nades nekoga.
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:21   #29
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
ovo je odvratno. odvratno ne cudi me sto si sama. cudilo bi me da uopce nades nekoga.
AL ne vidis da se zbog lijekova udebljala..
mozda je u depresiji i ogorčena?

mada ne opravdavam sipanje otrovnih strelica prema trudnicama..
al vidi se da je zena ogorčena i frustrirana..

mah.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:41   #30
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
AL ne vidis da se zbog lijekova udebljala..
mozda je u depresiji i ogorčena?

mada ne opravdavam sipanje otrovnih strelica prema trudnicama..
al vidi se da je zena ogorčena i frustrirana..

mah.
nisam niti jedno niti drugo, vec sam uzasno usamljena,a za svoj stav o rađanju cu čvrsto stati,a ti budi caveman kojem zena sluzi samo da rada, zasto ja nebi nekog nasla? mogu ih sigurno naci vise nego ti,kada bi usporedile stavove pred nekim deckima.

o svojim dijagnozama pisem na drugim temama.a djecu sam mrzila od malena,kad sam imala 10 god brat je dobio bebu, malo đubre mi je ukralo ionako već nikakvu pozornost u sjebanoj obitelji
zao mi je nemogu se pretvarati da mi super duper sto sam sama i uzivati u samoci,bas toliko nisam skrenula

i da,svaki dan mi je zao sto je djed moju mater nagovorio da me ne pobaci,uglavnom me on i odgojio jer imam disfunkcionalnu obitelj,mamina mater,rekla je da jer je pustio da se rodim da nek me i odgoji da napomenem da mi to nije pravi djed vec bakin drugi muz,pravi djed je davno umro mlad,hocu rec da,potrosila sam pun kurac tudih zivaca i novaca,svacijih samo ne roditeljevih.nije li onda bolje da se nisam ni rodila.
*niptuck i mizantrop sam i bit cu,jel ti toliko smeta? Šta se javljas uopce onda? hvala bogu pa se s ovakvim neandertalkama ne druzim :klap: ja sam samo jako negativno nabijena cestica,potrebni su malo inteligentniji ljudi da me shvate i da,vjestica sam,zaozbiiljno :O
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.03.2015., 03:52   #31
i ja sam vjestica. zaozbiljno. pa se ne hvalim s tim

na ostalo necu trosit rijeci.
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:53   #32
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
nisam niti jedno niti drugo, vec sam uzasno usamljena,a za svoj stav o rađanju cu čvrsto stati,a ti budi caveman kojem zena sluzi samo da rada, zasto ja nebi nekog nasla? mogu ih sigurno naci vise nego ti,kada bi usporedile stavove pred nekim deckima.

o svojim dijagnozama pisem na drugim temama.a djecu sam mrzila od malena,kad sam imala 10 god brat je dobio bebu, malo đubre mi je ukralo ionako već nikakvu pozornost u sjebanoj obitelji
zao mi je nemogu se pretvarati da mi super duper sto sam sama i uzivati u samoci,bas toliko nisam skrenula

i da,svaki dan mi je zao sto je djed moju mater nagovorio da me ne pobaci,uglavnom me on i odgojio jer imam disfunkcionalnu obitelj,mamina mater,rekla je da jer je pustio da se rodim da nek me i odgoji da napomenem da mi to nije pravi djed vec bakin drugi muz,pravi djed je davno umro mlad,hocu rec da,potrosila sam pun kurac tudih zivaca i novaca,svacijih samo ne roditeljevih.nije li onda bolje da se nisam ni rodila.
*niptuck i mizantrop sam i bit cu,jel ti toliko smeta? Šta se javljas uopce onda? hvala bogu pa se s ovakvim neandertalkama ne druzim :klap: ja sam samo jako negativno nabijena cestica,potrebni su malo inteligentniji ljudi da me shvate i da,vjestica sam,zaozbiiljno :O

Mos uvijek odselit od njih, što točno te spriječava u tome?
ko ih j*be..
otidji ca i nadji si nove prijatelje i novu priliku.
jesi punoljetna ?

izadji iz zone komfora. odj*bi ih. s didom ostani u kontaktu i posalji mu razglednicu i preseli se

edit: pokusaj mislit pozitivno. znam da patis jako i da ti je tesko, al pored svega.. pokusaj manje analizirati i koliko si u mogucnosti unijeti radoost u svoj zivot.
izadji iz tog začaranog kruga.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:55   #33
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
i ja sam vjestica. zaozbiljno. pa se ne hvalim s tim

na ostalo necu trosit rijeci.
i pametnije ti je da sutis,samim time sto si izjavila da se ne hvalis si vec pokazala tko si i sta si.
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 03:59   #34
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Mos uvijek odselit od njih, što točno te spriječava u tome?
ko ih j*be..
otidji ca i nadji si nove prijatelje i novu priliku.
jesi punoljetna ?

izadji iz zone komfora. odj*bi ih. s didom ostani u kontaktu i posalji mu razglednicu i preseli se
22 imam,isla sam na fax u zg,i u os al sam sad zamrzla zbog bolesti, roditelji su se rastali kad sam imala 10 godina,nakon sto je umro ujak od raka,tata ima stan u selu gdje sam sada s njim,mater zivi u babinoj kuci,a druga baka i onaj djed su u osijeku,brat u njemackoj,svi smo se rasirili,a i bolje,kod nas ti je ko vreca puna rogova....mozda mi musko fali zbog svega toga,bila sam u ozbiljnoj vezi 3 god i bilo mi je predivno,osim sto ga nisam voljela,samo sam to na kraju vec shvatila. predivno je zivjeti s nekim s kim mozes sve dijeliti i znati da nisi sam =)
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 04:02   #35
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
i pametnije ti je da sutis,samim time sto si izjavila da se ne hvalis si vec pokazala tko si i sta si.
afkors, ne lajem random ljudima na random postove nevezano s vezom 'hej, ja sam vjestica' osim tebi da ti napomenem s kim imas posla .

vjestice nisu mizantropi, vjestice ne siju mrznju prema djeci, vjestice zive u skladu sa prirodom, priroda je sama po sebi radanje neceg novog i ljepseg, stvaranje i ucenje , pomaganje potrebitima, ljubav prema prirodi , zivotinjama ,ljudima, u tome je ljepota vjestica.

ti nisi vjestica.
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 04:08   #36
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
22 imam,isla sam na fax u zg,i u os al sam sad zamrzla zbog bolesti, roditelji su se rastali kad sam imala 10 godina,nakon sto je umro ujak od raka,tata ima stan u selu gdje sam sada s njim,mater zivi u babinoj kuci,a druga baka i onaj djed su u osijeku,brat u njemackoj,svi smo se rasirili,a i bolje,kod nas ti je ko vreca puna rogova....mozda mi musko fali zbog svega toga,bila sam u ozbiljnoj vezi 3 god i bilo mi je predivno,osim sto ga nisam voljela,samo sam to na kraju vec shvatila. predivno je zivjeti s nekim s kim mozes sve dijeliti i znati da nisi sam =)
Cuj bolje i da ste se rasirili nego natiskani skupa ako ne funkcionirate zajedno..
vjerujem da ti fali musko.. meni isto fali nekad paznja i zagrljaji.. mada san ja otupila malo na to.. ono toliko san solo da san sad postala hladna ko santa leda mozda je tebi teze podnijet usamljenost jer si i zivjela s deckom.. pa ti fale ti trenutci..
al sta je tu je.. mozda je i trebalo biti ovako?
sta da si slucajno ostala trudna a trenutno nisi spremna?
mislim da te najvise muci okolina u kojoj si sada i sto nekako ne mozes ici u korak s ocekivanjima okoline i to te brine da ne zapnes cijeli zivot u tom mjestašcu.. i to ti stvara tugu u tebi..
ne mogu se stavljati u tvoju kozu jer svi imamo razlicite price i svaka je zivotna prica drukcija.. ono sto znam da stvarno kad ti je jako tesko i kad mislis da češ popucat po šavovima.. nakon toga zivot krene uzlaznom putanjom i okrenit ce ti se u pozitivnom smjeru.......
probaj u ovom trenutku promotriti sve sto cijenis oko sebe i na cemu si zahvalna...
probaj prihvatiti to stanje koje imas i znaj da sad ti je tesko ali da opet postoje ljudi kojima je stalo...


edit: aj sad se pokokošajte ko je vještica ko nije
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 04:15   #37
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Cuj bolje i da ste se rasirili nego natiskani skupa ako ne funkcionirate zajedno..
vjerujem da ti fali musko.. meni isto fali nekad paznja i zagrljaji.. mada san ja otupila malo na to.. ono toliko san solo da san sad postala hladna ko santa leda mozda je tebi teze podnijet usamljenost jer si i zivjela s deckom.. pa ti fale ti trenutci..
al sta je tu je.. mozda je i trebalo biti ovako?
sta da si slucajno ostala trudna a trenutno nisi spremna?
mislim da te najvise muci okolina u kojoj si sada i sto nekako ne mozes ici u korak s ocekivanjima okoline i to te brine da ne zapnes cijeli zivot u tom mjestašcu.. i to ti stvara tugu u tebi..
ne mogu se stavljati u tvoju kozu jer svi imamo razlicite price i svaka je zivotna prica drukcija.. ono sto znam da stvarno kad ti je jako tesko i kad mislis da češ popucat po šavovima.. nakon toga zivot krene uzlaznom putanjom i okrenit ce ti se u pozitivnom smjeru.......
probaj u ovom trenutku promotriti sve sto cijenis oko sebe i na cemu si zahvalna...
probaj prihvatiti to stanje koje imas i znaj da sad ti je tesko ali da opet postoje ljudi kojima je stalo...


edit: aj sad se pokokošajte ko je vještica ko nije
sve stoji na mjestu nemam sto dodati, nisi santa leda,mozda samo obrambeni mehanizam,vidis da ovdje neki polude bez druge osobe,neki bez djece,neki vole biti sami,ja sam voljela biti sama kad sam ostavila tog decka,al mi je 3 mj dolazio u stan frend s povlasticama tako da opet nisam sama spavala,nakon toga sam se jako tesko privikla da nema niceg toplog kraj mene :/ ajd sad mi se macka nasadi pa me grije :klap:
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 04:22   #38
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
sve stoji na mjestu nemam sto dodati, nisi santa leda,mozda samo obrambeni mehanizam,vidis da ovdje neki polude bez druge osobe,neki bez djece,neki vole biti sami,ja sam voljela biti sama kad sam ostavila tog decka,al mi je 3 mj dolazio u stan frend s povlasticama tako da opet nisam sama spavala,nakon toga sam se jako tesko privikla da nema niceg toplog kraj mene :/ ajd sad mi se macka nasadi pa me grije :klap:
eh slazem se da je obrambeni mehanizam....
ma ja jastuk zagrlim

eto imas i macku. probaj naci zadovoljstvo u onim sitnicama koje imas.
znam da zvuci pateticno.. al gle.. svi oni nasmijani ljudi koji naizgled djeluju sretno ako nisu zadovoljni onim to imaju - mi drugi promatraci sa strane mislimo blago se njoj njemu. al mozda su i oni nesretni i ne cijene ono sto imaju.
mislim da je poanta biti zahvalan na onome sto imas i ne patiti zbog onog sto nemas.
jer sve ce doc na svoje mjesto ...
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:12   #39
Quote:
Procyon kaže: Pogledaj post
Svi će ti davati svoje savijete. Nisi ništa postigao

stavljanjem na forum. Svako svoje pametuje. Najbolje da slušaš sebe.
Slažem se. Svako treba misliti za sebe, forum nije neko super savjetovalište jer većina samo kritizira i osuđuje, puno je stereotipa i predrasuda, umjesto da netko pokuša pomoći pozitivnim stavom.
Npr ja te razumijem, istih smo godina, sreća nam okrenula leđa i drugi gaze po nama iz vlastite frustracije.
Što se tiče cura to je izvan naše kontrole, to treba spontano doći, a ne ih naivne zavoditi jer to nije to, cura treba pokazivati iskrenu usamljenost, i da osjeća potrebu nekoga voljeti, sa takvom vrijedi odvojiti svoj život i vrijeme nego na neku koja ne zaslužuje.
Ja nikad nisam bio s nekom iz očaja samo bilo što da imam, da ne osjećam usamljenost, tako samo glupi ljudi rade koji ne žale svog vremena, nije nikome lako stalno biti usamljen. Ali to neće trajati vječno.

Pohvala za anonimnu26 za post, ta zamjećuje sve =)
"Pametan čovjek zamjećuje sve. Najveći je slijepac tko ne želi vidjeti."
povjerljiv i ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 21:34   #40
mene takoder trenutno vec par dan drzi taj osjecaj,zelim se ubiti,nis mi se neda,sad cu nazvat dr i pitat jel si smijem pojacat dozu ad da pijem i popodne....ako ne,onda se idem napit tableta i spavat joj zivote
sabriel77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.