Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2023., 08:55   #9081
Nema tu previše smisla u toliko ljutine. Meni osobno kod tih paprika najviše smeta ta aroma koju zovu voćna, to me "odbija" od njih.

Daj mi Jalapeno, Hot cherry, Cayenne i Hungarian wax i ja sam sretan.
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2023., 22:52   #9082
Quote:
Gordaan kaže: Pogledaj post
Koja je ljutina te papricice, Pero7?Ne znam, nekada mi se cini da ljudi samo radi fore jedu i uzimaju te nesnosno ljute chilije? Ima li tu uzitka i ljepote? Ili ipak se takve stvari puuuuno razblazuju da ipak covjek osjeti neki normalan okus?Kad ti doslovno gore usta, ja ne vidim smisla..Nikog ne pljujem, cisto pitam vas ljutomate koji ste probali ovakve brutalne stvari..
"Extremna vrućina 1.000.000 SHU" , piše u ponudi , a po meni je problem što nije exstremno vruća , pa ni extremno ljuta , već bolesno ljuta , izaziva mi bol.

Možda neko i jede Čili papričice radi fore , ja ne , svaku uzgojenu papričicu volim probati , pa makar 1 x 1 cm kako bi ocijenio : užitak , aromu , voćnost , ljutinu , okus , miris , ljepotu...

O svemu tome ovisi koju ću Čili papričicu sljedeće sezone sijati.
Pa naravno da nastojim uživati jedući ljute papričice i nakon deset godina konzumacije ljutih papričica podnosim sve više ljutine.

Ljutina Čili papričica izaziva lučenje (navodno) hormona , serotonina , dopamina , oksitocina , endorfina...koji stvaraju ugodu , osjet ljutine ali i zadovoljstva , što šalje u mozak osjet euforičnog veselje.
A neki lučenjem djeluju kao (navodno) lijek , analgetik , sličan učinak koji pružaju opijati , što (navodno) liječi i smanjuje stres a stvaraju ugodu , toplinu i ubrzavaju metabolizam...



Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 22:51   #9083
Tema zamrla a ja još radim u mojem Urbanom vrtu na terasi garaže.
Evo do danas moje Čili papričice dozrijevaju iako su noći već hladne.
Većini je papričica lišče još zeleno a neki plodovi i dozrijevaju.
Ukupno je urod zadovoljavajući i biti će papričica za cijelu godinu.
Većinu sam Čili papričica ukiselio , dio sam preljutih Čili papričica u sušilici posušio i u mlinčeku za kavu usitnio.
Jedan dio sam smrznuo a od jednih sam već napravio raznih ljutih Umaka.
Otkriće mi je Habanero Umak sa Ananasom a recept sam našao na ovom linkom od Sheshirdzhija :


Quote:
Sheshirdzhija kaže: Pogledaj post
Ja ih nisam pravio previše, ali ovaj mi je OK.
Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2023., 14:15   #9084
Ja sam svoje ostavio da se osuše, laka im zemljica. Počele su preniske temperature za njih pa sam ih namjerno ostavio..
Sve u svemu, sezona prilično loša, osim nešto crvenog habanera, ovo drugo je zapravo lošije od nekog prosjeka.. Ne znam, pozicija, zemlja, posude, gnojenje, sve kao i inače, možda je do sjemena ili same godine..
Uskoro planiranje nove sezone, a sijanje možda nešto kasnije nego inače (?), krajem siječnja ili početkom veljače..
Gordaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 22:28   #9085
Quote:
Gordaan kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, sezona prilično loša, osim nešto crvenog habanera, ovo drugo je zapravo lošije od nekog prosjeka.. Ne znam, pozicija, zemlja, posude, gnojenje, sve kao i inače, možda je do sjemena ili same godine..Uskoro planiranje nove sezone, a sijanje možda nešto kasnije nego inače (?), krajem siječnja ili početkom veljače..
Crveni Habanero , i meni je super rodio.
Je , slažem se , zahtjevna sezona : nevere , oluje , tuče , kiše , nepovoljne temperature 10*C - 35*C ...
Svakodnevno slušamo stručnjake o promjeni klime koja se značajno promijenila od kada se prate i bilježe podaci u prošlosti , pa neki spominju i u zadnjih 150 godina.
Unatoč tomu na mojoj terasi na garaži kao Urbani hoby poljoprivrednik uspio sam uzgojiti 25 kila hudih Čili papričica.
Zadnje svježe papričice sam ubrao prije par dana nakon 270 dana , nakon 9 mjeseci uzgoja , 30 dana kasnije nego inače , iako u literaturi prodavači sjemena spominju dozrijevanje 70 do 90 dana.
Naravno , da sam koristio plastenik i grijanje period uzgoja bio bi kraći.
I ja kao i ti razmišljam o novoj sezoni ali ne znam dali ranije ili kasnije sijati ?
Vidjet ću u siječnju 2024. kakvo će biti vrijeme , ali van će Čili papričice ići kasnije , možda čak u svibnju.
Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2023., 21:45   #9086


Dragi uzgajači Čili papričica,

Blagoslovljen Božić i Sretna Vam Nova Godina !

https://www.youtube.com/watch?v=wXWZL39T1dE



Bakalar na bijelo , bez smrdljive ribe sjevernih mora i bez krumpira :

MOL (oslić) NA BIJELO

1.Mol se kuha 15min uz dodatak :Čili , sol, lovor , češnjak , peršin , kvasina , biber , maslinovo ulje .
2.Riba se očisti od kostiju.
3.U visoku posudu stavi se :riba , Čili , biber , sol , peršin , popržen češnjak na maslinovom ulju.
4.Bzzzzz, bzzzzz, štapnim mixerom uz višekratno dodavanje maslinovog ulja sve se pretvori u paštetu.
Dobar tek !
Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2024., 10:53   #9087
Sretna vam i ljuta bila 2024.!
Gordaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2024., 15:25   #9088
Oavj ili idući tjedan kreće sadnja.

Samo 2 sorte CGN21500 i Bahamian goat
(berba iz 2023. još čeka zamrznuta da se krene u kuhanje umaka, ali nikako naći vremena).
fico007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 15:49   #9089
Slična situacija kao i kod fice007; sijanje ovaj ili najkasnije idući tjedan..
Opet oko 7-8-10 sorti, za svega pomalo (kiseljenje, živa klopa, umaci..)
Gordaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 23:07   #9090
Quote:
Gordaan kaže: Pogledaj post
Slična situacija kao i kod fice007; sijanje ovaj ili najkasnije idući tjedan.Opet oko 7-8-10 sorti, za svega pomalo (kiseljenje, živa klopa, umaci..)

Meni treba godišnje oko 10 kg , pa sijem oko 50 čašica Čili papričica .
Veći dio blago ljute do 100 000 SHU a manji dio do 400 000 SHU.
Uvijek se dogode neke vremenske nepogode pa dio papričica i strada.
Pa i ako se dogodi višak lako ih se pretvori u umake ili ih se posuši ili s kiseli.
Ove godine ću sijati malo kasnije , za desetak dana.
Sjemenke su mi iz vlastitog uzgoja , suše se od lani na tavanu.
Sjemenke sam uvijek uzimao od najljepših Čili papričica.

Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 20:12   #9091
Zna li netko gdje bi se moglo kupiti sjeme peperoncina kakve kotanyi pakira u male staklenke?

grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2024., 13:52   #9092
Quote:
grg4 kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje bi se moglo kupiti sjeme peperoncina kakve kotanyi pakira u male staklenke?
" Zna Google "
Kajenski papar Kotany ?
Koliko vidim u flašici su cijele papričice pa bi najbolje bilo papričice izmrviti i odvojiti sjemenke koje će biti dobre za uzgoj i sijanje.

" Što je Peperoncino ?

Riječ peperoncino dolazi iz talijanskog i znači isto što i kod nas znači izraz chili paprika.
Znači, ne postoji određena sorta chili papričica koja se zove peperoncino nego se radi o papričicama koje su upotrebljavaju u Italiji i obično su ljutine od 15.000 do 30.000 SHU.
Ova riječ se ponekad može naći krivo napisana kao pepperoncino ili pepperoncini, obično u engleskom govornom području.
Ono što većina ljudi u Hrvatskoj traži kada spominje peperoncino su male sušene papričice kao što su npr. Pequin, Thai Hot ili Siling Labuyo.
No, što god tražili, sorta peperoncino ne postoji. "
Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2024., 22:39   #9093
OK, odustajem, ionako mi ta staklenka traje bar dvije godine.
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2024., 22:41   #9094
Ja dobijem slično ovima u staklenci kada sušim sortu Tabasco, taman ljute i super za mlinac.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
loony87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2024., 11:08   #9095
Pa te iz staklenke imaju sjemenke u sebi, zašto ih ne povadiš i posiješ? To je samo osušena papričica, kao što bi i sam osušio sjeme.
Cranesbill is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 01:29   #9096
Vjerujem da je u pitanju hibrid i da je to sjeme na neki način ubijeno. Može se pokušati, uvjete imam.
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2024., 22:41   #9097

Evo i ja sam posijao Čili papričice za sezonu 2024.
Prvo planiram da ću posijati 10 papričica pa onda malo - po - malo povećavam.
Tako sam ove godine posijao u 60 pvc jogurt čašica 47 raznih vrsta Čilija.
Ove godine sam ih smjestio na dasku na radijatoru.
Temperatura im je dan-noć između 20*C i 30*C.
I nakon 5 dana već je nekoliko Čili papričica niklo.

Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 16:01   #9098
Dragi ljubitelji Čili papričica ,
u Zagrebačkim trgovinama možete kupiti španjolske ljute Čili papričice po skoro 13 Eura/kg ; skoro 100 Hrvatskih Kunica/kg.
A tako je jednostavno u Vašem Urbanom vrtu (bez pesticida) uzgojiti domaće Čili papričice.

Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.