Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 01:03   #21
Altered Carbon


A new Netflix series set over 300 years in the future, when human minds are digitized and downloaded from body to body. Based on the classic cyberpunk novel.
Consciousness can be digitized, human bodies are interchangeable and death is no longer permanent… Altered Carbon is an intriguing story of murder, love, sex, and betrayal, set more than 300 years in the future. Society has been transformed by new technology: consciousness can be digitized; human bodies are interchangeable; death is no longer permanent. Takeshi Kovacs (Suicide Squad‘s Joel Kinnaman) is the lone surviving soldier in a group of elite interstellar warriors who were defeated in an uprising against the new world order. His mind was imprisoned, “on ice”, for centuries until Laurens Bancroftm (Hap and Leonard‘s James Purefoy), an impossibly wealthy, long-lived man, offers Kovacs the chance to live again. In exchange, Kovacs has to solve a murder … that of Bancroft himself.

The series hails from writer-producer Laeta Kalogridis (Alita: Battle Angel, Shutter Island) and Emmy-winning director Miguel Sapochnik (the “Battle of the Bastards” episode of Game of Thrones), and is produced by Skydance Television for Netflix.


Read more at http://www.comingsoon.net/tv/trailer...V93zxgpJZVt.99

Starring: Joel Kinnaman , James Purefoy, Martha Higareda

Trailer 1. https://www.youtube.com/watch?v=M8PsZki6NGU
Trailer 2. https://www.youtube.com/watch?v=qM7Eob4YFDQ
2.2.2018.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 28.12.2017. at 01:20.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:23   #22
Postoji tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=920591
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:38   #23
Teme su spojene.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:14   #24
Altered Carbon | Building the World of Altered Carbon [HD] | Netflix
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:25   #25
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
dakle krece krajem 20016 ili pocetkom 20017
Znači, načekat ćemo se.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:52   #26
Pravi punokrvni trailer izašao jučer:

Bancroft: "What I ask of you is that you solve the murder"
Kovacs: "Whose?"
Bancroft: "Mine." :klap:

Altered Carbon | Official Trailer [HD] | Netflix

Korisnik sam Netflixovog 4K/UHD paketa i ovo će u Dolby Vision formatu slike na mom OLED tv-u biti vizualni benchmark
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.

Zadnje uređivanje Luis Wu : 12.01.2018. at 13:05.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:22   #27
Nekakav konsenzus ranih recenzija je 'It's all body, little soul'

http://www.metacritic.com/tv/altered-carbon

Predivni vizuali, no premalo sadržaja, cheesy dijalozi, full frontalna golotinja i ostale stvari koje se danas dobro prodaju.

Quote:
Yet despite the leaden pacing and smugness of the whole thing, I could never get myself to quit Altered Carbon. I kept resolving to stop after the second episode, the fourth, etc., and there would always be some kind of carrot on a stick — a remarkable action sequence, an unexpected burst of humor from what’s largely a grimdark show, an intriguing new application of the body swapping concept, the leading man reminding me of why I began to think of The Killing as a Joel Kinnaman delivery system — that kept me going. That’s the sort of patience Netflix tends to bank on, which is why they let most of their dramas run so fatty, and while the season never rises to the quality level that, say, Sense8 did for those willing to tough out the early growing pains, it winds up being more satisfying than not, and the convoluted plot ties together much more effectively than it has any business doing.
Šteta, mislio sam da će ovo biti barem antologijsko

No još preostaje seriju i pogledati
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:08   #28
Prva epizoda skinuta.Još samo da se neko smiluje da je prevede pa da se pogleda
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:19   #29
Nakon 5 odgledanih epizoda, ne znam baš

Očekivao sam mnooogo od ovoga, i ne mogu reći da zainteresirano pratim radnju, jer i sami tvorci nisu vjerojatno shvatili ovo za ozbiljno. Uvod od dvije epizode mi je bio dobar, nekoliko (kratkih!) prikaza futurističkog settinga, visokih nebodera ili ulica punih blještavih boja što je trademark cyberpunka.

No ono što mi je loše su ti dijalozi i dobacivanja i kulerština likova, pogotovo Takeshija koje tumači Kinnaman i one poliajke Ortege. Jednostavno ne možeš se uživiti u seriju bez da netko kaže neko preseravanje ili one-linera. Ponekad su neke scene doista dobre, da bi odmah nakon njih nastupilo nekakva trashčina kao iz SyFy-jeve produkcije.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 20:00   #30
Meni je serija baš fora nakon 5 epizoda. One linera nema mnogo više nego u Blade Runneru. Efekti su odlični i gluma je OK.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:48   #31
Sagledana serija, jako dobro, gluma i efekti odlični.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 14:13   #32
Holy shit, 7. epizoda me nešto malo trgnula iz šesto-epizodnog drijemeža, na onom planetu s pobunjenicima, otkrivanje pravog identiteta Quell i napad na njihovo skrovište
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:40   #33
Pogledao sam prvu epizodu malo pre.Super je za sada,efekti su odlično odrađeni.Ukoliko ste ljubitelj cyberpunk-a obavezno bacite pogled
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:10   #34
Vizualno savršena

Još sam na prvim epizodama i malo mi se sporo radnja odvija.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:54   #35
Počela sam gledati iz znatiželje, zaželjela sam se malo nečeg novog od serija i zadovoljna sam dosad pogledanim. Vizualno mi je serija dobra, efekti su dobri (na neke scene sam ) i glumci su ok.
Tek sam na trećoj epizodi i nastavljam dalje. Zanimljivo je za gledati.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 08:20   #36
Zajebali su totalno kraj.
Išli su smišljavati svoj content da produže seriju, što samo po sebi nije loše, ali to što su smislili nije imalo smisla.
Previše klišeizirano, pa su bili primorani mjenjati događaje iz knjige, pa sve to zajedno završilo u klišeiziranom bućkurišu i velikim plot holovima.

Inače serija nije loša, samo su scenaristi puno bolje to morali odraditi.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:37   #37
Pogleda sve. Meni dobro, pogotovo kad prođe polovica epizoda.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:03   #38
https://9gag.com/gag/a6o785m?ref=ios.s.cp

Kakav marketing
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:31   #39
Odlična je serija. Zabavna i s mnogo akcije. Preporučam.. osim ako ste knjigu čitali, izgleda da će vam onda smetati promjene
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:17   #40
Pogledao

Meni je ovo odlično, pravi SF sa pogledom u realnu i mračnu budućnost. I kraj dobar, bojao sam se da će zeznuti nekakvim hepi endom ali dobro su to obavili....ne baš mračno kako sam očekivao ali prihvatljivo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.