Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 09:54   #121
Pa joj.

Fakat su versatilni. Kod njih nikad ne znaš što očekivat. Horor, triler, komediju, dramu, sapunicu, parodiju...sve im ide.

Ali ovo:

- I wish you had your diamond ring.

- But hush! I think that I heard a toilet flush!

Ne bi ni Shakespeare krasnije složio.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:13   #122
Da gledam, dakle?
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:13   #123
Svakako
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:25   #124
Preluda epizoda jedino kaj nije bil bas neki twist na kraju na koji su nas dosad navikli. Al ajd glavno da se babi posrecilo sa horny princem
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 15:05   #125
Ova zadnja kao da je trajala sat vremena, ali ne u dosadnom smislu.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:27   #126
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Onima koji ne znaju, sutra kreće 4. sezona. Onima koji znaju, što ne javiste?
jebate, jel već počela?
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 00:56   #127
- I hope you’ve enjoyed your stay at Zanzibar.
- We’re all a little older, if not wiser.
- If you’ve enjoyed your stay, please, tell your friends.
And write a nice review on TripAdvisor.

Iz-vrst-no. Koliko sam se ovakih pizdarija nagledao koje se doživljavaju ozbiljno, ovo je čisti melem.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:16   #128
Ljudi moji, pa šta je ovo.

Kako je uopće moguće tako često tako dobro radit toliko raznolikih priča i imat toliko ideja, i tako ih savršeno osmislit i složit?

Jedu sve za doručak u tim polusatnim draguljima. Sve. Na svim poljima.

Sve nominirane za sve i svašta, te sve koji su osvojili sve! Negdje, ikad.

(Je, malo sam si sumanuto oduševljena drugom, pa kaj. )
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:23   #129
Druga za zaborav.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:19   #130
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, pa šta je ovo.

Kako je uopće moguće tako često tako dobro radit toliko raznolikih priča i imat toliko ideja, i tako ih savršeno osmislit i složit?

Jedu sve za doručak u tim polusatnim draguljima. Sve. Na svim poljima.

Sve nominirane za sve i svašta, te sve koji su osvojili sve! Negdje, ikad.

(Je, malo sam si sumanuto oduševljena drugom, pa kaj. )
Bila je nekad na 3. godini TV režije na ADU vježba “TV drama”. Ne znam postoji li i danas i ne znam što studentima puštaju kao primjer, ali ako postoji i ako im ne puštaju ovu seriju, onda su još veći debili nego nekad.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:02   #131
Oduševljen

Kako rasturaju sve ikad, nevjerojatno
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:46   #132
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Bila je nekad na 3. godini TV režije na ADU vježba “TV drama”. Ne znam postoji li i danas i ne znam što studentima puštaju kao primjer, ali ako postoji i ako im ne puštaju ovu seriju, onda su još veći debili nego nekad.
Wishful thinking. U soma eura da im puštaju Novine kao primjer kako treba, a za ovo nisu niti čuli.

Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Druga za zaborav.
Eto, upiši ADU, ne ginu ti same petice.

Nego, ja epizodu još nisam zaboravila. Štoviše, usmjerila me na kojekakve (indirektno vezane uz nju) i proširene rasprave sa samom sobom.

Pa sam se tako ulovila kako razmišljam o tome kako me strašno fascinira i skromnost, nerazvikanost, ispodradarnost cijele stvari koja je zapravo nekako u tišini savršena u onome što radi, naspram nevjerojatne (i zapanjujuće dugotrajne) razvikanosti nekih stvari koje misle da to rade, a ne rade.

Pa tako od ovih ništa za čut, naprave svoje i bok, a od onih drugih se ne možeš obranit koliko intervjua, što s redateljem, što s glumcima (samo što čistačicu i nosača kablova ne iskopaju da kaže svoje), filozofiranja, izlaganja svojih "vizija", rastakanja, razglabanja o tome što misle da su napravili (a nisu), naslikavanja, panela, naslovnica.

Ne kužim. Majke mi.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:52   #133
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Wishful thinking. U soma eura da im puštaju Novine kao primjer kako treba, a za ovo nisu niti čuli.
Nisu “Novine” taj način proizvodnje. Ovo je baš TV drama princip - jedna prostorija, tri kamere, malo glumaca, pola sata do sat. Što ne znači da nisi u pravu, da na ADU danas “Novine” nisu primjer TV drame.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:17   #134
No dobro, ti si stručno kompartmentalizirao ovo tamo gdje spada, pa uspoređuješ valjda samo u tom segmentu, a ja laprdam općenito u okviru svega snimljenog u svrhu, jel, gledanja i percipiranja nečega tijekom gledanja bez obzira na platformu, medij ili trajanje.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:28   #135
Druga epka dosta losija od prve. Ako su oni njihovi skecevi i trebali bit cringy u tome su savrseno uspjeli. Od britanskih serija novih i aktualnih black mirror je ipak u klasi za sebe iako im je ova zadnja vjerovatno najlosija sezona do sada.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:00   #136
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ako su oni njihovi skecevi i trebali bit cringy u tome su savrseno uspjeli.
Hm, ne mislim da su uopće trebali bit smješni/kvalitetno humoristični. Humor je bio blesav i nisam se na te predstavice nasmijala nijednom. Po mom, to nije uopće bila poanta ove epke.

Nego imamo hladnog lika u odijelu, ukočenog po pitanju te njihove komedijice i života općenito, koji kako epizoda odmiče omekšava i na kraju sav se rascmolji na taj njihov glupavi humor koji je eto glupav, ali je njihov (!!) i zapravo mu fali taj frend kojeg se navodno srami kroz cijelu epizodu.

Tako sam ja to nekako skužila, mada nisam dobra s riječima i opisima.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:13   #137
Skuzil sam to al mislim da im humor ni nije trebal bit smijesan i jasno je da ih je u danasnje vrijeme-vrijeme pregazilo.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:07   #138
Treća je simpa, mada mi je nikad nije jasno funkcioniranje tih telefonskih razgovora s diktafon snimkom. A niti odšarafljivanje kućnog broja nije baš štos koji sam spreman progutati, naročito u ovom kontekstu. Sve u svemu, bilo mi je zabavno gledati, ali ta dva rješenja iz raspleta/zapleta mi nisu baš legla.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:44   #139
Četvrta mi je odlična, ali je jedna od onih koje me ostave s filingom da imaju twist viška bez kojeg bi bile čist savršene. Jedno dodatno "što je onda bilo" bez kojeg bi bilo efektnije.

Okej, ovako je zaokruženo, al iz nekog razloga bi mi bilo draže da su odrezali nakon pada. A to tko je u sobi samo prikazali kratkim kadrom. Ili čak, još bolje, i ne.

Čuj ti nju. To jest mene. Još bi im savjete dijelila kako bi bilo bolje.

Da me nije sram, ponosila bih se sobom.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:57   #140
I meni bi bilo zanimljivije da nisu otkrili što je bilo nakon pada, ali bi me to mučilo poslije

Možda bi mi bilo bezveze da je samo ženska bila dolje, ali kad je i klinac tamo, to mi je dodalo neku dodatnu vrijednost twistu.

I onda ono na kraju da on nije mrtav, ma super, meni je baš drago da je bilo ovako kak je bilo
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.