Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 10:52   #10141
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Da, to je OK. Bas sam uguglala straight hlace i jedino neke sandalice izgledaju s tim OK.
A sto nosit sad po zimi?
Ovisi o građi i ostatku outfita, ali možeš probat te svoje straight hlače stavit u gležnjače ili combat boots i onda hlače par centimetara izvuć/povuć gore tako da su malo pufaste na ulazu u čizmu.

Tako sam ja htjela nosit, ali imam same skinice.
Flying Buttress is offline  
Old 16.01.2018., 10:56   #10142
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ovisi o građi i ostatku outfita, ali možeš probat te svoje straight hlače stavit u gležnjače ili combat boots i onda hlače par centimetara izvuć/povuć gore tako da su malo pufaste na ulazu u čizmu.

Tako sam ja htjela nosit, ali imam same skinice.
probala, to uglavnoim izgleda neuredno i izvlači se iz hlača, to su bili prvi pokušaji
podfrknuti je bolje

čini se da baš nema rješenja; a ne mogu se odreć modela hlača koji mi najbolje stoji, a ni visokih cipela
mantisa is offline  
Old 16.01.2018., 10:58   #10143
ja imam jedne gležnjače baš uske uz nogu i preko njih mi normalno padaju ravne hlače. ne onako široke kao sa slike koju sam stavila nego baš obične ravne hlače. a imam i nekoliko gležnjača sa špigetama preko kojih ne idu te iste hlače.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.01.2018., 11:13   #10144
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Strugac ti je modni dodatak?
Da da, rastežem se preko haube samo da svi dobro vide outfit
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja sam ignorirala vremensku prognozu i konačno obukla novu kožnu crnu suknju, crne najlonke, crne gležnjače i gore crno, sivo, bijelo, crvenu dolčevitu na debele pruge. Pernati skafander, šal, kapa, rukavice.
Dečko me pitao zašto sam baš danas odlučila glumit šeron ston u kožnoj minici, kad je vani -4, a kad ono vani +2. :ljeto:

Jesmo ti i ja bile u timu nošenja popluna i jakni preko sređenih outfita?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.01.2018., 11:15   #10145
Jesmo. Meni je to sve jutros baš pasalo jedno s drugim.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.01.2018., 11:24   #10146
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Da da, rastežem se preko haube samo da svi dobro vide outfit



Jesmo ti i ja bile u timu nošenja popluna i jakni preko sređenih outfita?
I ja vam se pridružujem u tome.


Danas pletena ljubičasta uska haljina do koljena( sa izrezima do pola bedara
sa strana),crne gležnjače na petu,crne grilonke na bijele točke i crnu jaknu poplun.

Zaboravila sam staviti šal i sad mi je hladno oko vrata.Kapu imam,ljubičasta je.
mavita is online now  
Old 16.01.2018., 11:31   #10147
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ovisi o građi i ostatku outfita, ali možeš probat te svoje straight hlače stavit u gležnjače ili combat boots i onda hlače par centimetara izvuć/povuć gore tako da su malo pufaste na ulazu u čizmu.

Tako sam ja htjela nosit, ali imam same skinice.
meni je to kul, ali isto nije baš 'poslovno'.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.01.2018., 12:47   #10148
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
I ja vam se pridružujem u tome.
Pišite i mene u taj klub
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.01.2018., 12:49   #10149
ja out od tog kluba (oči mi ne daju na fine kombinacije suknji/ haljina/ štikli ništa gore osim kaputa ili bunde, nikakve toperice i štofane jakne)
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.01.2018., 14:15   #10150
Bunde, ako misliš na krznene, ne nosim, a što se tiče kaputa, pošto hodam pješke kiša ga smoči i zamaže i lakše mi je svaku toliko jaknu ubaciti u mašinu nego nositi kaput u čistionu
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.01.2018., 14:19   #10151
Meni nije svaka kombinacija haljine ili suknje toliko fina da bi zahtjevala kaput.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.01.2018., 15:01   #10152
Znam ja da ovo moje većini nema smisla, nijedna moja frendica ni kolegica s3 ne slaže s tim, al kad je meni jednostavno tako. Štofane jakne mi idu samo na sportske kombe, i nemrem si pomoći.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.01.2018., 15:06   #10153
kužim. meni tenisice teško pašu na suknje i haljine. zapravo, vidim ja da na drugima to ok stoji, ali ja si izgledam blesavo.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 16.01.2018., 15:12   #10154
Meni tenisice super pasu na strikane haljine, sa stramplama ili bez, ovisno o temperaruri. Za sada ne one za fitnes, nego za po gradu, al nikad se ne zna kaj mi moze doc.
Kad je bas hladno, onda mi je u tenisicama zima za stopala, pa ih ni ne nosim po vani.
.
Hannah 3 is offline  
Old 16.01.2018., 15:18   #10155
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Meni nije svaka kombinacija haljine ili suknje toliko fina da bi zahtjevala kaput.
Ni meni.

Ipak sam obukla šos karirani crno-crveno -zeleni (i još koja boja ima unutra), glokn do koljena, uska tamno zelena dolčevita, crne guste najlonke , crne gležnjerice i dulja pernata jakna u boji dolčevite.

Pa sad ima pernatih jakni koje uopće ne izgledaju sportski, meni je to skroz OK na suknje i haljine.

Quote:
Znam ja da ovo moje većini nema smisla, nijedna moja frendica ni kolegica s3 ne slaže s tim, al kad je meni jednostavno tako. Štofane jakne mi idu samo na sportske kombe, i nemrem si pomoći.
koja je granica između štofane jakne i kraćeg štofanog kaputića?

Quote:
kužim. meni tenisice teško pašu na suknje i haljine. zapravo, vidim ja da na drugima to ok stoji, ali ja si izgledam blesavo.
Tenisice na šos - nosim ljeti platnene, a zimi nekako nijedne koje imam nisu za šos.
Zimi na šos volim gležnjerice ili uske visoke čizme. Sve bez pete.
mantisa is offline  
Old 16.01.2018., 16:08   #10156
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post

koja je granica između štofane jakne i kraćeg štofanog kaputića?
nije mi toliko do duljine, koliko do materijala. sve štofano mi je sportski i nije 'fino' kao kaput.

iako u pravilu na suknje/ haljine i štikle ne nosim kratke kaputiće nego one dulje (tipa do iznad koljena, tu negdje) jer mi je tako ljepše.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.01.2018., 16:20   #10157
Štof je ono što nije materijal za zimske jakne, nes ce pais?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.01.2018., 16:24   #10158
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Štof je ono što nije materijal za zimske jakne, nes ce pais?
e sad mi već treba slika, očito ne koristimo iste izraze

ja sve one pernate jakne zovem toperice, i sve te materijale koje nisu kaput materijal. a kaput materijal mi je kaput materijal
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.01.2018., 16:33   #10159
Pa kaput materijal je štof
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.01.2018., 16:40   #10160
ok, al kako ovo nazvati?

na to sam mislila da mi ne ide na suknje/haljine i pete, a pola grada taj tip jakni nose, plus parke. to ja sve zovem toperica materijal








(btw sve mi to izbacilo pod 'štofana jakna' u tražilici )
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.