Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 16:31   #81
Spoileri:

Jos mi nekako cudan bil taj setting, ono kao da gledamo neki tv horor bozicni special iz 80ih i cujemo tu i tamo komentar redatelja i jos nekoga, npr producenta. I sad si mislim koji ce tu bit twist jer ako i bude bit ce u tom specijalu a ne zapravo a kad ono radi se o snuffu. Zadovoljan sam.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:41   #82
Dobra i na nivou priče i na nivou audio komentara i na nivou dekonstrukcije tv-drame s tri kamere. A i Sherlock samo što nije - dobro počinje 2017.!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 04:11   #83
Dobro je bilo ovo, štosno. Nije među najboljim epizodama ali valja.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:33   #84
Dobro, gdje je sad zapelo?

Nemaju il ne daju?
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:43   #85
To se i ja pitam već tjednima, stalno provjeravam onu stranicu koju si mi poslala ali ništa
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:47   #86
Provjerila sam ja sad i BBC, uopće nemaju još niti datum određen za dalje.

Izgleda da je ovo ipak bio samo Xmas special, a sezona kreće tko zna kad.

Nabasala usput na nekakvu 'digitalnu epizodu' , The inventors. Šta je ovo, pobogu?

http://www.insideno9extra.co.uk/

(Launch)
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:34   #87
s njihovog fb http://www.cultbox.co.uk/news/headli...-fourth-season

Quote:
Season 3 is expected to air in early 2017
early 2017-samo da to na kraju ne bude nekad na jesen

Quote:
Felicity Kendal, Tamzin Outhwaite, Fiona Shaw, Philip Glenister, Morgana Robinson, Jason Watkins, Keeley Hawes and Mat Baynton amongst the guest cast
:klap:
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:48   #88
Pogledo sam drugu epizodu druge sezone
Kako je ovo tužno bilo. Suzdržavam suze
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:25   #89
Sa Shearsmithovog twittera:
Quote:
Series 3 of the brilliant Inside No. 9 starts on Tuesday the 21st of February on @BBCTwo
A još sredinom siječnja je objavio ovo:
Quote:
Yes it's true. We have a fourth series of "Inside No 9" commissioned, written and we start filming it next month. Hurray.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:30   #90
Sutra kreće weeeeee
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:25   #91
Ova druga mi je baš neka slabašnica. Predvidljiva. Eventualno mi je škrtavi bio fora jer su jedino na to stavili naglasak.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 13:15   #92
Ma daj.

Mislim da mi je ovo bio jedan od nepredvidljivijih krajeva. Baš mi ništa nije upućivalo na to što se na kraju ispostavilo.

Svaka čast na pronicljivosti, što ih (ga) je odalo da si shvatila prije posljednje scene?

Meni još jedna odlična epizoda s još boljim twistom.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 14:14   #93
Epizoda je imala dobar tempo i dobru interakciju među ekipom, definitivno nije među slabijima.

A twist se dao naslutiti, ja sam mislila da je samo jedan od njih u dosluhu s konobaricom očito lažnog naglaska...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 00:55   #94
Meni epizoda baš dobra. Twist znamo da će biti, pa ga se i očekuje, ali bio je sasvim zadovoljavajući. I bez twista bi mi epizoda bila dobra. Jako je zgodan touch "Ne otvaraj prvu ladicu" i "Ne otvaraj lijevo krilo ormara", to su baš sitnice koje pokazuju da autori jebeno znaju zanat.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 21:29   #95
Nema mi logike zakaj je na kraju onaj lik koji ima para usal u kompu s njima i bil kao konobar.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 21:50   #96
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Nema mi logike zakaj je na kraju onaj lik koji ima para usal u kompu s njima i bil kao konobar.
I ja sam to isto pomislila, baš nema smisla.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 21:55   #97
@fairy

za taj zadnji twist i pričam da mi je bio skroz neočekivan.

U prvi mah kad se okrenuo sam toliko projicirala da sam pomislila: jebote, pa to im je svima skupa (pa i njemu) bila samo vježba, uštimavanje za pravu "mušteriju".

Onda sam ipak zaključila da se jednostavno iz tko zna kojih razloga priključio ekipi nakon svega.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 10:31   #98
Meni je epizoda bila zgodna, ali me naživcirao detalj koji kvari dojam.

Naime, poprilično je nemoguć scenarij njihove prevare s nožem. "Plan" da će ovaj sigurno ić zaustavit ovoga i zgrabit ga za nož i čupat mu ga iz ruke i sve to još u pravom smjeru kako bi konobarica mogla odglumit "klanje" je debelo debelo nategnut. A i to je understatement.

Slažem se da i sam kraj nema baš previše smisla.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:26   #99
@kaya

Taj zadnji twist nema veze s vezom, to je twist just for the sake of it. Meni ovo bila jedna od losijih epizoda serije.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 04:28   #100
4.23 ujutro.. ides.. bit ce ovo dug dan. sramim se kako mi je ova serija promakla..

ovo s konobarom ne kuzim... ajde.. imam jos sat i 37 min do ustajanja, stignem skontat..
PhnX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.