Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 19:39   #401
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Kad netko neprikazani pokuca liku (obično ženi) na vrata uvečer, ona otvori vrata, izađe van i gleda po terasi i trijemu i obično nema nikog, i sad vrati se unutra a kad ono - lik je nekako već ušao i gleda ju i izgovori kao "Hello Sharon!"


Postovi su ti urnebesni, svaka čast, na ovaj sam odvalila:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=352
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:44   #402
Zanimljivo kako u novijim filmovima, gotovo svaki laptop, mobitel ima jabuku na sebi.
__________________
Pošalji Sliku
dablouseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:20   #403
Quote:
dablouseven kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako u novijim filmovima, gotovo svaki laptop, mobitel ima jabuku na sebi.
Dellu i lenovu reklama očito nr treba
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:21   #404
Quote:
dablouseven kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako u novijim filmovima, gotovo svaki laptop, mobitel ima jabuku na sebi.
Isto tako nitko ništa ne gugla nego pretražuje po nekim žnj pretraživačima.

Neki dan sam primjetio i da dosta likova u američkim filmovima su agenti nekretninama.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:28   #405
Quote:
dablouseven kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako u novijim filmovima, gotovo svaki laptop, mobitel ima jabuku na sebi.
Ovo sam i ja lani stavila na temu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:56   #406
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Isto tako nitko ništa ne gugla nego pretražuje po nekim žnj pretraživačima.

Neki dan sam primjetio i da dosta likova u američkim filmovima su agenti nekretninama.
To je jedan kritičar rekao za Spidermana:
"Gledaj, ja mogu vjerovati u superheroje i supermoći, ali da mladi teenager i nerd koristi BING, e u to ne mogu vjerovati".

Ovo za nekretnine objašnjava fleksibilno radno vrijeme.
Više ih naravno ima u hurmostičnim serijama, recimo Jules iz "Cougar Town", mama od Charliea i Alana u "Two and a Half Men" ili Phil iz "Modern Family"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:41   #407
Kad su scene s ormarićima, tipa školski ormarići ili na bazenu/teretani ili na kolodvoru, glumci uvijek imaju one u visini prsa/glave (srednji red), nikada ne trpaju stvari u ormariće u visini nogu ili one iznad glave

__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 22:49   #408
Oženjeni parovi na filmu uopće se ne seksaju tj. to se ne prikazuje. A ako se seksaju, to rade varajući jedan drugog u potajnim šaranjima s ljubavnicima. I onda navečer dođu u krevet i ugase svjetlo:
"Good night, Karen"
"Good night, Paul"
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:01   #409
"Ako gledate ovu snimku, vjerojatno sam mrtav"
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:18   #410
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Oženjeni parovi na filmu uopće se ne seksaju tj. to se ne prikazuje. A ako se seksaju, to rade varajući jedan drugog u potajnim šaranjima s ljubavnicima. I onda navečer dođu u krevet i ugase svjetlo:
"Good night, Karen"
"Good night, Paul"
A kad ustaju iz kreveta, on ili ona obavezno se ogrnu plahtom, a on ima sat na ruci.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:51   #411
Onaj koji u ratu pokaže fotografiju cure/žene, vrlo vjerojatno neće kraj dočekat živ.
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 00:37   #412
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
A kad ustaju iz kreveta, on ili ona obavezno se ogrnu plahtom, a on ima sat na ruci.
Sad taman gledam 10ku,upravo bilo to
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 12:37   #413
Žene ujutro kad se probude uvijek imaju savršene frizure.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:31   #414
Svi policajci, detektivi, agenti i slični savršeno poznaju strane svijeta i bez problema se orijentiraju gdje god da ih baciš.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:06   #415
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Svi policajci, detektivi, agenti i slični savršeno poznaju strane svijeta i bez problema se orijentiraju gdje god da ih baciš.
James bond zna sve jezike i razumije sva pisma, iako u filmovima ne govori nijedan drugi jezik osim engleskog
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 21:55   #416
Ono sto me najvise zbedira je kako nadju parking od prve, bilo kada, bilo gdje, pred restoranom, prepunim nocnim klubom....
Lantier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:06   #417
Čim izvade mobitel odmah utipkaju poruku bez da otvore sms-ove ili messenger ili eventualno otključaju mobitel...
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:52   #418
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
Čim izvade mobitel odmah utipkaju poruku bez da otvore sms-ove ili messenger ili eventualno otključaju mobitel...
Telefonski razgovor se nikad ne započne pozdravom ili ptedstavljanjem, osim ako se ne javi sekretarica. Onda druga strana kaže "hi elaine, this is george..."
Razgovor se također nikad ne završi pozdravom npr "goodbye", samo se spusti slušalica
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:20   #419
Quote:
Honey 1 kaže: Pogledaj post
Onaj koji u ratu pokaže fotografiju cure/žene, vrlo vjerojatno neće kraj dočekat živ.
Jesi gledao "Generation Kill", jedan od vojnika ima sliku djevojke, i kao mala je super zgodna (ne znam ni dal prikažu samu sliku izbliza).
Ali uglavno, ostali mu je ukradu, i svako malo vidimo da je neki od likova na WC-u sa tom slikom.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:15   #420
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jesi gledao "Generation Kill", jedan od vojnika ima sliku djevojke, i kao mala je super zgodna (ne znam ni dal prikažu samu sliku izbliza).
Ali uglavno, ostali mu je ukradu, i svako malo vidimo da je neki od likova na WC-u sa tom slikom.
Slično je bilo u 'kako je poceo rat na mom otoku'.
Doduše tu je glavni lik imao sliku, zato se i izvukao
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.