Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2015., 16:05   #181
Stvarno je zaglibio.
Tako mu i treba da je vidio kćer, to ga je moralo malo otrijezniti. Ponaša se ko retardirani tinejdžer...

Sviđa mi se Helenin doktor. Puno bolji od
ofucanog Noe
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 12:27   #182
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Uhvatila sam se u navijanju da to dijete bude Coleovo
joooj, ja se nadam da nije. previše mi je cole drag da bi mu poželjela da se vraća u sva ta sranja s alison. dobra mu je ova luisa i nek nam žive dugo i sretno <3
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 10:09   #183
Ne znam da li je Alison u međuvremenu otupavila ili je takva otpočetka. Noah prase obično.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 13:34   #184
Otpočetka je tupava s tim iskeženim čubama.
Cole me počeo živcirati sa svojim praznim pogledom u daljinu, a i reakcija na luisino priznanje mu je

I jel na kraju spalio samo kuću ili??

Helen me isto nervira sa svojom tinejdžerskom melodramatikom, ono, ima 1 afternoon delight s poluzgodim doktorom i dobije slom živaca jer njemu stigne poruka na Iskrici! A 2 sata prije toga ga nije ni prepoznala.

Nou ni ne miram spominjati, iritira meba kub samom svojom pojavom. Uostalom, jednom kurviš, uvijek kurviš.
Da nije možda tulava alison mislila da je posebna pa da nju neće varati?
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 23:32   #185
Super mi je scena s Whitney.

Meni je Helen super i navijan za nju i doktora.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:52   #186
Wooow... Scottyeva reakcija na malu... Kao, slaže se da je mala na tatu
I je li ono Alison išla reći Coleu da je Joanie možda njegova, pa se predomislila kad je čula da se ženi...
I ono što je Noah rekao na početku da Alison čudno gleda kad je on s malom...
To vjerojatno znači da ona gleda postoji li neka sličnost između njih dvoje, pokušava odgonetnut je li on ili Cole otac

p.s. Noah me svaki put sve više nervira, grozan je
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 22:42   #187
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Cole me počeo živcirati sa svojim praznim pogledom u daljinu

Helen me isto nervira sa svojom tinejdžerskom melodramatikom
eheheh ja još jedino zbog njih i gledam ovo dobro, i zanima me tko je ubio scottyja
njih dvoje su mi tu još jedini oke likovi i sva njihova drama mi je razumljiva nakon svega što im se dogodilo. zato me i veseli što im, bar po onom što smo sad vidjeli, u budućnosti dobro ide.

i jako, jako, jako se nadam da mala nije coleova.

noah i alison
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 09:20   #188
ok, saznali smo kako je Scotty poginuo, mala nije Noahino dijete, Noah se nesebično ponio po prvi put i iskreno se nadam da nema treće sezone ... ne zato što mi nije bila zanimljiva serija, već zato što se bojim da bi se mogla pretvoriti u sapunjaru

EDIT: na žalost ipak se nastavlja

Zadnje uređivanje Donata : 21.12.2015. at 09:36.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 16:06   #189
ova zadnje ep mi je bila super

da, napokon smo vidjeli što se dogodilo sa Scottyem, i da, prvi put Noah ispao .

između Colea, Noaha i Alison, čini mi se da je ona najviše fucked up. (Cole )

bilo bi super kad bi seriju zaključili s tom trećom sezonom i bok.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 21:37   #190
Ma ok mi je ovaj zaplet odnosno rasplet oko Scottyja, baš su si zakomplicirali živote, a za divno čudo Noah je ispao pozitivac.


Veselim se trećoj sezoni, ali nadam se da neće postat sapunjara, previše je takvih.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:14   #191
Vec ovom drugom je serija zaglibila na fragmente u sapunicarske vode, bojim se sta ce bit u iducoj, al gledamo...
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 21:51   #192
ja se nadam da će ta treća biti zadnja, a i koja epizoda manje ne bi bila na odmet.

kraj sezone je mi je onak... možda sad već malo pretjerivanje s tim tragedijama, ali dobro.

moram samo istaknuti da mi je najjači trenutak epizode bio kad je u noinoj verziji alison priznala da dijete nije njegovo i onda njegov govor o tome kako je možda eto njihova veza, unatoč svemu i svima i svim borbama i samouvjeravanja da rade pravu stvar, zapravo besmislena. izvrsno mi je to bilo
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 11:35   #193
Meni je bilo dosta šupski od njega kad je krenuo srat njoj da ju je "almost prevario al da ipak nije". Ipak nije samo zato jer je u jacuzziju vidio svoju kćer koja se žvaljakala s drugom ženskom, a ne zato šta se sjetio da mu trudna žena sjedi doma i čeka ga. Iritacija na kub od lika.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 00:15   #194
Pogledah sa razvlačenjem sve u mjesec dana, serija je
cropatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 15:10   #195
Meni se druga sezona svidjela. Jako fino izrežirano, divota za gledanje. Sviđa mi se koncept priče iz dvije perspektive.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 22:37   #196
Meni je 2. sezona bolja od prve
Jedva čekam treću.
cropatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 02:07   #197
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Meni glumci nisu legli. Ne izazivaju mi nikakav osjecaj empatije. Ni itko drugi u seriji. Sto je rijetko jer se izrazito lako uzivim.
Baš sam pogledao prvu sezonu i komentiram kako nisam baš zadovoljan glumom glavnih protagonista. Zapravo jedni koji je ovdje odradio dobar posao što se tiče glume je Cole, ali njegova uloga ipak nije bila toliko višeslojna kao recimo uloga Alison. Ona na momente ima teško preglumljavanje, ali na momente je briljantna, međutim treba reći da joj je uloga stvarno odvratno zahtjevna, a i neke linije su ekstra teške za odradit pred kamerom.

Kolko god volim McNultya, on ipak nije top tier glumac, što i ovdje u dosta situacija pokazuje.

Za Tierney (Noahova žena) moram reć da sam čak i razočaran, u svakoj zahtjevnijoj situaciji ne zadovoljava razinu jedne ovakve produkcije, po mojem stručnom sudu

INače, serija mi je jako dobra, mada se slažem da je inzistiranje na scenama seksa u prvih nekoliko epizoda pretjerano i nepotrebno, ali kasnije su se korigirali...


Sviđa mi se Gugenheimov osvrt, dapače, otvorio mi je oči na nešto što je meni promaklo percipirati, kako je Noahova žena kroz svoje roditelje zapravo konstantno nipodištavala njegovu muškost i sposobnost da bude muškarac i brine se za svoju obitelj.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 00:07   #198
Zna netko kad će treća sezona?
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 01:12   #199
Ja sam upravo pogledao prvu sezonu i meni je serija po narativu vrlo slična načinu na koji je ispričana i prezentirana priča Gone girl - referiram se na knjigu ne na film. Dakle, imamo dvije strane iste priče glavnih glumaca s povremenim intermezzo sadržajem kako će završit? Meni iz perspektive nekoga tko je tek pogledao prvu sezonu to pitanje ostaje otvoreno no sada očekujem neočekivano i twistove!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 13:57   #200
Pogledao sam sinoć 10. epizodu 2. sezone što znači da su mi ostale još 2 i pridružujem se klubu ljudi koji priželjkuju da Noahu pregazi traktor

Tip je žešća, sebična, egomanijakalna gnjusoba s kompleksom Napoleona.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.