Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2015., 09:27   #1
Fear the Walking Dead (2015-2023)



Quote:
Fear the Walking Dead is an upcoming American television series created by Robert Kirkman and Dave Erickson scheduled to premiere on AMC in August 2015.
It is a companion series to the horror drama television series The Walking Dead, which is based on the comic book series of the same name by Robert Kirkman, Tony Moore, and Charlie Adlard.

What did the world look like as it was transforming into the horrifying apocalypse depicted in "The Walking Dead"? This spin-off set in Los Angeles, following new characters as they face the beginning of the end of the world, will answer that question.

Set in Los Angeles, “Fear the Walking Dead” focuses on new characters and storylines, stars Kim Dickens (Gone Girl, “Sons of Anarchy”) as Madison, Cliff Curtis (“Missing,” “Gang Related”) as Travis, Frank Dillane (Harry Potter and the Half-Blood Prince) as Nick and Alycia Debnam-Carey (Into the Storm) as Alicia. Also joining the cast as series regulars are Elizabeth Rodriguez (“Orange is the New Black”) as Liza and Mercedes Mason (Quarantine 2: Terminal) as Ofelia.


AMC greenlit the pilot to series on March 9, 2015, with a two-season commitment.
Fear the Walking Dead
IMDB





I službeno je spinoff planetarno popularnog The Walking Dead je dobio zeleno svijetlo za čak dvije sezone, s time da će prvih 6 biti prikazano krajem ljeta.

Radnja će za promjenu iz ruralnog okruža američkog Juga, biti prebačena u urbano okružje Los Angelesa.

Neke od uloga imat će Cliff Curtis (Gang Related), Kim Dickens (Deadwood), Frank Dillane (Harry Potter and the Half-Blood Prince) and Alycia Debnam Carey (Into the Storm).

Sve u svemu kako smo manje upoznati s likovima, kako je okružje s puno više ljudi i dakle i puno više zombija, očekijem više akcije u ovom spinoffu, ali vidjet ćemo
__________________
.

Zadnje uređivanje lie : 14.06.2015. at 10:45. Reason: apdejt
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 10:07   #2
Prvo,mogli su originalniji naziv da smisle.Drugo,ne verujem da će imati dobru gledanost kao TWD.I treće,valjda će objasniti kako je nastao taj virus i kako je počela zaraza,ukoliko to ne prikažu bojim se da će im te dve sezone biti i jedine.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 23:14   #3
kada na kraju pocinje? jel i TWD I FEAR POČINJU U OSMOM MJESECU?
Manimal_Terror is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.06.2015., 01:41   #4
Ne zna se još točan datum. I ne počinje TWD u osmom mjesecu, TWD uvijek počinje krajem listopada.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:35   #5
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Prvo,mogli su originalniji naziv da smisle.Drugo,ne verujem da će imati dobru gledanost kao TWD.I treće,valjda će objasniti kako je nastao taj virus i kako je počela zaraza,ukoliko to ne prikažu bojim se da će im te dve sezone biti i jedine.
Zašto bi smislili originalniji naziv, kada im je ovo savršena reklama.

WD ma vosjku fanova, i bez njih, ovo bi bila samo još jedna serija, a ni zombiji više nisu toliko u modi.

Ovako, jahat će na njihovom valu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 00:59   #6
Ni ova serija se neće baviti porijeklom virusa. Samo će prikazati kako je to izgledalo u Los Angelesu.

Dakle, TWD 2.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 10:35   #7
The Walking Dead: i onda neku dubokoumnu ric
a ne ova glupost fear the walking dead...
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 10:39   #8
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Ni ova serija se neće baviti porijeklom virusa. Samo će prikazati kako je to izgledalo u Los Angelesu.

Dakle, TWD 2.
Zašto nakon toliko sezona TWD ljudi još uvijek očekuju ovo?!
Rečeno je toliko puta da se neće nikada time baviti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:10   #9
Pa sta ces gledat drugo osim ovog...zombiji uvijek dobro dodu...ne znam jesu li obnovili i onaj z nation.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 00:48   #10
Zašto sam ja mislila da ovo počinje sad početkom 6 mj sve naopako.

Kako zombiji nisu u modi? Meni su oni uvijek u modi... Uz izvanzemaljace. Iako nisam bila u namjeri, sve me više vuče pogledati barem prve dvije epizode pa da vidim kako će to izgledati.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 16:41   #11
Quote:
-Crna Mamba- kaže: Pogledaj post
Zašto sam ja mislila da ovo počinje sad početkom 6 mj sve naopako.

Kako zombiji nisu u modi? Meni su oni uvijek u modi... Uz izvanzemaljace. Iako nisam bila u namjeri, sve me više vuče pogledati barem prve dvije epizode pa da vidim kako će to izgledati.
Prve najave su govorile kako će emitiranje početi u lipnju/srpnju, tako da i nisi skroz krivo mislila.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 18:03   #12
A takooo, vidim da mi nešto ne štima
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:14   #13
Nadam se više akcije manje moraliziranja i sl zombi apokalipsa je ljudi KILL EM ALL
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:22   #14
novi teaser.
ovaj bježi ko da ga atletičari hvataju
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 22:25   #15
Baš me zanima na što će ovo ličiti.
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:19   #16
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
Baš me zanima na što će ovo ličiti.
Ne vjerujem da će efekti biti puno lošiji, bar to za početak
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:27   #17
teaser od danas
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 11:54   #18
imam filing da ce serija biti puno bolja od walking dead.
nece dvaput radit iste greske.
bar se nadam
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:28   #19
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
imam filing da ce serija biti puno bolja od walking dead.
nece dvaput radit iste greske.
bar se nadam
To ovisi o tome da li oni smatraju greškama isto što i ti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:40   #20
Ajde ljudi moji ionako ćemo svi gledati seriju bila dobra ili ne.Mi volimo zombije i gotovo.Ako nam se ne svidi grintaćemo ode na forumu ali ćemo i dalje gledati
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.