Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2016., 13:29   #81
Zanimljivo kako nema vjesti o castingu a prva epizoda dolazi vec na zimu...
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 13:42   #82
Quote:
Zip Zip kaže: Pogledaj post
Za one koji neznaju u seriji ce sigurno biti jedan gay lik, vjerojatno netko u posadi...
Da, najmanje jedan gay lik. Usput, i Bryan Fuller je po svom spolnom opredijeljenju gay.

Quote:
Zip Zip kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako nema vjesti o castingu a prva epizoda dolazi vec na zimu...
U idućih mjesec dana sigurno će biti informacija o tome. 8. rujna 2016. je 50-godišnjica Zvjezdanih staza (!!) i do tada se sigurno mora znati postava.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 13:44   #83
Jedna anketica.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:12   #84
ST je uvijek bio progresivam svijet koji je ciljao na lijevo orijentiranu populaciju da gleda te serije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:42   #85
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
ST je uvijek bio progresivam svijet koji je ciljao na lijevo orijentiranu populaciju da gleda te serije.
Star trek je orijentiran na sf fanove, glavnina je u americi a ljude u americi ne zanima bas politika... Tako da...
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:45   #86
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Da, najmanje jedan gay lik. Usput, i Bryan Fuller je po svom spolnom opredijeljenju gay.



U idućih mjesec dana sigurno će biti informacija o tome. 8. rujna 2016. je 50-godišnjica Zvjezdanih staza (!!) i do tada se sigurno mora znati postava.
Hmm to nisam znao zanimljiva informacija...
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:46   #87
Bas me zanima tko ce biti glumci anonimci ili poznatiji...
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:23   #88
Quote:
Zip Zip kaže: Pogledaj post
Star trek je orijentiran na sf fanove, glavnina je u americi a ljude u americi ne zanima bas politika... Tako da...
Neznam odakle ti to. Baš je među mladim nerdovima i studentima progresivnost važna stvar.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:15   #89
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Neznam odakle ti to. Baš je među mladim nerdovima i studentima progresivnost važna stvar.
Da ono gledateljima je od enormne vaznosti hoce li biti gay lika... Ako nebude bojkotirati ce seriju
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:19   #90
Tko zna, možda bude ovako nešto pa se bude više svidjelo muškoj populaciji.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 21:21   #91
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Tko zna, možda bude ovako nešto pa se bude više svidjelo muškoj populaciji.
Aa hmmmmm ovo mi se vec svida ,ali ako gay lik bude muski bojkotiram seriju
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:59   #92
Quote:
Zip Zip kaže: Pogledaj post
Da ono gledateljima je od enormne vaznosti hoce li biti gay lika... Ako nebude bojkotirati ce seriju
Krivo si me shvatio, moja poanta je bila da gay lik neće uzrokovati velike bojkote onih koji to ne žele u ST seriji jer ST serija je uvijek bila progresivnija nego druge serije i ako ljudima do sada nisu smetali crnac kapetan, žena kapetan itd, ne vidim zašto bi ovo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 15:23   #93
Sjetio se jedne stare igre koju sam znao skinuti čak jos uvjek kada sam imao 56k modem, Bila je teska nekoliko mb, 2d sučelje i svemir je bio samo slika na ekranu i upravljalo se sa brodom uglalvnom federacijskim.
Kako se zvala ta igrica, pokušavam ju nači na internetu.
Igra je bila više za online igranje jer se moglo igrati protiv drugih. Obična igrica u kojem mozete birati hočete li upaliti štitove, kada budete ispalili torpedo, Zna li netko ??? Igrao sam je hmm prije više od 7 godina ma reko bi čak i prije.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 12:54   #94
Starfleet Command? Ili mozda Star Trek Armada?
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 01:46   #95
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Sjetio se jedne stare igre koju sam znao skinuti čak jos uvjek kada sam imao 56k modem, Bila je teska nekoliko mb, 2d sučelje i svemir je bio samo slika na ekranu i upravljalo se sa brodom uglalvnom federacijskim.
Kako se zvala ta igrica, pokušavam ju nači na internetu.
Igra je bila više za online igranje jer se moglo igrati protiv drugih. Obična igrica u kojem mozete birati hočete li upaliti štitove, kada budete ispalili torpedo, Zna li netko ??? Igrao sam je hmm prije više od 7 godina ma reko bi čak i prije.
Star Trek: 25th Anniversary
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:48   #96
Nije,
Našao sam igru,
Star trek Neutral Zone, igra nikad nije bila komercijalna, tj besplatna je bila

ali žalosno je da se više ne razvija, barem da srede da se moze igrati online ili da ima botove .

http://tnz2.cateia.com/index.php?sad...load_eng&tip=1
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 14:22   #97
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Nije,
Našao sam igru,
Star trek Neutral Zone, igra nikad nije bila komercijalna, tj besplatna je bila

ali žalosno je da se više ne razvija, barem da srede da se moze igrati online ili da ima botove .

http://tnz2.cateia.com/index.php?sad...load_eng&tip=1
e to
mislio sam da je to ta igra, ali se isto nisam mogo sjetit imena
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 10:55   #98
Odgodena
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:02   #99
Premijera serija je pomaknuta sa Sijecnja na Svibanj, kao razlog producenti serije su izjavili da je odgoda nužna kako bi postigli nešto na što mogu biti ponosni.

Quote:
“Vraćanje Zvjezdanih staza na male ekrane je velika misija koja nosi golemu odgovornost. Moramo povezati fanove, ali i nove gledatelje sa serijom koja nam je poticala maštu još od djetinjstva.” rekli su producenti Bryan Fuller i Alex Kurtzman.
Sezona ce i dalje imati 13 epizoda.

link
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:30   #100
Nadam se da kapetanica neće biti zapostavljen lik. Kapetan mora donositi strateške odluke, a pogotovo u bitkama. Nadam se da se takve situacije neće riješavati u komando stilu. Nadam se da na misije uopće neće ići kapetanica, ako je već fokus na prvoj časnici.
__________________
the world is doomed
Smola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.