Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2016., 08:37   #41
Serija je teški PC treš. Obezglavljivanje zemlje otvara nebrojene mogućnosti (tako majstorski napravljene u seriji "Jericho" koja je naprasno i sumnjivo ukinuta, previše se približili istini?), a ovom predsjedniku su u svom tom kaosu najvažnija tamo neka malo jača policijska akcija i sirijske izbjeglice. Pravi predsjednik bi proglasio DEFCON 2, uveo izvanredno stanje i policijski sat od 18h do 06h, ne bi ga zanimale PC pizdarije. Parilo mi se na momente kao da sam uletio u već prošlu američku predizbornu kampanju, naravno u Hillaryjnim bojama.

I za kraj, možda najbitnije od svega, nije bitno što ti govori, nego tko ti govori: nomen est omen.

Gledao sam komentare na IMDB, nisu ni Amerikanci tako glupi kao što bi netko mogao pomislit.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 17:00   #42
Koji vrag je da nije bilo jucer epizode?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:37   #43
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Koji vrag je da nije bilo jucer epizode?
Thanksgiving tjedan, nema ništa od srijede do nedjelje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:48   #44
upravo pogledo osmu epizodu, ovo je bilo prelose

predsjednik raspravlja sa svojim ljudima treba li odrzati izbore, i on zakljuci da ne treba. nakon toga pogleda na vijestima jednu ucviljenu kcer i promjeni misljenje

osim toga, fbi agentica konacno dodje do bijele kuce, mi mislimo da ce raskrinkat prezivjelog kongresmena i stvari dovest' u red, ali ne, sprijeci ju 1 sms s nepoznatog broja!
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 03:58   #45
Solidna serija. Neobična uloga za Bauera. Malo nerealna, ali generalno je serija pogodak zasada. Prilično dinamična, imajući u obziru da prva sezona ima 22 epizode.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 20:32   #46
ABC je u teškom stanju ove sezone . 2 od 3 nove drame su takoreći ukinute ,a ovo mislim da što se god dogodi da će dobiti 2 sezonu . Jer jedino GA im zadovoljave kriterije gledanosti što se tiče drama.
Očekivao sam puno više , ali ajde ima neku prolaznost.
Najveći magnet je Kiefer i mislim da su ovo trebali staviti u četvrtak u 21:00h ,a ne onaj neki Notorious. Možda bi imali i jedan solidan hit , ali i ovako se nekako vuče ta gledanost.
Zadnja 10 epizoda sezone završila sa cliffhangerom . Naravno da Kirkman nije upucan. Za dinamiku bi bilo bolje da je upucan MacLeish , pa da se ovaj misterij tko je sve upleten u zavjeru nastavi dalje .Barem do kraja 1 sezone.
Nova epizoda je tek 08.03.2017. prema najavama.
Mislim stvarno .
Skoro 3 mjeseca predaha i oni misle da će se gledatelji vratiti. Ako ne reklamiraju dobro , jadni oni . Stvarno ko da se ABC trudi da im sve izgubi na gledanosti . Predugo je to .

PROMO za 1 x 11 za 08.03.2017. :

https://www.youtube.com/watch?v=AnvEgukCbx0
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 14:40   #47
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Nova epizoda je tek 08.03.2017. prema najavama.
A u pm. Pa do tada cu zaboravit kaj se sve događalo do sada... jebale ih te duge pauze.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 14:44   #48
Nabavio sam ovo ali ne znam sad dal da krenem gledati..čini mi se kao trešeraj, ali dal je bar zabavno kao 24 ili nije?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 15:44   #49
Bas sam htio pitati to. Dakle, bio sam pogledao prvih 5 epizoda (ono kad se sazna da mali nije Kirkmanov sin, i mozda jos jednu nakon toga). Nadao sam se da ce biti dobro, ali izgledalo mi je kao klasicna predvidiva prica pa sam odustao.

Jel postaje bolje kasnije?
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:34   #50
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Bas sam htio pitati to. Dakle, bio sam pogledao prvih 5 epizoda (ono kad se sazna da mali nije Kirkmanov sin, i mozda jos jednu nakon toga). Nadao sam se da ce biti dobro, ali izgledalo mi je kao klasicna predvidiva prica pa sam odustao.

Jel postaje bolje kasnije?
Ovo za Kirkmanovog sina neću spojlati , ali gledaj dalje. Neću reći , ali ako me razumiješ između crtica onda dobro .
Pa , može se reći da je možda predvidljivo , ali gledaj barem do kraja 10 ep , jer će biti zanimljivo tko je sve upleten u zavjeru.
10 ep. završila ono cliffhangerom . Neću spojlati , ali barem su 2 stvari ono boom u zadnjh nekoliko minuta.Jednu koju možda nikako ne očekuješ , a druga čiji nastavak trebamo pričekati do slijedeće epizode.
Možda sam više i ja očekivao , ali je dosta zanimljivo.
A ulogu Jacka Bauera ovdje preuzima ona agentica Hannah Wells ( Maggie Q)
Kirkman je samo predsjednik. Jednostavno bi bilo previše da njegov lik sada pretvore u ono što je bio Bauer ili nešto slično.
Od nekoliko novih serija koje sam počeo gledati ove sezone , ova mi je možda i najbolja na ovim nekablovskim kanalima .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 18:39   #51
Vidim da nakon 10 epizode nema novih? Wtf?
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:07   #52
Quote:
matteo kaže: Pogledaj post
Vidim da nakon 10 epizode nema novih? Wtf?
Pogledaj nekoliko postova iznad.
Imamo 3.mjeseca pauze .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:21   #53
Ja mislim da će metak pogoditi predsjednicu Kongresa,onu drugu Designated survivor,a Hannah će završiti u zatvoru tako da više nitko neće moći posumnjati u McLeisha(jedini koji sumnjaju u njega su u strogo čuvanom zatvoru-jedinu nadu imaju u onom agentu zaduženom za informatiku što je pomagao Hannah)

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
__________________
"Ti si moj Meštre ludi čovik. Krepa je balun, raspa se Hajduk."
"Raspast se može Austrija. Krepat moredu svi kraljevi i carevi, ma HAJDUK će ostat"
Rope07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 11:29   #54
Pauza je duga, ali eto, možemo samo čekati. 10. je završila ok, zanima me kako će se dalje događati stvari.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:50   #55
Dam se kladit da je pogođen njegova žena. Metak je pomaknuo, trznuo pušku prema desno gdje je ona stajala.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:37   #56
Jučer krenuo i pogledao pilot i pola druge epizode. Da nema toliko veličanja amerike i patetike na lopate, još bi se i dalo probaviti kao neka treš zabava. Ovako je stvarno neprobavljivo. Trebao je čovjek ostat Jack Bauer.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:50   #57
Netflix me danas iznenadio s novom, jedanaestom epizodom.
Mislio sam da je sezona gotova...
mward2205 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:44   #58
Meni ok epizoda, PP je baš ljigav.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:12   #59
slazem se, dobra epizoda.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:48   #60
Ipak je Kirkman upucan , a ja mislio da ćemo se riješiti McLeisha . On i nije ništa drugo , negoli pijun u većoj igri sa velikim igračima .
Ona njegova žena je veći player , negoli on . To se vidjelo i nakon ove epizode .
Kraj mi je bio odličan .Mislio sam da će se ovo sa Hannah vući u zatvoru nekoliko epizoda , ali ovako

Koliko su ABC i njihove drame u teškom stanju ove godine , govori i činjenica da su im sve nove drame propale , a ovo sa ovakvom gledanošću , uz GA , im je valjda jedini pozitivniji dio ove sezone u dramskom dijelu . Tako da očekujem da će ovo biti obnovljeno za 2 sezonu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.