Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2006., 18:48   #1
Treba mi program kojim mogu izdvojit glas od muzike!

Kao što naslov kaže:Treba mi program kojim mogu izdvojit glas od muzike!Ako je to moguće?
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 18:54   #2
koristi pretragu bilo je o tome
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:05   #3
Quote:
marijan_e kaže:
koristi pretragu bilo je o tome
Pa nebi postavljo temu da nisam prethodno iscrpio sve opcije
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:06   #4
Quote:
zlayo kaže:
Pa nebi postavljo temu da nisam prethodno iscrpio sve opcije
Što tebi treba? Glas ili muzika?
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:09   #5
Aha moš mislit
evo u 10 sec

https://www.forum.hr/showthread.php?t...rogram+karaoke
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:11   #6
Quote:
marijan_e kaže:

Ali ako čovijek treba samo glas onda je to nešto drugo!
Onda je odgovor NEMA!!!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:13   #7
A blesavih ljudi
nwonknu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:14   #8
ma nemoj
gle ovo

izaciš glas

track sa tako izbačenim glasom invertiraš a org track ostaviš kako je i to je to samo šta će to radit samo ako je glas podjednako na oba kanala
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:20   #9
Quote:
marijan_e kaže:
ma nemoj
gle ovo

izaciš glas

track sa tako izbačenim glasom invertiraš a org track ostaviš kako je i to je to samo šta će to radit samo ako je glas podjednako na oba kanala
Uz laganu pratnju glazbice! Pa jel ti nije tako nešto onda jednostavnije izvesti pomoću eqalizera. Rezultat isti, možda i bolji ako je mogućnost ugađanja na više kanala?!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:24   #10
e sad jebi ga ako se čuje malo muzike šta se toga tiče onda takav program ne postoji...a sa equalizerom se to nemože postić nikako
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:26   #11
Kako bi tako nešto stvarno dobro napravio, treba ti profesionalni, vrlo jaki program. Sve ostalo ti neće ekstraktirati glas već samo smanjiti glasnoću svega ostaloga.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 20:36   #12
Quote:
atmajian kaže:
Kako bi tako nešto stvarno dobro napravio, treba ti profesionalni, vrlo jaki program. Sve ostalo ti neće ekstraktirati glas već samo smanjiti glasnoću svega ostaloga.
Pa daj ime programa ako znaš,to i tražim
Btw--jeeeste se raspisali svaka vam dala
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:03   #13
Quote:
zlayo kaže:
Pa daj ime programa ako znaš,to i tražim
Btw--jeeeste se raspisali svaka vam dala
ahahahahah, kako je po tebi lako mškarcu doći do seksualne nirvane ... samo ostaviš par postova i ...

nisam nikad koristio takav program, al evo, idem sad malo proguglati, pa ak nađem nešto, javim ti ... a probaj i ti malo, utipkaj neke keyworde koji su ti bitni.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:05   #14
MUSIC MORPHER GOLD 3.0, to mi je google prvo izbacio ... probaj to, ima voice extractor, al mislim da je to relativno slab program. al probaj, možda dobiješ dovoljno dobre rezultate da budeš zadovoljan.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 22:22   #15
Quote:
atmajian kaže:
MUSIC MORPHER GOLD 3.0, to mi je google prvo izbacio ... probaj to, ima voice extractor, al mislim da je to relativno slab program. al probaj, možda dobiješ dovoljno dobre rezultate da budeš zadovoljan.
Ma probao sam sto kuvaca ali ništa nevalja svi su oni kao super a kad instal onda skužiš da nevalja ni pišljive bobe A ovo nije radi nirvane nego radi toga što ja znam da ste vi uvjek spremni pomoć čovjeku koji se izgubijo u bespućima informacij
Ma ni Mesić mi nije ravan
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 23:49   #16
dobro, budem se ja sutra raspitao, pa ti javim.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 23:55   #17
Quote:
atmajian kaže:
dobro, budem se ja sutra raspitao, pa ti javim.
Ma da imaš platio bi ti kavu i za ovaj trud do sad a ovako :klap:
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 10:50   #18
Ne postoji dobra metoda da izdvajanje glasa, osim ako nije snimljen na vlastitu traku, a imamo origigi studijsku snimku s odvojenim trakama.

Svi karaoke programi i voice extractori funkcioniraju na jednak način - koriste činjenicu da je uobičajeno da se vokal snima na srednji kanal, tj. podjednako na lijevi i desni dok se pojedini instrumenti pozicioniraju više lijevo ili više desno. U principu oni samo izdvoje ono što je zajedničko lijevom i desnom kanalu. Zanimljivo je da se fizički taj isti efekt može dobiti inverzijom žica na jednom zvučniku (slučajno sam to otkrio jednom kad krivo spojio. ).

Uz ovo gore spomenuto, još neka minimalna poboljšanja mogu se dobiti filtriranjem frekvencija koje nisu previše zastupljene u vokalu, ali razlike su minimalne, a kvaliteta vokala je automatski lošija.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 14:15   #19
Quote:
justapixel kaže:
Ne postoji dobra metoda da izdvajanje glasa, osim ako nije snimljen na vlastitu traku, a imamo origigi studijsku snimku s odvojenim trakama.

Svi karaoke programi i voice extractori funkcioniraju na jednak način - koriste činjenicu da je uobičajeno da se vokal snima na srednji kanal, tj. podjednako na lijevi i desni dok se pojedini instrumenti pozicioniraju više lijevo ili više desno. U principu oni samo izdvoje ono što je zajedničko lijevom i desnom kanalu. Zanimljivo je da se fizički taj isti efekt može dobiti inverzijom žica na jednom zvučniku (slučajno sam to otkrio jednom kad krivo spojio. ).

Uz ovo gore spomenuto, još neka minimalna poboljšanja mogu se dobiti filtriranjem frekvencija koje nisu previše zastupljene u vokalu, ali razlike su minimalne, a kvaliteta vokala je automatski lošija.

.
Da, to što kažeš je istina, ali sam čuo da postoji neki jaki program koji to radi iznimno dobro, a možda Zlayo tim bude zadovoljan.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 19:55   #20
E kad bi tako nešta našo onda bi zasigurno bio zadovoljan,samo mi treba ime programa koji radi pa ću ga već nekako nabavit
Hvala na trudu,zakon ste
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.