Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2008., 15:21   #81
DEGA na Kajzerici.....odličan izbor, prvenstveno Targetti programa
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 19:47   #82
ovo sam željela, ali be real ... kupila rasvjetu za cijeli stan za cca 2.000 kn ... malo u Kiki, malo u Bauhausu

... 24 karatno zlato i swarovsky kristali ... uživo izgleda daleko, daleko bolje nego na ovoj slici
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:54   #83
Ima na Kaptolu 10 jedan mali dućan koji se bavi rasvjetom pretežito od mesinga
Mislim da imaju i svoju proizvodnju pa se mogu i neki zamisli realizirat
krckolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 09:28   #84
Quote:
Darkec76 kaže: Pogledaj post
DEGA na Kajzerici.....odličan izbor, prvenstveno Targetti programa
Jel znas tocnu adresu, il barem ulicu?
Jos nisam nasla zadnju stropnu lampu pa bi i tamo pogledala.
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 09:47   #85
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
kupila rasvjetu za cijeli stan za cca 2.000 kn ... malo u Kiki, malo u Bauhausu
ja sam za sad potrosila oko 3.000 kn za 7 rasvjetnih tijela. 2 sam imala od prije i sad mi fali jos stropna lampa za blagovaonu.
Problemcic je u tom da bi trebala kolko-tolko odgovarala onoj koja je u dnevno-boravisnom dijelu prostorije. Ili bi eventualno mogla bi nesto potpuno drugacije. Najradije bi visilicu, al jos nemam onaj stol koji zelim i koji cu kasnije nabavit, pa ne znam jel bi se dalo uskladit da stol bude tam gdje je predvidjena lampa.

A o malim lampama i stajacim/podnim lampama da i ne govorim...to tek slijedi...jednog dana
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:18   #86
Quote:
oscar13 kaže: Pogledaj post
Jel znas tocnu adresu, il barem ulicu?
Jos nisam nasla zadnju stropnu lampu pa bi i tamo pogledala.
Mislim da je to Remetinečka....ak silaziš s Jadranskog mosta iz smjera grada onda se skineš na polovici mosta desno i prođeš ispod mosta, dolaziš do križanja na kome je velika zgrada u podnožju koje je dućan, piše velikim slovima TARGETTI....ak dolaziš iz N. Zagreba, također se na pola mosta skineš dole desno, prođeš onaj mali rotor kod Zrinjevca, prođeš pored Peugeota, BBS-a i kad dođeš do oonog istog križanja to ti je s desne strane zgrada...
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 21:42   #87
Dosta veliki izbor ima Pevec na Jankomiru, različiti stilovi, različite cijene , ali bez neke teže ekskluzive. Bauhaus - uglavnom precijenjeno. Baumax - puno plafonjera , običnih visilica i naročito reflektora.
Vrijedi pogledati i vidik.hr iz Bjelovara. Robu s njihovih stranica sam viđala u Nami, Emezzeti, na moru, znači ima ih svugdje po malo. Šteta što nemaju cijene na netu kao art-rasvjeta.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 11:54   #88
Zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti rasvjetno tjelešce za iznad kupaonskog ogledala a koje ima dvije lampice i utičnicu (za uštekat fen, brijaći aparat itd itd)

plizz help.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 12:12   #89
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti rasvjetno tjelešce za iznad kupaonskog ogledala a koje ima dvije lampice i utičnicu (za uštekat fen, brijaći aparat itd itd)

plizz help.
pa zar toga nema u Bauhausu, Baumaxu, Pevecu, Mandiju ...
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 12:22   #90
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
pa zar toga nema u Bauhausu, Baumaxu, Pevecu, Mandiju ...

ma ima triljun tih lampi al ni jedna nema na sebi i utičnicu..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 12:34   #91
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
ma ima triljun tih lampi al ni jedna nema na sebi i utičnicu..
ajooj glupo ... a jesi pogledala u Lesnini (Žitnjak) i u Merkuru (prema Sesvetama) .... nešto su neveliko reklamirali velik izbor rasvjete
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 17:18   #92
@oscar13 Pogledaj Zenex. Svojevremeno su imali dućan u Maksimirskoj, ali su ga zatvorili. Sada imaju samo dućan u Brdovcu. Ali imaju svoju stranicu, pa pogledaj sviđa li ti se što.

Nego, još malo o ART rasvjeti. Svojevremeno sam tražila malu noćnu lampu. Pa sam u ART rasvjeti vidjela jednu zgodnu, jednostavnu, poput obične čaše od mutnog stakla. No, nisam je odmah uzela. Nakon nekoliko dana išla sam u Pevec po neki alat i tamo ista lampa, isti proizvođač, a više nego dvostruko jeftinija. Naravno da sam je odamh uzela. Iako u ART rasvjeti imaju jako lijepih lampi, kao i mogućnost kataloške narudžbe, dački su se malo zaigrali s formiranjem cijena.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 17:24   #93
poznato

Zadnje uređivanje laella : 05.06.2008. at 18:07.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:29   #94
Da se malo nadopunim. Danas sam nakon dugo vremena bila u Gramatu. Baš sam se iznenadila. Nije više onak zamazan kao u doba renoviranja Radničke, obnovljeno je dosta toga i ono što me još iznenadilo bila je upravo ponuda rasvjete. Našla sam tamo ono št mi nidje drugdje nije moglo sjesti, i to za upola manju cijenu drugdje. Isplati se pogledati.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 18:14   #95
evo naših plafonjera ... sobna i kuhinjska

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 09:52   #96
JOj, cim vidim kak ljudi stavljaju slikice, odamh sam u bedu jer mi je fotic krepal... i tolikima sam obecala fotke, a nista...smrc

Nego on topic:
Vidjela sam u Ilici nakon Vinogradske prema Crnomercu na desnoj strani, tri ducana s raznim rasvjetnim tijela, dva samo s rasvjetom i ejdan neki miksani moderni namjestaj&rasvjeta. Morat cu jednom tramvajem tamo pa da i vidim kaj sve nude.

P.S. Elegant, zgodna mi je ova prva plafonjera, iako sam ja na kraju sve nekak apstraktnog dizajna kupila
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:32   #97
Quote:
oscar13 kaže: Pogledaj post
Nego on topic:
Vidjela sam u Ilici nakon Vinogradske prema Crnomercu na desnoj strani, tri ducana s raznim rasvjetnim tijela, dva samo s rasvjetom i ejdan neki miksani moderni namjestaj&rasvjeta. Morat cu jednom tramvajem tamo pa da i vidim kaj sve nude.
jedan od ta tri ducana ti je Zenex, a drugi (ovaj u kojem ima i namjestaja) Bo Concept. ne znam da li zenex ima na web-u, ali bo concept bi trebao imati barem nesto.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 16:32   #98
Zenex ima svoju stranicu. Napasala ja to u postu #17. Ali nisam znala da imaju dućan u Ilici. Zapravo, znam za dućan, ali nisam znala da je Zenexov.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 22:43   #99
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
ovo sam željela, ali be real ... kupila rasvjetu za cijeli stan za cca 2.000 kn ... malo u Kiki, malo u Bauhausu

... 24 karatno zlato i swarovsky kristali ... uživo izgleda daleko, daleko bolje nego na ovoj slici
Jebote, ja bih dao 7390 kn da ne moram objesiti ovaj leteći tanjur iznad glave. Pa još od 24 karatnog zlata i swarovsky kristala ... Spašavaj se ko može! Ali, dobro - to je vjerojatno wet dream kakvog seoskog tajkuna.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 14:05   #100
meni je ovo isto gadno, ali nekom se to isto svidja...

kupih The luster u trgovini Luce...dizajnerski je fenomenalan, a u usporedbi s ovim na slici cijena je prava sitnica (premda mnogi tvde kako je Luce skup).
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.