Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2012., 21:08   #1
Instagram



Stigao Instagram i na Android!

Quote:
nstagram – A beautiful way to share your world. It's fast, free and fun! 


Pick from one of several gorgeous filtered effects to breathe a new life into your mobile photos. Transform everyday moments into works of art you'll want to share with friends and family.


Share your photos in a simple photo stream with friends to see - and follow your friends' photos with the click of a single button. Every day you open up Instagram, you'll see new photos from your closest friends, and creative people from around the world.


Features
:

☆ 100% free custom designed filters and borders
☆ Lux works its magic by making your photos more vibrant and brings out details in your photos you couldn't see before
☆ Instant sharing to Facebook, Twitter, Tumblr, and Foursquare (Flickr coming very soon)

☆ Interact with friends through giving & receiving likes and comments

☆ Works with Android versions 2.2 and above that support OpenGL ES 2
☆ Full front & back camera support

☆ And much much more...
Evo i link na Google Play.

Uživajte, aplikacija sjajna!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.

Zadnje uređivanje tomisličak : 05.04.2012. at 21:08. Reason: Dodan opis
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 21:59   #2
Može li mi netko objasniti...
Instagram je kao twitter, ali isključivo sa slikama?
(I nudi neke efekte za slike)

Glupo pitanje, ali nikad nisam probao (nije me toliko zainteresirao)- a svugdje se podrazumijeva da se zna što je
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:43   #3
Pa da, nešto kao Twitter sa slikama! Samo što imaš puno prekrasnih vintage filtera pomoću kojih i najgluplja fotka dobro izgleda. E, sad, čim instaliraš aplikaciju, moraš si kreirati račun i sve slike koje 'obradiš' preko Instagrama se spremaju na taj account koji izgleda otprilike ovako. Oprosti što sam stavila baš tog usera, no on je prvi ispao guglanjem!
No u isto vrijeme kad uploadaš sliku na svoj account, ponudi ti se opcija da shareaš sliku i na ostale stranice (fejs, twitter, tumblr i dr.). Zgodno za imati, no ništa što će ti promijeniti život!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 22:35   #4
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pa da, nešto kao Twitter sa slikama! Samo što imaš puno prekrasnih vintage filtera pomoću kojih i najgluplja fotka dobro izgleda.
No u isto vrijeme kad uploadaš sliku na svoj account, ponudi ti se opcija da shareaš sliku i na ostale stranice (fejs, twitter, tumblr i dr.). Zgodno za imati, no ništa što će ti promijeniti život!
U kojoj rezoluciji slika?
Slika se ne mora uploadat? Može nam služit aplikacija samo za slikanje, nikakvo sheranje?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 20:54   #5
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
U kojoj rezoluciji slika?
Slika se ne mora uploadat? Može nam služit aplikacija samo za slikanje, nikakvo sheranje?
U principu se ne mora uploadati ako baš ne želiš, jedino moraš imati account da bi uopće započela koristiti instagram. Nakon što fotkaš motiv (ili upotrijebiš fotku iz galerije) i izabereš filter, stisneš one dvije strelice s desne strane da bi ti se fotka obradila. Tada će ti biti ponuđeno da dodaš caption ili shareaš na druge sajtove, kao i da uploadaš fotku na svoj instagram račun. Međutim, ti u tom trenu možeš ugasiti aplikaciju! Ništa se neće objaviti na tvojim accountovima, a obrađena fotka će ti ostati u albumu imena 'Instagram'. U istom albumu ćeš naći i fotke koje jesi objavila.

Što se tiče rezolucije, ovo što ostane na mobu je visoke rezolucije, dok su uploadane fotke (ono što gledaš preko accounta) 612x612!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 22:31   #6
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
U principu se ne mora uploadati ako baš ne želiš, jedino moraš imati account da bi uopće započela koristiti instagram. Nakon što fotkaš motiv (ili upotrijebiš fotku iz galerije) i izabereš filter, stisneš one dvije strelice s desne strane da bi ti se fotka obradila.
ZapočeO

Thanks, mogoa bi probati samo zbog efekata onda
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:35   #7
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
U principu se ne mora uploadati ako baš ne želiš, jedino moraš imati account da bi uopće započela koristiti instagram. Nakon što fotkaš motiv (ili upotrijebiš fotku iz galerije) i izabereš filter, stisneš one dvije strelice s desne strane da bi ti se fotka obradila. Tada će ti biti ponuđeno da dodaš caption ili shareaš na druge sajtove, kao i da uploadaš fotku na svoj instagram račun. Međutim, ti u tom trenu možeš ugasiti aplikaciju! Ništa se neće objaviti na tvojim accountovima, a obrađena fotka će ti ostati u albumu imena 'Instagram'. U istom albumu ćeš naći i fotke koje jesi objavila.

Što se tiče rezolucije, ovo što ostane na mobu je visoke rezolucije, dok su uploadane fotke (ono što gledaš preko accounta) 612x612!

Skinula sam aplikaciju Instagram za uploadanje s PC-ja (ispričavam se što ipak ovdje pišem, iako je tema za mobilne uređaje i appove) i uploadala tri slike, dodala filter i poslala ih samoj sebi, ali na mom profilu se ništa ne pojavljuje, u galeriji i dalje imam 0 slika. Može li mi netko objasniti zašto?

Inače, ta Instagram aplikacija je i za skidanje s moba i s kompa, pa bi trebala raditi.

Uglavnom, otvara mi se pravokutni prozor gdje mogu uploadati slike iz Pictures galerije (tamo inače ne sejvam svoje stvari, pa sam samo za ovu priliku ono što želim podijeliti trebala preseliti tamo) i izgleda da on funkcionira kao neka vrsta moje privatne Instagram galerije, neobjavljene online, ali kad iz nje dođem do svog Insta profila, piše "Tap on the camera to share your first photo or video". No tu stisnem i ništa se ne događa. Kao da je zamrznuto, blokirano. U čemu je problem?


Edit: skužila sam. Piše da Instagram ap za PC ne omogućuje uploadanje vlastitih slika na Insta, ali to čini InstaPic. Zakučasti su putevi internetskih reklama i lukavi načini skrivanja bazičnih informacija. Sad radi, yeah!

Zadnje uređivanje Veronica Lux : 06.12.2016. at 18:54.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:54   #8
@marl za rezoluciju ne znam. šeranje je opcionalno - jednostavno nemoj postaviti račune za za šeranje u opcijama i označi photo privacy. fotke automatski idu na tvoj račun na instagramu ali tako ćeš im samo ti imati pristup. inače na iphoneu mi se fotke obrađene instagramom automatski spremaju u galeriju, na androidu nisam uspjela to napraviti no vjerujem da ima načina samo ga treba otkriti .
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 09:46   #9
Ajme, sramote! Oprosti!

Ako te zanimaju samo efekti, provjeri Pixlr-o-matic! Isto je besplatna aplikacija, ima više filtera i opcija, slika ti može ostati u prvotnoj veličini (instagram reže u oblik kvadrata), a i postoji sjajna mogućnost šeranja preko maila, što Instagram nema. Premda se na iOs verziji to može!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:38   #10
Upozorenje

...jeste li možda u proteklih nekoliko dana instalirali aplikaciju Instagram na svoj smartphone..?
...ako jeste, imate veliku šansu da ste instalirali lažnu apliakciju...

Quote:
Prema nalazima antivirusne kompanije Sophos, malware je maskiran u popularnu aplikaciju Instagram i širi se preko Androida.
Tvorci ove lažne aplikacije računaju na popularnost Instagrama - aplikacije koja ima milijune korisnika širom svijeta, a koju je nedavno kupio Facebooku za jednu milijardu dolara.

Ako Android korisnik downloada ovu aplikaciju s neprovjerenih izvora,
umjesto sa službene online trgovine Google Play Android,
izlaže se sigurnosnom riziku.
Jednom instalirana, ova aplikacija će automatski u pozadini početi slati SMS-ove
na posebno tarifirane brojeve što će nepoznatim autorima lažne aplikacije donijeti zaradu,
a neporeznim korisnicima povećati telefonski račun.

Sophos je otkrio da se ovaj malware pod nazivom Andr/Boxer-F
širi preko jedne ruske web stranice koja za sebe tvrdi da je službena web stranica Instagrama.
=>izvor
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:29   #11
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...jeste li možda u proteklih nekoliko dana instalirali aplikaciju Instagram na svoj smartphone..?
...ako jeste, imate veliku šansu da ste instalirali lažnu apliakciju...
daj Tomisličak, ne plaši tako ljude. oni koji su instalirali app s Marketa imaju nikakvu šansu da su pobrali lažnjak.

što i piše niže u tekstu, ispod slike, do čega ljudi nakon što pročitaju uvod od panike neće niti doći.
bog te, stil pisanja ti je ko u naših tabloida
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 17:31   #12
Jel zna netko kako se dodaju emotikoni uz ime?
plssss help
cwijooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 14:36   #13
Quote:
cwijooo kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kako se dodaju emotikoni uz ime?
plssss help
ako imas iphone i skinutu app EMOJI imas i emotikone na tipkovnici
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 12:27   #14
Postoji li nešto slično na webu?

Jako mi se sviđa, a ne posjedujem smartphone.
__________________
Watch out for the crawling eye...
Crawling eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:53   #15
Malo da osvježim temu...pred par dana sam updejtala instagram i skužila sam da nisam dobila sve mogućnosti kao i korisnici iphone-a. Ima li vas na andoridu koji imaju isti problem ili je možda do mojeg uređaja. Znam da se inače malo razlikuje instagram za iphone i android ali sada nije u pitanju samo izgld več nisam dobila neke dodatne filtere i skraćene taggove.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:04   #16
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
Malo da osvježim temu...pred par dana sam updejtala instagram i skužila sam da nisam dobila sve mogućnosti kao i korisnici iphone-a. Ima li vas na andoridu koji imaju isti problem ili je možda do mojeg uređaja. Znam da se inače malo razlikuje instagram za iphone i android ali sada nije u pitanju samo izgld več nisam dobila neke dodatne filtere i skraćene taggove.
Tako i kod mene
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 07:23   #17
zasto mi ne zeli unutar aplikacije slikat sa jebenim blicom? dafuq

daj neka neko proba i utjesi me da nisam jedini (sgs3)
betatestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 12:49   #18
Quote:
Crawling eye kaže: Pogledaj post
Postoji li nešto slično na webu?

Jako mi se sviđa, a ne posjedujem smartphone.
Misliš na filtere ili na društvenu mrežu s fotkama? Ako želiš filtere, imaš ovo, a ako želiš pregledavati tuđe Instagram slike, možeš ovdje!


Quote:
betatestalo kaže: Pogledaj post
zasto mi ne zeli unutar aplikacije slikat sa jebenim blicom? dafuq

daj neka neko proba i utjesi me da nisam jedini (sgs3)
Nemam pojma, ali možeš slikati normalno pa onda povući tu sliku iz galerije na Instagram.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:52   #19
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali možeš slikati normalno pa onda povući tu sliku iz galerije na Instagram.
istina.. ali zasto komplicirat + sta mi ono glupo cropa sliku -.-
betatestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:15   #20
Čekaj, kakvi novi filteri? Frendica mi je baš maloprije instalirala novu verziju na iPhone i dobila je sve isto kao ja na Androidu! Što znači skraćeni tagovi?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.