Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 13:17   #1
18 abortusa

jedna starija gospođa,moja bivša šefica,ima troje djece,dvoje unučadi
i "savršen" brak!!!udala se sa 17,za lafca sa nešto love,i poznatog prezimena u čaršiji.
ljubav na prvi pogled????
koliko puta ga je uhvatila sa skinutim pantalonama sa raznim djevojkama,mlađim i starijm,udatim,neudatim ni broja ne zna!!!!!
sve sam ja to svarila ali kada mi je rekla da je imala 18 abortusa,,,,do 18tog je brojala poslije više nije!!!!!
i još kaže da je nju njen muž najviše volio i pazio a i čuvao da ne zatrudhi kada je znao za sebe!!!!!!!
pitam se a da li je ona ikada voljela i cijenila sebe??????
riyen is offline  
Old 17.09.2007., 13:20   #2
__________________
keep on keeping on.
happychoco is offline  
Old 17.09.2007., 13:54   #3
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
jedna starija gospođa,moja bivša šefica,ima troje djece,dvoje unučadi
i "savršen" brak!!!udala se sa 17,za lafca sa nešto love,i poznatog prezimena u čaršiji.
ljubav na prvi pogled????
koliko puta ga je uhvatila sa skinutim pantalonama sa raznim djevojkama,mlađim i starijm,udatim,neudatim ni broja ne zna!!!!!
sve sam ja to svarila ali kada mi je rekla da je imala 18 abortusa,,,,do 18tog je brojala poslije više nije!!!!!
i još kaže da je nju njen muž najviše volio i pazio a i čuvao da ne zatrudhi kada je znao za sebe!!!!!!!
pitam se a da li je ona ikada voljela i cijenila sebe??????

da,i?sto se to tebe tice?

babuskaro
studentica21 is offline  
Old 17.09.2007., 13:58   #4
baš. tipično bapsko zgražanje. jel da da si jedva dočekala da sablažnjeno prepričaš?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 17.09.2007., 14:14   #5
veza sa ŽuD je ...??
ZgSash is offline  
Old 17.09.2007., 14:32   #6
baba ne baba vama je vidim to ok
riyen is offline  
Old 17.09.2007., 14:42   #7
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
baba ne baba vama je vidim to ok
lijepo je znati da je medicina toliko uznapredovala da je jako mala vjerojatnost da abortus utječe na kasniju plodnost.

dajte nek netko ovo baci na kokošinjac.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 17.09.2007., 14:44   #8
Mda. Neka to bude zrnce razgovora za uz kavicu. Prebačeno.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Old 17.09.2007., 14:45   #9
a sigurna sam da ste joj vi iz ŽUDa podijelile koji savjet da bi ona riješila sve svoje probleme!!!!
pošto dajete savjete tipa šta da se radi ako vam mužu iskoči bubuljica na guzici da li je to srao kod druge i sl......
u pitanju je šta žena sve otrpi od kretena u braku i smatra da tako treba da bude
riyen is offline  
Old 17.09.2007., 14:46   #10
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
lijepo je znati da je medicina toliko uznapredovala da je jako mala vjerojatnost da abortus utječe na kasniju plodnost.

dajte nek netko ovo baci na kokošinjac.
dobra ideja
riyen is offline  
Old 17.09.2007., 15:08   #11
Gle, nije ok, ali način na koji si to iznijela je baš seosko-bapski.

To dal ona ima samopoštovanja ili nema, njena stvar. Jel opraštala nevjeru ili nije, također njena stvar. Ne kužim poantu tvoje teme....(mislim, kužim, ajmo ju sad svi gađat).

Mene je jedino piklo ovo 18 abortusa...da sam liječnik i da mogu birati nakon trećeg ih više ne bi radila istim ženama. Jer su jednostavno glupe. Ako ne želiš djecu, postoji kontracepcija, a ne da svakih par mjeseci ideš na stolicu za struganje. To mi je vrlo neodgovorno i ružno.
Gzena is online now  
Old 17.09.2007., 15:14   #12
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
jedna starija gospođa,moja bivša šefica,ima troje djece,dvoje unučadi
i "savršen" brak!!!udala se sa 17,za lafca sa nešto love,i poznatog prezimena u čaršiji.
ljubav na prvi pogled????
koliko puta ga je uhvatila sa skinutim pantalonama sa raznim djevojkama,mlađim i starijm,udatim,neudatim ni broja ne zna!!!!!
sve sam ja to svarila ali kada mi je rekla da je imala 18 abortusa,,,,do 18tog je brojala poslije više nije!!!!!
i još kaže da je nju njen muž najviše volio i pazio a i čuvao da ne zatrudhi kada je znao za sebe!!!!!!!
pitam se a da li je ona ikada voljela i cijenila sebe??????
neupućena si. U doba naših baka to je bila česta metoda kontracepcije.
Šmizla is offline  
Old 17.09.2007., 15:22   #13
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
baba ne baba vama je vidim to ok
aha, svi kojima se ne olajava k'o tebi - znači da odobravaju
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 17.09.2007., 15:44   #14
ko joj je kriv, postoje razvodi..ako ne razvod, uvijek ga je mogla osakatit
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 17.09.2007., 15:57   #15
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
baba ne baba vama je vidim to ok
naravno da nije!
samo budala može reći da nije prestrašno da žena napravi 18 abortusa.
ali nažalost njezina stvar,i ja ju osobno nebi prozivala i radila linč sa frendicama na kavi.
žena je glupa i nažalost po meni zaslužuje sve što joj se dešava u životu.i takvog muža i očiti manjak samopoštovanja.al opet ako je to njoj O.K zaboli me neka stvar.
ali kako je xena rekla,koji joj je doktor uopće htjeo napraviti tolike abortuse.
pivka is offline  
Old 17.09.2007., 16:33   #16
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
aha, svi kojima se ne olajava k'o tebi - znači da odobravaju
Joj, kako me nasmijavate!

Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ko joj je kriv, postoje razvodi..ako ne razvod, uvijek ga je mogla osakatit
Da, ako razvod ne uspije.
Beta ženka is offline  
Old 17.09.2007., 16:44   #17
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
naravno da nije!
samo budala može reći da nije prestrašno da žena napravi 18 abortusa.
ali nažalost njezina stvar,i ja ju osobno nebi prozivala i radila linč sa frendicama na kavi.
žena je glupa i nažalost po meni zaslužuje sve što joj se dešava u životu.i takvog muža i očiti manjak samopoštovanja.al opet ako je to njoj O.K zaboli me neka stvar.
ali kako je xena rekla,koji joj je doktor uopće htjeo napraviti tolike abortuse.
svaki drugi nazalost, pogotovo drzavni nekad koji nisu zivjeli od plata neg od "poklona"
imala sam komsinicu koja je radila kao babica kod jednog ginekologa i svaki dan je vukla kuci u kesama "poklone"
znala se "zaliti": "joj umorih se vukuci ovo sa posla, puno abortusa danas"

to je nazalost jednostavno bio obicaj- ides kod ginica na abort i nosis poklon umjesto anestezije.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 17.09.2007., 16:45   #18
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
ali kako je xena rekla,koji joj je doktor uopće htjeo napraviti tolike abortuse.
svaki drugi nazalost, pogotovo drzavni nekad koji nisu zivjeli od plata neg od "poklona"
imala sam komsinicu koja je radila kao babica kod jednog ginekologa i svaki dan je vukla kuci u kesama "poklone"
znala se "zaliti": "joj umorih se vukuci ovo sa posla, puno abortusa danas"

to je nazalost jednostavno bio obicaj- ides kod ginica na abort i nosis poklon da dobijes bolji tretman
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 17.09.2007., 17:06   #19
Pa dobro nekad u Jugi, autorica nije precizirala kada su ti abortusi obavljeni. Ali danas bi ih sve potjerala iz ordinacije, baš su nehumane.
Gzena is online now  
Old 17.09.2007., 17:09   #20
Quote:
riyen kaže: Pogledaj post
a sigurna sam da ste joj vi iz ŽUDa podijelile koji savjet da bi ona riješila sve svoje probleme!!!!
pošto dajete savjete tipa šta da se radi ako vam mužu iskoči bubuljica na guzici da li je to srao kod druge i sl......
u pitanju je šta žena sve otrpi od kretena u braku i smatra da tako treba da bude
Potpisujem alexx
i dodajem: postoji nešto zvano kontracepcija.
Anastasia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.