Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 12:18   #61
Da, gotovo sve je popravljeno.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:14   #62
Did you o'en the chest?
Zyzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:50   #63
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Kupio sam još 4 gb rama i sad radi savršeno
Došao ovdje da pitam baš o ovome, i super, nabasao odmah na optimistični post. Imam dosta sporo računalo, te makar je Original Sin EE radio dosta dobro, dvojka dosta često trza.

Athlon x4 740 + 4 GB DDR3 667 MHz + GeForce 750i trenutno imam, te makar u budućnosti mislim sve to mijenjati, zbilja se nadam da će novi 2 x 4 GB ram pomoći trenutno s DOS2. Nešto poput ovoga? https://www.hgshop.hr/proizvod/memor...ry-blue/195802
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 00:20   #64
Ahoj ekipa. Dižem malo temu iz pepela. Naime imam očigledno standardni problem sa ovom igrom,a to je da je framerate toliko nizak da je igra neigriva. Što god probao,ne radi. Igra sama detektira postavke na ultra. Probao smanjiti postavke,isključiti vsinc buffering,staviti frame cap,staviti fake full screen,staviti u task manageru na real time. Što god napravim,šteka uvijek jednako. Igra kupljena preko gog. Komp je star, I7 4710MQ,16 GB DDR 3,Geforce 840m 2gb. E da,nije u nvidia driveru problem,jer je driver relativno star (zadnja verzija sa HP stranice za ovaj model laptopa).
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 00:48   #65
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
Ahoj ekipa. Dižem malo temu iz pepela. Naime imam očigledno standardni problem sa ovom igrom,a to je da je framerate toliko nizak da je igra neigriva. Što god probao,ne radi. Igra sama detektira postavke na ultra. Probao smanjiti postavke,isključiti vsinc buffering,staviti frame cap,staviti fake full screen,staviti u task manageru na real time. Što god napravim,šteka uvijek jednako. Igra kupljena preko gog. Komp je star, I7 4710MQ,16 GB DDR 3,Geforce 840m 2gb. E da,nije u nvidia driveru problem,jer je driver relativno star (zadnja verzija sa HP stranice za ovaj model laptopa).
Ne znam,moj komp je puno slabiji pa igra radi normalno,bez stekanja...bilo je neigrivo dok sam imao 4 gb rama,nakon sto sam dodao jos 4 radilo je normalno
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 01:03   #66
Gledam malo i po stranim forumima. Šteka očito i ljudima koji imaju nove gf 10xx kartice i nove I5/7 procesore. Po svemu bi trebala raditi dobro,ali laga već na glavnom meniju. A nedavno odigrao na istom kompu Vampyra na med/high i PoE2 na high bez problema.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 02:13   #67
Pitanje
Koliko rama imaš, koristiš li pirate verziju i kad si zadnji put ažurirao dos2?
Ako imaš legalnu verziju, koristiš li gog galaxy? Moguće da si zaboravio primijeniti patch?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 10:03   #68
Ovako,rama je 16GB ddr3. Verzija igre je v3.0.226.993. Gog galaxy ne koristim. Probao sam sve što sam uspio naći na netu. Kao što rekoh,igrao nedavno vampyra na med/high postavkama bez problema. Čak i na high je fps bio oko 20-25. Tako da će ovo vjerovatno ići na uninstall.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 14:39   #69
Neki konflikt imaš s driverima za grafu možda, probaj ih reinstalirati. I probaj se poigrati postavkama u Nvidia Control Panelu i GeForce Experiencu. Ako i dalje nema poboljšanja onda ne možeš ništa, jednostavno grafe za laptope nisu iste kao za PC.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 15:06   #70
Reinstalirao sam zadnju verziju sa HP stranice jer ako instaliram sa nvidijine,onda switchable grafika poludi,pa intelova grafa krene štekati. Tako da sam probao više manje sve i na kraju deinstalirao. Ovo je prva igra od kada imam laptop koja je stvarala probleme. Sve ostalo do sada je radila bez problema. Začudilo me jedino jer sam uspio pokrenuti i hardverski zahtjevnije igre kao što su Witcher 3 i Kingdom Come i nedavno Vampyr. Nisam očekivao da će me zezati izometrijski rpg. Hvala ljudi na idejama. Očito je znak da se vratim na PoE2 koji je taman dobio dlc
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 15:10   #71
Meni se po tvom opisu čini da imaš konflikt između Interlove grafe i Nvdie. Makni Intelov driver za grafu i instaliraj samo Nvidijin, ne bi trebao imati oboje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 18:21   #72
Davnih dana to probao. Kad maknem intelov driver,nvidijin isto poludi. Primarna graficka je intelova,a nvidija se pali ovisno o aplikaciji koju otvorim. Bez intelovih drivera ne radi kako spada. I ne,ne moze se u biosu prebaciti da sve ide na nvidiju,moze se samo izgasiti diskretna. Laptop nije gamerski. Ma odustao od igre. Godisnji je,radije ne trosim zivce.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 23:29   #73
Kaj ne bi GeForce grafa preuzela sav posao ako u BIOS-u isključiš diskretnu?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 00:41   #74
Geforce je diskretna,Intelova je integruša. Mogu isključiti Geforceicu i time štediti struju,ali ne mogu isključiti intelovu. Neki modeli HP-a koji spadaju pod "gamersku" liniju imaju opcije za gašenje bilo koje. Envy touchsmart linija na žalost ne spada tu,a i laptop je primarno uzet za rad u NX i Step7,te još nekim Siemensovim programima. Isprobavao danas sve što sam mogao naći na netu. Ljudi se žale da im laga na gforce 1070,1080 i novim generacijama I5/7. Navodno je bio neki problem sa jednom novijom verzijom Nvidia drivera,no ni to ne pomaže uvijek. Na kraju sam deinstalirao DoS2 i odustao od toga. Svejedno,hvala na pomoći.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.