Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 21:20   #1
Avira pro ili Windows defender

Da li je Avira pro bolja od Windows defendera. Ja uzimam licencu za 3 računala na 3 godine pa me ispadne 70 kn godišnje po računalu. Licencu dijelim s još 2 osobe pa me Avira pro doista košta 70 kn.

Čujem da je Windows defender vrlo dobar pa me zanima isplati li se uopće dati i 70 kn za Aviru pro?
tom.bombadil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:40   #2
Po meni se ne isplati davati novce za antivirusne programe. Razlog tome je sto korisnik kompjutera mora znati neka minimalna znanja kada se surfa internetom, pa primjerice ne skidati sa torrenta sve i svašta, pogledati u komentarima i pod opis samog torrenta sto sve taj torrent sadrzi i sto pise pod komentarima, da li je prava stvar to sto zelis skinuti ili potpuna deseta.. Obavezno u internet pretrazivacu instalirati ublock koji blokira dosadne reklame, jer ima korisnika koje na te reklame klikču, jer vide nerealnu ponudu, koja im se svidja, pa onda uz tu ponudu dodje program koji instaliraju, i u roku 5 min nakote računalo i onda se čude zašto je spor i zbog čega moraju formatirati hard disk.

Razlog ovog sve sto sam ti pisao je: da niti jedan antivirus ti nece zaštiti 100% računalo, niti onaj od 20$ a ni onaj od 200$, bitan je sami korisnik, ako se drzis ovih uputa gore koje sam napisao, defender koji i osobno koristim u windowsima 10 ce biti sasvim dovoljan.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:42   #3
Quote:
tom.bombadil kaže: Pogledaj post
Da li je Avira pro bolja od Windows defendera. Ja uzimam licencu za 3 računala na 3 godine pa me ispadne 70 kn godišnje po računalu. Licencu dijelim s još 2 osobe pa me Avira pro doista košta 70 kn.

Čujem da je Windows defender vrlo dobar pa me zanima isplati li se uopće dati i 70 kn za Aviru pro?
Iako se u načelu slažem sa Osmim da je sam korisnik najbolja zaštita držim da nije loše imati i antivirus. Imaš i jeftine licence na ebayu za NOD32 npr.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.