Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2016., 19:03   #161
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...10&oe=56B29860
LorenaLory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 19:03   #162
ne znam kako ga čistiti i puniti i šta se već mora s tim raditi
LorenaLory is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 00:55   #163
Quote:
missbone kaže: Pogledaj post
Carnelian ili Karneol, narančasti kristal, jako dobar kod samopouzdanja. Isto tako i narančasti Kalcit, pa čak i žuti Kalcit. To govorim iz osobnog iskustva. Možda tebi neki drugi paše. Najbolje ići za onim koji te privuče no sa narančasto crvenkastim Karneolom sumnjam da ćeš pogriješiti jer otklanja i negativne misli, strah od smrti, pomaže kreativnost, hrabrost, diže energiju. I još jedna stvar kod Karneola, naime, osoba djeluje privlačno kad ga nosi. Npr. ja sam bila jako sramežljiva, nisam pričala puno, dosta introvertirana. Kad sam stavila Karneol prvi puta, kao da sam popila litru kave. Normalno, to nije uvijek tako očigledno. Vjerojatno sam ja baš reagirala jako na njega.
Tek sam vidim odgovor, hvala ti!
stand by me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:25   #164
da li orgoniti mogu tako djelovati kao i kristali?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:54   #165
mene zanimaju Atlantidski kristali,kamenja itd,ako netko nesto o tome zna mozda
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 20:38   #166
tu svi postavljaju pitanja a odgovora nigdje
LorenaLory is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 20:39   #167
zašto mi se slika makne kad ju stavim? neka mi se javi netko tko zna o kristalima da mu pošaljem sliku , ,ne mislim svoju..od kristala
LorenaLory is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:46   #168
Ja čuo da je bolje kupiti nebrušeni, onako iskopan... ali ne kužim se u tu tematiku.

Uglavnom ja tako sebi kupio neki kristalčić, izabrao ga, imao ga u đepu i nakon par dana kad sam išao u WC neznam kako iz đepa ravno u školjku i ode svojim putom.

Kažu da je valjda svoje odradio, ili sam bio grub prema njemu tko zna...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:08   #169
Pozdrav,
trebam malu pomoc. Naime, od pokojne bake mi je ostala poveca kolekcija kristala i raznog kamenja, svih mogucih oblika, privjesaka, piramida, kugli, viskova itd. Za neke znam sta su ali za vecinu neznam.
Ima li netko od vas iskustva u raspoznavanju tih kristala i kamenja da mi pomogne, ja mogu to sve slikati pa poslati slike. Neznam sta s tim da radim.

Unaprijed hvala
__________________
sve bum vas tužil....
Tomislav2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 15:22   #170
Pozdrav, molim za pomoć pa ako upali upali.

Odmah ću reći da ne vjerujem u te priče o kristalima niti me to zanima, već sam na ovu temu došao zbog jedne jedonstavne stvari.

Namjeravam meni jednoj dragoj osobi izraditi nakit od kamenja koje sam našao u riječnom pijesku. Stvarno ima svakakvih oblika, boja, kombinacija boja i uzoraka pa ako ste voljni uslikat ću to, a znalci nek reknu ako uspiju prepoznati koji kamen.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:20   #171
Hi svima,

Imam dva kamena. U novčaniku nosim citrin. Ametist mi je pored kreveta. Upravo ametist mi stvara probleme ponekad.

Kamen je očišćen pod tekućom vodom i napunjen u zemlji nakon kupnje. Čistim ga i punim svakih mjesec dana, a kupljen je s ciljem poboljšavanja kvalitete sna. Međutim, nekad sanjam ružno dok je pored mene, posebno kad je skroz pun i kad se već prazni polako. Je li to normalno? Jesam li uopće odabrala pravi kamen?
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:38   #172
Quote:
Konkretna Kocka kaže: Pogledaj post
Hi svima,

Imam dva kamena. U novčaniku nosim citrin. Ametist mi je pored kreveta. Upravo ametist mi stvara probleme ponekad.

Kamen je očišćen pod tekućom vodom i napunjen u zemlji nakon kupnje. Čistim ga i punim svakih mjesec dana, a kupljen je s ciljem poboljšavanja kvalitete sna. Međutim, nekad sanjam ružno dok je pored mene, posebno kad je skroz pun i kad se već prazni polako. Je li to normalno? Jesam li uopće odabrala pravi kamen?
bedastoce igras se vatrom
dakle prevarili su te ti vjestaqvi,vjestice kakvo poboljsanje sna,samoc es imati sve vece i vece problemse i psotati o tome ovisan kao kojekakav drogeras
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 15:18   #173
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
bedastoce igras se vatrom
dakle prevarili su te ti vjestaqvi,vjestice kakvo poboljsanje sna,samoc es imati sve vece i vece problemse i psotati o tome ovisan kao kojekakav drogeras
Super. Ali to nije odgovor na moje pitanje.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 21:37   #174
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
bedastoce igras se vatrom
dakle prevarili su te ti vjestaqvi,vjestice kakvo poboljsanje sna,samoc es imati sve vece i vece problemse i psotati o tome ovisan kao kojekakav drogeras
Hahaha daj ne lupetaj gluposti, molim te. Ako nemaš pojma o temi, radije nemoj ništa napisati, netko će te shvatiti ozbiljno.

Odgovor na pitanje: ametist prodire duboko u podsvijest i kao rezultat toga može doći do noćnih mora. Za povremenu nesanicu se preporuča kombinacija ametista, gorskog kristala i rozenkvarca. Provjereno djeluje. Ametist je sam po sebi izuzetno jak kamen i obično mu treba još neki da ga malo ublaži. Samostalno je bolji za meditaciju i da ga nosiš sa sobom tijekom dana kako bi te opustio i smirio.
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 12:45   #175
pozdrav
kristale sam omotao aluminijskom žicom da mogu služit kao privjesak pa me zanima ima li žica kakav utjecaj na njih
hvala
__________________
PEDER JE KARAKTERNA OSOBINA A NE SEXUALNA ORIJENTACIJA
artur222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:20   #176
Poludrago kamenje, kristali i minerali - za razna psihička stanja

Molila bih one koji se kuže u poludrago kamenje, kristale i minerale da mi preporuče neki umirujući.

Treba mi za osobu koja ima adhd i kaže da joj je u glavi takav nemir da ne može razabrati misli.

Treba znaci neki kamen koji fokusira, umiruje, ublažava napetost, ublazava bolove u glavi izazvane napetošću, itd.

Hvala.
Pls. Bez trolanja.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:33   #177
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Molila bih one koji se kuže u poludrago kamenje, kristale i minerale da mi preporuče neki umirujući.

Treba mi za osobu koja ima adhd i kaže da joj je u glavi takav nemir da ne može razabrati misli.

Treba znaci neki kamen koji fokusira, umiruje, ublažava napetost, ublazava bolove u glavi izazvane napetošću, itd.

Hvala.
Pls. Bez trolanja.
Ruzicasti opal
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:14   #178
Pozdrav, imam kamen pronađen u bosni,karamelaste boje i flourusceira narančasto
Zna li netko sto je to
Petar Wilding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:23   #179
Imam pitanje, dali ti kristali stvarno djeluju? Ja sam si nabavila jedan preko neta, kao trebala bi osjetiti neku toplinu ali ja iskreno mislim da on ništ živo ne radi. Posebno je napravljen po dogovoru za što bi trebao raditi, ali ne radi apsolutno ništa.
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:55   #180
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, dali ti kristali stvarno djeluju? Ja sam si nabavila jedan preko neta, kao trebala bi osjetiti neku toplinu ali ja iskreno mislim da on ništ živo ne radi. Posebno je napravljen po dogovoru za što bi trebao raditi, ali ne radi apsolutno ništa.
Moguće je da vam trenutno vibracije nisu u skladu. Ovo je primjer da takav način moguće nije baš najbolji za uzimanje kristala. Kristal i ti bi se trebali naći. Nešto bi te intuitivno trebalo vući prema baš tom kristalu. Isto kao i s prijateljima, srodnim dušama i ljubavi za vječnost. Ne možeš ih naručiti i očekivati da to djeluje. Potreban je sklad vibracija. Viša razina sklada bi kod dodira trebala dati osjećaj kao da ste pod naponom - opet isto kao i s ljudima ili drugim živim bićima, gdje su kristali također živa bića.
Daj mu svoju ljubav. To uvijek pomaže, i imat ćete bolji odnos. A ako to i dalje nećeš dovoljno osjetiti a želiš odnos s kristalom, onda sljedeći traži po tom principu, skladu vibracija, intuitivnoj privlačnosti, i ako baš imaš sreće, struju pri dodiru.
Ostali su vibracijski bolje prilagođeni drugim ljudima.
Ima literature na webu, pitaj u trgovinama kristala, a i ovdje bi netko trebao znati više.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.